Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wyniki

Tenis Stołowy - Challenger - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bluhm F. - Steinle D. 1 4:1 01.06. 09:45 +11
 
Chamorro M. - Wenger N. 2 2:4 01.06. 10:35 +11
 
Bluhm F. - Wenger N. 1 4:2 01.06. 11:35
 
Steinle D. - Chamorro M. 1 4:3 01.06. 12:25 +11
 
Bluhm F. - Chamorro M. 1 4:0 01.06. 13:25
 
Steinle D. - Wenger N. 1 4:0 01.06. 14:15 +11
 
Tenis Stołowy - Niemcy - Duesseldorf Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Duda B. - Engemann G.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 09:25
 
Mengel S. - Klein D.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:1 01.06. 09:55
 
Kallberg A. - Hohmeier N.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 10:35
 
Assar O. - Mino A.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 11:00
 
Ovtcharov D. - Fanbo Meng
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:1 01.06. 11:20
 
Boll T. - Fadeev K.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 11:50
 
Karlsson K. - Meissner C.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:1 01.06. 12:12
 
Qiu D. - Hippler T.
1/8 finału/ transmisja : tischtennis-deutschland.tv/
1 3:0 01.06. 12:40
 
Boll T. - Kallberg A. 1 3:1 01.06. 13:05 +14
 
Tenis Stołowy - TT Star Series - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Klos P. - Martinko T. 2 1:3 01.06. 07:55 +14
 
Reitspies D. - Vrablik J. 1 3:2 01.06. 08:25 +14
 
Gavlas A. - Prokopcov D. 2 0:3 01.06. 08:55 +14
 
Tregler T. - Seibert J. 1 3:0 01.06. 09:25 +14
 
Reitspies D. - Klos P. 1 3:1 01.06. 09:55
 
Prokopcov D. - Vrablik J. 1 3:0 01.06. 10:25 +14
 
Seibert J. - Martinko T. 1 3:2 01.06. 10:55 +14
 
Tregler T. - Gavlas A. 1 3:2 01.06. 11:25 +14
 
Prokopcov D. - Klos P. 1 3:0 01.06. 11:55
 
Reitspies D. - Martinko T. 1 3:0 01.06. 12:25
 
Tregler T. - Vrablik J. 1 3:2 01.06. 12:55 +14
 
Gavlas A. - Seibert J. 1 3:0 01.06. 13:25 +14
 
Reitspies D. - Prokopcov D.
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA
1 3:1 01.06. 13:55 +14
 
Tregler T. - Klos P. 1 3:0 01.06. 14:15
 
Gavlas A. - Martinko T. 1 3:0 01.06. 14:30
 
Vrablik J. - Seibert J. 1 3:0 01.06. 14:50 +14
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pravednov A. - Shagarov O. 2 1:3 01.06. 00:25 +10
 
Ramensky I. - Kuzmin S. 1 3:1 01.06. 00:25 +10
 
Abramov K. - Frolov A. 2 0:3 01.06. 00:25 +10
 
Yanshaev A. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 05:55 +10
 
Homutov S. - Kryuchkov E. 1 3:2 01.06. 05:55 +10
 
Pyshkin S. - Tukh I. 1 3:1 01.06. 05:55 +10
 
Klimentev V. - Vukolov A. 1 3:2 01.06. 06:25 +10
 
Matveev I. - Arutiunyan A. 1 3:1 01.06. 06:25 +10
 
Nikiforov O. - Gribkov A. 1 3:2 01.06. 06:25 +10
 
Kryuchkov E. - Arutiunyan A. 1 3:1 01.06. 06:55 +10
 
Tukh I. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 06:55 +10
 
Nikiforov O. - Ivanov Vic. 2 0:3 01.06. 06:55 +10
 
Yanshaev A. - Gribkov A. 1 3:2 01.06. 07:25 +10
 
Matveev I. - Homutov S. 1 3:1 01.06. 07:25 +10
 
Pyshkin S. - Klimentev V. 2 1:3 01.06. 07:25 +10
 
Yanshaev A. - Nikiforov O. 1 3:1 01.06. 07:55 +10
 
Arutiunyan A. - Homutov S. 1 3:1 01.06. 07:55 +10
 
Pyshkin S. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 07:55 +10
 
Kryuchkov E. - Matveev I. 1 3:0 01.06. 08:25 +10
 
Klimentev V. - Tukh I. 1 3:0 01.06. 08:25 +10
 
Gribkov A. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 08:25 +10
 
Kolesnikov D. - Volkov A. 1 3:1 01.06. 09:50 +10
 
Ilyukhin E. - Molodtsov D. 1 3:1 01.06. 09:50
 
Abramov K. - Shirokov V. 1 3:2 01.06. 09:50 +10
 
Merkushin Y. - Kirilenko A. 1 3:1 01.06. 10:20 +10
 
Nemashkalo V. - Sayanov D. 2 0:3 01.06. 10:20 +10
 
Frolov A. - Ying D. 1 3:0 01.06. 10:20 +10
 
Kolesnikov D. - Merkushin Y. 1 3:1 01.06. 10:50 +10
 
Ilyukhin E. - Sayanov D. 2 0:3 01.06. 10:50 +10
 
Abramov K. - Frolov A. 2 2:3 01.06. 10:50 +10
 
Kirilenko A. - Volkov A. 2 2:3 01.06. 11:20 +10
 
Nemashkalo V. - Molodtsov D. 2 2:3 01.06. 11:20 +10
 
Shirokov V. - Ying D. 1 3:1 01.06. 11:20 +10
 
Merkushin Y. - Volkov A. 1 3:2 01.06. 11:50 +10
 
Sayanov D. - Molodtsov D. 1 3:2 01.06. 11:50 +10
 
Shirokov V. - Frolov A. 2 2:3 01.06. 11:50 +10
 
Kolesnikov D. - Kirilenko A. 2 2:3 01.06. 12:20 +10
 
Ilyukhin E. - Nemashkalo V.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 3:1 01.06. 12:20
 
Abramov K. - Ying D. 1 3:1 01.06. 12:20 +10
 
Menshikov A. - Kuzmin S. 1 3:0 01.06. 13:55 +10
 
Andreev D. - Hudaiberdiev Z. 1 3:1 01.06. 13:55 +10
 
Safonov V. - Pravednov A. 1 3:0 01.06. 13:55 +10
 
Ramensky I. - Novikov I. 2 0:3 01.06. 14:25 +10
 
Ivanov Val. - Shagarov O. 1 3:1 01.06. 14:25 +10
 
Rahmanov V. - Vahnin G. 2 2:3 01.06. 14:25 +10
 
Shagarov O. - Pravednov A. 1 3:0 01.06. 14:55 +10
 
Ramensky I. - Kuzmin S. 2 0:3 01.06. 14:55 +10
 
Hudaiberdiev Z. - Rahmanov V. 2 1:3 01.06. 14:55 +10
 
Andreev D. - Vahnin G. 1 3:1 01.06. 15:25 +10
 
Menshikov A. - Novikov I. 2 2:3 01.06. 15:25 +10
 
Ivanov Val. - Safonov V. 2 1:3 01.06. 15:25 +10
 
Ramensky I. - Menshikov A. 1 3:2 01.06. 15:55 +10
 
Rahmanov V. - Andreev D. 1 3:0 01.06. 15:55 +10
 
Safonov V. - Shagarov O. 1 3:2 01.06. 15:55 +10
 
Ivanov Val. - Pravednov A. 1 3:0 01.06. 16:25 +10
 
Novikov I. - Kuzmin S. 2 1:3 01.06. 16:25 +10
 
Hudaiberdiev Z. - Vahnin G. 1 3:1 01.06. 16:25 +10
 
Nikiforov O. - Vakar S. 2 0:3 01.06. 17:55 +10
 
Matveev I. - Homutov S. 2 2:3 01.06. 17:55 +10
 
Pyshkin S. - Klimentev V. 1 3:0 01.06. 17:55 +10
 
Tukh I. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 18:25 +10
 
Kryuchkov E. - Arutiunyan A. 2 0:3 01.06. 18:25 +10
 
Gribkov A. - Ivanov Vic. 2 1:3 01.06. 18:25 +10
 
Matveev I. - Arutiunyan A. 2 0:3 01.06. 18:55 +10
 
Vakar S. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 18:55 +10
 
Klimentev V. - Vukolov A. 1 3:0 01.06. 18:55 +10
 
Nikiforov O. - Gribkov A. 1 3:2 01.06. 19:25 +10
 
Homutov S. - Kryuchkov E. 1 3:0 01.06. 19:25 +10
 
Pyshkin S. - Tukh I. 1 3:0 01.06. 19:25 +10
 
Nikiforov O. - Ivanov Vic. 1 3:0 01.06. 19:55 +10
 
Arutiunyan A. - Homutov S. 2 2:3 01.06. 19:55 +10
 
Pyshkin S. - Vukolov A. 1 3:2 01.06. 19:55 +10
 
Kryuchkov E. - Matveev I. 2 1:3 01.06. 20:25 +10
 
Gribkov A. - Vakar S. 1 3:2 01.06. 20:25 +10
 
Klimentev V. - Tukh I. 1 3:1 01.06. 20:25 +10
 
Bazilevskiy V. - Merkushin Y. 2 2:3 01.06. 21:55 +10
 
Sayanov D. - Ogai S. 2 1:3 01.06. 21:55 +10
 
Frolov A. - Elistratov I. 2 1:3 01.06. 21:55 +10
 
Kolesnikov D. - Kirilenko A. 1 3:1 01.06. 22:25 +10
 
Ilyukhin E. - Nemashkalo V. 1 3:1 01.06. 22:25 +10
 
Abramov K. - Ying D. 1 3:2 01.06. 22:25 +10
 
Kolesnikov D. - Bazilevskiy V. 1 3:0 01.06. 22:55 +10
 
Ilyukhin E. - Ogai S. 2 2:3 01.06. 22:55 +10
 
Elistratov I. - Abramov K. 2 1:3 01.06. 22:55 +10
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - Czechy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Radek D. - Svoboda J. 2 2:3 01.06. 07:55
 
Korp P. - Vrabec J. 1 3:0 01.06. 08:25
 
Radek D. - Vrabec J. 2 0:3 01.06. 08:55
 
Korp P. - Svoboda J. 2 1:3 01.06. 09:25
 
Vrabec J. - Svoboda J. 2 1:3 01.06. 09:55
 
Korp P. - Radek D. 1 3:1 01.06. 10:25
 
Fabini M. - Kutifel J. 2 0:3 01.06. 11:55
 
Maresh E. - Jahoda M. 2 0:3 01.06. 12:25
 
Kutifel J. - Jahoda M. 1 3:1 01.06. 12:55
 
Maresh E. - Fabini M. 2 1:3 01.06. 13:25
 
Jahoda M. - Fabini M. 1 3:1 01.06. 13:55
 
Kutifel J. - Maresh E. 2 0:3 01.06. 14:25
 
Balog R. - Boruvka J. 1 3:0 01.06. 15:55
 
Zajicek J. - Parizek M. 2 0:3 01.06. 16:25
 
Boruvka J. - Zajicek J. 2 0:3 01.06. 16:55
 
Balog R. - Parizek M. 2 2:3 01.06. 17:25
 
Zajicek J. - Balog R. 2 1:3 01.06. 17:55
 
Parizek M. - Boruvka J. 2 2:3 01.06. 18:25
 
Koblizek M. - Skala R. 1 3:0 01.06. 19:55
 
Buben V. - Blinka M. 1 3:1 01.06. 20:25
 
Blinka M. - Skala R. 1 3:0 01.06. 21:25
 
Skala R. - Buben V. 1 3:2 01.06. 21:55
 
Koblizek M. - Blinka M. 1 3:0 01.06. 22:25
 
Tenis Stołowy - Master-Tour - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Stetsenko A. - Ivanov N. 1 3:1 01.06. 12:25
 
Gruzdov E. - Popkov A. zwrot : 01.06. 12:55
 
Stetsenko A. - Talamanov I. 1 3:2 01.06. 13:05
 
Filichev V. - Ivanov N. 1 3:1 01.06. 13:40
 
Popkov A. - Ivanov N. 1 3:1 01.06. 14:00
 
Stetsenko A. - Gruzdov E. zwrot : 01.06. 14:25
 
Filichev V. - Talamanov I. 1 3:2 01.06. 14:30
 
Gruzdov E. - Ivanov N. zwrot : 01.06. 15:55
 
Tenis Stołowy - Masters Liga - kobiety
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Libackaya A. - Romanchenko E. 1 4:2 01.06. 10:35
 
Kandybina V. - Kondratova A. 1 4:1 01.06. 10:55
 
Kandybina V. - Romanchenko E. 1 4:1 01.06. 11:15
 
Libackaya A. - Kondratova A. 1 4:1 01.06. 11:35
 
Kandybina V. - Libackaya A. 1 4:2 01.06. 11:55
 
Romanchenko E. - Kondratova A. 2 3:4 01.06. 12:15
 
Tenis Stołowy - Masters Liga - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mamazakirov T. - Solovov G. 1 4:1 01.06. 05:05
 
Oshkin S. - Dinislamov D. 2 0:4 01.06. 05:25
 
Oshkin S. - Solovov G. 1 4:2 01.06. 05:45
 
Mamazakirov T. - Dinislamov D. 1 4:3 01.06. 06:05
 
Mamazakirov T. - Oshkin S. 1 4:3 01.06. 06:25
 
Dinislamov D. - Solovov G. 1 4:0 01.06. 06:45
 
Dergunov A. - Samerhanov R. 2 3:4 01.06. 17:05
 
Dergunov A. - Shirshov A. 1 4:1 01.06. 17:25
 
Chernobaev S. - Samerhanov R. 2 2:4 01.06. 17:45
 
Chernobaev S. - Dergunov A. 2 2:4 01.06. 18:05
 
Tenis Stołowy - Setka Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Naplekov A. - Babenko P. 1 3:2 01.06. 06:55 +5
 
Tridukh I. - Gnoevoy R. 1 3:0 01.06. 07:00 +5
 
Yakimchuk E. - Pakhniuk V. 2 1:3 01.06. 07:10 +5
 
Krasutskyi A. - Solomko R. 1 3:2 01.06. 07:15 +5
 
Ivanov Vic. - Skiba A. 1 3:1 01.06. 07:25 +5
 
Kolesnyk Y. - Shukin D. 2 1:3 01.06. 07:30 +5
 
Zaporozhets D. - Makovka Y. 2 2:3 01.06. 07:40 +5
 
Populovskyi E. - Avgustov A. 1 3:0 01.06. 07:45 +5
 
Gress O. - Tymchenko V. 1 3:0 01.06. 07:50 +5
 
Babenko P. - Ivanov Vic. 1 3:1 01.06. 07:55 +5
 
Turchenko T. - Derevinskyi A. zwrot : 01.06. 08:00
 
Obishchenko A. - Burdelnyi S. 1 3:1 01.06. 08:10 +5
 
Arevkin T. - Kuzmenko A. 2 2:3 01.06. 08:15 +5
 
Skiba A. - Naplekov A. 2 0:3 01.06. 08:25 +5
 
Tridukh I. - Shukin D. 1 3:2 01.06. 08:30 +5
 
Yakimchuk E. - Zaporozhets D. 2 2:3 01.06. 08:40 +5
 
Krasutskyi A. - Populovskyi E. 1 3:0 01.06. 08:45 +5
 
Voloshko V. - Sydorenko A. 1 3:2 01.06. 08:50 +5
 
Babenko P. - Skiba A. 1 3:2 01.06. 08:55 +5
 
Derevinskyi A. - Gnoevoy R. zwrot : 01.06. 09:00
 
Burdelnyi S. - Pakhniuk V. 1 3:1 01.06. 09:10 +5
 
Kuzmenko A. - Solomko R. 1 3:1 01.06. 09:15 +5
 
Ivanov Vic. - Naplekov A. 2 0:3 01.06. 09:25 +5
 
Kolesnyk Y. - Turchenko T. 2 1:3 01.06. 09:30 +5
 
Makovka Y. - Obishchenko A. 2 0:3 01.06. 09:40 +5
 
Arevkin T. - Avgustov A. 2 2:3 01.06. 09:45 +5
 
Voloshko V. - Tymchenko V. 2 1:3 01.06. 09:50 +5
 
Babenko P. - Skiba A. zwrot : 01.06. 09:55
 
Tridukh I. - Derevinskyi A. zwrot : 01.06. 10:00
 
Krasutskyi A. - Kuzmenko A. 1 3:1 01.06. 10:10 +5
 
Burdelnyi S. - Yakimchuk E. 1 3:2 01.06. 10:15 +5
 
Sydorenko A. - Antipov A. 1 3:1 01.06. 10:20 +5
 
Ivanov Vic. - Naplekov A. 1 3:0 01.06. 10:25 +5
 
Turchenko T. - Shukin D. 1 3:2 01.06. 10:30 +5
 
Arevkin T. - Populovskyi E. 1 3:2 01.06. 10:40 +5
 
Obishchenko A. - Zaporozhets D. 1 3:1 01.06. 10:45 +5
 
Gress O. - Voloshko V. 1 3:0 01.06. 10:50 +5
 
Skiba A. - Naplekov A. 2 2:3 01.06. 10:55 +5
 
Kolesnyk Y. - Gnoevoy R. 2 2:3 01.06. 11:00 +5
 
Avgustov A. - Solomko R. 1 3:1 01.06. 11:10 +5
 
Pakhniuk V. - Makovka Y. 2 1:3 01.06. 11:15 +5
 
Babenko P. - Ivanov Vic. 1 3:2 01.06. 11:25 +5
 
Turchenko T. - Tridukh I. 2 1:3 01.06. 11:30 +5
 
Krasutskyi A. - Arevkin T. 2 1:3 01.06. 11:40 +5
 
Yakimchuk E. - Obishchenko A. 1 3:2 01.06. 11:45 +5
 
Antipov A. - Tymchenko V. 1 3:1 01.06. 11:50 +5
 
Naplekov A. - Babenko P. 2 2:3 01.06. 11:55 +5
 
Kolesnyk Y. - Derevinskyi A. zwrot : 01.06. 12:00
 
Kuzmenko A. - Avgustov A. 1 3:0 01.06. 12:10 +5
 
Makovka Y. - Burdelnyi S. 1 3:1 01.06. 12:15 +5
 
Sydorenko A. - Gress O. zwrot : 01.06. 12:20
 
Ivanov Vic. - Skiba A. 1 3:2 01.06. 12:25 +5
 
Shukin D. - Gnoevoy R. 2 2:3 01.06. 12:30 +5
 
Populovskyi E. - Solomko R. 2 2:3 01.06. 12:40 +5
 
Pakhniuk V. - Zaporozhets D. 2 0:3 01.06. 12:45 +5
 
Voloshko V. - Antipov A. 1 3:0 01.06. 12:50 +5
 
Kolesnyk Y. - Tridukh I. 1 3:0 01.06. 13:00 +5
 
Krasutskyi A. - Avgustov A. 1 3:1 01.06. 13:10 +5
 
Yakimchuk E. - Makovka Y. 2 2:3 01.06. 13:15 +5
 
Turchenko T. - Gnoevoy R. 2 2:3 01.06. 13:30 +5
 
Solomko R. - Arevkin T. 2 2:3 01.06. 13:40 +5
 
Obishchenko A. - Pakhniuk V. 1 3:2 01.06. 13:45 +5
 
Gress O. - Antipov A. 1 3:0 01.06. 13:50 +5
 
Derevinskyi A. - Shukin D. zwrot : 01.06. 14:00
 
Kuzmenko A. - Populovskyi E. 1 3:0 01.06. 14:10 +5
 
Zaporozhets D. - Burdelnyi S. 1 3:1 01.06. 14:15 +5
 
Sydorenko A. - Tymchenko V. 2 0:3 01.06. 14:20 +5
 
Kilyakin P. - Voronenkov V. 2 2:3 01.06. 14:25 +5
 
Kosarev S. - Lytvynov V. 1 3:0 01.06. 14:30 +5
 
Hryshyn O. - Kunchurov D. 1 3:2 01.06. 14:40 +5
 
Voloshko V. - Perepelitsa S. 1 3:2 01.06. 14:50 +5
 
Korniienko M. - Klym V. 1 3:2 01.06. 14:55 +5
 
Voronin M. - Kyi Y. 1 3:1 01.06. 15:00 +5
 
Kholodkevich V. - Kindzerskyi Y. 1 3:2 01.06. 15:10 +5
 
Sazhniev V. - Cherepnin M. 2 1:3 01.06. 15:20 +5
 
Voronenkov V. - Klym V. 2 0:3 01.06. 15:25 +5
 
Dovzhenko S. - Gatsenko I. 1 3:0 01.06. 15:40 +5
 
Udovenko I. - Kokunin Y. 2 0:3 01.06. 15:45 +5
 
Moroz K. - Kirsanov K. 1 3:2 01.06. 15:50 +5
 
Kilyakin P. - Korniienko M. 1 3:1 01.06. 15:55 +5
 
Kyi Y. - Lytvynov V. 1 3:2 01.06. 16:00 +5
 
Kholodkevich V. - Kunchurov D. 1 3:1 01.06. 16:10 +5
 
Tkachenko A. - Kasian O. 1 3:0 01.06. 16:15 +5
 
Kovalchuk P. - Havrysh D. 2 1:3 01.06. 16:20 +5
 
Voronenkov V. - Korniienko M. 1 3:1 01.06. 16:25 +5
 
Kosarev S. - Ivchenko K. 2 1:3 01.06. 16:30 +5
 
Gatsenko I. - Hryshyn O. 1 3:1 01.06. 16:40 +5
 
Kurtenko A. - Kovalchuk P. 1 3:1 01.06. 16:45 +5
 
Sazhniev V. - Moroz K. 1 3:0 01.06. 16:50 +5
 
Kilyakin P. - Klym V. 2 2:3 01.06. 16:55 +5
 
Dovzhenko S. - Kindzerskyi Y. 1 3:1 01.06. 17:10 +5
 
Udovenko I. - Tkachenko A. 2 1:3 01.06. 17:15 +5
 
Havrysh D. - Cherepnin M. 1 3:2 01.06. 17:20 +5
 
Voronenkov V. - Korniienko M. zwrot : 01.06. 17:25
 
Lytvynov V. - Ivchenko K. 1 3:2 01.06. 17:30 +5
 
Kunchurov D. - Gatsenko I. 2 2:3 01.06. 17:40 +5
 
Kokunin Y. - Kurtenko A. 1 3:0 01.06. 17:45 +5
 
Kirsanov K. - Kovalchuk O. 1 3:1 01.06. 17:50 +5
 
Kilyakin P. - Klym V. zwrot : 01.06. 17:55
 
Kholodkevich V. - Dovzhenko S. 1 3:1 01.06. 18:10 +5
 
Kasian O. - Kovalchuk P. 1 3:1 01.06. 18:15 +5
 
Havrysh D. - Sazhniev V. 2 0:3 01.06. 18:20 +5
 
Kilyakin P. - Korniienko M. zwrot : 01.06. 18:25
 
Voronin M. - Kosarev S. 1 3:1 01.06. 18:30 +5
 
Kindzerskyi Y. - Hryshyn O. 2 2:3 01.06. 18:40 +5
 
Udovenko I. - Kurtenko A. 2 0:3 01.06. 18:45 +5
 
Kovalchuk O. - Moroz K. 2 0:3 01.06. 18:50 +5
 
Voronenkov V. - Klym V. zwrot : 01.06. 18:55
 
Kunchurov D. - Dovzhenko S. 2 1:3 01.06. 19:10 +5
 
Tkachenko A. - Kovalchuk P. 2 1:3 01.06. 19:15 +5
 
Kirsanov K. - Cherepnin M. 1 3:1 01.06. 19:20 +5
 
Kilyakin P. - Voronenkov V. zwrot : 01.06. 19:25
 
Voronin M. - Ivchenko K. 1 3:1 01.06. 19:30 +5
 
Kindzerskyi Y. - Gatsenko I. 2 1:3 01.06. 19:40 +5
 
Kokunin Y. - Kasian O. 2 1:3 01.06. 19:45 +5
 
Kovalchuk O. - Sazhniev V. 1 3:0 01.06. 19:50 +5
 
Korniienko M. - Klym V. zwrot : 01.06. 19:55
 
Kosarev S. - Kyi Y. 2 2:3 01.06. 20:00 +5
 
Kholodkevich V. - Hryshyn O. 1 3:0 01.06. 20:10 +5
 
Udovenko I. - Kovalchuk P. 2 0:3 01.06. 20:15 +5
 
Havrysh D. - Kirsanov K. 1 3:1 01.06. 20:20 +5
 
Voronin M. - Lytvynov V. 1 3:1 01.06. 20:30 +5
 
Kunchurov D. - Kindzerskyi Y. 1 3:1 01.06. 20:40 +5
 
Kasian O. - Kurtenko A. 2 2:3 01.06. 20:45 +5
 
Moroz K. - Cherepnin M. 2 0:3 01.06. 20:50 +5
 
Dovzhenko S. - Hryshyn O. 1 3:0 01.06. 21:10 +5
 
Tkachenko A. - Kokunin Y. 1 3:2 01.06. 21:15 +5
 
Sazhniev V. - Kirsanov K. 2 1:3 01.06. 21:20 +5
 
Kyi Y. - Ivchenko K. 1 3:2 01.06. 21:30 +5
 
Gatsenko I. - Kholodkevich V. 2 2:3 01.06. 21:40 +5
 
Udovenko I. - Kasian O. 2 2:3 01.06. 21:45 +5
 
Kovalchuk O. - Cherepnin M. 2 2:3 01.06. 21:50 +5
 
Kovalchuk P. - Kokunin Y. 2 0:3 01.06. 22:15 +5
 
Havrysh D. - Moroz K. 2 2:3 01.06. 22:20 +5
 
Kurtenko A. - Tkachenko A. 1 3:0 01.06. 22:45 +5
 
Tenis Stołowy - TT Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Voitenko Y. - Myrza A. 2 2:3 01.06. 00:05
 
Voitenko Y. - Holoborodko Y. 1 3:0 01.06. 00:35
 
Krivenko V. - Paukov V. 1 3:0 01.06. 01:05
 
Holoborodko Y. - Paukov V. 1 3:1 01.06. 01:35
 
Krivenko V. - Myrza A. 2 1:3 01.06. 02:05
 
Vakulin A. - Veliiev A. 1 3:1 01.06. 06:45
 
Yanishevskiy I. - Herasimov O. 1 3:1 01.06. 06:50
 
Shkurupii A. - Kovalev A. 1 3:0 01.06. 07:20
 
Vasylchuk P. - Obidnyi O. 1 3:0 01.06. 07:25
 
Illiushchenko S. - Uchen N. 1 3:1 01.06. 07:30
 
Baklykov A. - Berezynskyi S. 1 3:1 01.06. 07:35
 
Plokhotniuk M. - Pyasta P. 1 3:0 01.06. 07:40
 
Kushnir V. - Verbyaniy V. 2 2:3 01.06. 07:45
 
Ponomarenko S. - Alekseenko D. 1 3:1 01.06. 07:55
 
Kuznetsov I. - Buriak B. 2 1:3 01.06. 08:00
 
Paukov V. - Belanchik D. 1 3:2 01.06. 08:05
 
Mosiuk N. - Symonchuk D. 1 3:1 01.06. 08:10
 
Ivanov L. - Moshynskyy O. 1 3:0 01.06. 08:15
 
Danyliuk N. - Hordii A. 1 3:2 01.06. 08:20
 
Veliiev A. - Shkurupii A. 2 2:3 01.06. 08:30
 
Herasimov O. - Vasylchuk P. 2 0:3 01.06. 08:35
 
Illiushchenko S. - Nesterenko A. 1 3:0 01.06. 08:40
 
Pesternikov D. - Berezynskyi S. 1 3:2 01.06. 08:45
 
Akhlamov S. - Prakht I. 1 3:0 01.06. 08:50
 
Kovalchuk N. - Verbyaniy V. 2 1:3 01.06. 08:55
 
Vakulin A. - Alekseenko D. 1 3:1 01.06. 09:05
 
Yanishevskiy I. - Kuznetsov I. 2 0:3 01.06. 09:10
 
Uchen N. - Belanchik D. 2 0:3 01.06. 09:15
 
Baklykov A. - Symonchuk D. 1 3:2 01.06. 09:20
 
Plokhotniuk M. - Moshynskyy O. 1 3:1 01.06. 09:25
 
Kushnir V. - Danyliuk N. 1 3:1 01.06. 09:30
 
Ponomarenko S. - Kovalev A. 2 1:3 01.06. 09:40
 
Buriak B. - Obidnyi O. 1 3:0 01.06. 09:45
 
Paukov V. - Nesterenko A. 1 3:1 01.06. 09:50
 
Pesternikov D. - Mosiuk N. 2 2:3 01.06. 09:55
 
Akhlamov S. - Pyasta P. 1 3:1 01.06. 10:00
 
Kovalchuk N. - Hordii A. 1 3:0 01.06. 10:05
 
Alekseenko D. - Veliiev A. 2 1:3 01.06. 10:15
 
Herasimov O. - Kuznetsov I. 2 1:3 01.06. 10:20
 
Belanchik D. - Illiushchenko S. 2 2:3 01.06. 10:25
 
Berezynskyi S. - Symonchuk D. 2 1:3 01.06. 10:30
 
Ivanov L. - Prakht I. 2 1:3 01.06. 10:35
 
Verbyaniy V. - Danyliuk N. 2 2:3 01.06. 10:40
 
Shkurupii A. - Ponomarenko S. 1 3:1 01.06. 10:50
 
Vasylchuk P. - Buriak B. 1 3:0 01.06. 10:55
 
Nesterenko A. - Belanchik D. 2 2:3 01.06. 11:00
 
Pesternikov D. - Symonchuk D. 1 3:2 01.06. 11:05
 
Plokhotniuk M. - Akhlamov S. 2 2:3 01.06. 11:10
 
Kovalchuk N. - Danyliuk N. 1 3:1 01.06. 11:15
 
Vakulin A. - Kovalev A. 2 1:3 01.06. 11:25
 
Yanishevskiy I. - Obidnyi O. 1 3:2 01.06. 11:30
 
Uchen N. - Paukov V. 2 0:3 01.06. 11:35
 
Mosiuk N. - Baklykov A. 2 2:3 01.06. 11:40
 
Prakht I. - Moshynskyy O. 1 3:2 01.06. 11:45
 
Kushnir V. - Hordii A. 1 3:0 01.06. 11:50
 
Veliiev A. - Ponomarenko S. 1 3:2 01.06. 12:00
 
Herasimov O. - Buriak B. 2 1:3 01.06. 12:05
 
Uchen N. - Nesterenko A. 2 2:3 01.06. 12:10
 
Baklykov A. - Pesternikov D. 2 2:3 01.06. 12:15
 
Pyasta P. - Ivanov L. 2 2:3 01.06. 12:20
 
Kovalchuk N. - Kushnir V. 2 0:3 01.06. 12:25
 
Kovalev A. - Alekseenko D. 1 3:0 01.06. 12:35
 
Kuznetsov I. - Obidnyi O. 1 3:2 01.06. 12:40
 
Illiushchenko S. - Paukov V. 1 3:1 01.06. 12:45
 
Mosiuk N. - Berezynskyi S. 2 1:3 01.06. 12:50
 
Plokhotniuk M. - Prakht I. 1 3:1 01.06. 12:55
 
Verbyaniy V. - Hordii A. 2 2:3 01.06. 13:00
 
Shkurupii A. - Vakulin A. 2 1:3 01.06. 13:10
 
Yanishevskiy I. - Vasylchuk P. 2 2:3 01.06. 13:15
 
Akhlamov S. - Ivanov L. 2 1:3 01.06. 13:30
 
Kovalev A. - Veliiev A. 1 3:2 01.06. 13:45
 
Herasimov O. - Obidnyi O. 2 1:3 01.06. 13:50
 
Moshynskyy O. - Pyasta P. 2 0:3 01.06. 14:05
 
Ponomarenko S. - Vakulin A. 2 2:3 01.06. 14:20
 
Buriak B. - Yanishevskiy I. 1 3:1 01.06. 14:25
 
Ivanov L. - Plokhotniuk M. 1 3:0 01.06. 14:40
 
Mironchenko M. - Cherednichenko P. 1 3:0 01.06. 14:50
 
Shkurupii A. - Alekseenko D. 1 3:1 01.06. 14:55
 
Kuznetsov I. - Vasylchuk P. 1 3:0 01.06. 15:00
 
Kotik A. - Yunchyk V. 1 3:2 01.06. 15:10
 
Pyasta P. - Prakht I. 1 3:1 01.06. 15:15
 
Kolesnik P. - Rubtsov S. 2 2:3 01.06. 15:25
 
Vakhta D. - Nechiporuk V. 1 3:0 01.06. 15:45
 
Akhlamov S. - Moshynskyy O. 1 3:1 01.06. 15:50
 
Fashchevskyi I. - Mironchenko M. 2 2:3 01.06. 16:00
 
Gritsienko N. - Yunchyk V. 1 3:0 01.06. 16:20
 
Cherednichenko P. - Kolesnik P. 2 1:3 01.06. 16:35
 
Kotik A. - Vakhta D. 1 3:2 01.06. 16:55
 
Fashchevskyi I. - Rubtsov S. 2 1:3 01.06. 17:10
 
Gritsienko N. - Nechiporuk V. 2 2:3 01.06. 17:30
 
Mironchenko M. - Kolesnik P. 2 2:3 01.06. 17:45
 
Yunchyk V. - Vakhta D. 1 3:0 01.06. 18:05
 
Fashchevskyi I. - Kolesnik P. 1 3:2 01.06. 18:20
 
Vakhta D. - Gritsienko N. 1 3:2 01.06. 18:40
 
Cherednichenko P. - Rubtsov S. 1 3:0 01.06. 18:55
 
Kramarenko A. - Yarovoi O. 1 3:2 01.06. 19:00
 
Komar V. - Tytyunnik O. 1 3:2 01.06. 19:05
 
Panchenko B. - Udovichenko S. 1 3:2 01.06. 19:10
 
Nechiporuk V. - Kotik A. 1 3:1 01.06. 19:15
 
Zenyuk A. - Vakarash R. 1 3:1 01.06. 19:25
 
Cherednichenko P. - Fashchevskyi I. 1 3:1 01.06. 19:30
 
Kramarenko A. - Volokhov V. 2 0:3 01.06. 19:35
 
Gritsienko N. - Kotik A. 1 3:0 01.06. 19:50
 
Ivasiv V. - Sidorak N. 2 1:3 01.06. 20:00
 
Mironchenko M. - Rubtsov S. 2 1:3 01.06. 20:05
 
Tytyunnik O. - Volokhov V. 1 3:2 01.06. 20:10
 
Komar V. - Kramarenko A. 1 3:1 01.06. 20:15
 
Nechiporuk V. - Yunchyk V. 2 0:3 01.06. 20:25
 
Komar V. - Volokhov V. 1 3:1 01.06. 20:45
 
Tytyunnik O. - Yarovoi O. 1 3:0 01.06. 20:50
 
Yarovoi O. - Volokhov V. 1 3:0 01.06. 21:20
 
Tytyunnik O. - Kramarenko A. 1 3:0 01.06. 21:25
 
Metla O. - Derevinskyi D. 2 1:3 01.06. 22:30
 
Matvienko S. - Holoborodko Y. 2 1:3 01.06. 22:35
 
Semenets O. - Ivanchatenko V. 1 3:1 01.06. 23:00
 
Matvienko S. - Myrza A. 2 2:3 01.06. 23:05
 
Tenis Stołowy - Win Cup - kobiety
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zaytseva V. - Saltanovskaya M. 2 2:3 01.06. 08:10
 
Orobinskaya Y. - Lesnaya Y. 1 3:1 01.06. 08:40
 
Zaytseva V. - Lesnaya Y. 1 3:0 01.06. 09:10
 
Saltanovskaya M. - Orobinskaya Y. 2 2:3 01.06. 09:40
 
Orobinskaya Y. - Zaytseva V. 2 0:3 01.06. 10:10
 
Lesnaya Y. - Saltanovskaya M. 2 2:3 01.06. 10:40
 
Zaytseva V. - Saltanovskaya M. 1 3:1 01.06. 11:10
 
Orobinskaya Y. - Lesnaya Y. 1 3:1 01.06. 11:40
 
Zaytseva V. - Lesnaya Y. 1 3:2 01.06. 12:10
 
Saltanovskaya M. - Orobinskaya Y. 2 1:3 01.06. 12:40
 
Orobinskaya Y. - Zaytseva V. 1 3:1 01.06. 13:10
 
Saltanovskaya M. - Lesnaya Y. 2 2:3 01.06. 13:40
 
Tenis Stołowy - Win Cup - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sarma C. - Kireev S. 1 3:2 01.06. 00:25
 
Boychuk V. - Demchenko V. 1 3:2 01.06. 00:25
 
Khakhamidi P. - Gavrilov Y. 2 0:3 01.06. 00:25
 
Kushko D. - Rybakov Y. 1 3:1 01.06. 01:00
 
Gaynyuk V. - Chukanov M. 1 3:0 01.06. 01:00
 
Stepanov D. - Vakhrushev V. 2 1:3 01.06. 01:00
 
Kushko D. - Demchenko V. 2 0:3 01.06. 01:35
 
Kireev S. - Chukanov M. 1 3:1 01.06. 01:35
 
Vakhrushev V. - Khakhamidi P. 1 3:2 01.06. 01:35
 
Gaynyuk V. - Sarma C. 1 3:1 01.06. 02:10
 
Boychuk V. - Rybakov Y. 2 2:3 01.06. 02:10
 
Gavrilov Y. - Stepanov D. 1 3:2 01.06. 02:10
 
Khakhamidi P. - Stepanov D. 2 0:3 01.06. 02:45
 
Gaynyuk V. - Kireev S. 1 3:0 01.06. 02:45
 
Rybakov Y. - Demchenko V. 2 1:3 01.06. 02:45
 
Chukanov M. - Sarma C. 1 3:2 01.06. 03:20
 
Kushko D. - Boychuk V. 2 1:3 01.06. 03:20
 
Gavrilov Y. - Vakhrushev V. 1 3:1 01.06. 03:20
 
Butkov M. - Likhitsky A. 2 2:3 01.06. 06:55
 
Turchenko D. - Derevinskyi D. 2 2:3 01.06. 06:55
 
Lebedev D. - Balakirev M. 1 3:0 01.06. 07:25
 
Derevinskyi D. - Lebedev D. 2 0:3 01.06. 07:55
 
Komendant Y. - Oleinik I. 2 2:3 01.06. 07:55
 
Gutnichenko A. - Khudoshin N. 2 0:3 01.06. 08:25
 
Butkov M. - Likhitsky A. 2 0:3 01.06. 08:25
 
Balakirev M. - Turchenko D. 1 3:2 01.06. 08:25
 
Naida A. - Butkov M. 1 3:0 01.06. 08:55
 
Balakirev M. - Derevinskyi D. 2 1:3 01.06. 08:55
 
Oleinik I. - Khudoshin N. 1 3:1 01.06. 08:55
 
Gutnichenko A. - Komendant Y. 1 3:0 01.06. 09:25
 
Turchenko D. - Lebedev D. 1 3:2 01.06. 09:25
 
Oleinik I. - Gutnichenko A. 2 1:3 01.06. 09:55
 
Likhitsky A. - Naida A. 1 3:1 01.06. 09:55
 
Lebedev D. - Balakirev M. 1 3:1 01.06. 10:25
 
Komendant Y. - Khudoshin N. 2 2:3 01.06. 10:25
 
Lebedev D. - Derevinskyi D. 1 3:2 01.06. 10:55
 
Komendant Y. - Oleinik I. 1 3:1 01.06. 10:55
 
Likhitsky A. - Naida A. 2 2:3 01.06. 11:25
 
Balakirev M. - Turchenko D. 2 0:3 01.06. 11:25
 
Khudoshin N. - Gutnichenko A. 1 3:0 01.06. 11:25
 
Naida A. - Butkov M. 1 3:1 01.06. 11:55
 
Balakirev M. - Derevinskyi D. 2 2:3 01.06. 11:55
 
Khudoshin N. - Oleinik I. 2 2:3 01.06. 11:55
 
Turchenko D. - Lebedev D. 2 0:3 01.06. 12:25
 
Gutnichenko A. - Komendant Y. 1 3:2 01.06. 12:25
 
Oleinik I. - Gutnichenko A. 1 3:2 01.06. 12:55
 
Komendant Y. - Khudoshin N. 1 3:1 01.06. 13:25
 
Dyachenko V. - Kanunnikov I. 2 0:3 01.06. 13:25
 
Ratusnyak V. - Matveev D. 1 3:2 01.06. 13:25
 
Krutko A. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 13:55
 
Zholubak M. - Yolkin A. 1 3:1 01.06. 13:55
 
Alistratov A. - Alexsyev S. 2 0:3 01.06. 14:10
 
Ermolaev A. - Maleev N. 1 3:0 01.06. 14:25
 
Maleev D. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 14:25
 
Krutko A. - Yolkin A. 1 3:1 01.06. 14:25
 
Rodin A. - Goradze A. 1 3:2 01.06. 14:40
 
Zholubak M. - Kanunnikov I. 2 1:3 01.06. 14:55
 
Ratusnyak V. - Dyachenko V. 1 3:0 01.06. 14:55
 
Kovalenko S. - Vavreniuk S. 2 2:3 01.06. 14:55
 
Alistratov A. - Rodin A. 1 3:0 01.06. 15:10
 
Matveev D. - Dyachenko V. 2 1:3 01.06. 15:25
 
Ermolaev A. - Kovalenko S. 1 3:1 01.06. 15:25
 
Krutko A. - Kanunnikov I. 2 1:3 01.06. 15:55
 
Vavreniuk S. - Maleev N. 1 3:2 01.06. 15:55
 
Yolkin A. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 15:55
 
Alistratov A. - Goradze A. 1 3:2 01.06. 16:10
 
Ermolaev A. - Vavreniuk S. 2 1:2 01.06. 16:25
 
Kanunnikov I. - Zemyantsev S. 1 3:0 01.06. 16:25
 
Matveev D. - Yolkin A. 2 1:3 01.06. 16:25
 
Alexsyev S. - Rodin A. 1 3:1 01.06. 16:40
 
Kovalenko S. - Maleev N. 2 1:3 01.06. 16:55
 
Ratusnyak V. - Krutko A. 2 2:3 01.06. 16:55
 
Zholubak M. - Dyachenko V. 1 3:2 01.06. 16:55
 
Alexsyev S. - Alistratov A. 2 2:3 01.06. 17:10
 
Krutko A. - Dyachenko I. 2 0:3 01.06. 17:25
 
Zholubak M. - Matveev D. 1 3:1 01.06. 17:25
 
Rodin A. - Goradze A. 2 2:3 01.06. 17:40
 
Yolkin A. - Kanunnikov I. 1 3:0 01.06. 17:55
 
Kovalenko S. - Vavreniuk S. 1 3:2 01.06. 17:55
 
Ratusnyak V. - Zemyantsev S. 1 3:2 01.06. 17:55
 
Alistratov A. - Rodin A. 2 2:3 01.06. 18:10
 
Kanunnikov I. - Matveev D. 1 3:2 01.06. 18:25
 
Ermolaev A. - Kovalenko S. 2 0:3 01.06. 18:25
 
Ratusnyak V. - Yolkin A. 1 3:1 01.06. 18:25
 
Alexsyev S. - Goradze A. 2 2:3 01.06. 18:40
 
Krutko A. - Zholubak M. 1 3:2 01.06. 18:55
 
Vavreniuk S. - Maleev N. 2 0:3 01.06. 18:55
 
Dyachenko V. - Zemyantsev S. 2 1:3 01.06. 18:55
 
Alistratov A. - Goradze A. 2 0:3 01.06. 19:10
 
Krutko A. - Matveev D. 2 1:3 01.06. 19:25
 
Ermolaev A. - Vavreniuk S. 1 3:1 01.06. 19:25
 
Zholubak M. - Zemyantsev S. 1 3:2 01.06. 19:25
 
Alexsyev S. - Rodin A. 2 1:3 01.06. 19:40
 
Yolkin A. - Dyachenko V. 1 3:2 01.06. 19:55
 
Ratusnyak V. - Kanunnikov I. 1 3:1 01.06. 19:55
 
Kovalenko S. - Maleev N. 1 3:0 01.06. 19:55
 
Grabskiy A. - Kalenik S. 1 3:1 01.06. 20:55
 
Chilikin A. - Reva V. 1 3:0 01.06. 20:55
 
Gaynyuk V. - Kireev S. 2 2:3 01.06. 20:55
 
Chernetskiy I. - Kim D. 2 1:3 01.06. 21:30
 
Sarma S. - Gusev V. 1 3:2 01.06. 21:30
 
Khorolskiy V. - Shapoval A. 2 0:3 01.06. 21:30
 
Grabskiy A. - Shapoval A. 2 0:3 01.06. 22:05
 
Chernetskiy I. - Reva V. 1 3:0 01.06. 22:05
 
Gaynyuk V. - Sarma S. 1 3:0 01.06. 22:05
 
Kim D. - Chilikin A. 1 3:2 01.06. 22:40
 
Kireev S. - Gusev V. 2 1:3 01.06. 22:40
 
Khorolskiy V. - Kalenik S. 1 3:2 01.06. 22:40