Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Azjatycka Liga Mistrzów
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al Wahda - FC Goa x,1X,X2 0:0 17.04. 16:30 +57
 
Al Quwa (IRQ) - Pakhtakor x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00 +57
 
Al Rayyan - Persepolis 2,X2,12 1:3 17.04. 19:00 +62
 
Al Nassr - Al Sadd 1,1X,12 3:1 17.04. 20:00 +61
 
Foolad Khuzestan - Al Wehdat 1,1X,12 1:0 17.04. 20:00 +60
 
Tractor Sazi - Al Sharjah x,1X,X2 0:0 17.04. 20:00 +58
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rosenborg - Raufoss 1,1X,12 3:0 17.04. 13:00 +22
 
Mjondalen - Grorud 1,1X,12 5:2 17.04. 14:00 +20
 
Start - Bryne 2,X2,12 2:3 17.04. 14:00 +20
 
Kristiansund - Ranheim 2,X2,12 0:3 17.04. 15:30 +21
 
Odd Grenland - Sandefjord x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00 +18
 
Viking - Asane x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +18
 
Inter Turku - Mariehamn 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +23
 
Jerv - Sandnes 1,1X,12 3:2 17.04. 17:00 +21
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lechia - Piast
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA / Canal+ Sport
x,1X,X2 2:2 17.04. 15:00 +147
 
Raków - Lech
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA/ w Bełchatowie / Canal+ Sport, TVP Sport
1,1X,12 3:1 17.04. 17:30 +149
 
W. Kraków - Warta
Canal+ Sport
2,X2,12 0:1 17.04. 20:00 +148
 
Piłka Nożna - Polska - MECZ DNIA
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
więcej niż 3.5 gola + więcej niż 12.5 rzutów rożnych + więcej niż 5.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
więcej niż 2.5 gola + więcej niż 10.5 rzutów rożnych + więcej niż 4.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
więcej niż 1.5 gola + więcej niż 8.5 rzutów rożnych + więcej niż 3.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
mniej niż 1.5 gola + mniej niż 8.5 rzutów rożnych + mniej niż 3.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
mniej niż 2.5 gola + mniej niż 10.5 rzutów rożnych + mniej niż 4.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
mniej niż 3.5 gola + mniej niż 12.5 rzutów rożnych + mniej niż 5.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Raków: wygra + więcej niż 6.5 rzutów rożnych
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Raków: więcej niż 1.5 gola + więcej niż 5.5 rzutów rożnych
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Raków: wygra przynajmniej 2 golami + więcej niż 1.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Lech: wygra + więcej niż 5.5 rzutów rożnych
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Lech: więcej niż 1.5 gola + więcej niż 4.5 rzutów rożnych
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Lech: wygra przynajmniej 2 golami + więcej niż 2.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
każda drużyna: więcej niż 1.5 gola + więcej niż 4.5 rzutów rożnych
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
każda drużyna: więcej niż 5.5 rzutów rożnych + więcej niż 1.5 kartek
Raków - Lech / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 17:30
 
gol w pierwszych 10 minutach
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
kartka w pierwszych 10 minutach
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
rzut rożny w pierwszych 10 minutach
Raków - Lech
V 1 (/1) 17.04. 17:30
 
Ivi strzeli gola bezpośrednio z rzutu wolnego
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Puchacz zaliczy asystę
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Ishak strzeli gola w obu połowach
Raków - Lech
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Piłka Nożna - Polska - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
G. Łęczna - Niepołomice
Polsat Sport
x,1X,X2 0:0 17.04. 12:40 +85
 
Resovia - Olsztyn 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +88
 
Sandecja - Widzew 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00 +90
 
Nieciecza - Głogów
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
zwrot : 17.04. 20:00
 
Piłka Nożna - Polska - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Garbarnia - Ostróda 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00 +55
 
Suwałki - Bytów 1,1X,12 4:1 17.04. 16:00 +55
 
Skra Częstochowa - Hutnik 2,X2,12 0:1 17.04. 16:00 +53
 
Elbląg - Lech II 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00 +54
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraliga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Olimpia Szczecin - SMS Łódź 2,X2,12 1:2 17.04. 12:00
 
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
TVP Sport
2,X2,12 1:3 17.04. 12:15
 
GKS Katowice - Śląsk Wrocław 1,1X,12 2:1 17.04. 13:00
 
Rolnik Biedrzychowice - ROW Rybnik 2,X2,12 2:3 17.04. 13:30
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa I
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Błonianka - Aleksandrów Ł. 1,1X,12 3:0 17.04. 13:00 +19
 
Biała Piska - Grodzisk Maz. 2,X2,12 1:2 17.04. 14:00 +1
 
Jagiellonia II - Nowy Dwór Maz. 2,X2,12 1:2 17.04. 14:00 +1
 
Kutno - Łowicz 2,X2,12 1:2 17.04. 14:00 +1
 
Skierniewice - Legia II 2,X2,12 2:3 17.04. 15:00 +20
 
RKS Radomsko - Wysokie Maz. 1,1X,12 4:0 17.04. 15:00 +1
 
Zambrów - Tomaszów Maz. 1,1X,12 4:2 17.04. 15:00 +1
 
Wasilków - Morąg 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00 +20
 
Broń Radom - Conc. Elbląg 1,1X,12 3:0 17.04. 17:00 +20
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa II
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skolwin - Pogoń II 1,1X,12 4:2 17.04. 11:00 +20
 
Swarzędz - M. Gniezno 1,1X,12 3:0 17.04. 13:00 +19
 
Elana Toruń - B. Gdynia 1,1X,12 2:0 17.04. 14:00 +19
 
Świnoujście - Pom. Toruń 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +1
 
Police - Janikowo 2,X2,12 0:1 17.04. 14:00 +1
 
Konin - B. Koszalin 2,X2,12 1:4 17.04. 15:00 +1
 
Starogard Gd. - Przodkowo 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00 +1
 
Środa Wlkp. - Stężyca x,1X,X2 2:2 17.04. 16:00 +20
 
Wejherowo - Jarocin 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +1
 
Kołobrzeg - Kleczew 2,X2,12 1:2 17.04. 17:00 +1
 
Wągrowiec - Gw. Koszalin 1,1X,12 1:0 17.04. 17:00 +1
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa III
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ślęza - Warta Gorzów Wlkp. 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +21
 
Z. Lubin II - Ruch Chorzów 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00 +23
 
Pol. Bytom - Świdnica 1,1X,12 5:3 17.04. 16:00 +20
 
Rekord BB - Goczałkowice 1,1X,12 3:2 17.04. 16:00
 
Zielona Góra - G. Zabrze II x,1X,X2 0:0 17.04. 16:30 +18
 
Żmigród - Kluczbork x,1X,X2 2:2 17.04. 16:30 +19
 
Nysa - Pawłowice 2,X2,12 0:2 17.04. 16:30
 
Brzeg - Tarnowskie Góry 1,1X,12 2:1 17.04. 16:30
 
Piłka Nożna - Polska - 3 liga grupa IV
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Giebułtów - Biała Podlaska 2,X2,12 2:4 17.04. 13:00 +20
 
Tarnobrzeg - Sieniawa 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Wółka Pełkińska - KSZO Ostrowiec Św. zwrot : 17.04. 16:30
 
Nowy Targ - Kraśnik x,1X,X2 1:1 17.04. 17:00 +20
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Kujawsko-Pomorska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brzoza - BKS Bydgoszcz 2,X2,12 0:8 17.04. 11:00
 
Chemik B. - Mogilno 1,1X,12 4:1 17.04. 12:00
 
Łochowo - Izbica Kuj. 2,X2,12 1:4 17.04. 12:00
 
Gniewkowo - Pruszcz 1,1X,12 2:0 17.04. 14:00
 
Brodnica - Świecie 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00
 
Kowal - Rypin 2,X2,12 1:2 17.04. 16:00
 
Inowrocław - Chełmno x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00
 
Chełmża - Aleksandrów Kuj. 2,X2,12 0:2 17.04. 16:00
 
Lider Wł. - Zawisza B. 2,X2,12 0:5 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Lubelska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bychawa - Lublinianka
gr. mistrzowska
1,1X,12 5:0 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Lubuska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Krosno Odrzańskie - Rzepin 2,X2,12 0:4 17.04. 16:00
 
Arka Nowa Sól - Słubice 2,X2,12 1:2 17.04. 16:00
 
Zbąszynek - Świebodzin 2,X2,12 0:1 17.04. 16:00
 
Gubin - Skwierzyna 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Stilon Gorzów Wlkp. - Sulęcin 1,1X,12 3:0 17.04. 16:00
 
Kożuchów - Żagań 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00
 
Nietków - Ośno Lubuskie 2,X2,12 1:2 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Łódzka (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ŁKS II Łódź - Opoczno 1,1X,12 5:1 17.04. 11:00
 
Sulejów - Nieborów 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00
 
Zduńska Wola - Buczek 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Kleszczów - Wiśniowa Góra 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Rząśnia - Zelów 2,X2,12 0:3 17.04. 16:00
 
Zgierz - Głowno zwrot : 17.04. 16:00
 
Kwiatkowice - Stryków 2,X2,12 0:2 17.04. 17:00
 
Jutrzenka Warta - Działoszyn 2,X2,12 1:5 17.04. 17:00
 
Sieradz - Piotrków Tryb. 1,1X,12 3:1 17.04. 19:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Mazowiecka grupa I (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Huta Mińska - Grójec 1,1X,12 4:0 17.04. 16:00
 
Białobrzegi - Garwolin x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00
 
Warka - Mińsk Maz.
w Grójcu
2,X2,12 1:7 17.04. 16:00
 
Pionki - Przysucha 2,X2,12 1:5 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Mazowiecka grupa II (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Łomianki - Żuromin 2,X2,12 0:1 17.04. 11:00
 
Wołomin - Mława x,1X,X2 0:0 17.04. 11:00
 
Maków Maz. - Troszyn x,1X,X2 2:2 17.04. 15:00
 
Staroźreby - Płock II 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00
 
Żyrardów - Hutnik W - wa 2,X2,12 2:7 17.04. 16:00
 
Pułtusk - Chodaków 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00
 
Przasnysz - Sierpc 1,1X,12 11:0 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Mazowiecka grupa III (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Piaseczno - Varsovia W - wa 1,1X,12 1:0 17.04. 11:00
 
Drukarz W - wa - Jazgarzew 1,1X,12 1:0 17.04. 11:00
 
Marki - Karczew 1,1X,12 4:2 17.04. 12:00
 
Pruszków II - Unia W - wa 1,1X,12 3:2 17.04. 12:00
 
Raszyn - Józefów 1,1X,12 3:2 17.04. 12:00
 
Ożarów Maz. - Okęcie W - wa 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00
 
Sulejówek - Ząbki 2,X2,12 0:3 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Opolska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Starowice Dolne - LZS Skorogoszcz 1,1X,12 2:1 17.04. 12:00
 
Walce - Namysłów 1,1X,12 4:1 17.04. 12:30
 
Olesno - Głuchołazy 1,1X,12 3:1 17.04. 16:30
 
Krapkowice - Zdzieszowice 2,X2,12 1:6 17.04. 16:30
 
Chróścice - Gracze 2,X2,12 2:4 17.04. 16:30
 
Gogolin - Głogówek x,1X,X2 3:3 17.04. 16:30
 
Głuszyna - Większyce 1,1X,12 1:0 17.04. 16:30
 
Strzelce Op. - Lewin Brz. 1,1X,12 2:0 17.04. 16:30
 
Głubczyce - Prudnik 1,1X,12 7:2 17.04. 16:30
 
Kędzierzyn K. - Odra II Opole x,1X,X2 2:2 17.04. 16:30
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Podkarpacka (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Igloopol Dębica - Jarosław x,1X,X2 1:1 17.04. 10:00
 
Mielec II - Kolbuszowa Dolna 2,X2,12 1:2 17.04. 11:00
 
Przemyśl - Pilzno 1,1X,12 1:0 17.04. 11:00
 
Korona Rzeszów - Krosno 1,1X,12 4:1 17.04. 15:00
 
Tuczempy - Głogów Mał. 2,X2,12 2:3 17.04. 16:00
 
Jasło - Resovia II x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00
 
Sanok - Pruchnik 1,1X,12 4:1 17.04. 16:00
 
Targowiska - Przeworsk x,1X,X2 0:0 17.04. 16:30
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Podlaska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
MOSP Białystok - Krypno 1,1X,12 2:1 17.04. 12:00
 
Mońki - Suwałki II 1,1X,12 4:0 17.04. 15:00
 
Augustów - Dąbrowa Białostocka 1,1X,12 3:0 17.04. 15:00
 
Kolno - Hetman Białystok 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Śląska grupa I (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dąbrowa Górnicza - Siewierz 2,X2,12 0:2 17.04. 11:00
 
Mikołów - Zawiercie 2,X2,12 1:3 17.04. 11:00
 
Kosztowy - Raków II 2,X2,12 1:7 17.04. 13:00
 
Jaworzno - Będzin 1,1X,12 3:0 17.04. 15:30
 
Ornontowice - Radzionków 2,X2,12 1:2 17.04. 17:00
 
Grodziec - Łaziska Górne
mecz przeniesiony na niedziele, zmiana gospodarza
zwrot : 17.04. 17:00
 
Świętochłowice - Sz. Bytom 2,X2,12 0:1 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Śląska grupa II (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Czaniec - Podbeskidzie II
zwrot, mecz w Bielsku
zwrot 1:0 17.04. 11:00
 
Landek - Jasienica
odwołany
zwrot : 17.04. 15:00
 
Bełk - Książenice 1,1X,12 3:1 17.04. 17:00
 
Przyszowice - Roz. Katowice 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00
 
Ustroń - Łękawica 1,1X,12 4:1 17.04. 17:00
 
Turza Śl. - Tychy II 2,X2,12 0:1 17.04. 17:00
 
Pszczyna - Radziechowy 2,X2,12 1:2 17.04. 17:00
 
Wodzisław Śl. - Czechowice 1,1X,12 2:1 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Świętokrzyska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rudki - Bodzentyn zwrot : 17.04. 16:00
 
Połaniec - Busko - Zdrój 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Warmińsko-Mazurska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Braniewo - Korsze x,1X,X2 2:2 17.04. 15:00
 
Rybno - Olsztynek x,1X,X2 3:3 17.04. 15:30
 
Biskupiec - Barczewo
w Barczewie, Biskupiec gospodarzem
1,1X,12 2:1 17.04. 16:00
 
Mrągowo - Lidzbark Warm. 1,1X,12 4:1 17.04. 16:00
 
Giżycko - Kętrzyn 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00
 
Ełk - Lubawa x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00
 
Warmia Olsztyn - Iława 2,X2,12 1:5 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - 4 liga Wielkopolska (3AKO, max. 200zł.)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Winogrady - Trzcianka 1,1X,12 2:1 17.04. 12:00
 
Kórnik - Leszno 1,1X,12 5:0 17.04. 12:00
 
Szydłowo - Odolanów 1,1X,12 2:1 17.04. 13:00
 
Tarnowo P. - Kępno 1,1X,12 2:0 17.04. 15:00
 
Nowe Skalmierzyce - Kalisz II 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00
 
Wilczyn - Dopiewo 1,1X,12 7:0 17.04. 16:00
 
Kościan - Koło x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00
 
Ostrovia - Warta II 2,X2,12 2:3 17.04. 16:00
 
Krobia - Ostrzeszów 1,1X,12 4:3 17.04. 16:00
 
Września - Gołuchów x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00
 
Międzychód - Centra O.W. 2,X2,12 0:2 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa - zwyciezca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lech
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
G. Zabrze
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Śląsk
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Zagłębie L.
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Jagiellonia
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
W. Kraków
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
W. Płock
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Warta
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 17:30
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa - TOP 3
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cracovia
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 12:30
 
W. Płock
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 12:30
 
Mielec
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 12:30
 
Podbeskidzie
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 12:30
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa - spadek
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Piast
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 12:30
 
Lechia
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 17.04. 12:30
 
Piłka Nożna - Anglia - MECZ DNIA
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
więcej niż 3.5 gola + więcej niż 12.5 rzutów rożnych + więcej niż 4.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
więcej niż 2.5 gola + więcej niż 10.5 rzutów rożnych + więcej niż 3.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
więcej niż 1.5 gola + więcej niż 8.5 rzutów rożnych + więcej niż 2.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
mniej niż 1.5 gola + mniej niż 8.5 rzutów rożnych + mniej niż 2.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
mniej niż 2.5 gola + mniej niż 10.5 rzutów rożnych + mniej niż 3.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
mniej niż 3.5 gola + mniej niż 12.5 rzutów rożnych + mniej niż 4.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Chelsea: wygra + więcej niż 4.5 rzutów rożnych
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Chelsea: wygra przynajmniej 2 golami + więcej niż 1.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Chelsea: więcej niż 1.5 gola + więcej niż 3.5 rzutów rożnych
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Man. City: wygra + więcej niż 6.5 rzutów rożnych
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Man. City: wygra przynajmniej 2 golami + więcej niż 1.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Man. City: więcej niż 1.5 gola + więcej niż 5.5 rzutów rożnych
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
każda drużyna: więcej niż 1.5 gola + więcej niż 4.5 rzutów rożnych
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
każda drużyna: więcej niż 5.5 rzutów rożnych + więcej niż 1.5 kartek
Chelsea - Man. City / ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2
0 (/1) 17.04. 18:30
 
gol w pierwszych 10 minutach
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
kartka w pierwszych 10 minutach
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
rzut rożny w pierwszych 10 minutach
Chelsea - Man. City
V 1 (/1) 17.04. 18:30
 
De Bruyne strzeli gola bezpośrednio z rzutu wolnego
Chelsea - Man. City
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Mendy obroni przynajmniej 5 strzałów
Chelsea - Man. City
zwrot (/) 17.04. 18:30
 
Ederson obroni przynajmniej 4 strzały
Chelsea - Man. City
zwrot (/) 17.04. 18:30
 
Piłka Nożna - Anglia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Newcastle - West Ham
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Canal+ Sport
1,1X,12 3:2 17.04. 13:30 +145
 
Piłka Nożna - Anglia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chelsea - Man. City
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE/ półfinał / na Wembley / Eleven Sports
1,1X,12 1:0 17.04. 18:30 +158
 
Piłka Nożna - Anglia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brentford - Millwall x,1X,X2 0:0 17.04. 13:30 +87
 
Nottingham - Huddersfield 2,X2,12 0:2 17.04. 13:30 +91
 
Stoke - Preston x,1X,X2 0:0 17.04. 13:30 +88
 
Luton - Watford 1,1X,12 1:0 17.04. 13:30 +90
 
Swansea - Wycombe x,1X,X2 2:2 17.04. 13:30 +88
 
Middlesbrough - QPR 2,X2,12 1:2 17.04. 13:30 +91
 
Sheffield Wed. - Bristol City x,1X,X2 1:1 17.04. 13:30 +91
 
Piłka Nożna - Anglia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Burton - Plymouth x,1X,X2 1:1 17.04. 13:30 +61
 
Wigan - Crewe 1,1X,12 2:0 17.04. 13:30 +63
 
Bristol Rov. - Lincoln 2,X2,12 0:1 17.04. 13:30 +62
 
Rochdale - Accrington 1,1X,12 3:1 17.04. 13:30 +62
 
Milton Keynes - Portsmouth 1,1X,12 1:0 17.04. 13:30 +62
 
Charlton - Ipswich x,1X,X2 0:0 17.04. 13:30 +61
 
Blackpool - Sunderland 1,1X,12 1:0 17.04. 13:30 +62
 
Hull - Fleetwood 1,1X,12 2:1 17.04. 13:30 +61
 
Shrewsbury - Doncaster 2,X2,12 0:2 17.04. 13:30 +62
 
Oxford - Gillingham 1,1X,12 3:2 17.04. 18:30 +63
 
Wimbledon - Swindon 1,1X,12 4:1 17.04. 18:30 +63
 
Piłka Nożna - Anglia - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carlisle - Port Vale x,1X,X2 0:0 17.04. 13:30 +63
 
Exeter - Southend x,1X,X2 0:0 17.04. 13:30 +61
 
Forest Green - Scunthorpe 1,1X,12 3:2 17.04. 13:30 +64
 
Leyton - Barrow 1,1X,12 2:0 17.04. 13:30 +63
 
Grimsby - Bolton 1,1X,12 2:1 17.04. 13:30 +65
 
Morecambe - Oldham 1,1X,12 4:3 17.04. 13:30 +65
 
Harrogate - Bradford 1,1X,12 2:1 17.04. 13:30 +65
 
Newport - Cambridge 2,X2,12 0:1 17.04. 13:30 +64
 
Stevenage - Mansfield 2,X2,12 0:1 17.04. 13:30 +63
 
Tranmere - Salford x,1X,X2 0:0 17.04. 13:30 +63
 
Colchester - Walsall 1,1X,12 2:1 17.04. 18:30 +65
 
Piłka Nożna - Anglia - 5 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Halifax - Kings Lynn 1,1X,12 4:2 17.04. 13:15 +60
 
Yeovil - Boreham 1,1X,12 1:0 17.04. 13:30 +61
 
Dagenham - Solihull 1,1X,12 3:2 17.04. 13:30 +61
 
Wealdstone - Hartlepool 2,X2,12 2:7 17.04. 13:30 +61
 
Stockport - Maidenhead x,1X,X2 2:2 17.04. 13:30 +59
 
Notts County - Eastleigh 2,X2,12 0:1 17.04. 13:30 +62
 
Chesterfield - Bromley 2,X2,12 1:2 17.04. 13:30 +62
 
Barnet - Aldershot 1,1X,12 3:1 17.04. 13:30 +61
 
Woking - Wrexham 2,X2,12 0:4 17.04. 13:30 +62
 
Altrincham - Sutton 2,X2,12 0:4 17.04. 17:30 +61
 
Piłka Nożna - Anglia - Puchar - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Man. City
sezon 2020/2021
0 (/1) 17.04. 18:30
 
Piłka Nożna - Belgia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Charleroi - Eupen 2,X2,12 2:3 17.04. 19:00 +92
 
Piłka Nożna - Belgia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Seraing - Lierse x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00 +53
 
RWD Molenbeek - Lommel 2,X2,12 2:5 17.04. 20:00 +55
 
Piłka Nożna - Belgia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Leuven - Anderlecht x,1X,X2 0:0 17.04. 14:00 +5
 
St. Liege - Club Brugge 1 3:1 17.04. 16:00 +6
 
Waregem - Genk x,1X,X2 2:2 17.04. 16:00 +6
 
Piłka Nożna - Francja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Angers - Rennes 2,X2,12 0:3 17.04. 12:45 +134
 
Marsylia - Lorient
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 3
1,1X,12 3:2 17.04. 17:00 +135
 
Piłka Nożna - Francja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Clermont - Le Havre x,1X,X2 1:1 17.04. 15:00 +90
 
Troyes - Caen 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +92
 
Auxerre - Nancy 1,1X,12 3:2 17.04. 20:00 +90
 
Ajaccio - Niort 1,1X,12 3:0 17.04. 20:00 +90
 
Chambly - Amiens 1,1X,12 2:0 17.04. 20:00 +91
 
Sochaux - Pau FC x,1X,X2 1:1 17.04. 20:00 +91
 
Rodez - Paris FC x,1X,X2 2:2 17.04. 20:00 +88
 
Toulouse - Chateauroux 1,1X,12 1:0 17.04. 20:00 +91
 
Dunkerque - Grenoble x,1X,X2 1:1 17.04. 20:00 +88
 
Valenciennes - Guingamp 2,X2,12 0:1 17.04. 20:00 +91
 
Piłka Nożna - Francja - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Concarneau - Bastia Borgo 1,1X,12 3:1 17.04. 19:00 +60
 
Sete - Laval 1,1X,12 1:0 17.04. 19:00 +59
 
Villefranche - Creteil zwrot : 17.04. 20:00
 
Boulogne - Broichin 1,1X,12 2:1 17.04. 20:00 +60
 
Red Star - Cholet 1,1X,12 3:0 17.04. 20:00 +59
 
Piłka Nożna - Francja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Fleury - EA Guingamp 2,X2,12 0:2 17.04. 14:30 +7
 
Stade De Reims - Dijon FCO 1,1X,12 2:1 17.04. 14:30 +8
 
GPSO 92 Issy - Montpellier HSC 2,X2,12 0:3 17.04. 14:30 +8
 
Piłka Nożna - Hiszpania - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Barcelona - Bilbao zwrot : 17.04. 21:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lugo - Alcorcon 2,X2,12 1:3 17.04. 14:00 +94
 
Castellon - Mallorca 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +89
 
Las Palmas - Malaga x,1X,X2 1:1 17.04. 18:15 +88
 
Gijon - Oviedo 2,X2,12 0:1 17.04. 18:15 +89
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Las Palmas B - Ejido 2,X2,12 0:1 17.04. 13:00 +19
 
Bilbao B - Logrones 1,1X,12 2:0 17.04. 15:45 +21
 
Unionistas - Valladolid B 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00 +23
 
Amorebieta - Calahorra x,1X,X2 0:0 17.04. 16:30 +19
 
Rayo Majadahonda - Villanovense 2,X2,12 0:2 17.04. 17:00 +21
 
Ferrol - Marino Luanco 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00 +20
 
Coruxo - Oviedo B 1,1X,12 4:0 17.04. 17:00 +21
 
Llagostera - La Nucia zwrot : 17.04. 17:30
 
Real Madryt B - Talavera x,1X,X2 2:2 17.04. 18:00 +19
 
Leioa - Izarra 1,1X,12 1:0 17.04. 18:00 +23
 
Laredo - Tarazona 1,1X,12 2:0 17.04. 18:30 +22
 
L Hospitalet - Atzeneta 2,X2,12 0:1 17.04. 19:00 +21
 
CD Marino - Yeclano 2,X2,12 1:2 17.04. 19:00 +20
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Espanyol - R. Vallecano x,1X,X2 2:2 17.04. 11:00 +6
 
Eibar - Bilbao 2,X2,12 2:5 17.04. 11:00 +7
 
Barcelona - La Coruna 1 : 17.04. 12:00 +1
 
Real Sociedad - Logrono 1,1X,12 3:1 17.04. 12:45 +8
 
Tenerife - Santa Teresa 1,1X,12 3:1 17.04. 13:00 +8
 
Levante - Huelva x,1X,X2 2:2 17.04. 14:00 +7
 
Valencia - Madrid CCF 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00 +7
 
Piłka Nożna - Holandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Go Ahead - Almere 1,1X,12 3:0 17.04. 20:00 +59
 
Piłka Nożna - Niemcy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Moenchengladbach - Ein. Frankfurt
uwaga : wyższe kursy w HICIE DNIA / Eleven Sports 4
1,1X,12 4:0 17.04. 15:30 +156
 
Wolfsburg - Bayern
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 2
2,X2,12 2:3 17.04. 15:30 +151
 
Freiburg - Schalke 1,1X,12 4:0 17.04. 15:30 +136
 
Union Berlin - Stuttgart 1,1X,12 2:1 17.04. 15:30 +133
 
Augsburg - Arminia x,1X,X2 0:0 17.04. 15:30 +127
 
Leverkusen - FC Koeln
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Canal+ Sport
1,1X,12 3:0 17.04. 18:30 +138
 
Piłka Nożna - Niemcy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
St. Pauli - Wurzburg 1,1X,12 4:0 17.04. 13:00 +95
 
Nurnberg - Holstein Kiel zwrot : 17.04. 13:00
 
Piłka Nożna - Niemcy - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dyn. Drezno - Duisburg zwrot : 17.04. 14:00
 
Magdeburg - Zwickau x,1X,X2 0:0 17.04. 14:00 +60
 
Viktoria Koeln - Hallescher 1,1X,12 2:0 17.04. 14:00 +62
 
SC Verl - Uerdingen 1,1X,12 3:0 17.04. 14:00 +62
 
Turkgucu Munchen - 1860 Monachium 2,X2,12 0:2 17.04. 14:00 +63
 
Kaiserslautern - Saarbrucken 1,1X,12 2:1 17.04. 14:00 +63
 
Piłka Nożna - Portugalia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
V. Guimaraes - Santa Clara 1,1X,12 1:0 17.04. 16:30 +91
 
Moreirense - Tondela 2,X2,12 2:3 17.04. 16:30 +90
 
Belenenses - Maritimo 1,1X,12 2:0 17.04. 19:00 +91
 
Benfica - Gil Vicente
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 3
2,X2,12 1:2 17.04. 19:00 +90
 
Piłka Nożna - Portugalia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Feirense - Varzim 1,1X,12 1:0 17.04. 12:00 +58
 
Piłka Nożna - Rosja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Grozny - Khimki 1,1X,12 3:1 17.04. 13:00 +91
 
Lok. Moskwa - Rostov
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 4:1 17.04. 15:30 +91
 
R. Volgograd - Dyn. Moskwa 2,X2,12 0:3 17.04. 15:30 +90
 
Krasnodar - St. Petersburg x,1X,X2 2:2 17.04. 18:00 +91
 
Piłka Nożna - Rosja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tomsk - Veles Moskwa x,1X,X2 0:0 17.04. 11:00 +59
 
Krasnoyarsk - Orenburg 2,X2,12 1:2 17.04. 12:00 +59
 
Samara - Voronez 1,1X,12 5:1 17.04. 13:00 +59
 
Sp. Moskwa II - V. Astrakhan 1,1X,12 2:0 17.04. 13:00 +59
 
Omsk - B. Kaliningrad 2,X2,12 0:1 17.04. 13:00 +57
 
Chertanovo - SKA Chabarowsk 2,X2,12 0:4 17.04. 14:00 +60
 
Ivanovo - Shinnik Yaroslav x,1X,X2 0:0 17.04. 14:00 +56
 
N. Novogrod - Chayka 1,1X,12 2:0 17.04. 15:00 +58
 
Din. Bryansk - Krasnodar II 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00 +59
 
Nizhnekamsk - Akron Togliatti 1,1X,12 3:2 17.04. 15:00 +59
 
Ałania Władykaukaz - Torp. Moskwa x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +60
 
Piłka Nożna - Rosja - 3 liga grupa 2
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Chita - Zvezda St. Petersburg 2,X2,12 0:2 17.04. 08:00 +7
 
Kolomna - Leningradets x,1X,X2 1:1 17.04. 12:00 +7
 
Znamya Truda - Dyn. Moskwa II x,1X,X2 1:1 17.04. 13:00 +6
 
FC Murom - Dolgoprudny 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00 +8
 
Luki - Energiya - Torp. Vladimir 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00 +7
 
Smolensk - Rodina Moskwa 2,X2,12 0:2 17.04. 16:00 +7
 
Piłka Nożna - Rosja - 3 liga grupa 4
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Novosibirsk - Ulyanovsk 1,1X,12 3:1 17.04. 12:00 +8
 
Dyn. Barnaul - Volna N. Novgorod 1,1X,12 1:0 17.04. 12:00 +7
 
Piłka Nożna - Rosja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Riazań - WDW - Fk Rostov 1,1X,12 4:1 17.04. 14:00
 
Fc Zenit Saint Petersburg - Fk Rubin Kazan 1,1X,12 3:0 17.04. 17:30
 
Piłka Nożna - Turcja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Denizlispor - BB Erzurumspor 2,X2,12 2:3 17.04. 12:30 +93
 
Trabzonspor - Hatayspor x,1X,X2 1:1 17.04. 15:00 +90
 
Yeni Malatya - Alanyaspor 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +90
 
Goztepe - Galatasaray 2,X2,12 1:3 17.04. 18:00 +92
 
Piłka Nożna - Turcja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kecioerengucu - Tuzlaspor 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00 +41
 
Adana Demirspor - Giresunspor 1,1X,12 3:0 17.04. 18:00 +41
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Crotone - Udinese 2,X2,12 1:2 17.04. 15:00 +130
 
Sampdoria - Verona
Eleven Sports 3
1,1X,12 3:1 17.04. 15:00 +133
 
Sassuolo - Fiorentina
Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
1,1X,12 3:1 17.04. 18:00 +135
 
Piłka Nożna - Włochy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Reggina - Reggiana 1,1X,12 2:1 17.04. 14:00 +89
 
Salernitana - Venezia 1,1X,12 2:1 17.04. 14:00 +95
 
Vicenza - Lecce 2,X2,12 1:2 17.04. 14:00 +90
 
Monza - Cremonese 1,1X,12 2:1 17.04. 14:00 +91
 
Empoli - Brescia 1,1X,12 4:2 17.04. 14:00 +90
 
Pescara - Virtus Entella zwrot : 17.04. 14:00
 
Pisa - Cosenza 1,1X,12 3:0 17.04. 14:00 +91
 
Cittadella - Chievo 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +93
 
Pordenone - Frosinone 1,1X,12 2:0 17.04. 18:00 +93
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa B
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ravenna - Perugia 2,X2,12 0:3 17.04. 17:30 +40
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa C
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vibonese - Avellino 1,1X,12 2:0 17.04. 17:30 +40
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa D
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pro Livorno - Mezzolara 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Juventus - Ascoli 1,1X,12 5:0 17.04. 11:00 +7
 
Milan - Torino 1,1X,12 3:1 17.04. 13:00 +8
 
SPAL - Bologna x,1X,X2 2:2 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Włochy - 2 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Crotone - Napoli zwrot : 17.04. 11:00
 
Virtus Entella - Frosinone 1,1X,12 3:2 17.04. 12:00 +8
 
Chievo - Monza x,1X,X2 2:2 17.04. 14:30 +6
 
Cittadella - Venezia 2,X2,12 0:3 17.04. 15:00 +8
 
H. Verona - Brescia 1,1X,12 4:3 17.04. 15:00 +7
 
Lecce - Cosenza 1,1X,12 2:0 17.04. 15:30 +7
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bari - Inter 2,X2,12 1:2 17.04. 12:30 +8
 
Fiorentina - Roma 2,X2,12 1:2 17.04. 12:30 +8
 
Empoli - Florentia 1,1X,12 6:2 17.04. 15:00 +8
 
Piłka Nożna - Albania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Partizani Tirana - Kastrioti 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00 +21
 
Piłka Nożna - Algieria - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kouba - Msila 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +8
 
Teleghma - Chelghoum Laid 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00 +7
 
Saida - Temouchent 2,X2,12 0:1 17.04. 16:00 +7
 
Oued Rhiou - ASM Oran 2,X2,12 0:2 17.04. 16:00 +7
 
Arbaa - El Harrach 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00 +7
 
El Kerma - Ain Ouessara x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +7
 
Arzew - Oued Sly x,1X,X2 2:2 17.04. 16:00 +6
 
JSM Bejaia - MO Bejaia 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +7
 
Tadjenanet - El Eulma 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00 +7
 
MSP Batna - Annaba 2,X2,12 0:1 17.04. 16:00 +7
 
Constantine - Khroub x,1X,X2 2:2 17.04. 16:00 +7
 
Piłka Nożna - Anglia Amatorzy - Puchar kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Man. City - Aston Villa 1 : 17.04. 13:00 +4
 
Piłka Nożna - Argentyna - Puchar Ligi
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Central Cordoba - River Plate 2,X2,12 0:5 17.04. 02:30 +55
 
Sarmiento - Atl. Lanus 1,1X,12 1:0 17.04. 18:30 +55
 
Piłka Nożna - Argentyna - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brown Adrogue - Defensores Belgrano 2,X2,12 0:3 17.04. 20:00 +23
 
Instituto Cordoba - Ferro x,1X,X2 2:2 17.04. 20:30 +19
 
Piłka Nożna - Argentyna - 3 liga Buenos Aires
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dep. Armenio - Los Andes 1,1X,12 1:0 17.04. 19:00 +7
 
Deportivo Merlo - Canuelas 1,1X,12 2:1 17.04. 20:30 +7
 
Piłka Nożna - Argentyna - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
El Porvenir - Leandro N. Alem 1,1X,12 3:0 17.04. 20:30
 
Piłka Nożna - Australia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Western United - Central Cost 1,1X,12 1:0 17.04. 09:05 +62
 
Melbourne City - Melbourne Victory 1,1X,12 7:0 17.04. 11:10 +61
 
Piłka Nożna - Australia - ACT
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Canberra Olympic - Belconnen 1,1X,12 3:0 17.04. 07:00 +7
 
Monaro Panthers - West Canberra Wanderers 2,X2,12 1:2 17.04. 09:30 +7
 
Piłka Nożna - Australia - Brisbane
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Acacia Ridge - Albany Creek 2,X2,12 0:9 17.04. 10:00 +8
 
Piłka Nożna - Australia - Northern NSW
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lambton Jaffas - Lake Macquarie 1,1X,12 2:1 17.04. 06:30 +7
 
Adamstown - Valentine 1,1X,12 6:3 17.04. 06:30 +7
 
Edgeworth - Newcastle Olympic 2,X2,12 0:1 17.04. 09:00 +7
 
Piłka Nożna - Australia - NSW
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Northbridge - Manly Utd 2,X2,12 3:4 17.04. 07:00 +8
 
Sutherland - Rockdale 2,X2,12 0:4 17.04. 07:30 +8
 
Marconi - Sydney Olympic x,1X,X2 0:0 17.04. 10:00 +7
 
Druitt Town - Sydney Utd x,1X,X2 0:0 17.04. 11:00 +6
 
Piłka Nożna - Australia - Queensland
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Logan Lightning - Gold Coast Knights 2,X2,12 1:2 17.04. 08:15 +7
 
Gold Coast Utd - Queensland Lions 2,X2,12 0:4 17.04. 10:30 +7
 
Magpies Crusaders - Peninsula Power 2,X2,12 0:6 17.04. 11:30 +7
 
Piłka Nożna - Australia - South Australia
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Adelaide Utd U21 - Croydon Kings 2,X2,12 0:1 17.04. 06:00 +8
 
Sturt Lions - Campbelltown x,1X,X2 1:1 17.04. 07:30 +6
 
Adelaide Raiders - Adelaide Comets 2,X2,12 1:4 17.04. 07:30 +7
 
Adelaide City - Adelaide Blue Eagles 1,1X,12 1:0 17.04. 09:30 +8
 
Adelaide Olympic - South Adelaide 2,X2,12 1:3 17.04. 10:30 +7
 
Piłka Nożna - Australia - Victoria
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eastern Lions - Heidelberg Utd 2,X2,12 0:1 17.04. 07:00 +8
 
South Melbourne - St Albans 1,1X,12 2:0 17.04. 09:00 +8
 
Dandenong Thunder - Hume City 1,1X,12 4:3 17.04. 11:00 +8
 
Piłka Nożna - Australia - Western Australia
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gwelup Croatia - Perth Glory U21 x,1X,X2 1:1 17.04. 09:00 +6
 
Cockburn City - Perth SC 2,X2,12 0:3 17.04. 09:00 +7
 
Armadale - Balcatta x,1X,X2 1:1 17.04. 09:00 +6
 
Joondalup - Rockingham City 1,1X,12 2:0 17.04. 09:00 +7
 
Bayswater City - Floreat Athena 2,X2,12 1:4 17.04. 09:00 +7
 
Inglewood Utd - Sorrento 2,X2,12 1:2 17.04. 09:00 +7
 
Piłka Nożna - Australia - Brisbane kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kangaroo Point - Robina City x,1X,X2 2:2 17.04. 10:00 +6
 
Annerley - Univ. Queensland 2,X2,12 1:2 17.04. 10:00 +7
 
Piłka Nożna - Australia - Queensland kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lions FC - Capalaba 1 : 17.04. 09:00
 
Mitchelton - Virginia Utd 1,1X,12 3:1 17.04. 10:15
 
Peninsula Power - Gold Coast Utd 2 : 17.04. 10:30
 
Logan Lightning - South West Queensland zwrot : 17.04. 10:30
 
Brisbane City - The Gap 1,1X,12 4:1 17.04. 11:30
 
Piłka Nożna - Australia - South Australia kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Adelaide City - West Adelaide x,1X,X2 1:1 17.04. 07:30
 
Piłka Nożna - Austria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ried - Altach x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00 +60
 
Admira Wacker - Hartberg 2,X2,12 0:1 17.04. 17:00 +62
 
St. Polten - Austria Wiedeń 2,X2,12 1:2 17.04. 17:00 +61
 
Piłka Nożna - Austria - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
BW Linz - Steyr 1,1X,12 5:0 17.04. 14:30 +22
 
Austria W. II - Innsbruck 2,X2,12 0:2 17.04. 14:30 +24
 
Amstetten - Liefering 2,X2,12 0:3 17.04. 14:30 +20
 
FC Juniors - Floridsdorfer 2,X2,12 2:3 17.04. 14:30 +20
 
Piłka Nożna - Azerbejdżan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Keshla - Sabah Baku x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00 +19
 
Neftchi Baku - Zira 1,1X,12 4:0 17.04. 18:15 +20
 
Piłka Nożna - Azerbejdżan - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Garadag Lokbatan - Turan Tovuz 2,X2,12 1:2 17.04. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Białoruś - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zhodino - Din. Brześć 2,X2,12 0:2 17.04. 13:00 +42
 
Neman Grodno - FC Mińsk 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00 +42
 
BATE Borysów - Energetik Mińsk 1,1X,12 2:1 17.04. 17:00 +41
 
Sz. Soligorsk - Slavia Mozyr 1,1X,12 4:1 17.04. 19:00 +41
 
Piłka Nożna - Białoruś - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Naftan Nowopoł - FC Baranovichi 1,1X,12 2:0 17.04. 13:00 +8
 
Kommunalnik Slonim - FC Orsha 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00 +8
 
Dniepr Mogilev - FC Lida x,1X,X2 1:1 17.04. 17:00 +6
 
Piłka Nożna - Boliwia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nac. Potosi - Royal Pari zwrot : 17.04. 01:30
 
Or. Petrolero - Always Ready zwrot : 17.04. 21:00
 
The Strongest - Atl. Palmaflor zwrot : 17.04. 23:15
 
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Krupa - FK Sloboda 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +21
 
Mladost DK - Tuzla City 1,1X,12 2:0 17.04. 15:00 +21
 
FK Sarajewo - Borac Banja Luka 2,X2,12 0:2 17.04. 19:00 +20
 
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - 2 liga grupa BH
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gracanica - TOSK Tesanj 1,1X,12 1:0 17.04. 16:30 +7
 
Gradacac - Zivinice 1,1X,12 5:1 17.04. 16:30 +5
 
Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - 2 liga grupa RS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Drina Zvornik - Sutjeska Foca 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00 +7
 
Tekstilac - Zelj. Banja Luka x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00 +6
 
Piłka Nożna - Brazylia - Paulista 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Corinthians - Sao Bento x,1X,X2 1:1 17.04. 01:00 +6
 
Ponte Preta - Santos 1,1X,12 3:0 17.04. 01:00 +7
 
Palmeiras - Sao Paulo 2,X2,12 0:1 17.04. 03:00 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Carioca
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Madureira - Macae Esporte RJ 1,1X,12 4:2 17.04. 20:15 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Gaucho
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Caxias do Sul - Gremio x,1X,X2 0:0 17.04. 01:00 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Paraense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tapajos FC PA - Paysandu 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Bułgaria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Botev Plovdiv - Slavia Sofia 2,X2,12 0:1 17.04. 16:45 +59
 
Arda Kardzhali - Beroe 1,1X,12 1:0 17.04. 19:00 +58
 
Piłka Nożna - Chile - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Huachipato - Nublense 1,1X,12 5:3 17.04. 00:00 +61
 
Univ. Catolica - Curico Unido 1,1X,12 2:1 17.04. 02:30 +59
 
Piłka Nożna - Chile - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Felipe - Puerto Montt 2,X2,12 2:3 17.04. 17:00 +7
 
Barnechea - Coquimbo Unido 2,X2,12 0:1 17.04. 18:00 +7
 
Lautaro de Bui­n - Dep. Iquique zwrot : 17.04. 18:00
 
Piłka Nożna - Chorwacja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rijeka - Lok. Zagrzeb
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 3:0 17.04. 19:05 +59
 
Piłka Nożna - Chorwacja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sinj - Kustosija 1,1X,12 1:0 17.04. 16:30 +7
 
Zmijavci - Cakovec 1,1X,12 4:2 17.04. 16:30 +8
 
Orijent - Bijelo Brdo x,1X,X2 0:0 17.04. 16:30 +6
 
Rudes - Solin x,1X,X2 2:2 17.04. 16:30 +6
 
Dugopolje - Zapresic x,1X,X2 1:1 17.04. 16:30 +6
 
Cibalia - Sesvete 1,1X,12 2:0 17.04. 16:30 +7
 
Osijek II - Opatija 1,1X,12 1:0 17.04. 16:30 +7
 
Piłka Nożna - Cypr - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ermis - APOEL Nikozja 1,1X,12 2:0 17.04. 16:00 +60
 
Anorthosis - Omonia Nikozja 2,X2,12 0:2 17.04. 18:30 +61
 
Piłka Nożna - Cypr - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
PAEEK - Anagennisi 1,1X,12 3:1 17.04. 15:00 +8
 
ASIL Lysis - Ypsonas 1,1X,12 3:1 17.04. 15:00 +7
 
AEZ Zakakiou - Xylotymbou 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00 +7
 
Dighenis Akritas - Aris Limassol 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Czarnogóra - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci 2,X2,12 0:1 17.04. 14:00 +20
 
Jezero Plav - Decic Tuzi 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +20
 
OFK Petrovac - OFK Titograd x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00 +18
 
Iskra Danilovgrad - Sutjeska x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00 +19
 
FK Buducnost - FK Podgorica 2,X2,12 1:2 17.04. 18:00 +21
 
Piłka Nożna - Czechy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mlada Boleslav - Opava 1,1X,12 2:0 17.04. 14:00 +60
 
Karvina - Cz. Budziejowice 1,1X,12 3:0 17.04. 16:00 +62
 
Ołomuniec - Teplice x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +61
 
Vik. Pilzno - Jablonec x,1X,X2 1:1 17.04. 18:30 +62
 
Piłka Nożna - Czechy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chrudim - Lisen 2,X2,12 0:3 17.04. 14:30 +21
 
Piłka Nożna - Czechy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lok. Brno - Vik. Pilzno 2,X2,12 0:3 17.04. 12:00
 
Dukla Praga - Sparta Praga 2 : 17.04. 13:00
 
Slavia Praga - Pardubice 1 : 17.04. 14:00
 
Piłka Nożna - Dania - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Koge - Silkeborg 2,X2,12 0:3 17.04. 13:15 +21
 
Vyndsyssel - Hvidovre 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +20
 
Fr. Amager - Hobro x,1X,X2 0:0 17.04. 15:00 +19
 
Piłka Nożna - Dania - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SFB Oure - Holstebro 1,1X,12 3:2 17.04. 13:00 +8
 
VSK Aarhus - Sydvest 1,1X,12 1:0 17.04. 13:30 +7
 
Holbaek - BK Frem 1,1X,12 3:0 17.04. 14:00 +8
 
Jammerbugt - Aarhus Fremad 1,1X,12 3:0 17.04. 14:00 +7
 
Naesby - B93 Kopenhaga x,1X,X2 1:1 17.04. 14:00 +6
 
Middelfart - Dalum 2,X2,12 0:1 17.04. 14:00 +8
 
Taarnby - FC Roskilde 2,X2,12 1:3 17.04. 14:00 +8
 
Hillerod - Skovshoved 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +7
 
Nykoebing - KFUM Roskilde 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00 +8
 
Piłka Nożna - Dania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ASA Aarhus - B93 Kopenhaga 1,1X,12 2:0 17.04. 13:00
 
Nordsjaelland - Kolding 1,1X,12 : 17.04. 14:00
 
Brondby - Hjoerring 1,1X,12 : 17.04. 14:00
 
Koge - Thisted 1,1X,12 3:0 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Dania Amatorzy - 4 liga grupa 1
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fremad Valby - Kfums Boldklub 2,X2,12 1:2 17.04. 12:00
 
Frederikssund - Karlslunde IF 2,X2,12 0:1 17.04. 13:00
 
Piłka Nożna - Dania Amatorzy - 4 liga grupa 2
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Taastrup FC - Allerod FK 2,X2,12 1:3 17.04. 12:00
 
Skjold Birkeroed - Otterup 1,1X,12 2:1 17.04. 13:00
 
Greve Fodbold - Herlev IF 2,X2,12 0:3 17.04. 13:00
 
Piłka Nożna - Ekwador - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mushuc Runa - Barcelona SC x,1X,X2 2:2 17.04. 02:00 +61
 
Piłka Nożna - Estonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Flora Tallin - Narva 1,1X,12 5:0 17.04. 15:00 +40
 
Piłka Nożna - Etiopia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hadiya Hossana - Wolkite Kenema 1,1X,12 2:0 17.04. 15:00 +7
 
Bahir Dar Kenema - Dire Dawa x,1X,X2 1:1 17.04. 18:00 +6
 
Piłka Nożna - Finlandia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
HJK Helsinki - JYPK 1,1X,12 4:1 17.04. 13:00
 
PK 35 Vantaa - Aaland x,1X,X2 2:2 17.04. 13:00
 
Kuopion - Hps 1 : 17.04. 15:00
 
PK 35 Vantaa - TiPS Vantaa zwrot : 17.04. 15:00
 
Piłka Nożna - Ghana - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Elmina Sharks - Sogakope WAFA 1,1X,12 1:0 17.04. 17:00 +7
 
Piłka Nożna - Gibraltar - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Europa FC - Lynx 1,1X,12 3:0 17.04. 16:00 +14
 
Piłka Nożna - Grecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
OFI Kreta - Atromitos x,1X,X2 1:1 17.04. 14:00 +62
 
Panaitolikos - Apollon Smyrnis 1,1X,12 1:0 17.04. 16:15 +61
 
Volos - PAS Giannina x,1X,X2 1:1 17.04. 18:30 +62
 
Piłka Nożna - Grecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Levadiakos - Ionikos 2,X2,12 1:2 17.04. 13:45 +21
 
Ierapetra - Xanthi 2,X2,12 1:2 17.04. 13:45 +21
 
Diagoras - Trikala 1,1X,12 2:0 17.04. 13:45 +23
 
Piłka Nożna - Grecja - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kalamata - Niki Volos x,1X,X2 0:0 17.04. 11:00 +6
 
Piłka Nożna - Gruzja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shukura - FC Telavi 1,1X,12 2:0 17.04. 12:00 +20
 
Samgruali - Torpedo Kutaisi 1,1X,12 2:1 17.04. 14:00 +20
 
Dila Gori - Din. Batumi 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00 +21
 
Piłka Nożna - Gruzja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Merani Tbilisi - Shevardeni x,1X,X2 0:0 17.04. 12:00 +6
 
Piłka Nożna - Gwatemala - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dep. Iztapa - Sacachispas 1,1X,12 4:0 17.04. 20:00 +7
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 3
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atl. Albericia - Selaya 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00
 
Bezana - Torina 1,1X,12 2:1 17.04. 18:30
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 6
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Acero - Crevillente x,1X,X2 2:2 17.04. 18:00
 
Atl. Saguntino - Elche B 1,1X,12 1:0 17.04. 19:00
 
CD Roda - Intercity 2,X2,12 1:2 17.04. 19:00
 
Vilamarxant - Novelda x,1X,X2 2:2 17.04. 19:30
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 8
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Penaranda - Almazan 2,X2,12 0:2 17.04. 16:30
 
Salamanca B - La Granja x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00
 
Virgen del Camino - Arandina 2,X2,12 0:5 17.04. 17:30
 
Atl. Astorga - Numancia B 1,1X,12 4:0 17.04. 18:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 9
mecz Poprawne typy Wynik Data  
R. Jaen - Melilla 1,1X,12 1:0 17.04. 12:45
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 11
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Portmany - Santanyi 2,X2,12 1:2 17.04. 12:00
 
Andratx - S. Jordi 1,1X,12 2:1 17.04. 17:00
 
Genova - Llosetense 1,1X,12 3:1 17.04. 18:00
 
Collerense - Mallorca B 2,X2,12 1:3 17.04. 18:30
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 15
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bidezarra - Dep. River Ega 1,1X,12 3:1 17.04. 16:30
 
Ardoi - Egues 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00
 
Pena Sport - Beti Kozkor 1,1X,12 3:2 17.04. 17:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 16
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Comillas - Dep. Alberite 1,1X,12 3:0 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 18
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manchego C. Real - Guadalajara x,1X,X2 0:0 17.04. 18:00
 
Piłka Nożna - Hongkong - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eastern AA - Lee Man 1,1X,12 3:2 17.04. 09:00 +7
 
Piłka Nożna - Irlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shamrock - Longford
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 2:1 17.04. 19:00 +56
 
Dundalk - St. Patricks x,1X,X2 1:1 17.04. 19:00 +58
 
Sligo Rovers - Finn Harps 1,1X,12 1:0 17.04. 19:00 +59
 
Piłka Nożna - Irlandia Północna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Portadown - Cliftonville 2,X2,12 1:2 17.04. 18:30 +42
 
Linfield - Ballymena Utd 1,1X,12 2:1 17.04. 18:30 +40
 
Piłka Nożna - Izrael - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bnei Sakhnin - Hap. Kfar Saba 1,1X,12 3:0 17.04. 17:00 +58
 
Macc. Netanya - Hap. Tel Aviv 2,X2,12 0:1 17.04. 17:00 +59
 
Macc. Petah Tikva - Hap. Beer Sheva x,1X,X2 0:0 17.04. 17:45 +58
 
Macc. Haifa - Kiryat Shmona 1,1X,12 4:0 17.04. 19:30 +58
 
Piłka Nożna - Izrael - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hapoel Iksal - Beitar Tel Aviv x,1X,X2 1:1 17.04. 20:00 +19
 
Piłka Nożna - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Yokohama FC - V. Sendai x,1X,X2 2:2 17.04. 07:00 +61
 
Av. Fukuoka - FC Tokyo 1,1X,12 1:0 17.04. 07:00 +63
 
Oita - Kashiwa 2,X2,12 0:1 17.04. 07:00 +62
 
Tokushima - Kashima 2,X2,12 0:1 17.04. 07:00 +64
 
Shonan - Kobe x,1X,X2 0:0 17.04. 08:00 +60
 
Piłka Nożna - Japonia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Akita - Yamagata x,1X,X2 0:0 17.04. 06:00 +20
 
Omiya - Ehime 2,X2,12 0:1 17.04. 07:00 +20
 
Kyoto - Kitakyushu 1,1X,12 6:1 17.04. 07:00 +20
 
Yamaguchi - Thespakusatsu 1,1X,12 1:0 17.04. 07:00 +21
 
Matsumoto - Kofu x,1X,X2 3:3 17.04. 07:00 +21
 
VV Nagasaki - Machida 2,X2,12 0:3 17.04. 07:00 +20
 
Niigata - Kanazawa 1,1X,12 1:0 17.04. 07:00 +20
 
Ichihara - Tochigi x,1X,X2 0:0 17.04. 07:00 +20
 
Okayama - Mito 2,X2,12 1:2 17.04. 09:00 +21
 
Ryukyu - Verdy Tokyo 1,1X,12 2:0 17.04. 10:00 +19
 
Piłka Nożna - Japonia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hiroshima - Takatsuki x,1X,X2 0:0 17.04. 06:00 +6
 
Yamato - Kamogawa x,1X,X2 2:2 17.04. 06:00 +6
 
Piłka Nożna - Kamerun - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Yong Sports Academy - Panthere Sportive 1,1X,12 4:0 17.04. 15:00 +7
 
APEJES Academy - Colombe Lobo 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00 +7
 
Union Douala - Avion Academy 2,X2,12 0:4 17.04. 15:00 +7
 
Eding Sport - Dragon Yaounde x,1X,X2 2:2 17.04. 15:00 +6
 
Fovu Baham - Bamboutos FC 1,1X,12 3:1 17.04. 16:00 +7
 
Feutcheu - Bamenda 2,X2,12 1:2 17.04. 16:00 +7
 
Yafoot - Stade Renard x,1X,X2 1:1 17.04. 17:00 +7
 
Les Astres - UMS de Loum x,1X,X2 1:1 17.04. 17:00 +6
 
Canon Yaounde - Tonnerre Kalara x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00 +6
 
Piłka Nożna - Kazachstan - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kyzylzhar Academy - Kairat Academy x,1X,X2 1:1 17.04. 10:00 +6
 
Ekibastuz - Kyran Shymkent 2,X2,12 1:3 17.04. 11:00 +7
 
Baykonur Kyzylorda - Igilik 1,1X,12 3:0 17.04. 12:00 +7
 
Shakhtar Bulat - Maqtaaral 2,X2,12 0:1 17.04. 12:00 +7
 
Lashyn Taraz - Okzhetpes x,1X,X2 2:2 17.04. 12:00 +6
 
Akademiya Ontustik - FK Aksu 2,X2,12 0:1 17.04. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alianza Petrolera - Envigado x,1X,X2 1:1 17.04. 02:40 +52
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Suwon City - Gangwon 1,1X,12 2:1 17.04. 07:00 +55
 
Incheon - Jeju Utd 2,X2,12 0:3 17.04. 09:30 +56
 
FC Seoul - Daegu 2,X2,12 0:1 17.04. 09:30 +55
 
Gwangju - Pohang 2,X2,12 0:1 17.04. 12:00 +55
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Daejeon - Seoul E - Land 1,1X,12 2:1 17.04. 06:30 +20
 
Bucheon - Ansan 2,X2,12 0:1 17.04. 09:00 +21
 
Gyeongnam - Busan 2,X2,12 1:2 17.04. 11:30 +21
 
Piłka Nożna - Korea Południowa - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ulsan Citizen - Yangju Citizen 1,1X,12 2:0 17.04. 08:00 +7
 
Gyeongju Citizen - Daejeon Korail x,1X,X2 1:1 17.04. 08:00 +6
 
Gimpo Citizen - Busan Kyotong 2,X2,12 1:2 17.04. 08:00 +7
 
Mokpo City - Cheonan City 1,1X,12 2:1 17.04. 08:00
 
Piłka Nożna - Kosowo - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gjilani - Llapi 2,X2,12 0:2 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Kostaryka - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AD Carmelita - Municipal Liberia x,1X,X2 2:2 17.04. 01:00 +6
 
Piłka Nożna - Liban - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bourj FC - Tripoli 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Litwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Panevezys - Kedainiai Nevezis 1,1X,12 4:2 17.04. 12:00 +41
 
Hegelmann Litauen - Banga Gargzdai 2,X2,12 0:1 17.04. 14:00 +41
 
Piłka Nożna - Litwa - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Riteriai B - FA Siauliai 2,X2,12 0:1 17.04. 12:30 +7
 
Babrungas Plugne - Neptunas Klaipeda 1,1X,12 5:1 17.04. 13:00 +7
 
FK Minija - Zalgiris Kowno B 2,X2,12 3:4 17.04. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Litwa - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dainava B - BFA Vilniaus B 1,1X,12 3:1 17.04. 12:00
 
Piłka Nożna - Luksemburg - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hamm Benfica - Victoria Rosport 1,1X,12 5:0 17.04. 16:00 +7
 
Racing Luxembourg - Hostert 2,X2,12 0:2 17.04. 18:00 +7
 
Jeunesse Esch - Rodange 1,1X,12 2:1 17.04. 19:30 +7
 
Piłka Nożna - Łotwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Riga FC - BFC Daugavpils 1,1X,12 4:0 17.04. 14:00 +39
 
Piłka Nożna - Macedonia Północna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Renova - FK Sileks 1,1X,12 2:1 17.04. 13:00 +21
 
Piłka Nożna - Malezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sabah - Uitm FC 1,1X,12 4:0 17.04. 15:15 +22
 
Perak - Kedah x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +19
 
Piłka Nożna - Malezja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Projek Fam - msn - Kelantan Utd 2,X2,12 0:3 17.04. 16:00 +7
 
Terengganu II - Johor D.T. II 1,1X,12 4:3 17.04. 16:00 +7
 
Piłka Nożna - Maroko - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Moghreb Tetouan - Raja Casablanca 2,X2,12 2:3 17.04. 00:00 +20
 
US Agadir - RSB Berkane 2,X2,12 1:2 17.04. 00:00 +21
 
Piłka Nożna - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Necaxa - Queretaro x,1X,X2 0:0 17.04. 02:30 +60
 
Mazatlan - Atlas x,1X,X2 0:0 17.04. 04:30 +61
 
Piłka Nożna - Meksyk - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atlas FC - Club Necaxa 1,1X,12 3:1 17.04. 17:00
 
Mazatlan FC - CF Pachuca 2,X2,12 0:2 17.04. 17:00
 
Pumas Unam - Queretaro FC 1,1X,12 3:2 17.04. 19:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Płd.-Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Frankfurt 1899 - RW Koblenz 2,X2,12 1:2 17.04. 14:00 +21
 
Aalen - Homburg x,1X,X2 1:1 17.04. 14:00 +19
 
Walldorf - Elversberg 2,X2,12 1:4 17.04. 14:00 +22
 
Freiburg II - Pirmasens 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +20
 
Grossaspach - Schott Mainz 2,X2,12 1:4 17.04. 14:00 +23
 
Hoffenheim II - Giessen x,1X,X2 2:2 17.04. 14:00 +20
 
Bahlinger - Stadtallendorf 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +21
 
Steinbach - Alzaneu 1,1X,12 4:0 17.04. 14:00 +22
 
Mainz II - Kassel 1,1X,12 2:1 17.04. 14:00 +21
 
Offenbach Kickers - Stuttgart II x,1X,X2 1:1 17.04. 14:00 +19
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bergisch - Wiedenbruck x,1X,X2 0:0 17.04. 14:00 +18
 
Moenchengladbach II - RW Ahlen 1,1X,12 1:0 17.04. 14:00 +20
 
Homberg - Lotte 1,1X,12 3:1 17.04. 14:00 +21
 
Aachen - Wegberg Beeck x,1X,X2 1:1 17.04. 14:00 +19
 
Straelen - RW Essen 2,X2,12 0:2 17.04. 14:00 +23
 
Rodinghausen - Bonner x,1X,X2 0:0 17.04. 14:00 +18
 
Wuppertaler - FC Koeln II 1,1X,12 2:0 17.04. 15:30 +21
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bayern - Hoffenheim 2,X2,12 2:3 17.04. 18:30 +8
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 2 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hoffenheim II - Wurzburg 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00
 
Piłka Nożna - Panama - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Costa Del Este - CD Universitario x,1X,X2 0:0 17.04. 01:00 +6
 
La Chorrera - Plaza Amador 1,1X,12 1:0 17.04. 02:00 +8
 
San Miguelito - Chiriqui 1,1X,12 2:1 17.04. 02:00 +7
 
Piłka Nożna - Paragwaj - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Guairena - Ol. Asuncion 2,X2,12 1:2 17.04. 00:00 +61
 
12 de Octubre - Guarani Asuncion x,1X,X2 1:1 17.04. 02:15 +58
 
Piłka Nożna - RPA - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pretoria Callies - Chippa Utd 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00 +21
 
Piłka Nożna - Rumunia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chindia Targoviste - Hermannstadt 1,1X,12 2:0 17.04. 14:00 +62
 
Gaz Metan - Voluntari x,1X,X2 1:1 17.04. 16:30 +61
 
Univ. Craiova - Sepsi x,1X,X2 0:0 17.04. 19:30 +61
 
Piłka Nożna - Rumunia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CS Aerostar - Viitorul Targu Jiu 2,X2,12 1:5 17.04. 10:00 +7
 
Farul Constanta - Comuna Recea 1,1X,12 3:1 17.04. 10:00 +7
 
CSM Resita - Conc. Chiajna 1,1X,12 2:0 17.04. 10:00 +7
 
Metaloglobus Bukareszt - CSM Slatina 1,1X,12 1:0 17.04. 10:00 +7
 
Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau x,1X,X2 1:1 17.04. 11:30 +6
 
Piłka Nożna - Serbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Crvena Zvezda - Surdulica 1,1X,12 2:1 17.04. 19:00 +40
 
Piłka Nożna - Serbia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pirot - Loznica 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00 +8
 
Kraljevo - Jagodina x,1X,X2 0:0 17.04. 16:00 +6
 
Kabel Nowy Sad - Zemun 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +7
 
Piłka Nożna - Singapur - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hougang Utd - Young Lions x,1X,X2 1:1 17.04. 14:30 +20
 
Tanjong Pagar - Albirex Niigata 2,X2,12 0:6 17.04. 14:30 +24
 
Piłka Nożna - Słowacja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sl. Bratysława - Sp. Trnava
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 1:2 17.04. 15:30 +63
 
Ruzomberok - Pohronie 1,1X,12 1:0 17.04. 15:30 +61
 
Dun. Streda - Trencin 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00 +62
 
Nitra - Senica 2,X2,12 0:3 17.04. 17:00 +63
 
Sered - Michalovce 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00 +63
 
Piłka Nożna - Słowacja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bardejov - Sl. Bratysława B 1,1X,12 2:1 17.04. 11:00 +7
 
Puchov - Skalica x,1X,X2 1:1 17.04. 16:30 +6
 
Poprad - Zilina B 2,X2,12 1:6 17.04. 16:30 +8
 
FC Kosice - Dubnica 1,1X,12 5:0 17.04. 16:30 +7
 
Liptovsky Mikulas - Podbrezova x,1X,X2 1:1 17.04. 16:30 +6
 
Komarno - Slavoj Trebisov 1,1X,12 2:1 17.04. 16:30 +7
 
Piłka Nożna - Słowenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
NK Bravo - Domzale x,1X,X2 2:2 17.04. 15:00 +59
 
Gorica - Ol. Ljubljana 2,X2,12 0:1 17.04. 17:15 +57
 
Koper - Tabor Sezana 1,1X,12 1:0 17.04. 20:00 +60
 
Piłka Nożna - Szkocja - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kilmarnock - Montrose
1/8 finału
1,1X,12 3:1 17.04. 12:45 +55
 
Aberdeen - Livingston
1/8 finału
x,1X,X2 1:1 17.04. 18:30 +56
 
St. Johnstone - Clyde
1/8 finału
1,1X,12 2:0 17.04. 18:30 +54
 
Piłka Nożna - Szkocja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arbroath - Ayr 1,1X,12 4:0 17.04. 13:00 +40
 
Alloa - Raith 2,X2,12 1:2 17.04. 13:00 +40
 
Dunfermline - Queen of South 1,1X,12 3:1 17.04. 13:00 +41
 
Piłka Nożna - Szkocja - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cove Rangers - Falkirk 1,1X,12 2:0 17.04. 13:00 +21
 
East Fife - Peterhead 1,1X,12 2:1 17.04. 16:00 +20
 
Piłka Nożna - Szkocja - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Annan - Brechin 1,1X,12 3:0 17.04. 13:00 +21
 
Cowdenbeath - Stirling 2,X2,12 1:5 17.04. 13:00 +21
 
Elgin - Albion Rovers 2,X2,12 2:5 17.04. 13:00 +22
 
Edinburgh City - Queens Park 2,X2,12 2:3 17.04. 13:00 +21
 
Piłka Nożna - Szwajcaria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sion - FC Zurich x,1X,X2 2:2 17.04. 18:15 +61
 
St. Gallen - Luzern x,1X,X2 0:0 17.04. 20:30 +60
 
Piłka Nożna - Szwajcaria - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Grasshoppers - FC Wil 1,1X,12 1:0 17.04. 18:15 +21
 
Kriens - Schaffhausen 2,X2,12 0:1 17.04. 18:15 +20
 
Piłka Nożna - Szwajcaria - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Zurich II - Sion II 2,X2,12 0:4 17.04. 16:00 +7
 
Bruhl St Gallen - YF Juventus x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +6
 
Etoile Carouge - Koniz 1,1X,12 4:2 17.04. 17:00 +7
 
Yverdon - Sport - Rapperswil - Jona 1,1X,12 3:0 17.04. 17:30 +7
 
Piłka Nożna - Szwajcaria - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chenois - FC Zurich 2,X2,12 1:2 17.04. 17:00
 
Lugano - St Gallen - Staad 2,X2,12 0:1 17.04. 18:00
 
Piłka Nożna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hammarby - Mjallby 1,1X,12 2:0 17.04. 15:00 +64
 
Piłka Nożna - Szwecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eskilstuna - Akropolis 1,1X,12 3:0 17.04. 13:00 +21
 
GAIS - Vasteras 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +19
 
Brage - Falkenbergs 2,X2,12 0:1 17.04. 15:00 +20
 
Vasalunds - Trelleborgs x,1X,X2 2:2 17.04. 17:00 +18
 
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Południe
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tvaakers - Qviding x,1X,X2 2:2 17.04. 13:00 +6
 
Assyriska T. - Vanersborgs 2,X2,12 1:4 17.04. 13:00 +8
 
IFK Malmo - Lindome 1,1X,12 2:0 17.04. 13:00 +7
 
Oskarshamns - Torns 1,1X,12 5:1 17.04. 15:00 +7
 
Linkoping City - Utsiktens 2,X2,12 1:3 17.04. 16:00 +8
 
Skovde - Osterlen 1,1X,12 1:0 17.04. 16:00 +8
 
Lunds - Atvidaberg x,1X,X2 1:1 17.04. 16:00 +7
 
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Syrianska - Hudiksvalls 1,1X,12 1:0 17.04. 13:00 +8
 
Gefle - Dalkurd 2,X2,12 1:2 17.04. 13:00 +8
 
Luleaa - Sandvikens 2,X2,12 0:2 17.04. 16:00 +8
 
Brommapojkarna - Umea 1,1X,12 2:0 17.04. 17:00 +7
 
Piłka Nożna - Szwecja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vaxjo - AIK x,1X,X2 1:1 17.04. 13:00 +6
 
Djurgaardens - Orebro 1,1X,12 1:0 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Tajlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Khon Kaen Utd - Nakhon Pathom 1,1X,12 2:1 17.04. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Tanzania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Coastal Union - Ruvu Shooting 1,1X,12 2:1 17.04. 13:00 +7
 
Mtibwa Sugar - Kagera Sugar x,1X,X2 1:1 17.04. 15:00 +6
 
Young Africans - Biashara United 1,1X,12 1:0 17.04. 18:00 +7
 
Piłka Nożna - Tunezja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gafsa - Jerba Midoun 1 : 17.04. 14:30 +1
 
Mednine - Hamman Lif x : 17.04. 14:30 +1
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 2 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ankaraspor - Umraniyespor x,1X,X2 1:1 17.04. 12:00
 
Giresunspor - Adana Demirspor 2,X2,12 0:6 17.04. 12:00
 
Tulzaspor - Ankara Keciorengucu x,1X,X2 2:2 17.04. 12:00
 
Menemen Belediye - Istanbulspor 2,X2,12 0:2 17.04. 12:00
 
Piłka Nożna - Uganda - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Express - Mbarara x,1X,X2 1:1 17.04. 14:00 +6
 
Wakiso Giants - Onduparaka 1,1X,12 2:0 17.04. 15:00 +7
 
Myda FC - Bright Stars 2,X2,12 0:3 17.04. 15:00 +8
 
UPDF - Kyetume 1,1X,12 4:2 17.04. 15:00 +7
 
Busoga Utd - Uganda Police 1,1X,12 2:1 17.04. 15:00 +7
 
Piłka Nożna - Ukraina - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Minaj - Desna Chernihov 1,1X,12 3:1 17.04. 13:00 +63
 
V. Poltava - Zoria Ługańsk 1,1X,12 4:2 17.04. 16:00 +64
 
Sz. Donieck - Dyn. Kijów 2,X2,12 0:1 17.04. 18:30 +64
 
Piłka Nożna - Ukraina - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Krystal Kherson - Kramatorsk 2,X2,12 1:2 17.04. 15:00 +7
 
Metalist 1925 - Volyn Lutsk x,1X,X2 1:1 17.04. 18:00 +7
 
Piłka Nożna - Ukraina - liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kolos Kovalivka - Dnipro - 1 1,1X,12 6:4 17.04. 10:00
 
Piłka Nożna - USA - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Houston - San Jose 1,1X,12 2:1 17.04. 02:00 +63
 
Seattle - Minnesota
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 4:0 17.04. 03:30 +62
 
Montreal - Toronto 1,1X,12 4:2 17.04. 20:00 +62
 
Piłka Nożna - USA - Challenge Cup kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
OL Reign - Houston Dash x,1X,X2 0:0 17.04. 04:00 +7
 
Piłka Nożna - Walia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bala Town - Caernarfon 1,1X,12 5:2 17.04. 18:15 +41
 
Cefn Druids - Cardiff Metr. 2,X2,12 1:2 17.04. 18:15 +40
 
Connahs Quay - Barry Town 1,1X,12 1:0 17.04. 18:15 +41
 
Newtown - Haverfordwest 1,1X,12 5:1 17.04. 18:15 +42
 
The New Saints - Penybont 1,1X,12 1:0 17.04. 18:15 +39
 
Piłka Nożna - Wenezuela - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Estudiantes Merida - Trujillanos 1,1X,12 4:0 17.04. 01:15 +15
 
Piłka Nożna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ujpest - Mezokovesd 1,1X,12 3:0 17.04. 14:45 +63
 
Kisvarda - Ferencvaros x,1X,X2 0:0 17.04. 17:00 +60
 
Paks - Zalagerszeg x,1X,X2 1:1 17.04. 19:30 +63
 
Piłka Nożna - Węgry - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Diosgyori - Kelen 1,1X,12 4:0 17.04. 16:00
 
Hungaria - Szent Mihaly 1,1X,12 3:0 17.04. 16:00
 
Piłka Nożna - Wietnam - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Binh Dinh - Thanh Hoa 2,X2,12 0:1 17.04. 12:00 +21
 
Lam Nghe - Ha Thinh 2,X2,12 0:2 17.04. 12:00 +22
 
Sai Gon - Hai Phong x,1X,X2 0:0 17.04. 14:15 +19
 
Piłka Nożna - Wietnam - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Quang Nam - Can Tho 1,1X,12 5:2 17.04. 12:00 +7
 
Pho Hien - Phu Dong 2,X2,12 0:1 17.04. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Wybrzeże Kości Słoniowej - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ES Bafing - ASI d`Abengourou 2,X2,12 1:2 17.04. 17:30 +7