Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Piłka Ręczna - Polska - Superliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Płock - Kalisz
TVP Sport
1 30:25 17.04. 14:30 +8
 
Mielec - Piotrków Tryb. 2 29:35 17.04. 18:00 +17
 
Szczecin - Opole 1 : 17.04. 18:00 +21
 
Piłka Ręczna - Polska - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sosnowiec - Ostrowiec Św.
grupa D
1,1X,12 29:27 17.04. 15:00
 
USAR Kwidzyn - Grudziądz
grupa A
2,X2,12 29:31 17.04. 16:00
 
Elbląg - Żukowo
grupa A
2,X2,12 20:31 17.04. 17:00
 
Kościerzyna - Olsztyn
grupa A
1,1X,12 22:21 17.04. 17:00
 
Wejherowo - Wągrowiec
grupa A
2,X2,12 32:35 17.04. 17:00
 
Wrocław - Legnica
grupa B
1,1X,12 32:27 17.04. 17:00
 
Ciechanów - Radom
grupa C
1,1X,12 30:22 17.04. 18:00
 
Oborniki Śl. - Gorzów Wlkp.
grupa B
2,X2,12 22:38 17.04. 18:00
 
Leszno - Gr. Poznań
grupa B
2,X2,12 20:32 17.04. 18:00
 
Kąty Wrocławskie - Grodków
grupa B
1,1X,12 25:19 17.04. 18:00
 
Legionowo - Sierpc
grupa C
1,1X,12 39:18 17.04. 18:00
 
Wieluń - Anilana Łódź
grupa C
1,1X,12 22:21 17.04. 18:00
 
Zawiercie - Zamość
grupa D
1,1X,12 33:31 17.04. 18:00
 
Końskie - Sandomierz
grupa D
1,1X,12 27:24 17.04. 18:00
 
Przemyśl - AZS Kielce
grupa D
1,1X,12 32:25 17.04. 18:00
 
AZS UW Warszawa - Płock II
grupa C
1,1X,12 26:25 17.04. 19:00
 
Piłka Ręczna - Polska - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Karczew - San Jaroslaw
grupa C
1,1X,12 31:18 17.04. 15:30
 
Cracovia - Ruda Śląska
grupa B
1,1X,12 29:26 17.04. 17:00
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - elim. Mistrz. Świata kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ukraina - Szwecja 2 14:28 17.04. 16:00 +16
 
Rumunia - Macedonia Płn. 1 33:22 17.04. 17:00 +10
 
Słowenia - Islandia 1 24:14 17.04. 17:30 +22
 
Słowacja - Serbia 2 19:26 17.04. 18:00 +22
 
Czechy - Szwajcaria x 27:27 17.04. 20:10 +11
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - European Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AEK Ateny - Gorenje Valenje 1 31:29 17.04. 18:00 +14
 
Anorthosis Famagusta - Ystads IF 1 26:24 17.04. 19:15 +24
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - mecze towarzyskie kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dania - Hiszpania 1 : 17.04. 16:10 +9
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Coburg - Lemgo zwrot : 17.04. 18:30
 
Rhein Neckar - Hannover 1 33:28 17.04. 20:30 +17
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ferndorf - Konstanz x : 17.04. 19:30 +13
 
Bietigheim - Furstenfeldbruck 1 : 17.04. 19:30 +15
 
Eisenach - Grosswallstadt zwrot : 17.04. 19:30
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 2 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zwickau - Nurtingen 1 : 17.04. 17:00 +7
 
Kirchof - Freiburg 1 : 17.04. 18:00 +13
 
Solingen Grafrath - Lintfort 1 : 17.04. 18:15 +13
 
Waiblingen - Nord Harrislee 1 : 17.04. 18:30 +13
 
Herrenberg - Rodertal 1 : 17.04. 20:00 +7
 
Piłka Ręczna - Francja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tremblay - Toulouse 2 26:31 17.04. 16:00 +19
 
PSG - Montpellier
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 31:28 17.04. 20:30 +27
 
Piłka Ręczna - Hiszpania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Huesca - Granollers 2 28:31 17.04. 12:00 +25
 
Nava - Puente Genil 1 : 17.04. 17:00 +25
 
Guadalajara - Villa Aranda 2 25:30 17.04. 18:30 +22
 
La Rioja - Cuenca zwrot : 17.04. 19:00
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kristianstad - Skovde 2 27:33 17.04. 16:00 +19
 
Piłka Ręczna - Austria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alpla Hard - Krems x 26:26 17.04. 17:30 +12
 
West Wien - Ferlach 1 34:29 17.04. 19:30 +12
 
Linz - Bregenz 1 34:30 17.04. 19:30 +14
 
Piłka Ręczna - Austria - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
HIB Graz - St. Polten 2 22:26 17.04. 19:00 +13
 
BT Fuchse - Leoben 1 33:27 17.04. 19:00 +19
 
Korneuburg - Hollabrunn 1 36:33 17.04. 19:00 +14
 
Voslau - Atzgersdorf x 22:22 17.04. 19:00 +16
 
Piłka Ręczna - Czechy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hranice - Malomerice 1 : 17.04. 10:00 +13
 
Plzen - Dukla Praha 1 : 17.04. 12:30 +10
 
Koprivnice - Jicin x : 17.04. 13:00 +9
 
Nove Veseli - Brno 2 : 17.04. 17:00 +11
 
Piłka Ręczna - Dania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mors Thy - Ribe Esbjerg 2 : 17.04. 14:00 +24
 
Fredericia - Lemvig Thyboron x : 17.04. 14:00 +24
 
GOG - Sonderjyske 1 36:27 17.04. 18:00 +23
 
Piłka Ręczna - Dania - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Odense - Tonder 2 : 17.04. 14:30 +1
 
Vendsyssel - Grindsted 2 : 17.04. 14:30 +1
 
Hoj - Skive 1 : 17.04. 14:30 +1
 
Skovbakken - Sydhavsoerne 1 : 17.04. 14:30 +1
 
Otterup - Ajax Copenhagen 2 : 17.04. 14:30 +1
 
Midtjylland - Nyborg 1 : 17.04. 14:30 +1
 
Nordsjaelland - Hei Skaering 1 : 17.04. 14:30 +1
 
Piłka Ręczna - Finlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Riihimaen Cocks - Dicken 1 : 17.04. 15:00 +16
 
Piłka Ręczna - Grecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Feakes Kerkiras - PAOK 2 : 17.04. 14:00 +3
 
Zafeirakis - Aeropos Edessas 1 : 17.04. 17:00 +1
 
Drama - Pylaias 1 : 17.04. 17:00 +18
 
Diamidis Argous - Aris Nikaias 1 : 17.04. 17:00 +9
 
Piłka Ręczna - Portugalia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Benfica - Boa Hora 1 : 17.04. 16:00 +12
 
Boavista - Avanca 2 26:34 17.04. 19:00 +14
 
Gaia - Maia Ismai 1 28:21 17.04. 19:00 +16
 
Aguas Santas - Varzim 1 31:27 17.04. 19:00 +26
 
FC Porto - Vitoria 1 : 17.04. 19:00
 
Piłka Ręczna - Rosja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Krasnodar - Perm 2 : 17.04. 13:00 +18
 
Chekhovskie Med. - Akbuzat Ufa 1 39:28 17.04. 15:00 +16
 
CSKA Moskwa - Taganrog 1 : 17.04. 15:00 +20
 
Stavropol - Chelyabinsk 1 24:20 17.04. 16:00 +24
 
Piłka Ręczna - Serbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dubocica - Zelaznicar x : 17.04. 18:00 +12
 
Kikinda - Crvena Zvezda 1 : 17.04. 18:00 +16
 
Crvenka - Novi Pazar 2 : 17.04. 18:00 +13
 
Obilic B. - Spartak Vojput 1 : 17.04. 18:30 +16
 
Dinamo Pancevo - Vojvodina Nowy Sad 2 : 17.04. 19:00 +19
 
Samot - Zrenjanin 1 : 17.04. 19:00 +13
 
Piłka Ręczna - Słowacja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Povazska Bystrica - Crows Koszyce 1 : 17.04. 18:00 +1
 
Presov - MHK Koszyce 1 : 17.04. 18:00 +3
 
Piłka Ręczna - Słowenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Loka - Gradec 2 : 17.04. 18:00 +13
 
Ribnica - Izola 1 : 17.04. 18:00 +5
 
Ormoz - Branik Maribor x : 17.04. 19:00 +15
 
Piłka Ręczna - Szwajcaria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Thun - Bern 1 : 17.04. 17:00 +10
 
Kriens - Schaffhausen 1 : 17.04. 18:00 +10
 
Piłka Ręczna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Balatonfuredi - Veszprem KC 2 : 17.04. 17:00 +6
 
Oroshazi - Csurgoi 2 : 17.04. 18:00 +17
 
Cegledi - Budakalasz 2 : 17.04. 18:00 +16
 
Gyongyosi - Dabas 1 : 17.04. 18:00 +13
 
Komloi - Ferencvaros 2 : 17.04. 18:00 +13
 
Tatabanya - Szeged 2 : 17.04. 19:00 +17