Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wyniki

Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Eurocup
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Uniks Kazań - Joventut 2 91:93 28.10. 17:00
 
Ol. Ljubljana - Promitheas zwrot : 28.10. 18:30
 
Gran Canaria - Trento zwrot : 28.10. 21:00
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzów
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Burgos - Brindisi zwrot : 28.10. 20:30
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Euroliga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Miskolc - Izmit Belediyespor 2 68:85 28.10. 15:00
 
Koszykówka - Rozgr. klubowe - Eurocup
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Kazań - Joventut 2 2:2 28.10. 17:00 +60
 
Cedevita - Promitheas zwrot : 28.10. 18:30
 
Gran Canaria - Trento
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
zwrot : 28.10. 21:00
 
Koszykówka - Rozgr. klubowe - Liga Mistrzów
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Miraflores - Brindisi zwrot : 28.10. 20:30
 
Koszykówka - Rozgr. klubowe - Euroliga kobiet kwal.
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Miskolc - Izmit 2 1:3 28.10. 15:00 +21
 
Koszykówka - Chiny - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Qingdao - Jiangsu 2 1:3 28.10. 04:00 +50
 
Shandong - Xinjiang 2 2:2 28.10. 05:30 +50
 
Tianjin - Liaoning 2 1:2 28.10. 08:30 +50
 
Jilin - Guangzhou 1 2:2 28.10. 12:35 +42
 
Nanjing - Beijing RF 2 1:3 28.10. 13:00 +63
 
Koszykówka - Chiny - 1 liga kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Henan - Tianjin 1 : 28.10. 06:30 +22
 
Hebei - Beijing 2 : 28.10. 09:30 +20
 
Shanxi XR - Jiangsu 2 : 28.10. 12:30 +26
 
Koszykówka - Filipiny - Puchar
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Magnolia - Blackwater zwrot : 28.10. 09:00
 
Meralco - San Miguel 2 2:2 28.10. 11:45 +31
 
Koszykówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Ura Basket - Helsinki IF 2 1:2 28.10. 17:30 +35
 
Koszykówka - Grecja - 2 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Koroivos - Ap. Patras 2 1:2 28.10. 16:00 +20
 
Koszykówka - Japonia - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Kawasaki - Niigata 1 4:0 28.10. 11:05 +50
 
Hiroshima - Ryukyu 2 1:2 28.10. 11:05 +63
 
Chiba - Alv. Tokio 1 3:1 28.10. 11:05 +60
 
Osaka - Mikawa 1 4:0 28.10. 11:05 +49
 
Nagoya - Shinshu 1 1:2 28.10. 11:05 +52
 
San En - Kyoto 1 4:0 28.10. 11:05 +58
 
Shibuya - Akita 1 2:2 28.10. 11:05 +67
 
Toyama - Yokohama 1 2:1 28.10. 11:05 +54
 
Shiga - Shimane 2 2:1 28.10. 11:15 +59
 
Utsonmiya - Hokkaido 1 3:1 28.10. 11:25 +47
 
Koszykówka - Japonia - 2 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Sendai - Koshigaya 2 1:3 28.10. 11:00 +25
 
East. Tokyo - Aomori 1 2:1 28.10. 11:00 +24
 
Nagoya - Ehime 2 1:3 28.10. 11:00 +31
 
Fukuoka - Nishinomiya 1 3:1 28.10. 11:00 +25
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
LG Sakers - Dongbu 1 3:1 28.10. 11:00 +31
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Bucheon - Incheon 2 : 28.10. 11:00 +19
 
Koszykówka - Rosja - 1 liga kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Kursk - Dyn. Moskwa 1 4:0 28.10. 13:00 +1
 
Koszykówka - Chiny - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Qingdao - Jiangsu Steel 2 113:114 28.10. 04:00
 
Shandong - Xinjiang 2 97:99 28.10. 05:30
 
Tianjin - Liaoning 2 91:119 28.10. 08:30
 
Jilin - Guangzhou 1 99:87 28.10. 12:35
 
Nanjing - Beijing Royal Fighters 2 82:110 28.10. 13:00
 
Koszykówka - Chiny - 1 liga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Henan - Tianjin Zhongxin 1 83:71 28.10. 06:30
 
Hebei - Beijing 2 63:74 28.10. 09:30
 
Shanxi Xing - Jiangsu Nangang 2 55:59 28.10. 12:30
 
Koszykówka - Filipiny - Puchar PBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Magnolia Hotshots - Blackwater Elite zwrot : 28.10. 09:00
 
Meralco Bolts - San Miguel Beerman 2 82:89 28.10. 11:45
 
Koszykówka - Japonia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Hamamatsu - Kyoto 1 94:75 28.10. 11:05
 
Hiroshima D. - Okinawa 2 72:74 28.10. 11:05
 
Kanagawa - Niigata Albirex 1 92:69 28.10. 11:05
 
Diamond Dolphins - Shinshu 1 65:61 28.10. 11:05
 
Chiba - Toyota Alvark Tokio 1 82:73 28.10. 11:05
 
Toyama - Yokohama 1 84:64 28.10. 11:05
 
Osaka - Seahorses Mikawa 1 98:76 28.10. 11:05
 
Sunrockers Tokio - Northern Happinets 1 89:86 28.10. 11:05
 
Shiga - Shimane Susanoo Magic 2 80:82 28.10. 11:15
 
Link Tochigi Brex - Hokkaido 1 85:76 28.10. 11:25
 
Koszykówka - Japonia - 2 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Earthfriends Tokyo - Aomori 1 73:71 28.10. 11:00
 
Fukuoka - Nishinomiya 1 79:68 28.10. 11:00
 
Sendai 89ers - Koshigaya Alphas 2 82:91 28.10. 11:00
 
Nagoya - Oita 2 67:77 28.10. 11:00
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
LG Sakers - Dongbu 1 84:76 28.10. 11:00
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
KEB Hanabank - Incheon 2 72:80 28.10. 11:00
 
Koszykówka - Węgry - 1 liga kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Csata - Szekszard zwrot : 28.10. 16:00
 
Koszykówka - Finlandia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Kaarinan Ura - Helsinki 2 86:102 28.10. 17:30
 
Koszykówka - Węgry - 1 liga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
NKE Csata - Atomeromu Ksc Szekszard zwrot : 28.10. 16:00
 
Koszykówka - Grecja - 2 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Koroivos - Apollon Patras 2 56:67 28.10. 16:00
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Eastern Conference
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Toronto Raptors (TRANQUIL) - Brooklyn Nets (EVER) 1 54:35 28.10. 02:00
 
Toronto Raptors (TRANQUIL) - Boston Celtics (BEPADO) 2 30:53 28.10. 02:36
 
Brooklyn Nets (EVER) - Philadelphia 76ers (MILLER) 1 51:43 28.10. 02:36
 
Philadelphia 76ers (MILLER) - Toronto Raptors (TRANQUIL) 1 47:40 28.10. 03:12
 
Brooklyn Nets (EVER) - Boston Celtics (BEPADO) 2 35:57 28.10. 03:12
 
Philadelphia 76ers (MILLER) - Brooklyn Nets (EVER) 1 67:52 28.10. 04:24
 
Boston Celtics (BEPADO) - Toronto Raptors (TRANQUIL) 2 57:72 28.10. 04:24
 
Toronto Raptors (TRANQUIL) - Philadelphia 76ers (MILLER) 1 61:53 28.10. 05:00
 
Boston Celtics (BEPADO) - Brooklyn Nets (EVER) 1 57:50 28.10. 05:00
 
Cleveland Cavaliers (BUMBLEBEE) - Charlotte Hornets (88FIREBURN) 1 59:53 28.10. 14:30
 
Chicago Bulls (MVP) - Charlotte Hornets (88FIREBURN) 1 60:46 28.10. 15:06
 
Washington Wizards (BAPHOMET) - Charlotte Hornets (88FIREBURN) 1 53:49 28.10. 15:42
 
Cleveland Cavaliers (BUMBLEBEE) - Chicago Bulls (MVP) 2 61:62 28.10. 15:42
 
Charlotte Hornets (88FIREBURN) - Cleveland Cavaliers (BUMBLEBEE) 2 55:68 28.10. 16:18
 
Washington Wizards (BAPHOMET) - Chicago Bulls (MVP) 2 66:72 28.10. 16:18
 
Cleveland Cavaliers (BUMBLEBEE) - Washington Wizards (BAPHOMET) 1 55:39 28.10. 16:54
 
Charlotte Hornets (88FIREBURN) - Chicago Bulls (MVP) 2 48:63 28.10. 16:54
 
Charlotte Hornets (88FIREBURN) - Washington Wizards (BAPHOMET) 1 73:53 28.10. 17:30
 
Chicago Bulls (MVP) - Cleveland Cavaliers (BUMBLEBEE) 2 72:80 28.10. 17:30
 
Koszykówka - Ligi Elektroniczne - NBA Cyber - Western Conference
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Oklahoma City (BEPADO) - Utah Jazz (TRANQUIL) 1 59:51 28.10. 00:24
 
Phoenix Suns (MILLER) - Minnesota Timberwolves (EVER) 2 59:60 28.10. 00:24
 
Oklahoma City (BEPADO) - Minnesota Timberwolves (EVER) 1 46:26 28.10. 01:00
 
Utah Jazz (TRANQUIL) - Phoenix Suns (MILLER) 1 53:48 28.10. 01:00
 
Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) - Utah Jazz (BAD_TRIP) 1 75:66 28.10. 11:00
 
Oklahoma City (GATZ) - Minnesota Timberwolves (APHEX) 2 42:52 28.10. 11:00
 
Utah Jazz (BAD_TRIP) - Oklahoma City (GATZ) 1 83:65 28.10. 11:36
 
Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) - Minnesota Timberwolves (APHEX) 2 52:54 28.10. 11:36
 
Utah Jazz (BAD_TRIP) - Minnesota Timberwolves (APHEX) 1 67:62 28.10. 12:12
 
Oklahoma City (GATZ) - Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) 1 71:52 28.10. 12:12
 
Utah Jazz (BAD_TRIP) - Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) 1 79:53 28.10. 12:48
 
Minnesota Timberwolves (APHEX) - Oklahoma City (GATZ) 1 57:54 28.10. 12:48
 
Oklahoma City (GATZ) - Utah Jazz (BAD_TRIP) 2 69:70 28.10. 13:24
 
Minnesota Timberwolves (APHEX) - Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) 2 43:64 28.10. 13:24
 
Minnesota Timberwolves (APHEX) - Utah Jazz (BAD_TRIP) 2 47:62 28.10. 14:00
 
Phoenix Suns (SLAMDUNKVV) - Oklahoma City (GATZ) 2 59:84 28.10. 14:00