Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Łyżwiarstwo Figurowe - Mistrzostwa Europy - Solistki zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hendrickx L. (BEL)
w Finlandii
2 (/1) 28.01. 12:00
 
Gubanova A. (GEO)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 12:00
 
Kurakova E. (POL)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 12:00
 
Petrokina N. (EST)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 12:00
 
Repond K. (SUI)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 12:00
 
Schott N. (GER)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 12:00
 
pozostałe
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 12:00
 
Łyżwiarstwo Figurowe - Mistrzostwa Europy - Solistki H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Hendrickx L. - Gubanova A.
klasyfikacja końcowa
2 0:1 28.01. 12:00
 
Kurakova E. - Repond K.
klasyfikacja końcowa
2 0:1 28.01. 12:00
 
Kurakova E. - Mikutina O.
klasyfikacja końcowa
1 1:0 28.01. 12:00
 
Mikutina O. - Pinzarrone N.
klasyfikacja końcowa
2 0:1 28.01. 12:00
 
Kiibus E.L. - Schott N.
klasyfikacja końcowa
2 0:1 28.01. 12:00
 
Kitromilis M. - McKay N.
klasyfikacja końcowa
1 1:0 28.01. 12:00
 
Repond K. - Petrokina N.
klasyfikacja końcowa
1 1:0 28.01. 12:00
 
Łyżwiarstwo Figurowe - Mistrzostwa Europy - Pary taneczne zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Guignard/Fabbri (ITA)
w Finlandii
V 1 (/1) 28.01. 17:25
 
Fear/Gibson (GBR)
w Finlandii
2 (/1) 28.01. 17:30
 
Lopareva/Brissaud (FRA)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 17:30
 
Turkkila/Versluis (FIN)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 17:30
 
Tachlervoa/Tachler (CZE)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 17:30
 
Demougeot/Mercier (FRA)
w Finlandii
zwrot (/) 28.01. 17:30
 
Łyżwiarstwo Figurowe - Mistrzostwa Europy - Pary taneczne H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Polibina/Golovishnikov - Ramanauskaite/Kizala
klasyfikacja końcowa
1 1:0 28.01. 18:00
 
Nosovitskaya/Nosovitskiy - Holubtsova/Bielobrov
klasyfikacja końcowa
2 0:1 28.01. 18:00
 
Guignard/Fabbri - Fear/Gibson
klasyfikacja końcowa
1 1:0 28.01. 18:00
 
Reed/Ambrulevicius - Turkkila/Versluis
klasyfikacja końcowa
2 0:1 28.01. 18:00