Nowe wygrane
 • M.K. 26.03.2023
  117.74 zł
 • M.P. 25.03.2023
  100.08 zł
 • K.S. 25.03.2023
  102.52 zł
 • M.K. 25.03.2023
  197.12 zł
 • M.P. 25.03.2023
  431.20 zł

Kupon

 1. 1
 2. 2
 3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Oferta niedostępna

Brak oferta dla wybranych kryteriów

Biathlon

Oglądaj biathlon. Wyniki dostępne w STS


Od lat najważniejsze zawody w biathlonie cieszą się sporą popularnością. Polscy zawodnicy i zawodniczki wciąż próbują się przebić do światowej i europejskiej czołówki. Czasem im się to udaje. Biathlon to pasjonujący sport, bo łączy w sobie wiele cech. Na wyniki w biathlonie wpływ ma wytrzymałość, technika jazdy, spokój i przeżycia. Jest to niezwykle wymagający sport. Wyniki zawodów mogą zależeć od jednego nieudanego strzału lub słabej jazdy na nartach. Gdy nie ma możliwości oglądania biathlonu w STS możesz sprawdzić interesujące Cię wyniki.

Puchar Świata w biathlonie wypełnia sezon


Puchar Świata w biathlonie to cykl zawodów, które trwają od grudnia do marca każdego roku. Imprezy odbywają się w 9 lub 10 różnych miejscach, a punkty są sumowane w klasyfikacji generalnej. Puchar Świata w biathlonie jest niczym sezon ligowy dla piłkarzy nożnych. Mężczyźni biorą w nim udział od 1977 roku, a biathlonistki przystąpiły do niego pięć lat później. Do Pucharu Świata w biathlonie liczą się także wyniki mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Triumfatorami tego cyklu zawodów najczęściej byli reprezentanci Norwegii, Francji i Niemiec.

IBU odpowiada za biathlon


Najważniejszą instytucją związaną z biathlonem jest IBU, czyli International Biathlon Union (po polsku Międzynarodowa Unia Biathlonu). Została założona w 1993 roku i ma swoją siedzibę w Austrii. Zrzesza 63 federacje biathlonu na świecie. Puchar Świata w biathlonie, Puchar IBU (dawniej Puchar Europy), Mistrzostwa Kontynentalne, czy Letnie Mistrzostwa Świata w Biathlonie – za te imprezy sportowe odpowiada obecnie IBU. Każdą z tych kluczowych imprez znaleźć można w transmisjach, wynikach live, a także w zakładach bukmacherskich na biathlon. By obstawiać wyniki dwuboju zimowego zarejestruj się w serwisie, pamiętając, by wpisać STS kod promocyjny na dodatkowy freebet na start.