Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Narciarstwo Alpejskie - Puchar Świata (K) - zjazd
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Gut - Behrami L.
Val di Fassa, drugie zawody
V,1-3,1-6,1-10 1 (/1) 27.02. 11:00
 
Suter C.
Val di Fassa, drugie zawody
1-3,1-6,1-10 2 (/1) 27.02. 11:00
 
Johnson B.
Val di Fassa, drugie zawody
51 (/1) 27.02. 11:00
 
Siebenhofer R.
Val di Fassa, drugie zawody
1-6,1-10 4 (/1) 27.02. 11:00
 
Weidle K.
Val di Fassa, drugie zawody
1-3,1-6,1-10 3 (/1) 27.02. 11:00
 
Lie K. V.
Val di Fassa, drugie zawody
1-6,1-10 5 (/1) 27.02. 11:00
 
Gagnon M.M.
Val di Fassa, drugie zawody
1-10 9 (/1) 27.02. 11:00
 
Gisin M.
Val di Fassa, drugie zawody
1-10 7 (/1) 27.02. 11:00
 
Tippler T.
Val di Fassa, drugie zawody
11 (/1) 27.02. 11:00
 
Curtoni E.
Val di Fassa, drugie zawody
1-10 10 (/1) 27.02. 11:00
 
Puchner M.
Val di Fassa, drugie zawody
15 (/1) 27.02. 11:00
 
Vlhova P.
Val di Fassa, drugie zawody
12 (/1) 27.02. 11:00
 
Brignone F.
Val di Fassa, drugie zawody
23 (/1) 27.02. 11:00
 
Pirovano L.
Val di Fassa, drugie zawody
1-6,1-10 5 (/1) 27.02. 11:00
 
Delago Nadia
Val di Fassa, drugie zawody
13 (/1) 27.02. 11:00
 
Mowinckel R.
Val di Fassa, drugie zawody
19 (/1) 27.02. 11:00
 
Stuhec I.
Val di Fassa, drugie zawody
20 (/1) 27.02. 11:00
 
Flury J.
Val di Fassa, drugie zawody
1-10 8 (/1) 27.02. 11:00
 
Haehlen J.
Val di Fassa, drugie zawody
17 (/1) 27.02. 11:00
 
Venier S.
Val di Fassa, drugie zawody
16 (/1) 27.02. 11:00
 
Narciarstwo Alpejskie - Puchar Świata (K) - zjazd H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Gut - Behrami L. - Suter C.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Gut - Behrami L. - Siebenhofer R.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Gut - Behrami L. - Johnson B.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Gut - Behrami L. - Weidle K.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Suter C. - Johnson B.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Suter C. - Siebenhofer R.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Suter C. - Weidle K.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Suter C. - Lie K. V.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Siebenhofer R. - Johnson B.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Siebenhofer R. - Weidle K.
Val di Fassa, drugie zawody
2 0:1 27.02. 11:00
 
Siebenhofer R. - Lie K. V.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Johnson B. - Weidle K.
Val di Fassa, drugie zawody
2 0:1 27.02. 11:00
 
Johnson B. - Lie K. V.
Val di Fassa, drugie zawody
2 0:1 27.02. 11:00
 
Johnson B. - Gagnon M.M.
Val di Fassa, drugie zawody
2 0:1 27.02. 11:00
 
Weidle K. - Lie K. V.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Weidle K. - Tippler T.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Lie K. V. - Gagnon M.M.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Gagnon M.M. - Tippler T.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Gisin M. - Vlhova P.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Curtoni E. - Puchner M.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Vlhova P. - Delago Nadia
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Brignone F. - Stuhec I.
Val di Fassa, drugie zawody
2 0:1 27.02. 11:00
 
Delago Nadia - Haehlen J.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Flury J. - Venier S.
Val di Fassa, drugie zawody
1 1:0 27.02. 11:00
 
Narciarstwo Alpejskie - Puchar Świata (M) - slalom gigant
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Pinturault A.
Bansko, pierwsze zawody
1-6,1-10 4 (/1) 27.02. 10:00
 
Odermatt M.
Bansko, pierwsze zawody
1-6,1-10 5 (/1) 27.02. 10:00
 
Zubcic F.
Bansko, pierwsze zawody
V,1-3,1-6,1-10 1 (/1) 27.02. 10:00
 
Meillard L.
Bansko, pierwsze zawody
1-10 8 (/1) 27.02. 10:00
 
Kranjec Z.
Bansko, pierwsze zawody
12 (/1) 27.02. 10:00
 
Faivre M.
Bansko, pierwsze zawody
1-3,1-6,1-10 2 (/1) 27.02. 10:00
 
De Aliprandini L.
Bansko, pierwsze zawody
18 (/1) 27.02. 10:00
 
Kristoffersen H.
Bansko, pierwsze zawody
17 (/1) 27.02. 10:00
 
Schwarz M.
Bansko, pierwsze zawody
1-10 10 (/1) 27.02. 10:00
 
Murisier J.
Bansko, pierwsze zawody
13 (/1) 27.02. 10:00
 
Leitinger R.
Bansko, pierwsze zawody
50 (/1) 27.02. 10:00
 
Nestvold Haugen L.K.
Bansko, pierwsze zawody
24 (/1) 27.02. 10:00
 
Caviezel G.
Bansko, pierwsze zawody
21 (/1) 27.02. 10:00
 
Luitz S.
Bansko, pierwsze zawody
14 (/1) 27.02. 10:00
 
Favrot T.
Bansko, pierwsze zawody
1-10 7 (/1) 27.02. 10:00
 
Schmid A.
Bansko, pierwsze zawody
11 (/1) 27.02. 10:00
 
Feller M.
Bansko, pierwsze zawody
1-6,1-10 6 (/1) 27.02. 10:00
 
Muffat Jeandet V.
Bansko, pierwsze zawody
30 (/1) 27.02. 10:00
 
Read E.
Bansko, pierwsze zawody
61 (/1) 27.02. 10:00
 
Zampa A.
Bansko, pierwsze zawody
19 (/1) 27.02. 10:00
 
Narciarstwo Alpejskie - Puchar Świata (M) - slalom gigant H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Pinturault A. - Odermatt M.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Pinturault A. - Zubcic F.
Bansko, pierwsze zawody
2 0:1 27.02. 10:00
 
Pinturault A. - Meillard L.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Pinturault A. - Kranjec Z.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Odermatt M. - Zubcic F.
Bansko, pierwsze zawody
2 0:1 27.02. 10:00
 
Odermatt M. - Meillard L.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Odermatt M. - Faivre M.
Bansko, pierwsze zawody
2 0:1 27.02. 10:00
 
Zubcic F. - Kranjec Z.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Zubcic F. - De Aliprandini L.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Meillard L. - Kristoffersen H.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Kranjec Z. - Faivre M.
Bansko, pierwsze zawody
2 0:1 27.02. 10:00
 
Kranjec Z. - Luitz S.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Faivre M. - De Aliprandini L.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Faivre M. - Schwarz M.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
De Aliprandini L. - Kristoffersen H.
Bansko, pierwsze zawody
2 0:1 27.02. 10:00
 
De Aliprandini L. - Nestvold Haugen L.K.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Kristoffersen H. - Leitinger R.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Schwarz M. - Schmid A.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Murisier J. - Nestvold Haugen L.K.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Caviezel G. - Leitinger R.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Feller M. - Zampa A.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Schmid A. - Read E.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00
 
Meillard L. - Murisier J.
Bansko, pierwsze zawody
1 1:0 27.02. 10:00