Nowe wygrane
  • W.D. 25.10.2021
    268.40 zł
  • P.B. 25.10.2021
    454.86 zł
  • A.K. 25.10.2021
    202.18 zł
  • P.K. 25.10.2021
    264.88 zł
  • S.K. 25.10.2021
    145.20 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Tenis - ATP - Wiedeń
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Basilashvili N. - Carreno - Busta P. 1 2:1 25.10. 14:00 +31
 
Alcaraz Garfia C. - Evans D. 1 2:0 25.10. 16:50 +31
 
De Minaur A. - Anderson K. 1 2:0 25.10. 16:55 +33
 
Tenis - ATP - Wiedeń debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Mektic N / Pavic M - Puetz T / Venus M 1 2:0 25.10. 14:00 +6
 
Dodig I / Melo M - Lopez F / Tsitsipas S 2 1:2 25.10. 15:25 +6
 
Tenis - ATP - St. Petersburg
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Struff J.L. - Duckworth J. 1 2:0 25.10. 14:05 +31
 
Serdarusic N. - Korda S. 2 0:2 25.10. 16:00 +35
 
Bublik A. - Tyurnev E. 1 2:0 25.10. 18:05 +33
 
Tenis - ATP - St. Petersburg debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bopanna R / Shapovalov D - Klaasen R / McLachlan B 1 2:0 25.10. 14:40 +6
 
Tenis - ATP - St. Petersburg kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kecmanovic M. - Nishioka Y. 2 1:2 25.10. 10:00 +23
 
Albot R. - Gerasimov E. 2 0:2 25.10. 10:00 +20
 
Van De Zandschulp B. - Donskoy E. 1 2:1 25.10. 12:00 +22
 
Popko D. - Ruusuvuori E. 2 0:2 25.10. 12:10 +21
 
Tenis - WTA - Cluj-Napoca II
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kalinina A. - Kerhove L. 1 2:0 25.10. 11:00 +33
 
Gasanova A. - Teichmann J. 1 2:1 25.10. 11:00 +33
 
Bondar A. - Barthel M. 2 0:2 25.10. 12:20 +32
 
Ignatik A. - Friedsam A - L 2 1:2 25.10. 13:25 +34
 
Tsurenko L. - Prisacariu A. 1 2:0 25.10. 16:30 +32
 
Bogdan A. - Jorovic I. 1 2:0 25.10. 18:10 +33
 
Tenis - WTA - Cluj-Napoca II debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Christian K / Routliffe E - Fomina A / Yashina E 2 1:2 25.10. 14:05 +6
 
Cristian J / Van Uytvanck A - Krunic A / Pattinama Kerkhove L 2 0:2 25.10. 16:05 +6
 
Amariei I / Szabo B - Dzalamidze N / Juvan K 2 0:2 25.10. 17:30 +6
 
Tenis - WTA - Courmayeur
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rakhimova K. - Giorgi C. zwrot : 25.10. 10:00
 
Wang Xin Yu - Li A. zwrot : 25.10. 10:00
 
Jabeur O. - Diatchenko V. zwrot : 25.10. 10:00
 
Vekic D. - Yastremska D. zwrot : 25.10. 10:00
 
Stefanini L. - Minella M. 1 2:1 25.10. 11:30 +34
 
Yastremska D. - Diatchenko V. 1 2:0 25.10. 11:30 +33
 
Tauson C. - Voegele S. 1 2:0 25.10. 12:50 +31
 
Bronzetti L. - Kozlova K. 2 0:2 25.10. 14:05 +30
 
Bolsova Zadoinov A. - Hsieh S - W 1 2:1 25.10. 14:10 +32
 
Radwańska U. - Frech M.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2 0:2 25.10. 16:40 +33
 
Riske A. - Raina A. 1 2:0 25.10. 18:00 +33
 
Tenis - Challenger - Brest
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Broady L. - Laaksonen H. 2 0:2 25.10. 14:40 +8
 
Rune H V N - Kolar Z. 1 2:0 25.10. 16:30 +7
 
Lehecka J. - Gasquet R. 2 0:2 25.10. 18:30 +8
 
Tenis - Challenger - Brest kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
De Schepper K. - Royer V. 1 2:0 25.10. 11:00 +7
 
Ajdukovic D. - Piros Z. 2 1:2 25.10. 12:15 +7
 
Reboul F. - Nedoveysov A. 2 1:2 25.10. 12:55 +5
 
Tenis - Challenger - Lima
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Monteiro T. - Barrios Vera M T zwrot : 25.10. 18:00
 
Galan D E - Etcheverry T M zwrot : 25.10. 18:00
 
Ficovich J P - Cerundolo F. zwrot : 25.10. 18:00
 
Tenis - Challenger - Ismaning
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bachinger M. - Moriya H. 1 2:0 25.10. 12:00 +7
 
Forejtek J. - Furness E. 1 2:0 25.10. 12:30 +7
 
Zverev M. - Lenz J. 2 0:2 25.10. 13:25 +7
 
Virtanen O. - Haerteis J. 1 2:1 25.10. 13:50 +7
 
Masur D. - Halys Q. 2 1:2 25.10. 15:15 +9
 
Copil M. - Lacko L. 2 0:2 25.10. 15:35 +10
 
Gojo B. - Rehberg M H zwrot : 25.10. 17:30
 
Coppejans K. - Machac T. 2 0:2 25.10. 17:30 +9
 
Kamke T. - Seppi A. 2 0:2 25.10. 17:45 +9
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Guayaquil kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Castro F. - Soto F. 1 2:0 25.10. 17:55
 
Ruiz S. - Ordonez E. 2 0:2 25.10. 18:00
 
Arias B. - Turner I. 1 2:0 25.10. 18:00
 
Cevallos Mieles L G - Torres B. 2 0:2 25.10. 18:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Nur-Sułtan kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bar Biryukov P. - Murat Y. 1 2:0 25.10. 06:55
 
Liaonenka A. - Lobanov A. 1 2:0 25.10. 07:00
 
Nelich A. - Zaytsev I. 2 0:2 25.10. 07:00
 
Riepkin M. - Syrovatskiy O. 1 2:0 25.10. 07:00
 
Haliak M. - Karakayev A. 1 2:0 25.10. 07:55
 
Sarmanov R. - Stoica V. 2 1:2 25.10. 08:10
 
Beckley A. - Aitkulov A. 1 2:0 25.10. 08:15
 
Kapuskin P. - Gheorghita T S 1 2:0 25.10. 08:25
 
Ibragimov D. - Ryzhikov A. 1 2:0 25.10. 08:50
 
Tasenkov V. - Pawlak P. 2 0:2 25.10. 09:30
 
Trunov I. - Kalkenov T. 1 2:0 25.10. 09:55
 
Maslov M. - Chernomaz A. 1 2:0 25.10. 09:55
 
Evloev T. - Kozyrev K. 2 0:2 25.10. 10:20
 
Denisov I. - Brek Y. 1 2:0 25.10. 10:55
 
Khotchenkov E. - Chepik A. 2 0:2 25.10. 11:15
 
Krapivin M. - Moravia Z. 1 2:0 25.10. 11:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Portimao kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Liborio P. - Gomes M. 2 0:2 25.10. 11:00
 
Alimli M. - Quayle D. 2 0:2 25.10. 11:00
 
Paredes F. - Ma W. 2 0:2 25.10. 11:00
 
Romios M. - Donarski S. 2 1:2 25.10. 11:00
 
De Carvalho V. - Stoliar I. 2 0:2 25.10. 12:05
 
Zhu M. - Portugal A. 1 2:0 25.10. 12:25
 
Falcao G. - Leote Prata, Vasco 1 2:0 25.10. 12:50
 
Sadaoui M. - Melzer L. 1 2:0 25.10. 13:15
 
Affolter N. - Rousseau H. 2 0:2 25.10. 13:50
 
Knippling P. - Faria J. 2 0:2 25.10. 13:55
 
Munoz D. - Petiz H. 1 2:1 25.10. 14:05
 
Rios Perez E. - De Pellegrin V. 2 0:2 25.10. 14:20
 
Gil F. - Stewart A. 1 2:0 25.10. 15:30
 
Cunat M. - Rubio Fierros A.F. 2 0:2 25.10. 15:30
 
Thurner N. - Jermar J. 2 0:2 25.10. 16:05
 
Foley P. - Morais D. 2 1:2 25.10. 16:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sarreguemines kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sweeny D. - Dubouch M. 2 1:2 25.10. 11:30
 
Bittoun Kouzmine C. - Breut L. 1 2:0 25.10. 11:30
 
Cubelic K. - Betesh J. 1 2:0 25.10. 11:30
 
Pontico H. - Calzi R. 1 2:0 25.10. 13:05
 
Pontjodikromo S. - Guenther P - G 1 2:0 25.10. 13:10
 
Pierre H. - Freire Da Silva A. 1 2:1 25.10. 13:15
 
Jebens H. - Schonenberg T. 1 2:0 25.10. 14:00
 
Voljacques H. - Weng J L 1 2:0 25.10. 14:40
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gima S. - Gusev D. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Noce G M - Galimardanov O. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Havlicek M. - Bulitski A. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Sperle J. - Rizzuti G. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Dadabaev A. - Hellum Lilleengen L. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Correia Passos J. - Pavlenko P. 1 2:0 25.10. 10:10
 
Horak V. - Bolardt A. 2 0:2 25.10. 10:50
 
Kirci K. - Naow A. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Katuch J. - Da Silva G C 2 1:2 25.10. 12:30
 
Vankan M. - Schlagenhauf N. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Ivanovski K. - La Vela G. 2 0:2 25.10. 12:35
 
Novikov E. - Corbinais S. 1 2:0 25.10. 13:15
 
Gomila M P D L - Cigarran T. 1 : 25.10. 14:10
 
Binda A. - Liucci F. 1 2:1 25.10. 14:20
 
Simonit E. - Verbin P. 2 1:2 25.10. 14:20
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Madryt kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Caldes J. - Manzano Lapuerta P. 1 2:1 25.10. 11:30
 
Serrano Madrid R. - Sakellaridis S. 2 0:2 25.10. 11:30
 
Martinez Martinez J. - Serra Sanchez N. 1 2:1 25.10. 11:30
 
Rodenas P. - Korobeynikov G. 1 2:0 25.10. 11:30
 
Lara Salmeron D. - Sakellaridis M. 2 0:2 25.10. 12:30
 
Trapeznikov Z. - Shvets V. 2 1:2 25.10. 12:30
 
Micov S. - Colacioppo G. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Rudiukov I. - Aranzabal M. 1 2:1 25.10. 12:30
 
Mishkin K. - Bas Mengual I. 2 0:2 25.10. 14:00
 
Bouquet L. - Ben Abdennibi S. 1 2:0 25.10. 14:00
 
Lopez N. - Matas Ortega X. 2 0:2 25.10. 14:00
 
Zund S. - Babelis T. 2 0:2 25.10. 14:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Uteras - Suntic S. 2 1:2 25.10. 10:00
 
Berta M. - Francisco L. 2 0:2 25.10. 10:00
 
McCabe J. - Szajrych J. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Mu T. - Campagnola R. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Nithithananont N. - Stone Z. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Sanchez L. - Bejia Y. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Vasiliauskas M. - Greif J. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Villoslada E. - Zhang L. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Arcon A. - Verdier T. 2 1:2 25.10. 12:00
 
Darras M. - D`Agostino S. 1 2:1 25.10. 12:00
 
Frljanic S. - Misasi G. 1 2:0 25.10. 12:00
 
Tewari A. - Pampanin P. 2 0:2 25.10. 12:00
 
Volonski N. - Hansch Mauritzson F. 1 2:0 25.10. 12:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Parnu kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Baldovinetti G. - Bischof F. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Manusis E. - Ojassalu A - A 1 2:0 25.10. 09:00
 
Ruenger R. - Stepanov T. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Kulakowski M. - Antinheimo O. 2 1:2 25.10. 10:00
 
Minakov M. - Kichigin V. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Nigula, Erko - Taczała D. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Ahti V. - Katic N. 2 0:2 25.10. 11:00
 
Tiainen H. - Hou Y. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Schaer R. - Weik M. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Osusky J. - Kulibaba A. zwrot : 25.10. 12:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Selva Gardena
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Schell N. - Bocchi L. 1 2:0 25.10. 18:05
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Selva Gardena debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Prinoth P / Troebinger E - Nicosia M / Virgili A 2 0:2 25.10. 16:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Selva Gardena kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Virgili A. - Kivanda S E 1 2:1 25.10. 09:00
 
Tomic D. - Salomone F. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Lemstra K. - Graf D. 1 2:0 25.10. 10:30
 
Pecci A. - Fellin Ch. 1 2:0 25.10. 10:50
 
Zima L. - Vaccari S. 1 2:0 25.10. 12:05
 
Pozzani N. - Fossati A. 2 1:2 25.10. 12:35
 
Gloeckler M. - Tramontin A. 1 2:1 25.10. 14:40
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sharm El Sheikh kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bronka A. - Hacohen O. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Purtseladze S. - Gruenefeldt N. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Scudlik R. - Fu H - L 2 0:2 25.10. 09:00
 
Sorger S. - di Natale G.M. 2 1:2 25.10. 09:00
 
Christodoulou S. - Riva M. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Dragomirov D. - Gomes H S 1 2:0 25.10. 10:00
 
Karakachian G.A. - Mossur M. 2 1:2 25.10. 10:00
 
Zukauskas S. - Miceli, Roberto 1 2:0 25.10. 10:00
 
Brown P. - Chornous D. zwrot : 25.10. 11:00
 
Davlianidze N. - Osmont G. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Montani N. - Hobbs R. 2 0:2 25.10. 11:00
 
Rudan Z. - Maggioli E. 2 0:2 25.10. 11:00
 
Photiades P. - Habib A. 2 1:2 25.10. 12:30
 
Cloes L. - Mania M. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Huang H. - Groener E. 1 2:1 25.10. 12:30
 
Vaitiekunas P. - Seely S. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Les Franqueses del Valles kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Astakhova D. - Klasen A. 1 2:0 25.10. 09:55
 
Vismane D. - Perello Saavedra J. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Fossa Huergo N. - Arias Manjon P. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Moreno Arias L. - Garland J. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Djakovic M. - Falkowska W. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Mintegi Del Olmo A. - Gamiz A. 1 2:1 25.10. 11:30
 
Fruhvirtova L. - Cegara Ramirez J. 1 2:0 25.10. 11:40
 
Bogdan E. - Bulgaru M B 2 0:2 25.10. 11:45
 
Cervino Ruiz C. - Bhatia R. 1 2:1 25.10. 12:10
 
Charaeva A. - Tran L. 1 2:0 25.10. 12:20
 
Yuan Yue - Escauriza L. 1 2:0 25.10. 13:00
 
Papadakis L. - Marcinkevica D. 1 2:0 25.10. 13:35
 
Astakhova D. - Garland J. 1 2:0 25.10. 14:00
 
Vismane D. - Falkowska W. 1 2:1 25.10. 14:00
 
Fruhvirtova L. - Bulgaru M B 1 2:0 25.10. 15:00
 
Fossa Huergo N. - Cervino Ruiz C. 2 0:2 25.10. 16:15
 
Yuan Yue - Papadakis L. 1 2:0 25.10. 16:45
 
Tenis - ITF Kobiety - Poitiers kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Marti S. - Muntean V. 2 0:2 25.10. 11:30
 
Albie A. - Dore P. 1 2:0 25.10. 11:30
 
Monnot A. - Wargnier L. 1 2:0 25.10. 12:45
 
Thandi K K - Brugnone F. 1 2:0 25.10. 12:55
 
Robbe A. - Ramirez E. 1 2:0 25.10. 14:30
 
Rosatello C. - Barnett A. 2 0:2 25.10. 15:00
 
Noel M. - Gabric A. 1 2:0 25.10. 17:05
 
Tenis - ITF Kobiety - Tyler kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kingsley R. - Namigata J. 2 1:2 25.10. 16:55
 
Sutjiadi A. - Alcaraz S. 1 2:0 25.10. 17:00
 
Chang S. - Oosterhout E. 1 2:0 25.10. 17:00
 
Carrington S. - Olmos G. 1 2:0 25.10. 17:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Karaganda kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Vlasselaer C. - Kovaleva A. 2 1:2 25.10. 06:45
 
Mussina T. - Bokova V. 2 0:2 25.10. 06:55
 
Sobolewa A K - Shalakhova S. 1 2:0 25.10. 07:00
 
Ismagulova A. - Kummel A. 2 0:2 25.10. 07:00
 
Bakhmutkkina P. - Cherkassova T. 1 2:0 25.10. 08:00
 
Ukolova A. - Pavlova P. 2 1:2 25.10. 08:20
 
Shebekina E. - Pospelova A. 1 2:0 25.10. 08:25
 
Reyngold E. - Daradur A. 1 2:0 25.10. 09:20
 
Michailowa M. - Baidaulet D. 2 0:2 25.10. 10:05
 
Abildayeva T. - Shapovalova A. 2 0:2 25.10. 10:05
 
Salibayeva A. - Bekmetova L. 2 0:2 25.10. 10:15
 
Curovic T. - Gnilozubova E. 1 2:0 25.10. 10:35
 
Kuznetsova Y. - Nikitina I. 2 0:2 25.10. 11:05
 
Saidenova N. - Fedorova A. 1 2:0 25.10. 11:25
 
Sinitsyna M. - Vinahradava H. 1 2:1 25.10. 11:45
 
Tenis - ITF Kobiety - Kiryat Motzkin
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Major N. - Monnet C. 2 0:2 25.10. 10:50
 
Duerst J. - Lieberman S. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Topalova G. - Radisic N. 2 0:2 25.10. 12:20
 
Tenis - ITF Kobiety - Kiryat Motzkin debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Arol Wiegand S / Lieberman S - Noskova L / Ostlund F 2 0:2 25.10. 11:55
 
Major N / Zack A - Glushko L / Kimchi S 2 0:2 25.10. 12:20
 
Dagan Fruchtman M / Oved L - Kalandarov S / Koldobski K 2 1:2 25.10. 12:50
 
Cohen S / Yankovskaya Z - Christie F / Parazinskaite A 2 0:2 25.10. 13:00
 
Bondarenko M / Monnet C - Yaron E / Younes K 1 2:0 25.10. 14:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Kiryat Motzkin kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Koldobski K. - Arol Wiegand S. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Parazinskaite A. - Dabah A. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Babel O. - Oved L. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Dagan Frutchman M. - Zack A. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Kalandarov S. - Yankovskaya Z. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Younes K. - Nekhorosheva D. 2 1:2 25.10. 10:40
 
Monakhova D. - Petretic L. 2 0:2 25.10. 10:50
 
Bondarenko M. - Malykhin T. 1 2:0 25.10. 10:55
 
Tenis - ITF Kobiety - Stambuł
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sharipova S. - Turati A. 2 0:2 25.10. 14:30
 
Siskova A. - Cabaj Awad J. 1 2:0 25.10. 15:15
 
Tenis - ITF Kobiety - Stambuł kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rushiti A. - Smith A. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Avdeeva J. - Saner J. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Sugnaux T. - Poplavska A. 1 2:0 25.10. 10:00
 
Nagy A. - Drazic M. 1 2:1 25.10. 11:25
 
Sato H. - Kudashova D. 2 1:2 25.10. 11:30
 
Vanlangendonck E. - Ku Y W 2 1:2 25.10. 11:45
 
Mert, Aysegul - Gender E. 1 2:0 25.10. 13:15
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Abbagnato A. - Rinaldo Persson K. 2 1:2 25.10. 09:00
 
Cassani S. - Hrdinkova D. 2 1:2 25.10. 09:00
 
Ersoz V. - Radakovic L. 1 2:1 25.10. 09:00
 
Hoedt M. - El Ouazzani Z. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Jeong Y W - Idrizovic F. 1 2:1 25.10. 09:00
 
Juric N. - Munteanu T. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Kannan A. - Medeghini G. 2 1:2 25.10. 09:00
 
Pochtovyk K. - Bestetti G. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Schmidt A. - Martinez Gomez L. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Squarcialupi G. - Sasinka, Victoria 1 2:0 25.10. 09:00
 
Tanasie L. - Koskel A A 1 2:0 25.10. 09:00
 
Tian, Fangran - Brankovic Z. 1 2:0 25.10. 09:00
 
Turkmen D. - Mair L. 2 1:2 25.10. 09:00
 
Uyar M A - Pfeifer L. 2 0:2 25.10. 09:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh kwalifikacje
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Brogan A. - Dong Na 1 2:0 25.10. 10:00
 
Kim Sumin - Shoukry L. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Meshcheryakova K. - Che Y. 2 0:2 25.10. 10:00
 
Kent S. - Deepoem V. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Mihail D M - Zelentsova P. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Wang J. - Kurz V. 1 2:0 25.10. 11:00
 
Apalikhina A. - Piatrushka H. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Lin F A - Balasubramanian K. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Michalitsch A. - Hlinkova P. 1 2:0 25.10. 12:30
 
Karner E. - Shauha D. 2 0:2 25.10. 14:00
 
Mozgaleva A. - Klimchuk Y. 1 2:0 25.10. 14:00
 
Zhao Xichen - Patrascu M. 1 2:0 25.10. 14:00
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Uk Premier Tennis Series, Women
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gillan A. - Wilson E. 2 0:2 25.10. 12:45
 
Rawson N. - Matos Sequeira Fernandes J. zwrot : 25.10. 12:45
 
Daley D. - Amos A. 1 2:0 25.10. 16:00
 
Bissett A. - Hutchinson H. 2 0:2 25.10. 16:00
 
Tenis - Turnieje Pokazowe - Uk Premier Tennis Series
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Davies G. - Maker S. 1 2:0 25.10. 11:30
 
Bevan L. - Moore E. 2 0:2 25.10. 11:30
 
Gibbens J. - Hignett L. 2 1:2 25.10. 14:30
 
Hands T. - Bajwa C. 1 2:0 25.10. 14:30