Nowe wygrane
  • K.R. 25.10.2021
    369.60 zł
  • D.W. 25.10.2021
    214.72 zł
  • F.S. 25.10.2021
    406.56 zł
  • K.R. 25.10.2021
    901.56 zł
  • M.F. 25.10.2021
    118.80 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Tenis Stołowy - Czechy - TT Star Series
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kaucky J. - Klos P. 2 0:3 25.10. 08:00
 
Grela A. - Koszyk B. 2 2:3 25.10. 08:30
 
Sklensky M. - Braun J. 1 3:2 25.10. 09:00
 
Prokopcov D. - David P. 1 3:1 25.10. 09:30
 
Kaucky J. - Grela A. 2 0:3 25.10. 10:00
 
Sklensky M. - Koszyk B. 2 1:3 25.10. 10:30
 
David P. - Klos P. 2 1:3 25.10. 11:00
 
Prokopcov D. - Braun J. 2 1:3 25.10. 11:30
 
Kaucky J. - Sklensky M. 2 0:3 25.10. 12:00
 
Grela A. - Klos P. 2 0:3 25.10. 12:30
 
Prokopcov D. - Koszyk B. 1 3:0 25.10. 13:00
 
David P. - Braun J. 1 3:1 25.10. 13:30
 
Grela A. - Sklensky M. 2 0:3 25.10. 13:50
 
Kaucky J. - Prokopcov D. 2 1:3 25.10. 14:30
 
Braun J. - Klos P. 2 1:3 25.10. 14:35
 
David P. - Koszyk B. 2 1:3 25.10. 15:30
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Tunis singiel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zarif A. - Guisnel O.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:1 25.10. 12:05
 
Schreiner F. - Kessaci K.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:0 25.10. 12:05
 
Surjan S. - Gonderinger T.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:1 25.10. 15:55
 
Diaconu A. - Alhodaby M.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:1 25.10. 15:55
 
Migot M. - Lutz C.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:1 25.10. 15:55
 
Zhang S.X. - Gauthier L.
2. runda kwalifikacyjna
2 0:3 25.10. 15:55
 
Akula S. - Chitale D.P.
2. runda kwalifikacyjna
2 1:3 25.10. 16:30
 
Wan Yuan - Puchovanova N.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:0 25.10. 16:30
 
Roy K. - Jokic T.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:1 25.10. 16:30
 
Mostafavi L. - Arguelles C.
2. runda kwalifikacyjna
1 3:0 25.10. 16:30
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Challenger Series
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Qiu L. - Bluhm F. 1 3:0 25.10. 08:30
 
Huzjak J. - Rakov V. 1 3:1 25.10. 09:10
 
Chambers D - Schmid E. 2 0:3 25.10. 09:50
 
Berglund S. - Ahmadian A. 1 3:1 25.10. 10:30
 
Qiu L. - Huzjak J. 1 3:1 25.10. 11:10
 
Chambers D - Rakov V. 1 3:1 25.10. 11:50
 
Berglund S. - Schmid E. 1 3:2 25.10. 12:30
 
Ahmadian A. - Bluhm F. 2 1:3 25.10. 13:10
 
Qiu L. - Chambers D 1 3:0 25.10. 13:50
 
Huzjak J. - Bluhm F. 2 0:3 25.10. 14:30
 
Ahmadian A. - Schmid E. 1 3:2 25.10. 16:00
 
Berglund S. - Rakov V. 1 3:0 25.10. 16:40
 
Huzjak J. - Chambers D 2 2:3 25.10. 17:20
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - TT Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Haievyi N. - Zharskiy V. 2 2:3 25.10. 00:00
 
Maksimiv S. - Haievyi N. 2 0:3 25.10. 00:30
 
Kovalchuk N. - Vakulenko D. 2 0:3 25.10. 06:50
 
Alekseenko D. - Sukovatiy I. 1 3:0 25.10. 06:55
 
Vovk V. - Plishilo V. 1 3:0 25.10. 07:25
 
Skachenko S. - Kovalov O. 1 3:0 25.10. 07:30
 
Volkov Y. - Troian A. 1 3:2 25.10. 07:35
 
Melnikov A. - Naumchuk M. 1 3:1 25.10. 07:40
 
Kostiuk O. - Vashchuk R. 1 3:2 25.10. 07:45
 
Oliynik G. - Kasatyi A. 1 3:0 25.10. 07:50
 
Poliakov S. - Abroskin Y. 2 1:3 25.10. 07:55
 
Plush P. - Derevinskiy D. 1 3:1 25.10. 07:55
 
Riabukhin A. - Vakulenko D. 2 2:3 25.10. 08:00
 
Rubtsov E. - Nemchenko D. 2 2:3 25.10. 08:05
 
Holoborodko Y. - Myrza A. 2 1:3 25.10. 08:10
 
Marchuk M. - Mikluha O. 2 0:3 25.10. 08:15
 
Melkumyan S. - Kostiuk O. 1 3:1 25.10. 08:20
 
Maksymchuk I. - Akhlamov S. 2 1:3 25.10. 08:30
 
Pokydko S. - Plush P. 2 1:3 25.10. 08:30
 
Kovalchuk N. - Vovk V. 1 3:2 25.10. 08:35
 
Alekseenko D. - Kovalov O. 2 0:3 25.10. 08:40
 
Zapaletniuk A. - Troian A. 2 1:3 25.10. 08:45
 
Karpenko A. - Naumchuk M. 2 1:3 25.10. 08:50
 
Tuchkevych V. - Vashchuk R. 2 2:3 25.10. 08:55
 
Kuravskiy O. - Kasatyi A. 1 3:2 25.10. 09:00
 
Pyasta P. - Abroskin Y. 2 1:3 25.10. 09:05
 
Kovalenko S. - Derevinskiy D. 1 3:1 25.10. 09:05
 
Riabukhin A. - Plishilo V. 2 0:3 25.10. 09:10
 
Nemchenko D. - Sukovatiy I. 2 2:3 25.10. 09:15
 
Volkov Y. - Holoborodko Y. 2 0:3 25.10. 09:20
 
Melnikov A. - Marchuk M. 1 3:0 25.10. 09:25
 
Tuchkevych V. - Kostiuk O. 2 1:3 25.10. 09:30
 
Poliakov S. - Maksymchuk I. 1 3:0 25.10. 09:40
 
Kovalenko S. - Plush P. 2 0:3 25.10. 09:40
 
Vovk V. - Vakulenko D. 1 3:1 25.10. 09:45
 
Skachenko S. - Rubtsov E. 2 0:3 25.10. 09:50
 
Zapaletniuk A. - Myrza A. 2 2:3 25.10. 09:55
 
Karpenko A. - Mikluha O. 2 1:3 25.10. 10:00
 
Melkumyan S. - Vashchuk R. 2 0:3 25.10. 10:05
 
Kuravskiy O. - Bodnaruk E. 1 3:0 25.10. 10:10
 
Pyasta P. - Akhlamov S. 2 2:3 25.10. 10:15
 
Pokydko S. - Derevinskiy D. 1 3:0 25.10. 10:15
 
Riabukhin A. - Vovk V. 1 3:0 25.10. 10:20
 
Alekseenko D. - Nemchenko D. 2 0:3 25.10. 10:25
 
Holoborodko Y. - Troian A. 1 3:1 25.10. 10:30
 
Marchuk M. - Naumchuk M. 2 1:3 25.10. 10:35
 
Tuchkevych V. - Melkumyan S. 1 3:2 25.10. 10:40
 
Hlodnyi O. - Kasatyi A. 2 2:3 25.10. 10:45
 
Kovalenko S. - Pokydko S. 2 1:3 25.10. 10:50
 
Maksymchuk I. - Abroskin Y. 2 1:3 25.10. 10:50
 
Kovalchuk N. - Plishilo V. 1 3:2 25.10. 10:55
 
Rubtsov E. - Kovalov O. 2 0:3 25.10. 11:00
 
Zapaletniuk A. - Holoborodko Y. 1 3:2 25.10. 11:05
 
Karpenko A. - Marchuk M. 2 0:3 25.10. 11:10
 
Kuravskiy O. - Hlodnyi O. 2 2:3 25.10. 11:20
 
Pyasta P. - Maksymchuk I. 1 3:1 25.10. 11:25
 
Riabukhin A. - Kovalchuk N. 1 3:2 25.10. 11:30
 
Skachenko S. - Sukovatiy I. 2 1:3 25.10. 11:35
 
Volkov Y. - Myrza A. 1 3:1 25.10. 11:40
 
Melnikov A. - Mikluha O. 2 0:3 25.10. 11:45
 
Oliynik G. - Bodnaruk E. 2 2:3 25.10. 11:55
 
Poliakov S. - Akhlamov S. 2 1:3 25.10. 12:00
 
Plishilo V. - Vakulenko D. 2 2:3 25.10. 12:05
 
Alekseenko D. - Rubtsov E. 2 2:3 25.10. 12:10
 
Zapaletniuk A. - Volkov Y. 2 1:3 25.10. 12:15
 
Karpenko A. - Melnikov A. 2 0:3 25.10. 12:20
 
Kuravskiy O. - Oliynik G. 1 3:0 25.10. 12:30
 
Pyasta P. - Poliakov S. 1 3:2 25.10. 12:35
 
Skachenko S. - Nemchenko D. 2 2:3 25.10. 12:45
 
Myrza A. - Troian A. 1 3:2 25.10. 12:50
 
Mikluha O. - Naumchuk M. 2 1:3 25.10. 12:55
 
Bodnaruk E. - Kasatyi A. 2 0:3 25.10. 13:05
 
Akhlamov S. - Abroskin Y. 1 3:2 25.10. 13:10
 
Kovalov O. - Sukovatiy I. 2 0:3 25.10. 13:20
 
Alekseenko D. - Skachenko S. 1 3:2 25.10. 13:55
 
Rubtsov E. - Sukovatiy I. 2 2:3 25.10. 14:30
 
Shtukovanyi R. - Ivanchatenko V. 2 0:3 25.10. 14:35
 
Moriak A. - Zaporozhets D. 2 2:3 25.10. 14:40
 
Nemchenko D. - Kovalov O. 2 0:3 25.10. 15:05
 
Zazymko S. - Yaroshenko A. 2 2:3 25.10. 15:10
 
Protopov V. - Moriak A. 1 3:0 25.10. 15:15
 
Nechyporuk V. - Kotik A. 1 3:0 25.10. 15:20
 
Vorsulyak Y. - Ivasin V. 2 0:3 25.10. 15:25
 
Kinash S. - Kryshtal D. 1 3:2 25.10. 15:35
 
Semenets O. - Arzanov D. 2 1:3 25.10. 15:40
 
Sokur M. - Ivanchatenko V. 2 0:3 25.10. 15:45
 
Smyk V. - Zaporozhets D. 1 3:2 25.10. 15:50
 
Simonchuk D. - Nechyporuk V. 2 2:3 25.10. 15:55
 
Butkov M. - Grushko V. 1 3:1 25.10. 16:05
 
Chaplyanka A. - Kryshtal D. 2 2:3 25.10. 16:10
 
Kinash S. - Semenets O. 1 3:2 25.10. 16:15
 
Shtukovanyi R. - Zazymko S. 2 1:3 25.10. 16:20
 
Smyk V. - Moriak A. 2 0:3 25.10. 16:25
 
Vahta D. - Kotik A. 1 3:0 25.10. 16:30
 
Abalmaz S. - Khamurda V. 2 2:3 25.10. 16:40
 
Chaplyanka A. - Arzanov D. 1 3:2 25.10. 16:45
 
Semenets O. - Kryshtal D. 1 3:1 25.10. 16:50
 
Sokur M. - Yaroshenko A. 2 0:3 25.10. 16:55
 
Protopov V. - Zaporozhets D. 1 3:2 25.10. 17:00
 
Vahta D. - Nechyporuk V. 2 1:3 25.10. 17:05
 
Butkov M. - Naida A. 2 1:3 25.10. 17:15
 
Chaplyanka A. - Semenets O. 2 1:3 25.10. 17:20
 
Kinash S. - Arzanov D. 2 2:3 25.10. 17:25
 
Zazymko S. - Ivanchatenko V. 1 3:1 25.10. 17:30
 
Smyk V. - Protopov V. 2 1:3 25.10. 17:35
 
Simonchuk D. - Kotik A. 2 2:3 25.10. 17:40
 
Vorsulyak Y. - Aksyonin V. 1 3:0 25.10. 17:45
 
Khamurda V. - Grushko V. 2 0:3 25.10. 17:50
 
Chaplyanka A. - Kinash S. 1 3:0 25.10. 17:55
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Win Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gonza A. - Cherkas A. 1 3:0 25.10. 07:00 +5
 
Maleev Y. - Parhomenko V. 2 2:3 25.10. 07:30 +5
 
Pirveli R. - Panyushkin A. 2 1:3 25.10. 07:30 +5
 
Shalgorodskiy N. - Gedz V. 1 3:1 25.10. 07:30 +5
 
Ivlev A. - Kravchenko Y. 1 3:1 25.10. 07:30 +5
 
Dyakov V. - Krivoshey S. 2 1:3 25.10. 07:45 +5
 
Gutnichenko A. - Demchenko V. 1 3:2 25.10. 08:00 +5
 
Gonza A. - Parhomenko V. 2 2:3 25.10. 08:00 +5
 
Paniotov A. - Panyushkin A. 2 1:3 25.10. 08:00 +5
 
Maleev Y. - Cherkas A. 2 1:3 25.10. 08:30 +5
 
Shalgorodskiy N. - Demchenko V. 2 2:3 25.10. 08:30 +5
 
Dyakov V. - Treshchyov E. 1 3:1 25.10. 08:45 +5
 
Gonza A. - Maleev Y. 2 1:3 25.10. 09:00 +5
 
Paniotov A. - Pirveli R. 2 0:3 25.10. 09:00 +5
 
Gutnichenko A. - Gedz V. 2 1:3 25.10. 09:00 +5
 
Parhomenko V. - Cherkas A. 2 0:3 25.10. 09:30 +5
 
Panyushkin A. - Gorchakov V. 1 3:1 25.10. 09:30 +8
 
Shalgorodskiy N. - Gutnichenko A. 2 2:3 25.10. 09:30 +5
 
Ivlev A. - Tarasenko V. 1 3:1 25.10. 09:30 +5
 
Demchenko V. - Gedz V. 1 3:1 25.10. 10:00 +5
 
Kravchenko Y. - Ivlev A. 2 0:3 25.10. 10:30 +6
 
Gedz V. - Shalgorodskiy N. 1 3:1 25.10. 10:30 +5
 
Panyushkin A. - Pirveli R. 1 3:1 25.10. 10:30 +5
 
Krivoshey S. - Dyakov V. 2 0:3 25.10. 10:45 +6
 
Panyushkin A. - Paniotov A. 1 3:1 25.10. 11:00 +5
 
Misevera V. - Tarasenko V. 2 1:3 25.10. 11:00 +5
 
Parhomenko V. - Gonza A. 1 3:1 25.10. 11:00 +5
 
Demchenko V. - Gutnichenko A. 2 1:3 25.10. 11:00 +6
 
Treshchyov E. - Gavran D. 2 1:3 25.10. 11:15 +5
 
Cherkas A. - Maleev Y. 1 3:2 25.10. 11:30 +5
 
Demchenko V. - Shalgorodskiy N. 2 1:3 25.10. 11:30 +5
 
Misevera V. - Ivlev A. 1 3:0 25.10. 11:30 +5
 
Treshchyov E. - Dyakov V. 2 1:3 25.10. 11:45 +5
 
Kuzyo L. - Kirsanov K. 1 3:2 25.10. 13:30 +5
 
Yolkin A. - Cherevko R. 2 1:3 25.10. 13:30 +5
 
Andreev O. - Plakhteev N. 1 3:1 25.10. 13:45 +5
 
Derypaska R. - Zemyncev S. 2 1:3 25.10. 14:00 +5
 
Cherevko R. - Kuzyo L. 1 3:0 25.10. 14:00 +5
 
Andreev O. - Ptitsyn D. 1 3:2 25.10. 14:15 +5
 
Kirsanov K. - Fedorchenko O. 1 3:1 25.10. 14:30 +5
 
Zemyncev S. - Popov A. 1 3:1 25.10. 14:30 +5
 
Plakhteev N. - Ptitsyn D. 1 3:0 25.10. 14:45 +5
 
Kuzyo L. - Yolkin A. 2 1:3 25.10. 15:00 +5
 
Cherevko R. - Derypaska R. 1 3:0 25.10. 15:00 +5
 
Doroshenko B. - Stasevskyi O. 1 3:0 25.10. 15:15 +5
 
Yolkin A. - Kirsanov K. 1 3:2 25.10. 15:30 +5
 
Derypaska R. - Kuzyo L. 1 3:1 25.10. 15:30 +5
 
Khoroshko A. - Doroshenko B. 2 1:3 25.10. 15:45 +5
 
Popov A. - Cherevko R. 1 3:2 25.10. 16:00 +6
 
Ptitsyn D. - Akimov I. 2 1:3 25.10. 16:15 +5
 
Kirsanov K. - Zemyncev S. 2 1:3 25.10. 16:30 +5
 
Cherevko R. - Fedorchenko O. 1 3:1 25.10. 16:30 +6
 
Kuzyo L. - Popov A. 2 2:3 25.10. 17:00 +5
 
Yolkin A. - Derypaska R. 2 1:3 25.10. 17:00 +5
 
Doroshenko B. - Andreev O. 1 3:2 25.10. 17:15 +5
 
Stasevskyi O. - Khoroshko A. 2 2:3 25.10. 17:15 +5
 
Popov A. - Yolkin A. 1 3:0 25.10. 17:30 +5
 
Derypaska R. - Kirsanov K. 2 1:3 25.10. 17:30 +5
 
Khoroshko A. - Plakhteev N. 1 3:1 25.10. 17:45 +5
 
Andreev O. - Stasevskyi O. 1 3:0 25.10. 17:45 +5
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Win Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lesnaya Y. - Taranik E. 1 3:2 25.10. 14:30 +5
 
Chogut A. - Taranik E. 2 0:3 25.10. 15:00 +5
 
Chogut A. - Lesnaya Y. 1 3:2 25.10. 16:00 +6
 
Taranik E. - Rafikova D. 1 3:1 25.10. 16:30 +7
 
Rafikova D. - Chogut A. 2 0:3 25.10. 17:00 +5
 
Tenis Stołowy - Rosja - Liga Pro
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chahur V. - Evlakhin D. 1 3:2 25.10. 00:00 +5
 
Merkushin Y. - Kalashnikov E. 2 2:3 25.10. 00:15 +5
 
Lbov Y. - Minkov M. 1 3:0 25.10. 00:15 +6
 
Ilyukhin E. - Uvarov A. 1 3:1 25.10. 00:30 +5
 
Sayanov D. - Aslanyan A. 2 0:3 25.10. 00:45 +5
 
Mohnachev A. - Shirshov V. 1 3:0 25.10. 00:45 +5
 
Pavlenko R. - Evlakhin D. 1 3:1 25.10. 01:00 +5
 
Serebrennikov A. - Kalashnikov E. 1 3:0 25.10. 01:15 +5
 
Kutuzov O. - Minkov M. 2 1:3 25.10. 01:15 +5
 
Uvarov A. - Chahur V. 1 3:2 25.10. 01:30 +5
 
Shirshov V. - Lbov Y. 2 1:3 25.10. 01:45 +5
 
Aslanyan A. - Merkushin Y. 2 1:3 25.10. 01:45 +5
 
Kalashnikov E. - Sayanov D. 1 3:1 25.10. 02:15 +7
 
Uvarov A. - Pavlenko R. 1 3:0 25.10. 02:30 +7
 
Shirshov V. - Kutuzov O. 1 3:2 25.10. 02:45 +5
 
Aslanyan A. - Serebrennikov A. 2 0:3 25.10. 02:45 +5
 
Ilyukhin E. - Chahur V. 2 0:3 25.10. 03:00 +5
 
Mohnachev A. - Lbov Y. 1 3:2 25.10. 03:15 +5
 
Sayanov D. - Merkushin Y. 1 3:0 25.10. 03:15 +5
 
Bogomolov A. - Zhigalov V. 2 1:3 25.10. 08:00 +5
 
Fedorov A. - Alov R. 1 3:2 25.10. 08:15 +5
 
Olshakov K. - Razinkov D. 1 3:1 25.10. 08:15 +5
 
Zhigalov V. - Sergeevich I. 2 1:3 25.10. 08:30 +7
 
Razinkov D. - Tunitsyn D. 1 3:1 25.10. 08:45 +5
 
Alov R. - Sinkovskiy V. 1 3:0 25.10. 08:45 +5
 
Vorozheykin A. - Bogomolov A. 2 1:3 25.10. 09:00 +5
 
Nemashkalo V. - Fedorov A. 2 1:3 25.10. 09:15 +5
 
Lisov A.Y. - Olshakov K. 1 3:0 25.10. 09:15 +7
 
Shmakov A. - Dukhin M. 1 3:0 25.10. 10:30 +6
 
Medvedev P. - Putilovsky V. 1 3:2 25.10. 10:45 +6
 
Lyfenko N. - Kolesnikov D. 1 3:2 25.10. 10:45 +5
 
Dakhin V. - Pandur I. 2 1:3 25.10. 11:00 +5
 
Petrochenko D. - Klavdenkov A. 1 3:0 25.10. 11:15 +6
 
Novikov I. - Minchenkov I. 1 3:2 25.10. 11:15 +7
 
Dukhin M. - Dakhin V. 1 3:1 25.10. 11:30 +5
 
Kolesnikov D. - Petrochenko D. 1 0:0 25.10. 11:45 +6
 
Putilovsky V. - Novikov I. 1 3:1 25.10. 11:45 +5
 
Pandur I. - Shmakov A. 2 1:3 25.10. 12:00 +5
 
Klavdenkov A. - Lyfenko N. 2 2:3 25.10. 12:15 +5
 
Minchenkov I. - Medvedev P. 2 0:3 25.10. 12:15 +5
 
Shmakov A. - Dakhin V. 2 1:3 25.10. 12:30 +5
 
Lyfenko N. - Petrochenko D. 2 2:3 25.10. 12:45 +5
 
Medvedev P. - Novikov I. 2 1:3 25.10. 12:45 +5
 
Dukhin M. - Pandur I. 2 0:3 25.10. 13:00 +5
 
Putilovsky V. - Minchenkov I. 2 1:3 25.10. 13:15 +5
 
Kolesnikov D. - Klavdenkov A. 1 3:2 25.10. 13:15 +7
 
Kolmin A. - Gusev M. 2 0:3 25.10. 14:30 +5
 
Demchenko V. - Minkov M. 1 3:2 25.10. 14:45 +7
 
Bespalov, Nikita - Khanevskii A V 1 3:2 25.10. 14:45 +5
 
Kulikov S. - Meteleshko I. 2 0:3 25.10. 15:00 +5
 
Bystrushkin K. - Abelmasov I. 2 1:3 25.10. 15:15 +5
 
Lanin S. - Poprocky A. 2 0:3 25.10. 15:15 +5
 
Gusev M. - Kulikov S. 2 2:3 25.10. 15:30 +5
 
Khanevskii A V - Lanin S. 2 2:3 25.10. 15:45 +6
 
Minkov M. - Bystrushkin K. 1 3:1 25.10. 15:45 +5
 
Meteleshko I. - Kolmin A. 2 1:3 25.10. 16:00 +5
 
Poprocky A. - Bespalov, Nikita 1 3:2 25.10. 16:15 +5
 
Abelmasov I. - Demchenko V. 2 0:3 25.10. 16:15 +5
 
Kolmin A. - Kulikov S. 1 3:2 25.10. 16:30 +5
 
Bespalov, Nikita - Lanin S. 1 3:0 25.10. 16:45 +5
 
Demchenko V. - Bystrushkin K. 2 0:3 25.10. 16:45 +7
 
Gusev M. - Meteleshko I. 1 3:0 25.10. 17:00 +5
 
Minkov M. - Abelmasov I. 2 1:3 25.10. 17:15 +5
 
Khanevskii A V - Poprocky A. 2 1:3 25.10. 17:15 +9