Nowe wygrane
 • S.P. 01.10.2022
  475.20 zł
 • N.N. 01.10.2022
  191.40 zł
 • A.Ł. 01.10.2022
  390.72 zł
 • N.N. 01.10.2022
  318.56 zł
 • M.C. 01.10.2022
  174.10 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

odpadnie

Odpadnie , Taniec z Gwiazdami  - Poniedziałek 03.10.2022
Karolina Pisarek (13. edycja Dancing with the Stars / szósty odpadający uczestnik / rezygnacja = zwrot)
20:00
Odpadnie 2.50
0 12357
Wiesław Nowobilski (13. edycja Dancing with the Stars / szósty odpadający uczestnik / rezygnacja = zwrot)
20:00
Odpadnie 2.50
0 12767
Jacek Jelonek (13. edycja Dancing with the Stars / szósty odpadający uczestnik / rezygnacja = zwrot)
20:00
Odpadnie 12.50
0 13023
Ilona Krawczyńska (13. edycja Dancing with the Stars / szósty odpadający uczestnik / rezygnacja = zwrot)
20:00
Odpadnie 12.50
0 15752
Jamala (13. edycja Dancing with the Stars / szósty odpadający uczestnik / rezygnacja = zwrot)
20:00
Odpadnie 7.50
0 17792
Natalia Janoszek (13. edycja Dancing with the Stars / szósty odpadający uczestnik / rezygnacja = zwrot)
20:00
Odpadnie 12.50
0 23560

Rozrywka - obstawiaj ulubione wydarzenia!

Taniec z Gwiazdami - typuj, kto odpadnie!


Taniec z Gwiazdami to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. TzG emitowany był w latach 2005-2011 w stacji TVN, a od 2014 powrócił w odświeżonej formie w ramówce Polsatu - i nadal przyciąga przed odbiorniki miliony widzów! W każdej edycji można było obserwować zmagania od 8 do aż 14 par, złożonych z popularnej osobowości telewizyjnej i zawodowego tancerza lub tancerki. Co odcinek najsłabsza para zdaniem jurorów i widzów żegna się z programem, co dodatkowo podkręca emocje. Przewidywanie, kto z Tańca z Gwiazdami odpadnie to też doskonały materiał na zakłady bukmacherskie. Jeśli więc pasjonujesz się Tańcem z Gwiazdami nie przegap typowania zmagań celebrytów - najnowsza edycja planowana jest na jesień 2020. By móc obstawiać, zarejestruj się, pamiętając, by uzupełnić STS kod promocyjny na freebet - dzięki temu skorzystasz ze wszystkich funkcji serwisu sts.pl.

Oscary - wytypuj najlepszy film


Wśród wydarzeń kulturalnych, na które zakłady są wyjątkowo popularne, prym bez wątpienia wiodą Oscary. Nagrody Akademii Filmowej przyznawane są co roku od ponad 90 lat. Oscary przyznawane są łącznie w 24 kategoriach, a najważniejsze z nich to m.in. Najlepszy film, Najlepszy reżyser, Najlepszy aktor, Najlepsza aktorka, Najlepsze zdjęcia, Najlepsza muzyka. W każdej z kategorii ogłoszonych jest od 2 do 5 nominowanych, z kolei do najbardziej prestiżowej nagrody Najlepszy film nominacji jest aż 10. Oscary co roku wzbudzają emocje - i choć niektórzy zarzucają im zbytnie upolitycznienie, przyciągają kilkadziesiąt milionów widzów i są doskonałym materiałem do obstawiania zakładów. Masz talent do przewidywania wyników Oscarów? Możesz wypróbować zakłady STS!

Grammy - muzyczna nagroda amerykańskiego przemysłu rozrywkowego


Grammy to po Oscarach jedna z najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. To nagroda muzyczna, przyznawana od 1959 roku, a jej główne kategorie to Album roku, Nagranie Roku, Piosenka roku i Najlepszy nowy artysta. Grammy to również ponad 30 kategorii wyspecjalizowanych, obejmujących wszystkie kluczowe gatunki muzyczne, a także m.in. aranżację, produkcję muzyczną, teledyski i opakowanie albumów. Grammy wywołują w Polsce mniejsze emocje, niż Oscary - chociaż polscy artyści odnosili w nich sukcesy w muzyce klasycznej, chóralnej i jazzowej.

Fryderyki - polska nagroda fonograficzna


Obstawiać warto nie tylko wydarzenia kulturalne o międzynarodowym zasięgu. Wiele emocji co roku wzbudzają również nagrody przyznawane w Polsce. W przemyśle fonograficznym zdecydowanym liderem są Fryderyki, przyznawane od 1995 roku w sekcjach muzyka rozrywkowa, muzyka poważna oraz jazz. Obecnie plebiscyt Fryderyki skupia się na najlepszych albumach, wydanych w poprzednim roku - dawniej przyznawano również statuetki w takich kategoriach jak wokalista roku, wokalistka roku, grupa roku czy najlepsza oprawa graficzna albumu. Mnogość kategorii w poszczególnych sekcjach sprawia, że plebiscyt Fryderyki skutecznie opisuje całą scenę muzyczną w Polsce. Na jego wyniki z niecierpliwością czekają więc zarówno fani popu, rapu czy rocka jak i muzyki symfonicznej czy chóralnej.

Orły - obstaw wyniki Polskich Nagród Filmowych


Polskie Nagrody Filmowe, znane szerzej pod nazwą Orły, to nagroda przyznawana w dziedzinie filmu od 1999 roku. Początkowo Orły wręczano w 12 kategoriach, obecnie jest ich aż 17 - a w każdej z nich od 2 do 6 nominacji. Najważniejsze kategorie z tzw. wielkiej piątki to Najlepszy film, Najlepsza reżyseria, Najlepszy scenariusz, Najlepsza główna rola kobieca i Najlepsza główna rola męska. Jedynym filmem, który zdobył wszystkie statuetki w tych głównych kategoriach jest “Komornik” z 2005 roku. Ostatnia edycja - Orły 2020 - bezapelacyjnie należała do filmu “Boże Ciało”, który zdobył aż 15 nominacji i 11 statuetek, ustanawiając nowy rekord plebiscytu.

Rozrywka - bogata oferta zakładów w STS


Zakłady na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe to idealna propozycja dla osób pasjonujących się popkulturą, a nie czujących się pewnie w zakładach sportowych. Oferta wydarzeń, które można typować jest szeroka - od filmu, przez muzykę aż po programy telewizyjne - bez trudu znajdziesz więc dziedzinę, w której jesteś ekspertem! W STS masz możliwość obstawiania wyników największych wydarzeń kulturalnych - poza najsłynniejszymi Oscarami czy Grammy także plebiscytu Emmy oraz najważniejszych imprez w Polsce (Orły, Fryderyki). Prowadzimy również zakłady na najbardziej ekscytujące wydarzenia społeczne i popularne programy telewizyjne. W świecie rozrywki dzieje się coś ważnego? Obstawisz to w STS!