Nowe wygrane
  • I.T. 28.10.2020
    1262.80 zł
  • K.B. 28.10.2020
    1073.60 zł
  • K.B. 28.10.2020
    1073.60 zł
  • S.M. 28.10.2020
    1253.12 zł
  • P.W. 28.10.2020
    1041.92 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wyniki

Tenis Stołowy - TT Star Series - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bankosz M. - Dziadek K. 1 3:0 28.10. 07:55 +5
 
Seibert J. - Bajger O. 1 3:0 28.10. 08:30 +5
 
Savill L. - Cope J. 1 3:0 28.10. 09:05 +5
 
Sitak A. - Rakov V. 1 3:0 28.10. 09:26 +5
 
Seibert J. - Dziadek K. 1 3:1 28.10. 10:00 +5
 
Bajger O. - Cope J. 2 1:3 28.10. 10:30 +5
 
Bankosz M. - Sitak A. 1 3:0 28.10. 11:00 +5
 
Savill L. - Rakov V. 1 3:1 28.10. 11:30 +5
 
Cope J. - Dziadek K. 2 2:3 28.10. 12:00 +5
 
Bankosz M. - Seibert J. 2 2:3 28.10. 12:30 +5
 
Bajger O. - Rakov V. 1 3:2 28.10. 13:00 +5
 
Savill L. - Sitak A. 2 2:3 28.10. 13:30 +5
 
Seibert J. - Cope J. 1 3:1 28.10. 14:00 +5
 
Dziadek K. - Rakov V. 1 3:1 28.10. 14:30 +5
 
Bankosz M. - Savill L. 1 3:0 28.10. 15:00 +5
 
Bajger O. - Sitak A. 1 3:2 28.10. 15:30 +5
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Marshalov V. - Petrochenko D. 1 3:0 28.10. 00:10 +5
 
Churin K. - Kutuzov O. 1 3:1 28.10. 00:10 +5
 
Putilovsky V. - Turabekov T. zwrot : 28.10. 00:25
 
Tarasenkov N. - Molodtsov D. 2 0:3 28.10. 00:40 +5
 
Shagarov O. - Lytko A. 1 3:1 28.10. 00:40 +5
 
Petrov A. - Ogai S. 1 3:0 28.10. 00:55 +5
 
Churin K. - Smirnov I. 1 3:0 28.10. 01:10 +5
 
Marshalov V. - Volkov A. 1 3:0 28.10. 01:10 +5
 
Putilovsky V. - Ilyukhin E. 2 0:3 28.10. 01:25 +5
 
Tarasenkov N. - Kutuzov O. 1 3:0 28.10. 01:40 +5
 
Shagarov O. - Petrochenko D. 2 1:3 28.10. 01:40 +5
 
Petrov A. - Turabekov T. zwrot : 28.10. 01:55
 
Volkov A. - Lytko A. 1 3:2 28.10. 02:10 +5
 
Smirnov I. - Molodtsov D. 2 1:3 28.10. 02:10 +5
 
Vshivkov P. - Belugin O. 1 3:0 28.10. 05:25 +5
 
Gerasimov A. - Sinkovskiy V. 2 2:3 28.10. 05:40 +5
 
Nikiforov O. - Poletaev I. 2 1:3 28.10. 05:40 +5
 
Sen K. - Kolmin A. 1 3:1 28.10. 05:55 +5
 
Selkin V. - Sayganov A. 2 2:3 28.10. 06:10 +5
 
Matveev I. - Arutiunyan A. 2 2:3 28.10. 06:10 +5
 
Kolmin A. - Belugin O. 2 2:3 28.10. 06:25 +5
 
Nikiforov O. - Matveev I. 2 0:3 28.10. 06:40 +5
 
Sayganov A. - Sinkovskiy V. 2 2:3 28.10. 06:40 +5
 
Vshivkov P. - Sen K. 1 3:2 28.10. 06:55 +5
 
Poletaev I. - Arutiunyan A. 1 3:2 28.10. 07:10 +5
 
Selkin V. - Gerasimov A. 1 3:1 28.10. 07:10 +5
 
Kolmin A. - Vshivkov P. 1 3:1 28.10. 07:25 +5
 
Sayganov A. - Gerasimov A. 1 3:2 28.10. 07:40 +5
 
Poletaev I. - Matveev I. 1 3:1 28.10. 07:40 +5
 
Sen K. - Belugin O. 1 3:2 28.10. 07:55 +5
 
Nikiforov O. - Arutiunyan A. 2 0:3 28.10. 08:10 +5
 
Selkin V. - Sinkovskiy V. 1 3:0 28.10. 08:10 +5
 
Sukharnikov N. - Iskenderov I. 1 3:1 28.10. 09:25 +5
 
Goljanov V. - Volkov A. 2 1:3 28.10. 09:40 +5
 
Slaschilin A. - Bazhinov Y. 1 3:1 28.10. 09:40 +5
 
Chahur V. - Rachkov V. 1 3:1 28.10. 09:55 +5
 
Petrochenko D. - Afanasev I. 1 3:1 28.10. 10:10 +5
 
Fedorov P. - Vahnin G. 1 3:0 28.10. 10:10 +5
 
Sukharnikov N. - Rachkov V. 1 3:1 28.10. 10:25 +5
 
Goljanov V. - Petrochenko D. 1 3:0 28.10. 10:40 +5
 
Slaschilin A. - Fedorov V. 2 2:3 28.10. 10:40 +5
 
Iskenderov I. - Chahur V. 2 1:3 28.10. 10:55 +5
 
Bazhinov Y. - Vahnin G. 1 3:1 28.10. 11:10 +5
 
Volkov A. - Afanasev I. 2 1:3 28.10. 11:10 +5
 
Iskenderov I. - Rachkov V. 2 0:3 28.10. 11:25 +5
 
Volkov A. - Petrochenko D. 1 3:1 28.10. 11:40 +5
 
Fedorov V. - Bazhinov Y. 1 3:2 28.10. 11:40 +5
 
Sukharnikov N. - Chahur V. 1 3:1 28.10. 11:50 +5
 
Slaschilin A. - Vahnin G. 1 3:1 28.10. 12:10 +5
 
Goljanov V. - Afanasev I. 1 3:0 28.10. 12:10 +5
 
Kasatkin V. - Alekseev A. 1 3:2 28.10. 13:25 +5
 
Safonov V. - Lobanov A. 2 2:3 28.10. 13:40 +5
 
Sverdlov M. - Poprocky A. 2 1:3 28.10. 13:55 +5
 
Petrov A. - Frolov A. 1 3:1 28.10. 14:10 +5
 
Alekseev A. - Sverdlov M. 1 3:0 28.10. 14:25 +5
 
Petrov A. - Lobanov A. 1 3:2 28.10. 14:40 +5
 
Kasatkin V. - Poprocky A. 1 3:0 28.10. 14:55 +5
 
Frolov A. - Safonov V. 2 0:3 28.10. 15:10 +5
 
Kasatkin V. - Sverdlov M. 2 0:3 28.10. 15:25 +5
 
Safonov V. - Petrov A. 1 3:0 28.10. 15:40 +5
 
Alekseev A. - Poprocky A. 1 3:0 28.10. 15:55 +5
 
Frolov A. - Lobanov A. 1 3:0 28.10. 16:10 +5
 
Burov S. - Minkov M. 1 3:2 28.10. 17:25 +5