Nowe wygrane
 • Ł.W. 28.11.2020
  1002.19 zł
 • M.S. 28.11.2020
  1002.32 zł
 • 28.11.2020
  1144.00 zł
 • R.P. 28.11.2020
  1290.08 zł
 • M.M. 28.11.2020
  1161.60 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Filtr rodzajów zakładów

Premier League

Premier League jedną z najpopularniejszych lig na świecie


Liczby mówią same za siebie - Premier League to ścisła czołówka lig piłkarskich! Według ekspertów z Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu to właśnie pierwsza liga angielska zasłużyła na miano najlepszej ligi 2019 roku. Mecze Premier League to również czołówka jeśli chodzi o frekwencję kibiców na stadionach - średnio, rozgrywki ligi angielskiej na żywo ogląda 35 tysięcy widzów! Nie dziwi więc, że transmisje i zakłady bukmacherskie na Premier League budzą ogromne zainteresowanie wśród kibiców i fanów obstawiania z całego świata.

Liga angielska - bogata historia i ogromne pieniądze


Anglia to kolebka futbolu - w głównej mierze dzięki piłkarzom, działaczom i pasjonatom z Wysp Brytyjskich udało się rozpropagować ten sport na całym świecie. Popularność piłki nożnej w Anglii miała też swoje ciemne strony - przede wszystkim chuligaństwo stadionowe, którego apogeum przypadło na lata 70. i 80. XX w. Po tragediach na Heysel i Hillsborough angielska piłka zaczęła zmieniać się na lepsze - przede wszystkim pod względem bezpieczeństwa. Na tej bazie w latach 90. zbudowano angielski futbol od nowa - w 1992 powstała Premier League. Nowa jakość ligi angielskiej przełożyła się na większe pieniądze z transmisji - i wyższe dochody klubów. Obecnie wartość praw telewizyjnych do transmisji Premier League w latach 2019-2022 wyceniana jest na 9,2 mld funtów, a angielskie kluby znajdują się w ścisłej czołówce pod względem wartości i wydatków na transfery.

Premier League - tabela to nie tylko TOP 6


Chociaż ton rozgrywkom ligi angielskiej nadają przede wszystkim zespoły TOP 6 - czyli Liverpool, Manchester United, Manchester City, Arsenal, Chelsea i Tottenham - to jednak nie mają one łatwego zadania nawet wtedy, gdy spotykają się one z klubami z dołu tabeli Premier League. Mecze ligowe są zacięte i nieprzewidywalne, a nawet najmniejsze drużyny potrafią postawić się faworytom - szczególnie, gdy grają u siebie i są dopingowane przez swoich oddanych kibiców. To jeden z powodów, dla których liga angielska jest tak uwielbiana przez fanów futbolu z różnych zakątków świata!

Napięty terminarz Premier League gwarancją emocji


Kolejnym powodem, dla którego Premier League jest jedną z najpopularniejszych lig piłkarskich, jest duża liczba spotkań. Liga angielska gra praktycznie cały czas! Wynika to z tego, że na najwyższą ligę składa się aż 20 drużyn - czego nie zmieniły nawet naciski FIFA. W dodatku angielskie kluby można podziwiać także w rozgrywkach Pucharu Anglii, a także w Lidze Mistrzów i Lidze Europy - miłośnicy wyspiarskiego futbolu nie mogą więc narzekać na nudę i niedobór meczów na najwyższym poziomie!

Premier League - gdzie oglądać? Sprawdź STS TV!


Mecze Premier League cieszą się dużym zainteresowaniem również wśród polskich kibiców. Chcesz oglądać je na żywo? Sprawdź mecze online w STS TV! Poza wybranymi meczami Premier League, w STS TV obejrzysz również rozgrywki niższych lig (Championship, League One, League Two), a także Pucharu Anglii. Jak korzystać z STS TV? Przede wszystkim, musisz posiadać konto w STS - stałe lub tymczasowe - oraz być aktywnym użytkownikiem. To wystarczy, by cieszyć się z możliwości oglądania Premier League na żywo!

Premier League - kursy i zakłady w STS


Premier League to również gratka dla fanów obstawiania. To liczne i często rozgrywane mecze, a do tego wyniki, które niejednokrotnie zaskakują - typowanie ligi angielskiej nie obędzie się więc bez wiedzy i regularnego śledzenia tabeli oraz statystyk. W STS znajdziesz szeroką ofertę zakładów na Premier League, atrakcyjne kursy i bonusy bukmacherskie - a do tego komplet statystyk i wyników, ułatwiających typowanie! Ponadto liga angielska często gości w Hicie Dnia - czyli ofercie specjalnej, w której kursy na mecze Premier League są jeszcze wyższe!