Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Esport - Counter Strike - Pinn Winter Series
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tricked - LookingForOrg
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 09:00 +12
 
Finest - ENTERPRISE
do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 09:00 +12
 
Wisła Kraków - EC Kyiv
do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 12:00 +12
 
Apeks - OneTap
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 12:00 +12
 
GamerLegion - Unique
do 2 zwycięstw
2 1:2 20.01. 15:00 +12
 
Savage - GMT
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 15:15 +12
 
Esport - Counter Strike - Elisa Invitational
mecz Poprawne typy Wynik Data  
LookingForOrg - HAVU
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 16:00 +12
 
AGO - Savage
do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 19:00 +12
 
Esport - Counter Strike - Malta Vibes
mecz Poprawne typy Wynik Data  
GMT - UNGENTIUM
do 2 zwycięstw
2 1:2 20.01. 10:00 +12
 
KOVA - 4glory
do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 13:30 +12
 
Young Ninjas - Sangal
do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 17:50 +12
 
Esport - Counter Strike - FunSpark ULTI
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ECSTATIC - Complexity
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 12:00 +16
 
Astralis - fnatic
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 15:00 +16
 
Esport - Counter Strike - FunSpark ULTI - H2H zabójstwa graczy (dzień meczowy)
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
FASHR (EC) - WolfY (EC)
spotkanie ECSTATIC - Complexity
1 74:44 20.01. 11:45
 
floppy (COM) - JT (COM)
spotkanie ECSTATIC - Complexity
1 51:37 20.01. 11:45
 
blameF (AST) - k0nfig (AST)
spotkanie Astralis - fnatic
2 53:59 20.01. 14:45
 
Brollan (FNC) - KRiMZ (FNC)
spotkanie Astralis - fnatic
1 58:41 20.01. 14:45
 
Esport - Counter Strike - MESA League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Red - After
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 08:00
 
Checkmate - Northwest
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 11:00
 
Esport - Counter Strike - NumberOne
mecz Poprawne typy Wynik Data  
OUSAMA - ZQSD
kwalifikacje / półfinał / do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 19:00
 
Ambush - dYsens
kwalifikacje / półfinał / do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 19:00
 
Esport - Counter Strike - SCL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team Atlantic - Renax
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 19:00 +6
 
Esport - League of Legends - LCK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
DRX - T1
do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 09:00 +28
 
Fredit BRION - Gen.G
do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 12:00 +28
 
Esport - League of Legends - LPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rare Atom - Victory Five
do 2 zwycięstw
2 1:2 20.01. 10:00 +26
 
OMG - Bilibili Gaming
do 2 zwycięstw
2 1:2 20.01. 13:00 +26
 
Esport - League of Legends - LFL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
BDS Academy - GameWard 1 1:0 20.01. 18:00
 
Mirage Elyandra - Vitality.Bee 2 0:1 20.01. 19:00
 
GamersOrigin - Karmine Corp 1 1:0 20.01. 20:00
 
Esport - League of Legends - Prime League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
E WIE EINFACH - BIG 1 1:0 20.01. 18:00
 
Wave - Schalke 04 2 0:1 20.01. 19:00
 
Esport - League of Legends - LVP
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bisons eclub - FC Barcelona 2 0:1 20.01. 18:00
 
Giants - G2 Arctic 2 0:1 20.01. 19:00
 
Esport - League of Legends - LCK Challengers
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nongshim RedForce Challengers - T1 Challengers 1 1:0 20.01. 06:00
 
⁠Gen.G Challengers - Hanwha Life Challengers 1 1:0 20.01. 06:00
 
DRX Challengers - Kwangdong Freecs Challengers 2 0:1 20.01. 06:00
 
DWG KIA Challengers - KT Rolster Challengers 1 1:0 20.01. 06:00
 
Esport - League of Legends - Hitpoint Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dark Tigers - eSuba 2 0:1 20.01. 18:00
 
Inside Games - SINNERS 2 0:1 20.01. 19:00
 
Esport - League of Legends - NA Academy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team Liquid.A - Evil Geniuses.A
najlepszy z 2
X 1:1 20.01. 00:00
 
Team SoloMid.A - Immortals.A
najlepszy z 2
2 0:2 20.01. 00:00
 
Esport - League of Legends - Balkan League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Split Raiders - Diamant 1 1:0 20.01. 19:00
 
Crvena Zvezda - Valiance 1 1:0 20.01. 20:00
 
Esport - Dota 2 - Dota Pro Circuit
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Evil Geniuses - Quincy Crew
NA / do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 00:00 +8
 
Nigma Galaxy SEA - Lilgun
SEA / do 2 zwycięstw
2 1:2 20.01. 06:00 +8
 
Motivate.Trust - OB x Neon
SEA / do 2 zwycięstw
2 1:2 20.01. 12:00 +8
 
Hydra - CIS Rejects
EEU / do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 12:00 +8
 
Empire - HellRaisers
EEU / do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 15:00 +8
 
Omega - Unknown
SA / do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 18:00 +8
 
Virtus.Pro - Team Spirit
EEU / do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 19:00 +8
 
Esport - Dota 2 - Intel World Open
mecz Poprawne typy Wynik Data  
LBZS - ShenZhen
do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 05:00 +6
 
Aster.Aries - Invictus Gaming
do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 08:00 +6
 
Xtreme Gaming - Vici Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 11:00 +6
 
PSG.LGD - Team Aster
do 2 zwycięstw
1 2:1 20.01. 12:44 +6
 
Esport - Valorant - Champions Tour
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Galakticos - Surreal
TR
2 0:2 20.01. 16:00 +6
 
Fire Flux Esports - Team Aurora
TR
1 2:0 20.01. 16:00 +6
 
Alliance - G2 Esports
EU
2 1:2 20.01. 18:00 +6
 
Vitality - LDN
EU
1 2:0 20.01. 18:00 +6
 
BBL Esports - Thunderbolts Gaming
TR
1 2:0 20.01. 18:00 +6
 
SMARACIS - Tactical Five
CIS
2 0:2 20.01. 18:00 +6
 
Rebels - EXCEL
EU
2 0:2 20.01. 18:00 +6
 
Galatasaray‎ - Futbolist
TR
2 1:2 20.01. 18:00 +6
 
TENSTAR - Finest
EU
1 2:0 20.01. 18:00 +6
 
Esport - Valorant - FPSThailand
mecz Poprawne typy Wynik Data  
47 Gaming - sainuahualouis 1 2:0 20.01. 12:00
 
Sharper Esport - Team NKT 1 2:1 20.01. 15:00
 
Esport - Valorant - Marcos Invitational
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FS Esports - RHOE 1 2:0 20.01. 10:30
 
Esport - StarCraft 2 - GSL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dream - ByuN
do 3 zwycięstw
2 0:3 20.01. 09:05
 
Dark - GuMiho
do 3 zwycięstw
1 3:0 20.01. 10:00
 
Solar - Creator
do 3 zwycięstw
2 0:3 20.01. 11:05
 
Cure - Zoun
do 3 zwycięstw
2 0:3 20.01. 12:15
 
Esport - StarCraft 2 - AfreecaTV GSL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dream - ByuN
do 3 zwycięstw
2 0:3 20.01. 09:00
 
Dark - GuMiho
do 3 zwycięstw
1 3:0 20.01. 10:30
 
Solar - Creator
do 3 zwycięstw
2 0:3 20.01. 12:00
 
Cure - Zoun
do 3 zwycięstw
2 0:3 20.01. 13:30
 
Esport - King Of Glory - Fearless Challenge
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Douyu Gaming - LGD Goose
do 2 zwycięstw
2 0:2 20.01. 09:30 +6
 
eStar Pro - Top Esports Armor
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 11:00 +6
 
Douyu Gaming - Top Esports Armor
do 2 zwycięstw
1 2:0 20.01. 12:30 +6
 
Esport - Warcraft 3 - Rejuvenation Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
eer0 - FoCuS
do 4 zwycięstw
1 4:0 20.01. 11:00
 
LawLiet - Lyn zwrot 3:3 20.01. 11:00