Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Oferta niedostępna

Brak oferta dla wybranych kryteriów

Ekstraklasa - kursy na spotkania Ekstraklasy

Ekstraklasa – tabela zmienia się non stop


Może poziomem nie zachwyca, ale trzeba przyznać jedno, nieprzewidywalna jest Ekstraklasa. Tabela zmienia się nie co kolejkę, ale czasem co jeden mecz. W piątkowy wieczór jeden klub jest liderem, by na drugi dzień zostać wyprzedzonym przez inny zespół. Taka jest Ekstraklasa. Tabela nie mówi także o rozkładzie sił. Niemal co kolejkę zdarzają się zaskakujące wyniki. Faworyt potyka się z drużyną zdecydowanie niżej notowaną. Liga polska to chyba jedna z najbardziej zmiennych piłkarskich lig. Dany sezon może wyglądać zupełnie inaczej niż poprzedni. To przekłada się na wiele niespodzianek w Ekstraklasie. Tabela tylko to potwierdza.

Ekstraklasa – wyniki trudne do typowania


To prawdziwy test dla pasjonatów i znawców piłki nożnej oraz miłośników zakładów bukmacherskich. Liga polska jest nieprzewidywalna, dlatego w Ekstraklasie wyniki są wyzwaniem do obstawiania. Drużyna ma dobrą passę i może potknąć się w najmniej oczekiwanym momencie. Faworyt nie daje rady na boisku outsidera. Mecz, który nie zapowiadał się ciekawie, kończy się gradem goli. Taka jest Ekstraklasa, wyniki tej ligi to jedna wielka niewiadoma, co trzeba traktować jako atut, bo kibice lubią dynamiczne zwroty akcji.

Ekstraklasa - kursy bukmacherskie i zakłady w STS


Jak już wspomniano - wyniki rozgrywek ligi polskiej są trudne do przewidzenia. Warto jednak obserwować kursy Ekstraklasy. Są one opracowywane na podstawie wnikliwych analiz - jeśli chcesz wiedzieć, jaka drużyna najprawdopodobniej zostanie mistrzem, a jaka spadnie do I ligi, odpowiedź znajdziesz właśnie w kursach bukmacherskich na Ekstraklasę. Kursy to również to, co najbardziej interesuje fanów zakładów sportowych - i wpływa na wybór bukmachera. Dlatego też w STS znajdziesz jedne z najkorzystniejszych kursów Ekstraklasy - a to nie wszystko! Najciekawsze mecze krajowych rozgrywek często goszczą w Hicie Dnia, czyli grupie wydarzeń, na które kursy są jeszcze wyższe!

Legia Warszawa zawsze walczy o mistrzostwo


Legia Warszawa to klub z największym budżetem w lidze polskiej. Drużyna dwa razy w historii grała również w Lidze Mistrzów. Przed każdym sezonem Legia Warszawa jest faworytem do wygrania Ekstraklasy z uwagi na finanse, transfery i zaplecze kibicowskie. Nie zawsze się to udaje, bo celem wielu innych klubów ligi polskiej jest zdetronizowanie drużyny ze stolicy. Ekstraklasa dla Legii ma być tylko przedsionkiem do gry w Europie. Klub marzy, by zostać najbardziej utytułowaną drużyną polskiej ligi.

Wisła Kraków chce się odbudować


Swoje lata świetności w lidze polskiej miała też Wisła Kraków. Biała Gwiazda to jeden z najstarszych klubów w Ekstraklasie. Gdy Wisła Kraków gra z innym zasłużonym klubem w Polsce, możemy mówić o klasyku. Wisła Kraków – Legia Warszawa czy Wisła Kraków – Cracovia to najważniejsze mecze dla fanów krakowskiej drużyny. Wcale nie tak dawno Wisła Kraków dominowała w Ekstraklasie. Teraz Wisła przechodzi trudniejsze chwile, ale klub może liczyć na rzesze swoich kibiców, którzy robią wszystko, by Wisła Kraków znów walczyła o najwyższe lokaty.

Lech Poznań chce być głównym rywalem Legii


W ostatnich latach to jednak Lech Poznań chciał i miał nawiązać walkę z Legią Warszawa. Drużyna teoretycznie ma wszystko, by być wielkim klubem w Ekstraklasie. Duże miasto i region głodny futbolu. Lech Poznań ma duży budżet, dobrą akademię i tysiące fanów. Na transferach w ostatnich latach klub zarobił wiele milionów euro. Niestety nie zawsze przekłada się to na Ekstraklasę i na wyniki. Jeśli jednak Lech Poznań poukłada wszystkie puzzle, to stanie się głównym rywalem Legii.

Górnik Zabrze marzy o nawiązaniu do przeszłości


Górnik Zabrze to czternastokrotny mistrz Polski. Klub z wielkimi tradycjami i rzeszą wiernych fanów. Niestety lata świetności ma za sobą, co nie oznacza, że nie może być lepiej. Górnik Zabrze ma nowy stadion i wsparcie wielu firm, stara się mozolnie odbudować swoją pozycję. Niedawno klub na jeden sezon spadł z Ekstraklasy, ale po powrocie stara się namieszać w lidze. Górnik Zabrze z jednej strony opiera swój zespół na ciekawych obcokrajowcach, z drugiej daje szansę młodym, utalentowanym piłkarzom.

Jagiellonia wspierana przez STS


Na stałe do czołówki Ekstraklasy chce wejść Jagiellonia Białystok. Klub z Podlasia ma fundamenty, by przez najbliższe lata stać się mocnym graczem. Możny właściciel, nowy stadion i spora liczba kibiców. Jak na razie Jagiellonia należy do czołówki, ale jeszcze nie wdarła się na sam szczyt. Jeżeli jednak Ekstraklasa będzie się nadal rozwijała, to można przypuszczać, że tak stabilne i mocne kluby jak Jagiellonia, będą stanowiły o sile całej ligi.

Piast Gliwice - mistrzostwo Polski wraca na Górny Śląsk po 30 latach


Aż 30 lat minęło od ostatniego Mistrza Polski z Górnego Śląska. Po latach triumfów Górnika Zabrze i zwycięstwie Ruchu Chorzów w 1989 roku w śląskiej piłce zaczęły się chude lata. Kiepską passę przerwał dopiero Piast Gliwice, wygrywając Ekstraklasę w sezonie 2018/2019. Klub ten założony został w 1945 roku - lecz na awans na najwyższy szczebel polskich rozgrywek musiał czekać aż 63 lata! Pierwszym, znaczącym sukcesem Piastunek było wicemistrzostwo Polski w sezonie 2015/2016 - jednak w kolejnych, dwóch sezonach drużyna walczyła już nie o podium Ekstraklasy, lecz o utrzymanie. Potem nadszedł jednak przełomowy sezon 2018/2019 i świetna runda wiosenna, która utorowała Piastowi drogę do pierwszego Mistrzostwa Polski w historii klubu. Czy w sezonie 2019/2020 Piast Gliwice powtórzy swój sukces?