Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Oferta niedostępna

Brak oferta dla wybranych kryteriów

EURO 2020 - kursy bukmacherskie i zakłady na ME w 2021

Zakłady bukmacherskie: Euro 2020 najważniejszym wydarzeniem


Fani piłki nożnej czekali aż pięć lat, aby zobaczyć ten wyjątkowy piłkarski festiwal. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej przyciągają tłumy zarówno na stadiony, jak i przed ekrany telewizorów. Ze statystyk wynika, że to właśnie Polacy należą do grupy kibiców, którzy są wierną publicznością Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W przypadku Euro 2016 ćwierćfinałowy mecz Polski z Portugalią obejrzało w szczytowym momencie ok. 17 milionów polskich kibiców! Ten mecz Reprezentacji Polski zgromadził większą publiczność przed telewizorami niż sam finał Euro 2016! Z danych wynika, iż chętnie dopingujemy naszą drużynę narodową. Z pewnością EURO 2020 również będzie cieszyć się popularnością wśród polskich kibiców. Mecze, dopingowanie to nie jedyne aktywności fanów na Euro 2020. Kursy, typy, analizy, dyskusje. Tak wygląda życie pasjonatów podczas tak wielkiego turnieju. Patrząc z perspektywy zakładów bukmacherskich – to równie ważne i wielkie wydarzenie. Zwłaszcza w dobie pandemii i masowego odwoływania imprez rok wcześniej. W tej sprawie wszyscy są jednomyślni, dlatego zakłady bukmacherskie kursy i promocje na Euro 2020 szykowały od dawna. Każdy bowiem chce mieć dla kibiców coś specjalnego.

Kursy na Euro 2020 możesz sprawdzić w STS!


Mecze EURO 2020 można nie tylko oglądać, ale także obstawiać! W ofercie zakładów bukmacherskich STS dostępne są zakłady na mecze ME 2020 różnego rodzaju – począwszy od tradycyjnych zakładów zawieranych przed rozpoczęciem konkretnego meczu Mistrzostw Europy w piłce nożnej, przez zakłady długookresowe, po zakłady live, w których stawia się typy podczas trwania rozgrywek EURO 2020 na żywo. Oprócz tego STS stale rozbudowuje swoją ofertę, dzięki czemu pojawiają się zakłady mniej typowe. Można nie tylko postawić swój typ w meczach ME 2020 na zwycięzcę spotkania, ale także obstawić liczbę bramek w danym meczu EURO 2020, wybrać kursy z handicapem, czy coś z oferty zakładów specjalnych. Kursy Euro 2020 są w ofercie od dawna, a zakłady bukmacherskie wciąż ją poszerzają i aktualizują.

Nietypowe mistrzostwa. EURO 2020 w 2021


To będę mistrzostwa w piłce nożnej inne niż wszystkie. Turniej miał być rozegrany po raz pierwszy w aż 11 państwach, na stadionach w Amsterdamie, Baku, Sevilli, Budapeszcie, Bukareszcie, Glasgow, Kopenhadze, Londynie, Monachium, Rzymie oraz Sankt Petersburgu. Jednak to nie z tego powodu EURO 2020 przejdzie do historii. Mistrzostwa Europy 2020 ostatecznie nie odbyły się w 2020 roku ze względu na pandemię koronawirusa. Przeniesiono je na 2021 - jednocześnie pozostając przy dotychczasowej nazwie turnieju, czyli EURO 2020. Na zmianę nazwy nie zdecydowano się ze względu na przygotowane materiały, promujące turniej - gdyby zdecydowano się na zmianę na EURO 2021, konieczna byłaby utylizacja dotychczasowych materiałów i produkcja nowych. Zakłady bukmacherskie musiały zareagować na zmiany. Z tego powodu zakłady na Euro 2020 zostały wycofane z oferty i dopiero z początkiem 2021 roku ponownie pojawiła się zakładka – Euro 2020 kursy.

Euro 2020 - kursy bukmacherskie przed turniejem


No dobrze, otoczka to jedno, ale przejdźmy do sedna, czyli kursów na Euro 2020. Zakłady się zmieniały, ale wiosną nabrały kształtów wielkiego wydarzenia, a tuż przed samymi meczami zakłady bukmacherskie przedstawiły specjalne promocje na Euro 2020. Kursy na mecze grupowe pojawiły się jako pierwsze, ale największe zainteresowanie wzbudziły i wzbudzają kursy Mistrza Europy. To bowiem główne pytanie kibiców, ekspertów, dziennikarzy. Kto wygra finał Euro 2020? Kursy jasno i wyraźnie wskazują faworytów. Problem jest taki, że w 2021 roku grono takich drużyn jest wyjątkowo szerokie. Tak naprawdę sugerując się zakładami bukmacherskimi – Euro 2020 ma aż osiem reprezentacji, które stać na dojście do finału i wygranie Euro 2020. Zakłady kto to będzie już są, ale w stu procentach nie da się tego przewidzieć, bowiem podczas miesięcznego turnieju może się tak wiele wydarzyć i tak wiele detali może mieć wpływ na ostateczne rozstrzygnięcia, że… kursy Euro 2020 długoterminowe muszą być atrakcyjne. Anglia, Włochy, Francja, Hiszpania, Belgia, Holandia, Portugali, Niemcy. To wszystko drużyny, których kursy na Euro 2020 są najniższe. A jak zakłady bukmacherskie widzą szanse reprezentacji Polski?

Reprezentacja Polski na Euro 2020. Kursy bukmacherskie prognozą?


O mistrzostwie czy finale zapomnijmy, co nie oznacza, że biało-czerwoni nie mogą dać fanom wiele radości. Jeszcze raz warto przypomnieć sobie Euro 2016. Szanse Polski również nie były duże, a biało-czerwoni doszli do ćwierćfinału, gdzie przegrali dopiero po rzutach karnych z Portugalią, która została mistrzem Europy 2020. Czy podczas Euro 2020 zakłady bukmacherskie na Polskę są równie optymistyczne? I tak, i nie. Kursy na Euro wskazują, że reprezentacja Polski wyjdzie z grupy E. Zakłady bukmacherskie wskazują drugie miejsce. Ale to jak pójdzie w fazie pucharowej jest wielką niewiadomą, bo dużo zależeć będzie na kogo Polska trafi. Nawet jeśli podczas Euro 2020 kursy będą niekorzystne, to przecież to będzie tylko jeden mecz, w którym wszystko się może wydarzyć. W grupie E biało-czerwoni rozegrają trzy mecze. Polska – Słowacja. W tym przypadku kursy bukmacherskie są najbardziej korzystne dla Polski, która będzie faworytem tego meczu. W meczu z Hiszpanią podczas Euro 2020 kursy jednoznacznie wskazują na reprezentację z Półwyspu Iberyjskiego. Ostatni mecz może być kluczowy, ale i najbardziej wyrównany. Polska – Szwecja, takiego meczu nie było jeszcze na Euro 2020. Kursy będą się zmieniały aż do początku meczu, a wcześniejsze wyniki będą miały spore znaczenie.

Kursy bukmacherskie na Euro 2020. Jak i dlaczego mogą się zmieniać?


Jak widać Euro 2020, kursy bukmacherskie, to zagadnienia bardzo obszerne, ale i ciekawe. Jak widzimy kursów na Euro 2020 w zakładach bukmacherskich jest bardzo wiele. Liczone nie są w setkach, a w tysiącach. Ich wartość jest różna i są one zmienne. Wielu graczy zastanawia się co wpływa na meczowy kurs Euro 2020? Czynników jest wiele. Można podzielić je na zewnętrzne i wewnętrzne. Do tej pierwszej grupy zaliczymy kursy Euro 2020 u innych firm, u konkurencji w kraju i za granicą. Jeśli światowi potentaci zakładów bukmacherskich coś zmieniają to znaczy, że trzeba to mieć na uwadze. Szczęście w losowaniu i drabinka podczas Euro 2020 – kurs również jest czuły na takie rzeczy. Dużo więcej jest jednak czynników wewnętrznych wpływających na zakłady na Euro 2020. Sytuacja w tabeli poszczególnych grup po pierwszych meczach będzie miała ogromne znaczenie. Wiele drużyn, gdy jest już pewna awansu, rotuje składem przed fazą pucharową Euro 2020. Kursy reagują na takie roszady w składach. Również sytuacja boiskowa ma znaczenie. Kartki, kontuzje, słaba forma gwiazd i liderów – to wszystko wpływa na kursy Euro 2020. Zakłady bukmacherskie na Euro 2020 będą cieszyły się ogromną popularnością i będą wskaźnikiem trendów, nastrojów wśród kibiców. Jedno jest pewne – będzie się działo!