Nowe wygrane
  • S.G. 04.08.2021
    1008.21 zł
  • M.R. 04.08.2021
    363.00 zł
  • A.K. 04.08.2021
    100.32 zł
  • R.G. 04.08.2021
    522.72 zł
  • M.S. 04.08.2021
    110.00 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - TT Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Solovey V. - Fashchevskiy I. 2 2:3 04.08. 00:05
 
Gerashenko V. - Matcyk A. 2 1:3 04.08. 00:15
 
Yarovoi O. - Zaika B. 1 3:0 04.08. 00:35
 
Fashchevskiy I. - Zhuravlev A. 2 2:3 04.08. 01:05
 
Matcyk A. - Mychalus O. 2 2:3 04.08. 01:15
 
Yarovoi O. - Fashchevskiy I. 2 1:3 04.08. 01:35
 
Treschetka M. - Matcyk A. 2 1:3 04.08. 01:45
 
Solovey V. - Zaika B. 1 3:1 04.08. 02:05
 
Gerashenko V. - Kukharuk, Maksym 1 3:2 04.08. 02:15
 
Yarovoi O. - Solovey V. 2 1:3 04.08. 02:35
 
Treschetka M. - Gerashenko V. 1 3:0 04.08. 02:45
 
Zaika B. - Zhuravlev A. 2 0:3 04.08. 03:05
 
Kukharuk, Maksym - Mychalus O. 2 0:3 04.08. 03:15
 
Levadniy A. - Boiko S. 1 3:0 04.08. 06:50
 
Masko E. - Shcherbak D. 2 0:3 04.08. 07:25
 
Hubarev O. - Lukianov A. 2 1:3 04.08. 07:30
 
Plishilo V. - Simonchuk D. 1 3:2 04.08. 07:35
 
Krivenko V. - Sukhomlyn R. 2 1:3 04.08. 07:40
 
Bosak V. - Tuchkevych V. 1 3:2 04.08. 07:45
 
Petryshyn I. - Maksimiv S. 2 2:3 04.08. 07:50
 
Derypaska R. - Baranovskiy S. 2 0:3 04.08. 07:55
 
Zapaletniuk A. - Isaev A. 2 0:3 04.08. 07:55
 
Tsybulin S. - Krutko A. 1 3:1 04.08. 08:00
 
Bondarenko N. - Yanishevskiy I. 2 2:3 04.08. 08:05
 
Zaitsev A. - Lebed D. 2 0:3 04.08. 08:15
 
Pinchuk R. - Medvedev A. 1 3:0 04.08. 08:20
 
Vorsulyak Y. - Faflei Y. 2 1:3 04.08. 08:25
 
Trofimov N. - Cherevko R. 2 1:3 04.08. 08:30
 
Belanchik D. - Abroskin Y. 1 3:2 04.08. 08:30
 
Levadniy A. - Shcherbak D. 1 3:1 04.08. 08:35
 
Levshin A. - Simonchuk D. 2 0:3 04.08. 08:45
 
Mykytiuk M. - Sukhomlyn R. 1 3:2 04.08. 08:50
 
Vashchuk R. - Tuchkevych V. 1 3:2 04.08. 08:55
 
Tsolik P. - Maksimiv S. 2 0:3 04.08. 09:00
 
Moshynsky O. - Isaev A. 1 3:2 04.08. 09:05
 
Nikolenko M. - Baranovskiy S. zwrot : 04.08. 09:05
 
Krutko A. - Boiko S. 2 1:3 04.08. 09:10
 
Bondarenko N. - Lukianov A. 1 3:0 04.08. 09:15
 
Plishilo V. - Maksiuta V. 1 3:2 04.08. 09:20
 
Krivenko V. - Zaitsev A. 1 3:2 04.08. 09:25
 
Bosak V. - Pinchuk R. 2 1:3 04.08. 09:30
 
Petryshyn I. - Vorsulyak Y. 2 2:3 04.08. 09:35
 
Zapaletniuk A. - Belanchik D. 1 3:1 04.08. 09:40
 
Derypaska R. - Trofimov N. zwrot : 04.08. 09:40
 
Masko E. - Tsybulin S. 1 3:2 04.08. 09:45
 
Hubarev O. - Yanishevskiy I. 2 2:3 04.08. 09:50
 
Mykytiuk M. - Lebed D. 1 3:2 04.08. 10:00
 
Vashchuk R. - Medvedev A. 1 3:1 04.08. 10:05
 
Tsolik P. - Faflei Y. 2 0:3 04.08. 10:10
 
Nikolenko M. - Cherevko R. zwrot : 04.08. 10:15
 
Moshynsky O. - Abroskin Y. 1 3:0 04.08. 10:15
 
Levadniy A. - Krutko A. 2 1:3 04.08. 10:20
 
Bondarenko N. - Hubarev O. 1 3:2 04.08. 10:25
 
Maksiuta V. - Simonchuk D. 1 3:0 04.08. 10:30
 
Zaitsev A. - Sukhomlyn R. 1 3:2 04.08. 10:35
 
Pinchuk R. - Tuchkevych V. 1 3:2 04.08. 10:40
 
Vorsulyak Y. - Maksimiv S. 2 0:3 04.08. 10:45
 
Belanchik D. - Isaev A. 1 3:2 04.08. 10:50
 
Trofimov N. - Baranovskiy S. zwrot : 04.08. 10:50
 
Tsybulin S. - Shcherbak D. 1 3:2 04.08. 10:55
 
Harenko S. - Lukianov A. 2 1:3 04.08. 11:00
 
Levshin A. - Maksiuta V. 1 3:2 04.08. 11:05
 
Mykytiuk M. - Zaitsev A. 2 0:3 04.08. 11:10
 
Vashchuk R. - Pinchuk R. 2 2:3 04.08. 11:15
 
Tsolik P. - Vorsulyak Y. 2 1:3 04.08. 11:20
 
Moshynsky O. - Belanchik D. 1 3:1 04.08. 11:25
 
Nikolenko M. - Trofimov N. zwrot : 04.08. 11:25
 
Masko E. - Boiko S. 1 3:2 04.08. 11:30
 
Bondarenko N. - Harenko S. 1 3:0 04.08. 11:35
 
Krivenko V. - Lebed D. 2 0:3 04.08. 11:45
 
Bosak V. - Medvedev A. 1 3:2 04.08. 11:50
 
Petryshyn I. - Faflei Y. 1 3:2 04.08. 11:55
 
Derypaska R. - Cherevko R. zwrot : 04.08. 12:00
 
Zapaletniuk A. - Abroskin Y. 1 3:1 04.08. 12:00
 
Levadniy A. - Tsybulin S. 1 3:0 04.08. 12:05
 
Lukianov A. - Yanishevskiy I. 1 3:1 04.08. 12:10
 
Levshin A. - Plishilo V. 2 0:3 04.08. 12:15
 
Mykytiuk M. - Krivenko V. 1 3:1 04.08. 12:20
 
Vashchuk R. - Bosak V. 1 3:1 04.08. 12:25
 
Tsolik P. - Petryshyn I. 2 2:3 04.08. 12:30
 
Nikolenko M. - Derypaska R. zwrot : 04.08. 12:35
 
Moshynsky O. - Zapaletniuk A. 2 0:3 04.08. 12:35
 
Masko E. - Krutko A. 2 0:3 04.08. 12:40
 
Lebed D. - Sukhomlyn R. 2 2:3 04.08. 12:55
 
Medvedev A. - Tuchkevych V. 1 3:2 04.08. 13:00
 
Faflei Y. - Maksimiv S. 2 2:3 04.08. 13:05
 
Abroskin Y. - Isaev A. 1 3:0 04.08. 13:10
 
Shcherbak D. - Boiko S. 1 3:2 04.08. 13:15
 
Levadniy A. - Masko E. 2 2:3 04.08. 13:50
 
Tsybulin S. - Boiko S. 2 2:3 04.08. 14:25
 
Troian A. - Protopov V. 2 1:3 04.08. 14:35
 
Furman O. - Sydorenko A. 1 3:2 04.08. 14:40
 
Zenyuk A. - Haievyi N. 1 3:2 04.08. 14:50
 
Krutko A. - Shcherbak D. 2 1:3 04.08. 15:00
 
Illiushchenko S. - Nesterenko A. 1 3:1 04.08. 15:10
 
Malashevsky V. - Tulenin A. 2 1:3 04.08. 15:20
 
Zharskiy V. - Gordiy A. 2 2:3 04.08. 15:25
 
Lysak A. - Chupovskiy A. 2 1:3 04.08. 15:35
 
Obidnyi O. - Maslov A. 2 1:3 04.08. 15:40
 
Smyk V. - Protopov V. 2 2:3 04.08. 15:45
 
Hritchenko A. - Sydorenko A. 1 3:1 04.08. 15:50
 
Trachuk V. - Oliynyk R. 2 2:3 04.08. 15:55
 
Rutskiy S. - Haievyi N. 1 3:2 04.08. 16:00
 
Tarasov Y. - Chupovskiy A. 1 3:0 04.08. 16:10
 
Lysak A. - Obidnyi O. 2 0:3 04.08. 16:15
 
Troian A. - Illiushchenko S. 2 2:3 04.08. 16:20
 
Furman O. - Naumchuk M. 1 3:2 04.08. 16:25
 
Kotov V. - Tulenin A. 2 0:3 04.08. 16:30
 
Zenyuk A. - Zharskiy V. 1 3:0 04.08. 16:35
 
Tarasov Y. - Maslov A. 1 3:2 04.08. 16:45
 
Obidnyi O. - Chupovskiy A. 1 3:2 04.08. 16:50
 
Smyk V. - Nesterenko A. 1 3:1 04.08. 16:55
 
Hritchenko A. - Melnikov A. 1 3:0 04.08. 17:00
 
Malashevsky V. - Trachuk V. 1 3:1 04.08. 17:05
 
Rutskiy S. - Gordiy A. 1 3:1 04.08. 17:10
 
Tarasov Y. - Obidnyi O. 1 3:0 04.08. 17:20
 
Lysak A. - Maslov A. 2 0:3 04.08. 17:25
 
Illiushchenko S. - Protopov V. 1 3:0 04.08. 17:30
 
Naumchuk M. - Sydorenko A. 2 1:3 04.08. 17:35
 
Kotov V. - Oliynyk R. 2 1:3 04.08. 17:40
 
Zharskiy V. - Haievyi N. 1 3:1 04.08. 17:45
 
Tarasov Y. - Lysak A. 1 3:0 04.08. 17:55
 
Maslov A. - Chupovskiy A. 2 2:3 04.08. 18:00
 
Smyk V. - Illiushchenko S. 2 2:3 04.08. 18:05
 
Hritchenko A. - Naumchuk M. 2 2:3 04.08. 18:10
 
Trachuk V. - Tulenin A. 2 0:3 04.08. 18:15
 
Rutskiy S. - Zharskiy V. 2 0:3 04.08. 18:20
 
Troian A. - Nesterenko A. 1 3:0 04.08. 18:40
 
Furman O. - Melnikov A. 1 3:1 04.08. 18:45
 
Kotov V. - Trachuk V. 2 2:3 04.08. 18:50
 
Zenyuk A. - Gordiy A. 1 3:2 04.08. 18:55
 
May I. - Tuzhylin A. 2 0:3 04.08. 19:05
 
Lyevshyn V. - Melnik V. 2 1:3 04.08. 19:10
 
Smyk V. - Troian A. 1 3:1 04.08. 19:15
 
Hritchenko A. - Furman O. 1 3:1 04.08. 19:20
 
Malashevsky V. - Oliynyk R. 2 1:3 04.08. 19:25
 
Rutskiy S. - Zenyuk A. 2 0:3 04.08. 19:30
 
Kohut B. - Tuzhylin A. 2 0:3 04.08. 19:40
 
May I. - Lyevshyn V. 1 3:2 04.08. 19:45
 
Nesterenko A. - Protopov V. 2 0:3 04.08. 19:50
 
Melnikov A. - Sydorenko A. 2 1:3 04.08. 19:55
 
Kotov V. - Malashevsky V. 2 0:3 04.08. 20:00
 
Gordiy A. - Haievyi N. 2 2:3 04.08. 20:05
 
Kohut B. - Melnik V. 1 3:0 04.08. 20:15
 
Lyevshyn V. - Tuzhylin A. 1 3:2 04.08. 20:20
 
Oliynyk R. - Tulenin A. 2 2:3 04.08. 20:35
 
Kohut B. - Lyevshyn V. 1 3:1 04.08. 20:50
 
May I. - Melnik V. 1 3:2 04.08. 20:55
 
Kohut B. - May I. 2 1:3 04.08. 21:25
 
Melnik V. - Tuzhylin A. 2 2:3 04.08. 21:30
 
Riabukhin A. - Bondarchuk A. 1 3:0 04.08. 22:35
 
Lohosha D. - Skhabovskyi M. 2 0:3 04.08. 22:45
 
Vakulenko D. - Baklykov A. 2 0:3 04.08. 23:05
 
Gavrilyuk O. - Lohosha D. 1 3:0 04.08. 23:15
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Win Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lazebny R. - Kalenik S. 2 0:3 04.08. 00:15 +6
 
Kim D. - Maleev Y. 2 0:3 04.08. 00:30 +7
 
Khorolsky Vi. - Vavrenyuk S. 1 3:0 04.08. 00:50 +7
 
Kovalenko O. - Surzhik V. 1 3:2 04.08. 01:05 +7
 
Khorolsky Vi. - Kalenik S. 1 3:1 04.08. 01:25 +5
 
Kovalenko O. - Maleev Y. 1 3:0 04.08. 01:40
 
Lazebny R. - Vavrenyuk S. 2 0:3 04.08. 02:00 +5
 
Kim D. - Surzhik V. 2 1:3 04.08. 02:15 +5
 
Maksimenko A. - Moroz K. 1 3:1 04.08. 07:00 +7
 
Yunchyk V. - Yolkin A. 1 3:0 04.08. 07:00 +5
 
Bratukhin Y. - Krivoshey S. 2 2:3 04.08. 07:30 +5
 
Panin V. - Dyakov V. 2 2:3 04.08. 08:00 +5
 
Gavran D. - Pasternak V. 1 3:2 04.08. 08:15 +5
 
Starski A. - Treshchyov E. 1 3:1 04.08. 08:30 +5
 
Kirsanov K. - Yolkin A. 2 0:3 04.08. 08:30 +5
 
Bratukhin Y. - Dyakov V. 1 3:2 04.08. 08:30 +6
 
Sharpay V. - Pasternak V. 1 3:2 04.08. 08:45 +5
 
Yunchyk V. - Kirsanov K. 1 3:0 04.08. 09:00 +6
 
Panin V. - Krivoshey S. 2 2:3 04.08. 09:00 +5
 
Gavran D. - Shekhovtsov A. 2 2:3 04.08. 09:15 +5
 
Kats L. - Yolkin A. 1 3:2 04.08. 09:30 +6
 
Bratukhin Y. - Panin V. 1 3:1 04.08. 09:30 +5
 
Sharpay V. - Gavran D. 1 3:0 04.08. 09:45 +5
 
Dyakov V. - Krivoshey S. 1 3:0 04.08. 10:00 +5
 
Moroz K. - Maksimenko A. 2 0:3 04.08. 10:00 +6
 
Yolkin A. - Yunchyk V. 1 3:0 04.08. 10:00 +7
 
Pasternak V. - Shekhovtsov A. 1 3:2 04.08. 10:15 +5
 
Pogonov A. - Starski A. 1 3:0 04.08. 10:30 +5
 
Kats L. - Kirsanov K. 1 3:1 04.08. 10:30 +5
 
Krivoshey S. - Bratukhin Y. 2 2:3 04.08. 10:30 +5
 
Shekhovtsov A. - Sharpay V. 2 0:3 04.08. 10:45 +5
 
Dyakov V. - Panin V. 1 3:2 04.08. 11:00
 
Kats L. - Yunchyk V. 1 3:0 04.08. 11:00 +5
 
Pasternak V. - Gavran D. 1 3:2 04.08. 11:15 +5
 
Dyakov V. - Bratukhin Y. 1 3:2 04.08. 11:30 +5
 
Treshchyov E. - Starski A. 1 3:1 04.08. 11:30 +6
 
Yolkin A. - Kirsanov K. 1 3:1 04.08. 11:30
 
Pasternak V. - Sharpay V. 1 3:2 04.08. 11:45 +5
 
Kirsanov K. - Yunchyk V. 1 3:0 04.08. 12:00 +6
 
Krivoshey S. - Panin V. 1 3:0 04.08. 12:00 +5
 
Shekhovtsov A. - Gavran D. 1 3:1 04.08. 12:15 +5
 
Yaremenko, Stanislav - Matviienko S. 1 3:2 04.08. 13:30 +5
 
Zakharov Y. - Rubtsov S. 1 3:2 04.08. 13:45 +5
 
Yunusov E. - Mashtakov A. 1 3:1 04.08. 13:45 +5
 
Polusmuak V. - Plyushch P. 1 3:2 04.08. 14:00 +5
 
Butkov M. - Korobeynik S. 1 3:2 04.08. 14:00 +5
 
Yunusov E. - Zakharov Y. 1 3:1 04.08. 14:15 +5
 
Plyushch P. - Butkov M. 2 1:3 04.08. 14:30 +5
 
Matviienko S. - Korobeynik S. 1 3:2 04.08. 14:30 +5
 
Mashtakov A. - Cherednichenko P. 1 3:1 04.08. 14:45 +5
 
Zakharov Y. - Buluy S. 1 3:1 04.08. 14:45 +5
 
Yunusov E. - Doroshenko B. 2 0:3 04.08. 15:15 +5
 
Buluy S. - Rubtsov S. 2 0:3 04.08. 15:15 +5
 
Polusmuak V. - Yaremenko, Stanislav 1 3:2 04.08. 15:30 +5
 
Khoroshko A. - Yunusov E. 1 3:0 04.08. 15:45 +5
 
Korobeynik S. - Plyushch P. 2 1:3 04.08. 16:00 +5
 
Rubtsov S. - Khoroshko A. 2 1:3 04.08. 16:15 +5
 
Cherednichenko P. - Zakharov Y. 2 1:3 04.08. 16:15 +5
 
Matviienko S. - Plyushch P. 1 3:0 04.08. 16:30 +5
 
Mashtakov A. - Zakharov Y. 1 3:2 04.08. 16:45 +5
 
Rubtsov S. - Cherednichenko P. 2 0:3 04.08. 16:45 +5
 
Yaremenko, Stanislav - Butkov M. 2 2:3 04.08. 17:00 +5
 
Derevinskiy D. - Polusmuak V. 2 2:3 04.08. 17:00 +5
 
Yunusov E. - Buluy S. 2 1:3 04.08. 17:15 +5
 
Doroshenko B. - Khoroshko A. 2 2:3 04.08. 17:15 +5
 
Butkov M. - Derevinskiy D. 2 2:3 04.08. 17:30 +5
 
Polusmuak V. - Matviienko S. 1 3:0 04.08. 17:30 +5
 
Khoroshko A. - Mashtakov A. 2 1:3 04.08. 17:45 +6
 
Korobeynik S. - Yaremenko, Stanislav 2 2:3 04.08. 18:00 +5
 
Doroshenko B. - Rubtsov S. 2 1:3 04.08. 18:15 +5
 
Cherednichenko P. - Yunusov E. 1 3:1 04.08. 18:15 +5
 
Mashtakov A. - Rubtsov S. 2 0:3 04.08. 18:45 +5
 
Khoroshko A. - Zakharov Y. 2 2:3 04.08. 18:45 +6
 
Polusmuak V. - Butkov M. 1 3:1 04.08. 19:00 +5
 
Derevinskiy D. - Korobeynik S. 2 2:3 04.08. 19:00 +5
 
Khoroshko A. - Buluy S. 2 2:3 04.08. 19:15 +5
 
Doroshenko B. - Cherednichenko P. 1 3:2 04.08. 19:15 +5
 
Korobeynik S. - Polusmuak V. 1 3:1 04.08. 19:30 +5
 
Butkov M. - Matviienko S. 1 3:2 04.08. 19:30 +5
 
Cherednichenko P. - Khoroshko A. 2 2:3 04.08. 19:45 +5
 
Buluy S. - Mashtakov A. 1 3:2 04.08. 19:45 +5
 
Plyushch P. - Derevinskiy D. 2 0:3 04.08. 20:00 +5
 
Rubtsov S. - Yunusov E. 2 0:3 04.08. 20:15 +5
 
Zakharov Y. - Doroshenko B. 2 0:3 04.08. 20:15 +5
 
Antipov E. - Rybakov Y. 1 3:0 04.08. 20:45 +5
 
Ivchenko K. - Chuyko R. 2 0:3 04.08. 21:00 +5
 
Boychuk V. - Shapovalov O. 2 2:3 04.08. 21:20 +5
 
Panasenko V. - Pirveli R. 1 3:1 04.08. 21:35 +5
 
Antipov E. - Shapovalov O. 1 3:1 04.08. 21:55 +5
 
Boychuk V. - Rybakov Y. 1 3:1 04.08. 22:30 +5
 
Antipov E. - Boychuk V. 1 3:2 04.08. 23:05 +5
 
Ivchenko K. - Panasenko V. 1 3:2 04.08. 23:20 +5
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Win Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rafikova D. - Zaytseva V. 2 2:3 04.08. 14:00 +5
 
Sigitova T. - Lesnaya Y. 1 3:0 04.08. 14:30 +5
 
Rafikova D. - Lesnaya Y. 1 3:0 04.08. 15:00 +5
 
Sigitova T. - Zaytseva V. 2 1:3 04.08. 15:30 +7
 
Lesnaya Y. - Zaytseva V. 2 0:3 04.08. 16:30 +6
 
Lesnaya Y. - Sigitova T. 2 1:3 04.08. 17:30 +5
 
Lesnaya Y. - Rafikova D. 1 3:1 04.08. 18:00 +9
 
Zaytseva V. - Sigitova T. 1 3:1 04.08. 18:30 +6
 
Sigitova T. - Rafikova D. 1 3:0 04.08. 19:00 +5
 
Tenis Stołowy - Rosja - Liga Pro
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ignatiev D. - Aslanyan A. zwrot : 04.08. 00:00
 
Turabekov T. - Aslanyan A. zwrot : 04.08. 00:00 +6
 
Merkushin Y. - Tsitselskiy A. 1 3:2 04.08. 00:15 +5
 
Vlasov A. - Uvarov A. 2 2:3 04.08. 00:15 +5
 
Shagorov O. - Sayanov D. 1 3:2 04.08. 00:30
 
Afanasyev I. - Girevenkov A. 2 0:3 04.08. 00:45 +5
 
Ilin A. - Balakin D. 1 3:0 04.08. 00:45 +5
 
Pavlenko R. - Aslanyan A. 1 3:0 04.08. 01:00 +5
 
Myagkov S. - Uvarov A. 2 0:3 04.08. 01:15 +5
 
Volkov A. - Tsitselskiy A. 1 3:2 04.08. 01:15 +5
 
Sayanov D. - Turabekov T. 2 0:3 04.08. 01:30 +5
 
Sayanov D. - Ignatiev D. zwrot : 04.08. 01:30
 
Balakin D. - Vlasov A. 1 3:0 04.08. 01:45 +5
 
Girevenkov A. - Merkushin Y. 2 0:3 04.08. 01:45 +5
 
Aslanyan A. - Shagorov O. 1 3:1 04.08. 02:00 +5
 
Tsitselskiy A. - Afanasyev I. 1 3:1 04.08. 02:15 +5
 
Uvarov A. - Ilin A. 1 3:1 04.08. 02:15 +5
 
Sayanov D. - Pavlenko R. 2 1:3 04.08. 02:30 +5
 
Girevenkov A. - Volkov A. 1 3:1 04.08. 02:45 +5
 
Balakin D. - Myagkov S. 1 3:2 04.08. 02:45 +5
 
Shagorov O. - Turabekov T. 1 3:2 04.08. 03:00 +5
 
Ilin A. - Vlasov A. 1 3:2 04.08. 03:15 +5
 
Vshivkov P. - Vorozheykin A. 1 3:1 04.08. 06:30 +5
 
Tsvetkov E. - Savinsky A. 2 2:3 04.08. 06:45 +5
 
Trushkin A. - Lisov A.Y. 1 3:1 04.08. 06:45 +5
 
Zabrodin A. - Belugin O. 1 3:0 04.08. 07:00 +5
 
Simonov S. - Homutov S. 1 3:1 04.08. 07:15 +5
 
Bogdanov D. - Kharlakin O. 2 2:3 04.08. 07:15 +5
 
Vorozheykin A. - Zabrodin A. 2 1:3 04.08. 07:30 +5
 
Lisov A.Y. - Simonov S. 2 0:3 04.08. 07:45 +5
 
Savinsky A. - Bogdanov D. 2 0:3 04.08. 07:45 +5
 
Belugin O. - Vshivkov P. 2 0:3 04.08. 08:00 +5
 
Homutov S. - Trushkin A. 2 0:3 04.08. 08:15 +5
 
Kharlakin O. - Tsvetkov E. 2 2:3 04.08. 08:15 +5
 
Vshivkov P. - Zabrodin A. 2 1:3 04.08. 08:30 +5
 
Trushkin A. - Simonov S. 2 0:3 04.08. 08:45 +5
 
Tsvetkov E. - Bogdanov D. 2 2:3 04.08. 08:45 +5
 
Vorozheykin A. - Belugin O. 2 2:3 04.08. 09:00 +5
 
Lisov A.Y. - Homutov S. 2 1:3 04.08. 09:15 +5
 
Savinsky A. - Kharlakin O. 1 3:0 04.08. 09:15 +5
 
Shmakov A. - Astreev, Roman 1 3:0 04.08. 10:30 +6
 
Fedosov A. - Ilichev M. 1 3:1 04.08. 10:45 +5
 
Poletaev I. - Grishaev E. 1 3:0 04.08. 10:45 +5
 
Chernov V. - Kutin V. 2 1:3 04.08. 11:00 +6
 
Razinkov T. - Kozlov A. 1 3:0 04.08. 11:15 +5
 
Bazhinov Y. - Evlampiev V. 2 0:3 04.08. 11:15 +7
 
Astreev, Roman - Chernov V. 2 0:3 04.08. 11:30 +6
 
Grishaev E. - Bazhinov Y. 2 0:3 04.08. 11:45 +7
 
Ilichev M. - Razinkov T. 2 1:3 04.08. 11:45 +5
 
Kutin V. - Shmakov A. 2 0:3 04.08. 12:00 +5
 
Kozlov A. - Fedosov A. 2 0:3 04.08. 12:15 +5
 
Evlampiev V. - Poletaev I. 2 0:3 04.08. 12:15 +5
 
Shmakov A. - Chernov V. 2 0:3 04.08. 12:30 +5
 
Poletaev I. - Bazhinov Y. 2 1:3 04.08. 12:45 +5
 
Fedosov A. - Razinkov T. 1 3:0 04.08. 12:45 +5
 
Astreev, Roman - Kutin V. 2 2:3 04.08. 13:00
 
Grishaev E. - Evlampiev V. 2 0:3 04.08. 13:15 +5
 
Ilichev M. - Kozlov A. 1 3:0 04.08. 13:15 +5
 
Muslikov S. - Staroverov V. 1 3:1 04.08. 14:20 +7
 
Lanin S. - Kolmin A. 1 3:1 04.08. 14:45 +5
 
Medvedev P. - Bondarenko P. 1 3:1 04.08. 14:45 +7
 
Nemashkalo V. - Anisimov E. 2 2:3 04.08. 15:00 +6
 
Pashkov N. - Poprocky A. 1 3:1 04.08. 15:15 +6
 
Frolov A.G. - Evlakhin D. 2 1:3 04.08. 15:15 +5
 
Staroverov V. - Nemashkalo V. 1 3:1 04.08. 15:30 +5
 
Bondarenko P. - Frolov A.G. 1 3:2 04.08. 15:45 +5
 
Kolmin A. - Pashkov N. 1 3:0 04.08. 15:45 +5
 
Anisimov E. - Muslikov S. 1 3:2 04.08. 16:00 +5
 
Poprocky A. - Lanin S. 1 3:1 04.08. 16:15 +5
 
Evlakhin D. - Medvedev P. 2 1:3 04.08. 16:15 +5
 
Muslikov S. - Nemashkalo V. 2 0:3 04.08. 16:30 +7
 
Medvedev P. - Frolov A.G. 1 3:0 04.08. 16:45 +6
 
Lanin S. - Pashkov N. 1 3:2 04.08. 16:45 +5
 
Staroverov V. - Anisimov E. 1 3:2 04.08. 17:00 +5
 
Bondarenko P. - Evlakhin D. 1 3:2 04.08. 17:15 +5
 
Kolmin A. - Poprocky A. 1 3:2 04.08. 17:15 +5
 
Bardyshev G. - Alekseev A. zwrot : 04.08. 18:30
 
Dukhin M. - Alekseev A. 1 3:2 04.08. 18:30 +5
 
Pinkovskii P. - Kupryakov E.A. 2 2:3 04.08. 18:45 +7
 
Markelov E. - Razinkov D. 2 0:3 04.08. 18:45 +5
 
Mihaylov I. - Zemit I. 2 1:3 04.08. 19:00 +5
 
Kaplan S. - Korolev S. 1 3:1 04.08. 19:15 +5
 
Tunitsyn D. - Soldatov I. 1 3:2 04.08. 19:15 +5
 
Alekseev A. - Mihaylov I. 1 3:1 04.08. 19:30 +5
 
Razinkov D. - Tunitsyn D. 2 1:3 04.08. 19:45 +5
 
Kupryakov E.A. - Kaplan S. 1 3:2 04.08. 19:45 +6
 
Zemit I. - Dukhin M. 1 3:2 04.08. 20:00 +5
 
Korolev S. - Pinkovskii P. 2 2:3 04.08. 20:15 +6
 
Soldatov I. - Markelov E. 2 2:3 04.08. 20:15 +5
 
Dukhin M. - Mihaylov I. 2 0:3 04.08. 20:30 +8
 
Markelov E. - Tunitsyn D. 2 0:3 04.08. 20:45 +5
 
Pinkovskii P. - Kaplan S. 1 3:1 04.08. 20:45 +5
 
Alekseev A. - Zemit I. 2 2:3 04.08. 21:00 +5
 
Kupryakov E.A. - Korolev S. 2 1:3 04.08. 21:15 +5
 
Razinkov D. - Soldatov I. 2 0:3 04.08. 21:15 +5
 
Ogay S. - Turabekov T. 2 2:3 04.08. 22:30 +9
 
Volkov A. - Sayanov D. 2 1:3 04.08. 22:45 +5
 
Sadovskiy N. - Uvarov A. 1 3:0 04.08. 22:45 +6
 
Evlakhin D. - Sidorin V. 2 0:3 04.08. 23:00 +5
 
Kutuzov O. - Lbov Y. 2 2:3 04.08. 23:15 +5
 
Fedosov A. - Safonov V. 2 2:3 04.08. 23:15 +6