Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Zakłady Specjalne - HIT DNIA - ŚRODA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sabalenka A. - Muguruza G.
tenis, WTA Doha
2,X2,12 1:2 03.03. 17:45
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - ŚRODA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bingham S. - Greene G.
snooker, Gibraltar Open / Eurosport 2
1,1X,12 4:0 03.03. 10:00
 
Zverev A. - Bublik A.
tenis, ATP Rotterdam
2,X2,12 0:2 03.03. 11:00
 
Ankaragucu - Galatasaray
piłka nożna, Turcja 1 liga
1,1X,12 2:1 03.03. 17:00
 
CSKA Moskwa - Sp. Moskwa
hokej, KHL
X,1X,X2 0:0 03.03. 17:30
 
Kędzierzyn - Lube Civitanova
siatkówka, Liga Mistrzów / Polsat Sport
2,X2,12 0:3 03.03. 18:00
 
Barcelona - Motor Zaporoże
piłka ręczna, Liga Mistrzów
1,1X,12 42:34 03.03. 18:45
 
Anonymo - PACT
eSport, Counter Strike, ESEA Premier EU
1,1X,12 2:0 03.03. 19:00
 
Lyon - Rennes
piłka nożna, Francja 1 liga / Eleven Sports 2
1,1X,12 1:0 03.03. 19:00
 
Burnley - Leicester
piłka nożna, Anglia 1 liga / Canal+ Sport 2
X,1X,X2 1:1 03.03. 19:00
 
Baskonia - Olympiakos
koszykówka, Euroliga
1,1X,12 91:66 03.03. 19:00
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Copa Libertadores
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Univ. Catolica - Liverpool Montevideo 1,1X,12 3:0 03.03. 01:30 +51
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Liga Mistrzów kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Barcelona - Fortuna Hjoerring
1/8 finału / pierwsze spotkanie
1,1X,12 4:0 03.03. 16:45 +5
 
Man. City - Fiorentina
1/8 finału / pierwsze spotkanie
1,1X,12 3:0 03.03. 17:45 +5
 
Rosengard - St. Polten
1/8 finału / pierwsze spotkanie
x,1X,X2 2:2 03.03. 18:00 +7
 
Wolfsburg - LSK Kvinner
1/8 finału / pierwsze spotkanie
1,1X,12 2:0 03.03. 18:15 +4
 
Chelsea - Atl. Madryt
1/8 finału / pierwsze spotkanie
1,1X,12 2:0 03.03. 20:00 +8
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Balcatta - Perth SC zwrot : 03.03. 11:30
 
Piłka Nożna - Polska - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chojnice - Cracovia
ćwierćfinał
2,X2,12 0:3 03.03. 17:25 +1
 
Chojnice - Cracovia
ćwierćfinał / Polsat Sport Extra
2,X2,12 0:3 03.03. 17:30 +97
 
Piłka Nożna - Polska - Puchar - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chojnice
sezon 2020/2021
0 (/1) 03.03. 17:30
 
Piłka Nożna - Anglia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Burnley - Leicester
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Canal+ Sport 2
x,1X,X2 1:1 03.03. 19:00 +108
 
Sheffield Utd - Aston Villa 1,1X,12 1:0 03.03. 19:00 +113
 
Piłka Nożna - Anglia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Norwich - Brentford 1,1X,12 1:0 03.03. 18:30 +65
 
Watford - Wycombe
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 2:0 03.03. 20:00 +66
 
QPR - Barnsley 2,X2,12 1:3 03.03. 20:00 +67
 
Piłka Nożna - Belgia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eupen - Gent
ćwiećfinał
1,1X,12 1:0 03.03. 18:00 +67
 
Piłka Nożna - Belgia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
RWD Molenbeek - Seraing 2,X2,12 2:4 03.03. 18:30 +49
 
Club Brugge U23 - Westerlo x,1X,X2 1:1 03.03. 18:30 +47
 
Piłka Nożna - Francja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lyon - Rennes
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 2
1,1X,12 1:0 03.03. 19:00 +114
 
St. Etienne - Lens 2,X2,12 2:3 03.03. 19:00 +94
 
Metz - Angers 2,X2,12 0:1 03.03. 19:00 +95
 
Nice - Nimes 1,1X,12 2:1 03.03. 19:00 +96
 
Brest - Dijon 1,1X,12 3:1 03.03. 19:00 +95
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Baleares - Navalcarnero x,1X,X2 0:0 03.03. 12:00 +6
 
Las Palmas B - Huelva x,1X,X2 3:3 03.03. 13:00 +6
 
Numancia - Oviedo B 1,1X,12 4:1 03.03. 16:30 +7
 
Barakaldo - Amorebieta 2,X2,12 0:1 03.03. 17:00 +7
 
Real Madryt B - Rayo Majadahonda 1,1X,12 1:0 03.03. 18:00 +7
 
Leioa - Arenas de Getxo x,1X,X2 1:1 03.03. 18:30 +7
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Real Madryt - Logrono 1,1X,12 2:0 03.03. 16:00 +7
 
La Coruna - Huelva 1,1X,12 1:0 03.03. 18:30 +7
 
Piłka Nożna - Holandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Almere - Volendam 2,X2,12 1:2 03.03. 18:45 +50
 
Piłka Nożna - Niemcy - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
RW Essen - Holstein Kiel
ćwierćfinał
2,X2,12 0:3 03.03. 18:30 +70
 
Piłka Nożna - Niemcy - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lubeck - Hansa Rostock 1,1X,12 1:0 03.03. 17:00 +50
 
Uerdingen - Ingolstadt 2,X2,12 0:3 03.03. 17:00 +51
 
Saarbrucken - Duisburg 1,1X,12 4:1 03.03. 17:00 +50
 
Piłka Nożna - Niemcy - Puchar - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
RW Essen
sezon 2020/2021
0 (/1) 03.03. 18:30
 
Piłka Nożna - Portugalia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Covilha - Viseu 1,1X,12 2:1 03.03. 16:00 +50
 
Penafiel - Oliveirense 1,1X,12 1:0 03.03. 18:00 +1
 
Piłka Nożna - Portugalia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Amora FC - Esperanca de Lagos 1,1X,12 1:0 03.03. 16:00 +7
 
Pinhalnovense - Louletano x,1X,X2 1:1 03.03. 16:00 +6
 
Alverca - Almeirim 1,1X,12 1:0 03.03. 16:00 +8
 
Piłka Nożna - Rosja - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ufa - Ural
1/8 finału
1,1X,12 3:0 03.03. 10:00 +50
 
Piłka Nożna - Rosja - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Konoplev Academy - Rubin Kazan 1,1X,12 2:1 03.03. 10:00
 
St. Petersburg - CSKA Moskwa 2,X2,12 2:4 03.03. 10:00
 
Khimki - Lok. Moskwa 1,1X,12 1:0 03.03. 11:00
 
Rostov - Tula x,1X,X2 1:1 03.03. 12:00
 
Sp. Moskwa - R. Volgograd x : 03.03. 12:00
 
Piłka Nożna - Turcja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
BB Erzurumspor - Karagumruk x,1X,X2 2:2 03.03. 11:30 +64
 
Sivasspor - Hatayspor x,1X,X2 1:1 03.03. 14:00 +63
 
Basaksehir - Konyaspor x,1X,X2 1:1 03.03. 14:00 +64
 
Kayserispor - Rizespor 1,1X,12 2:1 03.03. 17:00 +65
 
Ankaragucu - Galatasaray
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 2:1 03.03. 17:00 +67
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sassuolo - Napoli
Eleven Sports 1
x,1X,X2 3:3 03.03. 18:30 +115
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa A
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Olbia - Como zwrot : 03.03. 12:30
 
Pro Vercelli - Pergolettese 1,1X,12 1:0 03.03. 15:00 +20
 
Lecco - Renate 1,1X,12 2:1 03.03. 15:00 +21
 
Piacenza - Giana Erminio x,1X,X2 0:0 03.03. 15:00 +18
 
Albinoleffe - Lucchese x,1X,X2 0:0 03.03. 15:00 +18
 
Juventus U23 - Novara 1,1X,12 2:1 03.03. 18:00 +19
 
Pontedera - Pistoiese 1,1X,12 2:0 03.03. 18:30 +21
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa B
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arezzo - Mantova x,1X,X2 1:1 03.03. 15:00 +19
 
Legnano - Carpi x,1X,X2 0:0 03.03. 15:00 +18
 
Fermana - Cesena 1,1X,12 2:1 03.03. 15:00 +22
 
Pesaro - Feralpi Salo 1,1X,12 2:0 03.03. 15:00 +21
 
Triestina - Gubbio x,1X,X2 0:0 03.03. 15:00 +18
 
Ravenna - Matelica 2,X2,12 0:1 03.03. 17:30 +20
 
Modena - Imolese 1,1X,12 3:1 03.03. 17:30 +21
 
Sudtirol - Fano 1,1X,12 3:0 03.03. 17:30 +20
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa C
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Foggia - Vibonese x,1X,X2 0:0 03.03. 15:00 +20
 
Casertana - Francavilla 1,1X,12 4:0 03.03. 15:00 +22
 
Paganese - Viterbese x,1X,X2 1:1 03.03. 15:00 +19
 
Catanzaro - Avellino 2,X2,12 0:1 03.03. 17:30 +20
 
Juve Stabia - Bari 2,X2,12 0:2 03.03. 17:30 +21
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa A
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pont Donnaz - Legnano zwrot : 03.03. 14:30
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa C
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Campodarsego - Delta Porto Tolle zwrot : 03.03. 14:30
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa D
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Forli - Forte Querceta x,1X,X2 1:1 03.03. 14:30
 
Rimini - Sammaurese zwrot : 03.03. 14:30
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa E
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Montespaccato - Grassina zwrot : 03.03. 14:30
 
Foligno - San Donato 1,1X,12 1:0 03.03. 14:30
 
Montevarchi - Scandicci 1,1X,12 1:0 03.03. 15:00
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa F
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Recanatese - Aprilia 2,X2,12 1:4 03.03. 14:30
 
Notaresco - Tolentino x,1X,X2 2:2 03.03. 14:30
 
Matese - Porto Santelpidio 1,1X,12 2:1 03.03. 14:30
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa G
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Muravera - Latina 2,X2,12 0:1 03.03. 14:30
 
Monterosi - Vis Artena 1,1X,12 3:1 03.03. 14:30
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa I
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Messina - Licata zwrot : 03.03. 14:30
 
Rotonda - Castrovillari zwrot : 03.03. 14:30
 
Dattilo - Marina di Ragusa 1,1X,12 3:0 03.03. 14:30
 
Cittanovese - Paterno x,1X,X2 1:1 03.03. 14:30
 
Piłka Nożna - Albania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kukesi - Laci 2,X2,12 1:2 03.03. 16:00 +20
 
Teuta - Vllaznia 1,1X,12 1:0 03.03. 16:00 +20
 
Piłka Nożna - Anglia Amatorzy - 2 liga młodzieżowa U23
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wigan - Crewe Alexandra x,1X,X2 1:1 03.03. 14:00 +6
 
Sheffield Utd - Sheffield Wed. x,1X,X2 1:1 03.03. 14:00 +6
 
Piłka Nożna - Arabia Saudyjska - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al Shoulla - Al Fayha 2,X2,12 1:2 03.03. 13:50 +7
 
Al Hazm - Al Draih 1,1X,12 2:0 03.03. 14:05 +7
 
Al Sahel - Al Nahdha x,1X,X2 2:2 03.03. 16:20 +7
 
Al Thoqbah Club - Najran SC 2,X2,12 0:2 03.03. 16:20 +7
 
Piłka Nożna - Argentyna - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Talleres Cordoba - Atl. Rafaela x,1X,X2 0:0 03.03. 00:10 +18
 
Defensa Justicia - Estudiantes San Luis 1,1X,12 1:0 03.03. 02:15 +20
 
Piłka Nożna - Austria - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wolfsberger - LASK Linz
półfinał
x,1X,X2 0:0 03.03. 19:00 +50
 
Piłka Nożna - Azerbejdżan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sumgayit - Zira x,1X,X2 0:0 03.03. 13:00 +19
 
Neftchi Baku - Sabah Baku 1,1X,12 2:1 03.03. 15:15 +21
 
Piłka Nożna - Bahrajn - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al Hidd - East Riffa 1,1X,12 4:3 03.03. 16:10 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Carioca
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Flamengo - Nova Iguacu RJ 1,1X,12 1:0 03.03. 01:35 +7
 
Macae Esporte RJ - Bangu RJ 2,X2,12 0:1 03.03. 19:00 +8
 
Piłka Nożna - Brazylia - Catarinense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
GE Juventus SC - Hercilio Luz 1,1X,12 2:0 03.03. 20:00 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Goiano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Jaragua EC GO - Ipora 1,1X,12 1:0 03.03. 19:30 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Maranhense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Juventude MA - Sampaio Correa x,1X,X2 0:0 03.03. 19:30
 
Piłka Nożna - Brazylia - Pernambucano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Central - Santa Cruz x,1X,X2 1:1 03.03. 20:00 +8
 
Piłka Nożna - Brazylia - Sergipano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
America Esporte Clube Se - Confianca 2,X2,12 0:6 03.03. 19:30
 
Piłka Nożna - Bułgaria - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Botev Plovdiv - CSKA 1948
1/8 finału
x,1X,X2 1:1 03.03. 11:00 +22
 
Tsarsko Selo - Ludogorets
1/8 finału
2,X2,12 1:2 03.03. 14:00 +22
 
Levski Sofia - Beroe
1/8 finału
1,1X,12 3:1 03.03. 17:00 +21
 
Piłka Nożna - Chorwacja - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Osijek - Rijeka 2,X2,12 1:2 03.03. 14:30 +50
 
Din. Zagrzeb - Slaven Belupo 1,1X,12 2:0 03.03. 17:00 +47
 
Piłka Nożna - Cypr - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AEL Limassol - Nea Salamina
ćwierćfinał / pierwszy mecz
1,1X,12 2:0 03.03. 16:00 +20
 
Ethnikos Achnas - Ol. Nikozja
ćwierćfinał / pierwszy mecz
x,1X,X2 1:1 03.03. 18:00 +22
 
Piłka Nożna - Cypr - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Xylotymbou - ASIL Lysis 2,X2,12 0:2 03.03. 14:30 +7
 
Akritas Chlorakas - Omonia Psevda x,1X,X2 2:2 03.03. 14:30 +6
 
Piłka Nożna - Czechy - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Teplice - Brno
1/8 finału
1,1X,12 2:0 03.03. 14:00 +20
 
Slovan Liberec - Cz. Budziejowice
1/8 finału
1,1X,12 1:0 03.03. 17:00 +50
 
Slavia Praga - FC Karl. Vary
1/8 finału
1 10:3 03.03. 19:00 +20
 
Piłka Nożna - Dania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Aarhus - Nordsjaelland 2,X2,12 0:1 03.03. 18:00 +52
 
Horsens - Aalborg 1,1X,12 2:1 03.03. 18:00 +50
 
FC Kopenhaga - Vejle
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 2:1 03.03. 20:00 +49
 
Piłka Nożna - Finlandia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mikkelin - Jippo 1,1X,12 5:0 03.03. 17:30 +21
 
Piłka Nożna - Grecja - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lamia - PAOK Saloniki
ćwierćfinał / wynik pierwszego spotkania: 2-5
x,1X,X2 1:1 03.03. 17:00 +49
 
Panathinaikos - PAS Giannina
ćwierćfinał / wynik pierwszego spotkania: 1-2
2,X2,12 1:2 03.03. 19:00 +50
 
Piłka Nożna - Grecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dramas - Chania 2,X2,12 0:1 03.03. 12:30 +22
 
Diagoras - Ierapetra 1,1X,12 1:0 03.03. 13:00 +20
 
Xanthi - Apollon Larissa x,1X,X2 0:0 03.03. 14:00 +19
 
Ionikos - Ergotelis 2,X2,12 2:3 03.03. 14:00 +20
 
Levadiakos - Karaiskakis 1,1X,12 4:0 03.03. 14:00 +21
 
Trikala - Panachaiki x,1X,X2 0:0 03.03. 14:30 +20
 
Piłka Nożna - Gwatemala - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dep. Iztapa - Comunicaciones x,1X,X2 3:3 03.03. 19:00 +6
 
Malacateco - Antigua GFC 1,1X,12 2:0 03.03. 19:00 +8
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 5
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cerdanyola - Vilassar de Mar x,1X,X2 2:2 03.03. 19:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 6
mecz Poprawne typy Wynik Data  
S. Vicente - Crevillente x,1X,X2 0:0 03.03. 18:00
 
Novelda - Intercity 2,X2,12 0:1 03.03. 18:00
 
Villarreal C - Atl. Saguntino 1,1X,12 3:0 03.03. 18:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 11
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ibiza S. Rafel - S. Jordi x,1X,X2 2:2 03.03. 16:30
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 12
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atletico Victoria - CD Atletico Paso x,1X,X2 0:0 03.03. 17:30
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 17
mecz Poprawne typy Wynik Data  
R. Zaragoza Dep. - Illueca 1,1X,12 2:0 03.03. 19:00
 
Piłka Nożna - Hiszpania Amatorzy - 4 liga grupa 18
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manzanares - La Roda 1,1X,12 2:0 03.03. 20:00
 
Piłka Nożna - Izrael - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Macc. Petah Tikva - Macc. Netanya x,1X,X2 1:1 03.03. 18:50 +49
 
Kiryat Shmona - Hap. Beer Sheva x,1X,X2 2:2 03.03. 19:00 +49
 
Hap. Tel Aviv - Macc. Haifa 2,X2,12 1:2 03.03. 19:45 +49
 
Piłka Nożna - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kawasaki - Cerezo Osaka 1,1X,12 3:2 03.03. 10:00 +51
 
Nagoya - Gamba Osaka zwrot : 03.03. 11:00
 
Piłka Nożna - Japonia - Puchar Ligi
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Av. Fukuoka - Sapporo 2,X2,12 2:3 03.03. 10:00 +50
 
FC Tokyo - Tokushima 1,1X,12 1:0 03.03. 10:00 +49
 
Kashiwa - Yokohama FC 2,X2,12 0:1 03.03. 10:00 +49
 
Yokohama Marinos - V. Sendai 1,1X,12 1:0 03.03. 10:00 +49
 
Kashima - Sagan Tosu 1,1X,12 3:0 03.03. 11:00 +50
 
Hiroshima - Shimizu x,1X,X2 0:0 03.03. 11:00 +49
 
Piłka Nożna - Kazachstan - Superpuchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Toboł Kostanay - Kajrat Ałmaty
w Turkistanie
x,1X,X2 3:3 03.03. 10:00 +19
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atl. Nacional - Alianza Petrolera 1,1X,12 5:0 03.03. 02:00 +50
 
Piłka Nożna - Kostaryka - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cartagines - Jicaral x,1X,X2 1:1 03.03. 03:00 +18
 
Piłka Nożna - Luksemburg - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Titus Petange - Ettelbruck x,1X,X2 0:0 03.03. 19:30 +6
 
Hamm Benfica - Hostert 2,X2,12 0:1 03.03. 19:30 +7
 
Racing Luxembourg - Jeunesse Esch 1,1X,12 1:0 03.03. 19:30 +7
 
UNA Strassen - Differdange x,1X,X2 1:1 03.03. 19:30 +6
 
Piłka Nożna - Macedonia Północna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Struga - Pelister 2,X2,12 0:1 03.03. 14:00 +19
 
FK Sileks - Shkupi 2,X2,12 0:1 03.03. 14:00 +19
 
Renova - Vardar 1,1X,12 3:0 03.03. 14:00 +21
 
Borec - Belasica 1,1X,12 2:1 03.03. 14:00 +20
 
Akademia Pandev - Gjorce Petrov 1,1X,12 2:1 03.03. 14:00 +20
 
Rabotnicki - Shkendija x,1X,X2 0:0 03.03. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Malta - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pembroke Athleta - Hibernians
1/8 finału
2,X2,12 0:1 03.03. 17:00 +8
 
St Lucia - Mosta
1/8 finału
2,X2,12 0:2 03.03. 18:30 +8
 
Senglea Athletic - Valletta
1/8 finału
2,X2,12 0:1 03.03. 18:30 +7
 
Piłka Nożna - Maroko - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Marrakech - US Agadir
1/8 finału
x,1X,X2 0:0 03.03. 14:30 +6
 
Raja Casablanca - Union Sportive Sidi Kacem 1 2:0 03.03. 17:00
 
Ittihad Tanger - Far Rabat
1/8 finału
x,1X,X2 1:1 03.03. 19:30 +6
 
Piłka Nożna - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atlas - Atl. San Luis 1,1X,12 3:1 03.03. 00:00 +50
 
Tigres UANL - Toluca 2,X2,12 0:1 03.03. 02:00 +49
 
Leon - Puebla 2,X2,12 1:2 03.03. 04:00 +51
 
Piłka Nożna - Meksyk - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Correcaminos - Sinaloa x,1X,X2 1:1 03.03. 00:00 +20
 
Venados - Madero x,1X,X2 1:1 03.03. 02:05 +22
 
Piłka Nożna - Meksyk - liga młodzieżowa U20
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fc Juarez U20 - Monterrey U20 1,1X,12 1:0 03.03. 17:00
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Płd.-Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ulm - RW Koblenz x,1X,X2 1:1 03.03. 19:00 +21
 
Frankfurt 1899 - Freiburg II x,1X,X2 2:2 03.03. 19:00 +19
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wuppertaler - Fortuna Koeln 1,1X,12 2:0 03.03. 18:00 +21
 
Lippstadt - Lotte 2,X2,12 1:2 03.03. 18:00 +20
 
Aachen - Preussen Munster 2,X2,12 1:4 03.03. 18:00 +21
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Freiburg - Sand 1,1X,12 2:1 03.03. 14:00 +8
 
Piłka Nożna - Nigeria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Warri Wolves - Enyimba x,1X,X2 1:1 03.03. 16:00 +6
 
Piłka Nożna - Palestyna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tubas - Taraji Wadi Al - Nes x,1X,X2 0:0 03.03. 14:00 +6
 
Thaqafi Tulkarem - Hilal Al - Quds x,1X,X2 1:1 03.03. 17:00 +6
 
Piłka Nożna - RPA - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chippa Utd - Cape Town x,1X,X2 0:0 03.03. 14:00 +49
 
Lamontville - Baroka x,1X,X2 0:0 03.03. 16:00 +48
 
Piłka Nożna - Rumunia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Univ. Cluj - Viitorul Targu Jiu
ćwierćfinał
2,X2,12 1:3 03.03. 16:30 +51
 
Petrolul Ploiesti - Astra
ćwierćfinał
2,X2,12 0:3 03.03. 19:30 +49
 
Piłka Nożna - Serbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mladost Lucani - Zlatibor 2,X2,12 0:2 03.03. 14:00 +49
 
Napredak - FK Rad 2,X2,12 0:2 03.03. 14:00 +50
 
Cukaricki - Metalac GM 1,1X,12 2:0 03.03. 14:00 +50
 
Surdulica - Novi Pazar 1,1X,12 4:1 03.03. 14:00 +49
 
Vozdovac - Backa Palanka 1,1X,12 2:1 03.03. 14:00 +49
 
Backa Topola - Crvena Zvezda 2,X2,12 1:3 03.03. 16:05 +49
 
Javor - FK Indija x,1X,X2 1:1 03.03. 16:05 +49
 
Spartak Subotica - Macva Sabac 1,1X,12 3:2 03.03. 16:05 +48
 
Proleter - Radnicki Nis 1,1X,12 2:1 03.03. 16:05 +50
 
Piłka Nożna - Szkocja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hamilton - St. Johnstone x,1X,X2 1:1 03.03. 19:00 +50
 
Livingston - Rangers
Polsat Sport News
2,X2,12 0:1 03.03. 19:00 +49
 
Piłka Nożna - Szwajcaria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
St. Gallen - Servette 2,X2,12 0:1 03.03. 18:15 +50
 
Piłka Nożna - Szwecja - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ostersunds - Akropolis x,1X,X2 1:1 03.03. 18:30 +20
 
Piłka Nożna - Tajlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Suphan Buri - Samut Prakan 2,X2,12 1:2 03.03. 12:00 +21
 
Rayong FC - Ratchaburi Mitr 2,X2,12 0:3 03.03. 12:00 +22
 
Bangkok Utd - Nakhon Ratchasima 2,X2,12 2:3 03.03. 12:30 +22
 
Prachuap - Port FC 2,X2,12 1:3 03.03. 13:00 +20
 
Piłka Nożna - Tajlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nongbua Pitchaya - Chiangmai FC 1,1X,12 4:1 03.03. 11:00 +7
 
Sisaket - Kasetsart x,1X,X2 2:2 03.03. 12:00 +6
 
Nakhon Pathom - Lampang x,1X,X2 2:2 03.03. 12:00 +7
 
Chiangmai Utd - Phrae x,1X,X2 2:2 03.03. 12:00 +6
 
Khon Kaen FC - Uthai Thani 1,1X,12 1:0 03.03. 13:00 +7
 
Customs Utd - Ayutthaya Utd 1,1X,12 2:0 03.03. 13:00 +8
 
Udon Thani - Khon Kaen Utd x,1X,X2 1:1 03.03. 13:00 +6
 
Ranong - Thai Navy 1,1X,12 2:1 03.03. 13:00 +8
 
Piłka Nożna - Tanzania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mwadui - Namungo 2,X2,12 0:1 03.03. 12:00 +7
 
Ihefu FC - Gwambina 2,X2,12 1:2 03.03. 12:00 +7
 
Ruvu Shooting - Dodoma 2,X2,12 0:2 03.03. 14:00 +7
 
Kagera Sugar - Azam FC 2,X2,12 1:2 03.03. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Tunezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kairouanaise - Olympique Beja 2,X2,12 0:1 03.03. 14:00 +19
 
Rejiche - Club Africain x,1X,X2 1:1 03.03. 14:00 +22
 
Metlaoui - Etoile Sahel x,1X,X2 1:1 03.03. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 4 liga grupa 1
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alemdag - Manisaspor 1,1X,12 2:1 03.03. 12:00 +7
 
Malatya Yesilyurt - Ofspor 2,X2,12 1:3 03.03. 12:00 +7
 
Artvin Hopaspot - Arnavutkoy x,1X,X2 1:1 03.03. 12:00 +6
 
Cankaya - Kemerspor 1,1X,12 1:0 03.03. 12:00 +7
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 4 liga grupa 2
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Yomraspor - Fethiyespor 1,1X,12 2:0 03.03. 12:00 +7
 
Tepecik - Ceyhanspor 1,1X,12 4:1 03.03. 12:00 +7
 
Piłka Nożna - Turcja Amatorzy - 4 liga grupa 3
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Karsiyaka - Catalcaspor x,1X,X2 3:3 03.03. 12:00 +6
 
Piłka Nożna - Uganda - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Uganda Police - Mbarara 1,1X,12 3:1 03.03. 14:00 +7
 
Vipers - Bright Stars 1,1X,12 2:0 03.03. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Ukraina - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Veres Rivne - Zoria Ługańsk
ćwierćfinał
2,X2,12 1:2 03.03. 13:00 +51
 
Dyn. Kijów - Kolos Kovalivka
ćwierćfinał
x,1X,X2 0:0 03.03. 16:00 +49
 
Volochysk - Sz. Donieck
ćwierćfinał
x,1X,X2 0:0 03.03. 18:00 +47
 
Dnipro - 1 - Oleksandriya
ćwierćfinał
x,1X,X2 1:1 03.03. 18:00 +49
 
Piłka Nożna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mezokovesd - Zalagerszeg 1,1X,12 2:0 03.03. 15:15 +50
 
Ujpest - Budafoki 1,1X,12 2:0 03.03. 17:30 +49
 
MOL Fehervar - Paks x,1X,X2 2:2 03.03. 20:00 +49
 
Piłka Nożna - Węgry - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Debreceni EAC - Gyirmot x,1X,X2 1:1 03.03. 14:30 +6
 
Pecsi - Haladas x,1X,X2 0:0 03.03. 14:30 +6
 
Soroksar - Szentlorinc 1,1X,12 2:1 03.03. 14:30 +7
 
Dorogi - Csakvari x,1X,X2 1:1 03.03. 14:30 +6
 
Nyiregyhaza - Bekescsaba 1,1X,12 4:1 03.03. 14:30 +7
 
Gyor - Kazincbarcikai 1,1X,12 3:0 03.03. 14:30 +7
 
Vasas - Siofok 1,1X,12 1:0 03.03. 18:00 +7
 
Ajka - Debrecen 1,1X,12 2:1 03.03. 18:00 +7
 
Rakoczi - Budaorsi x,1X,X2 1:1 03.03. 18:00 +6
 
Piłka Nożna - Zambia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nkwazi - Zanaco 2,X2,12 0:2 03.03. 12:00 +7
 
Indeni Fc - Kitwe United FC 1,1X,12 1:0 03.03. 14:00 +7
 
Lusaka Dynamos - Forest Rangers 2,X2,12 0:3 03.03. 14:00 +7
 
Green Eagles - Green Buffaloes 2,X2,12 1:3 03.03. 14:00 +7
 
Tenis - ATP - Rotterdam
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Paul T. - Sonego L. 1 2:0 03.03. 11:00 +31
 
Zverev A. - Bublik A.
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2 0:2 03.03. 11:00 +33
 
Medvedev D. - Lajovic D. 2 0:2 03.03. 12:40 +31
 
Goffin D. - Struff J.L. 1 2:0 03.03. 13:15 +32
 
De Minaur A. - Nishikori K. 2 1:2 03.03. 14:35 +34
 
Davidovich Fokina A. - Bautista Agut R. 1 2:0 03.03. 16:00 +31
 
Murray A. - Rublev A. 2 0:2 03.03. 19:30 +35
 
Tenis - ATP - Rotterdam debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chardy J / Martin F - Koolhof W / Kubot L 1 2:0 03.03. 14:30 +4
 
Gille S / Vliegen J - Tsitsipas P / Tsitsipas S 2 0:2 03.03. 17:10 +4
 
Cabal J - S / Farah R - Kontinen H / Roger - vasselin E 2 1:2 03.03. 19:00 +4
 
Tenis - ATP - Rotterdam - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Medvedev D. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Zverev A. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Bautista - Agut R. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
De Minaur A. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Struff J.L. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Tenis - ATP - Buenos Aires
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Delbonis F. - Cerundolo J M 1 2:0 03.03. 00:00 +37
 
Kecmanovic M. - Monteiro T. 1 2:1 03.03. 17:00 +31
 
Ramos Vinolas A. - Koepfer D. 1 2:0 03.03. 19:30 +37
 
Tenis - ATP - Buenos Aires debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Brkic T / Cacic N - Delbonis F / Londero J zwrot : 03.03. 15:00
 
Krajicek A / Skugor F - Andujar P / Munar J 1 2:1 03.03. 17:00 +4
 
Monroe N / Sitak A - Cerundolo F / Coria F 2 1:2 03.03. 18:35 +4
 
Marach O / Martinez L - Arneodo R / Paire B 1 2:1 03.03. 20:20 +4
 
Tenis - ATP - Buenos Aires - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Monteiro T. 0 (/1) 03.03. 17:00
 
Tenis - WTA - Doha
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Siegemund L. - Azarenka V. 2 0:2 03.03. 12:30 +32
 
Kontaveit A. - Kerber A. 1 2:0 03.03. 12:30 +33
 
Ostapenko J. - Pegula J. 2 0:2 03.03. 13:45 +30
 
Pavlyuchenkova A. - Kvitova P. 2 0:2 03.03. 14:40 +31
 
Sakkari M. - Keys M. 1 2:0 03.03. 15:15 +33
 
Svitolina E. - Doi M. 1 2:0 03.03. 16:10 +33
 
Sabalenka A. - Muguruza G.
uwaga: wyższe kursy w HICIE DNIA
2 1:2 03.03. 17:35 +33
 
Tenis - WTA - Doha debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Krejcikova B / Siniakova K - Bertens K / Pattinama Kerkhove L 1 2:1 03.03. 12:30 +4
 
Klepac A / Mirza S - Blinkova A / Dabrowski G 1 2:0 03.03. 14:20 +4
 
Niculescu M / Ostapenko J - Siegemund L / Vesnina E 1 2:0 03.03. 16:30 +4
 
Mattek - sands B / Pegula J - Melichar N / Schuurs D 2 0:2 03.03. 16:45 +4
 
Tenis - WTA - Doha - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sabalenka A. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Pavlyuchenkova A. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Kerber A. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Ostapenko J. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Keys M. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Siegemund L. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Doi M. 0 (/1) 03.03. 12:00
 
Tenis - WTA - Lyon
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lapko V. - Golubic V. 2 1:2 03.03. 11:00 +31
 
Cornet A. - Burel C. 2 1:2 03.03. 13:25 +31
 
Tauson C. - Babos T. 1 2:0 03.03. 15:45 +33
 
Martincova T. - Ferro F. zwrot : 03.03. 17:30 +7
 
Giorgi C. - Stojanovic N. 1 2:1 03.03. 19:00 +31
 
Tenis - WTA - Lyon debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Frech M / Kawa K - Ninomiya M / Voracova R 2 0:2 03.03. 11:00 +4
 
Gasparyan M / Lister C - Paar L I / Wachaczyk J 2 0:2 03.03. 12:25 +4
 
Bouchard E / Danilovic O - Christian K / Santamaria S 1 2:0 03.03. 13:55 +4
 
Alexandrova E / Sizikova Y - Danilina A / Marozava L 2 0:2 03.03. 15:25 +4
 
Tenis - WTA - Lyon - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Babos T. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Cornet A. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Martincova T. 0 (/1) 03.03. 11:00
 
Tenis - Challenger - Gran Canaria II
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Couacaud E. - Molcan A. 2 0:2 03.03. 12:00 +9
 
Kavcic B. - Bonadio R. 1 2:0 03.03. 12:00 +8
 
Giannessi A. - Sanchez - Izquierdo N. 1 2:0 03.03. 14:00 +9
 
Gimeno Valero C. - Gaio F. 1 2:1 03.03. 17:00 +10
 
Tenis - Challenger - Gran Canaria II debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Diez S / Ortega - olmedo R - Drzewiecki K / Romboli F zwrot : 03.03. 11:00
 
Doumbia S / Reboul F - Cornea V V / Vrbensky M 1 2:1 03.03. 12:00
 
Barranco Cosano J / Esteve Lobato E - Endler M O / Garcia - lopez G 1 2:0 03.03. 13:35
 
Bortolotti M / Menendez - maceiras A - Cervantes Huegun I / Roca Batalla O 2 0:2 03.03. 14:05
 
Diaz Hernandez R / Quesada Perez T - Couacaud E / Guinard M 2 0:2 03.03. 15:00
 
Sabanov I / Sabanov M - Martos Gornes, Sergio / Vega Hernandez, David 2 0:2 03.03. 16:05
 
Tenis - Challenger - Nur-Sultan II
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Wu T L - Klizan M. 1 2:1 03.03. 05:00 +8
 
Machac T. - Laaksonen H. 1 2:0 03.03. 05:00 +8
 
Ito T. - Gunneswaran P. zwrot : 03.03. 06:50 +2
 
Duckworth J. - Kachmazov A. 1 2:1 03.03. 07:05 +9
 
Ofner S. - Skatov T. 1 2:0 03.03. 10:10 +9
 
Daniel T. - Istomin D. 1 2:0 03.03. 12:20 +9
 
Ramanathan R. - Ferreira Silva F. 2 0:2 03.03. 14:05 +9
 
Tenis - Challenger - Nur-Sultan II debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lomakin G / Manafov V - Balaji N S / Rola B zwrot : 03.03. 06:50
 
Polansky P / Schnur B - Fomin S / Tashbulatov D 1 2:0 03.03. 08:30
 
Bondarevskiy Y / Kachmazov A - Nedovyesov A / Troicki V 2 0:2 03.03. 11:30
 
Metreveli A / Popko D - Ito T / Peniston R zwrot : 03.03. 12:10
 
Bobrov B / Donskoy E - Skatov T / Virtanen O 2 0:2 03.03. 13:45
 
Tenis - Challenger - St Petersburg
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bergs Z. - Bourchier H. 1 2:0 03.03. 08:00 +7
 
Ebden M. - Krstin P. 1 2:0 03.03. 08:00 +9
 
Celikbilek A. - Vatutin A. 1 2:0 03.03. 09:30 +9
 
Catarina L. - Eubanks Ch. 1 2:0 03.03. 09:30 +9
 
Stricker D S - Ilkel C. 2 1:2 03.03. 11:30 +9
 
Durasovic V. - Dubrivny A. 2 1:2 03.03. 13:15 +9
 
Kuznetsov An. - Basic M. 1 2:0 03.03. 13:30 +8
 
Tenis - Challenger - St Petersburg debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kotov P / Safiullin R - Ignatik U / Kopriva V 1 2:0 03.03. 11:00
 
De Jong J / Verbeek S - Kirkin E / Molleker R 1 2:1 03.03. 12:00
 
Golubev D / Tiurnev E - Hassan B / Vatutin A 2 0:2 03.03. 14:45
 
Gabashvili T / Kravchuk K - Karlovskiy E / Serdarusic N 1 2:0 03.03. 15:20
 
Gakhov I / Igoshin A - Bega A / Mansouri S 2 1:2 03.03. 16:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Faro
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Nikles J. - Hamou M. 2 1:2 03.03. 10:30
 
Avidzba A. - Reymond A. zwrot : 03.03. 10:30
 
Fanselow S. - Coelho F. 1 2:0 03.03. 10:30
 
Added D. - Gerch L. 1 2:0 03.03. 10:30
 
Furness E. - Joncour R. zwrot : 03.03. 12:00
 
Wang T K - Musialek A. 1 2:0 03.03. 12:00
 
Araujo P. - Faria L. 1 2:0 03.03. 12:25
 
Escoffier A. - De Schepper K. 1 2:0 03.03. 13:20
 
Blanchet U. - Neuchrist M. 2 0:2 03.03. 14:00
 
Lipovsek Puches T. - Elias G. zwrot : 03.03. 14:00
 
Cekirge K. - Cacao T. 1 2:1 03.03. 14:40
 
Villoslada E. - Roumane R. 1 2:1 03.03. 14:45
 
Zverev M. - Stouff V. 1 2:1 03.03. 15:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Faro debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cabral F / Fruttero J - P - Furness E / Gerch L zwrot : 03.03. 15:30
 
Musialek A / Pontico H - Altuna T / Falcao G 2 0:2 03.03. 15:55
 
Dussin L / Robert Q - Araujo P / Faria L 1 2:0 03.03. 17:20
 
Cabral F / Fruttero J - P - Poullain L / Stouff V 2 1:2 03.03. 17:25
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Bratysława
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Paulson A. - Velcz Z. 1 2:1 03.03. 09:55
 
Haliak M. - Krumich M. 1 2:1 03.03. 10:00
 
Briand J. - Erler A. 1 2:1 03.03. 10:00
 
Crepatte B. - Novansky M. 1 2:1 03.03. 12:20
 
Jacquet K. - Nad P. 1 2:0 03.03. 12:35
 
Bittoun Kouzmine C. - Minarik K. 1 2:1 03.03. 13:10
 
Pokorny L. - Pavlovic L. 2 0:2 03.03. 13:55
 
Bellucci M. - Sachko V. 2 0:2 03.03. 14:40
 
Recek D. - Piros Z. 2 0:2 03.03. 15:45
 
Forti F. - Eysseric J. 2 0:2 03.03. 16:30
 
Grynkowski P. - Siniakov D. 2 1:2 03.03. 17:55
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Bratysława debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Galik M / Karol M - Krawcewicz K / Panak Y 1 2:0 03.03. 16:05
 
Crepatte B / Petit G - Fajta P / Morozsan F zwrot : 03.03. 17:25
 
Bittoun Kouzmine C / Haliak M - Briand J / Delage P 2 1:2 03.03. 18:15
 
Paulson A / Rikl P - Fekete J / Minarik K 1 2:0 03.03. 18:25
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Campo A. - Capecchi D. 2 1:2 03.03. 09:30
 
Tokuda R. - Nakagawa N. 1 2:0 03.03. 09:30
 
Dougaz A. - De La Bassetiere C. 1 2:1 03.03. 09:30
 
Kotzen A. - Civita - Telles L. 1 2:0 03.03. 09:30
 
Ouakaa A. - Wehnelt K. 2 1:2 03.03. 11:10
 
Sinclair C. - Vidal Azorin J F 1 2:0 03.03. 11:20
 
Takeuchi K. - Carr S. 2 0:2 03.03. 11:50
 
Parker S. - Laurent Y. 1 2:0 03.03. 13:35
 
Marmousez L. - Echargui M. zwrot : 03.03. 13:40
 
Reitano S. - Tajima N. 2 0:2 03.03. 14:20
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Battaglino S / Capecchi D - Jovic V / Rivera L 1 2:0 03.03. 14:20
 
Nakagawa N / Tanuma R - March A C / Torres J B 1 2:0 03.03. 14:50
 
Carr S / Kotzen A - de La Bassetiere C / Ouakaa A 1 2:0 03.03. 15:05
 
Schmitz C / Wehnelt K - Ganchev A / Polukhin S 1 2:1 03.03. 15:45
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sharm el Sheikh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Draper J. - Kawakami R. 1 2:0 03.03. 08:25
 
Vilardo F. - Hsu Y H 2 0:2 03.03. 08:30
 
Setkic A. - Kumar O. 2 0:2 03.03. 08:30
 
Imai S. - Berrettini J. 1 2:0 03.03. 10:15
 
Hardt N. - Vincent Ruggeri S. 1 2:0 03.03. 10:20
 
Sumizawa D. - Nardi L. 2 0:2 03.03. 10:25
 
Pervolarakis M. - Niki T. 1 2:0 03.03. 11:40
 
Bassem Sobhy M. - Mukund S. 2 0:2 03.03. 12:00
 
Purtseladze S. - Connor P. 1 2:0 03.03. 12:15
 
Eremin E. - Noguchi R. 1 2:0 03.03. 12:55
 
Friberg K. - Bosio G. 2 1:2 03.03. 13:25
 
Paul J. - Montsi K. 1 2:0 03.03. 14:00
 
Burruchaga R. - Spec M. 1 2:0 03.03. 14:50
 
Li HW - Takahashi Y. 2 1:2 03.03. 15:10
 
Pecci A. - Hamed M. 1 2:1 03.03. 15:35
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Lucknow
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Canter A. - Rawat S. 2 0:2 03.03. 04:55
 
Singh D. - Kaza V.S. 1 2:0 03.03. 05:00
 
Castelnuovo L. - Kaliyanda Poonacha N. 1 2:1 03.03. 05:00
 
Myneni S. - Eqbal I. 1 2:0 03.03. 06:35
 
Dahiya P. - Mridha J. 2 0:2 03.03. 07:00
 
Sunish D. - Bergevi F. 2 0:2 03.03. 07:15
 
Vanshelboim E. - Goveas A. 1 2:0 03.03. 08:00
 
Mc Hugh A. - Sinha N K 1 2:1 03.03. 08:40
 
Bocchi L. - Crawford O. 2 0:2 03.03. 09:05
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Lucknow debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rawat S / Sureshkumar M - Khan Z / Palan D 1 2:1 03.03. 10:25
 
Dahiya J / Singh D - Brugnerotto M / Pozzi D 2 1:2 03.03. 10:45
 
Anand K / Reddy R - Chandrasekar A / Kaliyanda Poonacha N 2 0:2 03.03. 11:20
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Aksu C. - Madaras D N 2 0:2 03.03. 08:00
 
Ionel N D - Krutykh O. 2 0:2 03.03. 08:00
 
Heller P. - Juarez F. zwrot : 03.03. 08:00
 
Chung Y. - Azkara A. 1 2:1 03.03. 08:00
 
Ilhan M. - Kodat T A 2 1:2 03.03. 09:40
 
Maggioli E. - Agabigun S. 1 2:0 03.03. 10:10
 
Pucinelli M. - Shevchenko A. 1 2:0 03.03. 10:40
 
Papoe R M - Vanneste J. 1 2:1 03.03. 10:45
 
Paz J P - Gima S. 2 0:2 03.03. 11:50
 
Tresca G. - Palosi S. 2 1:2 03.03. 13:05
 
Hong S Ch - Yamanaka T. 1 2:1 03.03. 13:20
 
Erhard M. - Westphal M. 1 2:0 03.03. 13:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Newport Beach debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chang H / Stewart K - King V / Manasse M 2 1:2 03.03. 00:15
 
Tenis - ITF Kobiety - Manacor
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Waltert S. - Eala A. 2 0:2 03.03. 09:50
 
Karunaratne A. - Parrizas Diaz N. 2 0:2 03.03. 09:50
 
Marcinkevica D. - Fett J. 2 1:2 03.03. 09:55
 
Jani R - L - Bronzetti L. 1 2:1 03.03. 10:00
 
Fetecau I. - Zanevska M. zwrot : 03.03. 12:00
 
Grabher J. - Jorge F. 1 2:0 03.03. 12:20
 
Pieri J. - Carrillo Marin A. 1 2:1 03.03. 12:30
 
di Sarra F. - Cortez Llorca L. 1 2:1 03.03. 12:35
 
Snigur D. - Paradisi A. zwrot : 03.03. 13:00
 
Selekhmeteva O. - Guerrero Alvarez E. 1 2:0 03.03. 14:00
 
Niemeier J. - Bassols Ribera M. 2 1:2 03.03. 15:00
 
Stadler N. - Hartono A. 2 1:2 03.03. 15:25
 
Tenis - ITF Kobiety - Manacor debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bondar A / Mihalikova T - Carrillo Marin A / Gutierrez Carrasco M 1 2:0 03.03. 15:20
 
In - Albon Y / Pieri T - Jani R - L / Salden L 2 0:2 03.03. 15:35
 
Fetecau I / Waltert S - Marcinkevica D / Melnikova M 2 0:2 03.03. 17:00
 
Di Sarra F / Rosatello C - Jorge F / Parres Azcoitia O 1 2:1 03.03. 17:35
 
Tenis - ITF Kobiety - New Delhi
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Khromacheva I. - Vig S. 1 2:0 03.03. 05:30
 
Bhasin S. - Luikham J. 2 0:2 03.03. 05:30
 
Nagy A. - Chilumula N. 1 2:1 03.03. 05:30
 
Sama S. - Bavisetti S. 2 0:2 03.03. 05:30
 
Sadiq S. - Bhambri P. 2 0:2 03.03. 06:40
 
Nitture A D - Aleen Qamar F. 2 0:2 03.03. 07:15
 
Kalva B. - Easwaramurthi A. 2 1:2 03.03. 07:30
 
Chaudhari V. - Bulgaru M B 2 1:2 03.03. 08:10
 
Chamarthi S S - Balu S. 1 2:1 03.03. 11:05
 
Tenis - ITF Kobiety - New Delhi debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Luikham J / Yadav M - Bhosale R / Mane S 1 2:1 03.03. 09:05
 
Breckova N / Petruzelova L - Chilakalapudi S S / Sama S 1 2:1 03.03. 09:30
 
Lovric P / Nagy A - Bhatia R / Desai Z 1 2:0 03.03. 10:15
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gamarra Martins I. - Simion O G 2 0:2 03.03. 08:00
 
Ekshibarova V. - Stevens L. 2 0:2 03.03. 08:00
 
Anil C. - Sonmez Z. 2 0:2 03.03. 09:30
 
Vismane D. - Kulambayeva Z. 1 2:1 03.03. 09:35
 
Vecic A. - Ortenzi J. 2 0:2 03.03. 09:55
 
Vangelova A. - Sharipova S. 2 0:2 03.03. 10:00
 
Radisic N. - Rey Garcia A. 1 2:0 03.03. 11:25
 
Hanatani N. - Prisacariu A. 2 0:2 03.03. 12:00
 
Herrmann S. - Reasco Gonzalez M E 1 2:0 03.03. 12:10
 
Park S. - Elmas L N 1 2:0 03.03. 12:15
 
Astakhova D. - Rossi F. 1 2:1 03.03. 12:50
 
Sakellaridi S. - Brancaccio N. 2 1:2 03.03. 12:55
 
Aney J. - Vidmanova D. 2 1:2 03.03. 13:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kuwata H / Sharipova S - Cirpanli D / Senli M 1 2:0 03.03. 13:40
 
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kubre L. - Oschner S. 1 2:0 03.03. 08:30
 
Shimizu A. - Gagoshidze T. 1 2:0 03.03. 08:30
 
Dalakishvili M. - Rutlauka S. 2 0:2 03.03. 08:30
 
Andreeva E. - Saner J. 1 2:0 03.03. 10:05
 
Inoue M. - Ayukawa M. 2 0:2 03.03. 11:05
 
Ozeki M. - Welker E. 1 2:0 03.03. 11:25
 
Zolotareva A. - Cadar E.T. 1 2:1 03.03. 11:45
 
Imanishi M. - Helmi O. 2 1:2 03.03. 12:00
 
Duerst J. - Badawi A. 1 2:0 03.03. 13:55
 
Zuger J. - Tran L. 1 2:0 03.03. 15:10
 
Ueda R. - Sema E. 1 2:1 03.03. 16:05
 
Nugroho P M - Kobori M. 2 0:2 03.03. 16:50
 
Noskova L. - Vasilescu A G 2 1:2 03.03. 16:50
 
Hosogi S. - Visscher S J 1 2:0 03.03. 19:05
 
Tenis - ITF Kobiety - Monastir
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hoedt M. - Ushijima R. 2 0:2 03.03. 09:30
 
Falkowska W. - Sakatsume H. 1 2:0 03.03. 09:30
 
Djoubri S. - Lamens S. 2 0:2 03.03. 11:00
 
Nefedova A. - Sholokhova M. 1 2:1 03.03. 11:10
 
Yasar M. - Morvayova V. 2 1:2 03.03. 12:25
 
Kilnarova M. - Sanz - Llaneza A. 1 2:0 03.03. 15:15
 
Tenis - ITF Kobiety - Monastir debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Colombo A / Tagliente A - Popescu A / Scholl C 2 0:2 03.03. 12:45
 
Raggi A / Sokovic N - Boehner L / Hering K 1 2:1 03.03. 13:00
 
Gram O / Marinkovic B - Hoedt M / Vanlangendonck E 2 1:2 03.03. 14:00
 
Kraus S / Ryser V - Sakatsume H / Ushijima R 2 1:2 03.03. 15:25
 
Hokej na Lodzie - Polska - PHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Toruń - Cracovia
ćwierćfinał / do 4 zwycięstw / stan rywalizacji: 1-3
1,1X,12 5:2 03.03. 18:30 +19
 
Hokej na Lodzie - Polska - PHL - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Nowy Targ
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
2 (/1) 03.03. 18:00
 
Hokej na Lodzie - Polska - PHL - TOP 3
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Nowy Targ
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
2 (/1) 03.03. 18:00
 
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Erste Liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brasov - Schiller Vasas 1,1X,12 5:4 03.03. 17:30 +14
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
New Jersey - NY Islanders 2,X2,12 1:2 03.03. 01:00 +40
 
NY Rangers - Buffalo 1,1X,12 3:2 03.03. 01:00 +40
 
Montreal - Ottawa 1,1X,12 3:1 03.03. 01:00 +40
 
Pittsburgh - Philadelphia 1,1X,12 5:2 03.03. 01:00 +46
 
Columbus - Detroit 1,1X,12 4:1 03.03. 01:00 +40
 
Winnipeg - Vancouver 1,1X,12 5:2 03.03. 02:00 +42
 
Nashville - Carolina 2,X2,12 2:4 03.03. 02:00 +43
 
Dallas - Tampa Bay 2,X2,12 0:2 03.03. 02:30 +41
 
Hokej na Lodzie - USA - ECHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wichita - Rapid City X,1X,X2 4:4 03.03. 02:05 +1
 
Hokej na Lodzie - Rosja - KHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ufa - Czelabińsk
1/8 finału / 1. spotkanie
2,X2,12 1:3 03.03. 15:00 +33
 
Bars Kazań - N. Novgorod
1/8 finału / 1. spotkanie
X,1X,X2 1:1 03.03. 17:30 +30
 
CSKA Moskwa - Sp. Moskwa
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / 1/8 finału / 1. spotkanie
X,1X,X2 0:0 03.03. 17:30 +30
 
Jarosław - Jokerit
1/8 finału / 1. spotkanie
1,1X,12 1:0 03.03. 17:30 +32
 
Hokej na Lodzie - Rosja - MHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Amurskie Tigry - Kr. Armiya X,1X,X2 2:2 03.03. 10:00 +4
 
Loko Jarosław - HC Ryga 1 3:0 03.03. 11:00 +17
 
JHC Spartak - Dyn. Moskwa X,1X,X2 3:3 03.03. 11:00 +16
 
Omskie Yastreby - Chaika 2,X2,12 0:2 03.03. 12:00 +16
 
Sib. Snaipery - Irbis 2,X2,12 3:4 03.03. 12:30 +15
 
Reaktor - MY Kh. Mansijsk 2,X2,12 2:4 03.03. 15:00 +17
 
Mikhaylov Academy - SKA 1946 2,X2,12 1:4 03.03. 17:00 +15
 
SKA Varyagi - Din. St. Petersburg 2,X2,12 2:5 03.03. 17:00 +14
 
Krylya Sovetov - Atlant MO 2,X2,12 1:3 03.03. 17:00 +16
 
Hokej na Lodzie - Czechy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
HC Vrchlabi - DP Sumperk 1,1X,12 4:2 03.03. 16:00 +19
 
Prerov - SK Kadan 1,1X,12 3:1 03.03. 16:00 +20
 
Havirov - Benatky NJ X,1X,X2 3:3 03.03. 17:00 +19
 
Vsetin - Usti nad Labem 1,1X,12 1:0 03.03. 17:00 +18
 
Litomerice - Prostejov 1,1X,12 4:3 03.03. 17:00 +19
 
Torax Poruba - Trebic 1,1X,12 3:2 03.03. 17:30 +19
 
Kolin - Dukla Jihlava 2,X2,12 2:8 03.03. 18:00 +19
 
Rytiri Kladno - Baník Sokolov 1,1X,12 5:2 03.03. 18:00 +20
 
Hokej na Lodzie - Finlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vaasan - HIFK X,1X,X2 2:2 03.03. 17:30 +22
 
TPS Turku - Jukurit 1,1X,12 3:0 03.03. 17:30 +23
 
Tappara - Kookoo 1,1X,12 3:2 03.03. 17:30 +22
 
JyP - Saipa 1,1X,12 4:2 03.03. 17:30 +25
 
Assat - HPK X,1X,X2 3:3 03.03. 17:30 +22
 
Hokej na Lodzie - Niemcy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nurnberg - Schwenninger X,1X,X2 3:3 03.03. 18:30 +23
 
Hokej na Lodzie - Szwajcaria - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zug Academy - Biasca Ticino 2,X2,12 0:1 03.03. 19:45 +19
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mora - Modo 1,1X,12 7:1 03.03. 18:00 +15
 
Karlskoga - Almtuna 1,1X,12 6:3 03.03. 18:00 +14
 
Vasteras - Tingsryds 1,1X,12 2:0 03.03. 18:00 +13
 
AIK IF - Kristianstads 1,1X,12 3:0 03.03. 18:00 +14
 
Vasby - Sodertalje X,1X,X2 3:3 03.03. 19:00 +13
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Troja - Nybro X,1X,X2 3:3 03.03. 18:00 +3
 
Hanhals - Halmstad X,1X,X2 2:2 03.03. 19:00 +1
 
Arlanda - Stromsbro 2,X2,12 0:3 03.03. 19:00 +3
 
Kiruna - Kiruna AIF 1,1X,12 6:3 03.03. 19:00 +3
 
Boras - Tyringe zwrot : 03.03. 19:00
 
Malungs - Surahammars 1,1X,12 4:1 03.03. 19:00 +4
 
Segeltorps - Hammarby 1,1X,12 2:1 03.03. 19:00 +3
 
Kallinge - Kalmar 2,X2,12 2:6 03.03. 19:00 +3
 
Mariestads - Dalen 2,X2,12 2:4 03.03. 19:00 +3
 
Lindens - Koping zwrot : 03.03. 19:00
 
Nykobings - Vallentuna X,1X,X2 1:1 03.03. 19:00 +3
 
Lindlovens - Grums 1,1X,12 7:0 03.03. 19:00 +3
 
Karlskrona - Morrums X,1X,X2 4:4 03.03. 19:00 +3
 
Hokej na Lodzie - Białoruś - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dyn. Molodechno - Met. Zhlobin X,1X,X2 2:2 03.03. 16:45 +18
 
Yunost Mińsk - Brest 1,1X,12 4:0 03.03. 17:00 +20
 
Sz. Soligorsk - Novopolotsk 1,1X,12 4:2 03.03. 17:00 +20
 
Gomel - N. Grodno 1,1X,12 4:2 03.03. 17:00 +19
 
Hokej na Lodzie - Kanada - QMJHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gatineau Ol. - Noranda 1,1X,12 4:2 03.03. 00:00 +3
 
Shawinigan - Quebec R. X,1X,X2 5:5 03.03. 01:00 +5
 
Hokej na Lodzie - Łotwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Liepaja - Daugavpils X,1X,X2 5:5 03.03. 16:00 +20
 
Ol. Ryga - Zemgale 2,X2,12 1:2 03.03. 18:00 +21
 
Mogo - HS Ryga X,1X,X2 2:2 03.03. 18:15 +19
 
Hokej na Lodzie - Słowacja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
HC Humenne - Trnava 1,1X,12 6:1 03.03. 16:00 +4
 
Nova Ves - Skalica 1,1X,12 2:1 03.03. 17:00 +4
 
Levice - Topolcany 1,1X,12 6:1 03.03. 17:00 +4
 
Pov. Bystrica - Martin 2,X2,12 1:4 03.03. 17:00 +3
 
Zilina - Dubnica 1,1X,12 4:1 03.03. 17:30 +4
 
Koszykówka - Polska - EBL
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gdynia - Zielona Góra 2 76:104 03.03. 18:00 +60
 
Koszykówka - Polska - EBL kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Arka Gdynia - Bydgoszcz 1 122:54 03.03. 18:00 +33
 
Gorzów Wlkp. - Polkowice 1 92:73 03.03. 18:00 +33
 
Lublin - Wrocław 2 69:84 03.03. 18:00 +36
 
Sosnowiec - AZS Poznań 1 91:64 03.03. 18:00 +52
 
Toruń - GTK Gdynia 1 70:61 03.03. 18:00 +31
 
Koszykówka - Polska - EBL kobiet - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Wrocław
sezon 2020/2021 / uwaga: zakład nieważny w przypadku przedwczesnego zakończenia sezonu
0 (/1) 03.03. 18:00
 
Koszykówka - USA - NBA
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Washington - Memphis 2 111:125 03.03. 01:00 +99
 
Miami - Atlanta 2 80:94 03.03. 01:30 +93
 
Boston - LA Clippers
Canal+ Sport
1 117:112 03.03. 01:30 +89
 
San Antonio - NY Knicks 1 119:93 03.03. 02:30 +107
 
Milwaukee - Denver 2 97:128 03.03. 03:00 +105
 
LA Lakers - Phoenix 2 104:114 03.03. 04:00 +105
 
Koszykówka - USA - NCAA
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Pittsburgh Panthers - Wake Forest Demon Deacons 1 70:57 03.03. 00:00 +18
 
Kent State Golden Flashes - Ohio Bobcats zwrot : 03.03. 00:00
 
South Carolina Gamecocks - Arkansas Razorbacks 2 73:101 03.03. 00:30 +8
 
Texas Tech Red Raiders - TCU Horned Frogs 1 69:49 03.03. 01:00 +10
 
Ball State Cardinals - Eastern Michigan Eagles 1 100:65 03.03. 01:00 +12
 
Iowa State Cyclones - Texas Longhorns 2 67:81 03.03. 01:00 +7
 
Michigan Wolverines - Illinois Fighting Illini 2 53:76 03.03. 01:00 +11
 
Northern Kentucky Norse - Detroit Mercy Titans 1 70:69 03.03. 01:00 +18
 
Cleveland State Vikings - Purdue Fort Wayne Mastodons 1 108:104 03.03. 01:00 +18
 
Wagner Seahawks - Merrimack Warriors 1 74:67 03.03. 01:00 +13
 
Wright State Raiders - Wisconsin Milwaukee 2 92:94 03.03. 01:00 +17
 
Georgetown Hoyas - Xavier Musketeers 1 72:66 03.03. 01:00 +12
 
Central Florida Knights - Tulsa Golden Hurricane 1 73:69 03.03. 01:00 +7
 
Alabama Crimson Tide - Auburn Tigers 1 70:58 03.03. 01:00 +11
 
Bowling Green Falcons - Miami Ohio 2 79:84 03.03. 01:00 +7
 
Northern Illinois Huskies - Western Michigan Broncos 2 63:73 03.03. 01:00 +7
 
Boise State Broncos - Fresno St Bulldogs 2 64:67 03.03. 01:00 +9
 
Oakland Golden Grizzlies - Youngstown State 1 87:83 03.03. 01:30 +18
 
Georgia Tech Yellow Jackets - Duke Blue Devils 1 81:77 03.03. 02:00 +5
 
Michigan State Spartans - Indiana Hoosiers 1 64:58 03.03. 02:00 +12
 
LSU Tigers - Vanderbilt Commodores 1 83:68 03.03. 02:30 +15
 
DePaul Demons - Marquette Golden Eagles 2 71:77 03.03. 03:00 +8
 
South Florida Bulls - Memphis Tigers 2 52:73 03.03. 03:00 +13
 
Mississippi Rebels - Kentucky Wildcats 1 70:62 03.03. 03:00 +9
 
Purdue Boilermakers - Wisconsin Badgers 1 73:69 03.03. 03:00 +9
 
La Salle Explorers - St. Joseph's Hawks 2 66:72 03.03. 17:00 +21
 
Koszykówka - USA - NCAA kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Houston Cougars - Cincinnati Bearcats 2 : 03.03. 01:00 +4
 
Tulane Green Wave - East Carolina Pirates 1 : 03.03. 01:00 +4
 
Tulsa Golden Hurricane - Wichita State Shockers 2 : 03.03. 01:00 +4
 
Wis Green Bay Phoenix - Cleveland State Vikings 2 : 03.03. 02:00 +4
 
Wisconsin Milwaukee Panthers - Youngstown State Penguins 1 : 03.03. 02:00 +4
 
Western Michigan Broncos - Toledo Rockets 2 : 03.03. 19:00 +7
 
Koszykówka - USA - NBA G League
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Salt Lake City Stars - Fort Wayne Mad Ants 1 109:93 03.03. 01:00 +4
 
Westchester Knicks - Memphis Hustle 2 112:118 03.03. 01:30 +5
 
Canton Charge - Delaware Blue Coats 2 97:103 03.03. 17:00 +4
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Euroliga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Baskonia - Olympiakos
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 91:66 03.03. 19:00 +58
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Eurocup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kazań - Andorra 1 85:63 03.03. 17:00 +61
 
Levallois - Kubań 2 61:83 03.03. 18:45 +59
 
Trento - Partizan B. 1 69:54 03.03. 20:00 +61
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - 2 Liga Adriatycka
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
MZT Skopje - Rabotnicki 1 84:82 03.03. 11:00 +11
 
Helios - KK Podgorica 2 85:87 03.03. 14:00 +4
 
OKK Sarajevo - Gorica 1 85:84 03.03. 19:00 +6
 
Koszykówka - Francja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
St. Amand - Roche 1 68:59 03.03. 19:00 +33
 
Koszykówka - Hiszpania - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Obradoiro - Estudiantes
Sportklub
2 87:91 03.03. 18:00 +50
 
Koszykówka - Hiszpania - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Almansa - Girona 1 84:55 03.03. 19:00 +24
 
Castello - Bahia 2 83:101 03.03. 19:00 +23
 
Koszykówka - Niemcy - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Braunshweig - Gottingen 2 91:102 03.03. 19:00 +59
 
Ulm - Hamburg 1 89:76 03.03. 19:00 +61
 
Koszykówka - Turcja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cankaya - Nesibe 2 67:76 03.03. 12:00 +40
 
Botas - Orman 1 68:66 03.03. 12:30 +45
 
Hatay - Galatasaray 2 63:74 03.03. 13:00 +44
 
Cukurova - Elazig 2 79:86 03.03. 14:00 +42
 
Besiktas - Fenerbahce 2 64:96 03.03. 15:30 +44
 
Koszykówka - Włochy - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Forli 2.015 - Rieti 1 88:84 03.03. 17:00 +37
 
Pistoia - C. di San Servo 1 68:50 03.03. 18:00 +37
 
Cento - SA Roma 1 83:57 03.03. 18:00 +39
 
Torino - Derthona 1 75:71 03.03. 19:00 +40
 
Koszykówka - Włochy - 3 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Alessandria - Faenza 2 : 03.03. 18:00 +20
 
Koszykówka - Anglia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Worcester - Sheffield 1 88:72 03.03. 20:00 +26
 
Koszykówka - Australia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
New Zealand - Brisbane 1 97:92 03.03. 07:00 +37
 
Perth - SE Melbourne 1 93:92 03.03. 09:30 +40
 
Koszykówka - Austria - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Oberwart - Wels 1 92:69 03.03. 19:00 +37
 
Klosterneuburg - St. Polten 2 73:77 03.03. 19:00 +32
 
Kapfenberg - Gmunden 2 72:81 03.03. 19:00 +41
 
Koszykówka - Brazylia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Franca - Flamengo 2 91:94 03.03. 00:00 +44
 
Koszykówka - Chorwacja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cibona Z. - Sinj 1 99:88 03.03. 18:00
 
Koszykówka - Chiny - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Guangzhou - Fujian 1 124:118 03.03. 05:30 +51
 
Guangdong - Qingdao 1 135:122 03.03. 08:30 +44
 
Liaoning - Zhejiang Guangsha 2 94:114 03.03. 12:35 +47
 
Shanghai - Jiangsu 1 112:97 03.03. 13:00 +62
 
Koszykówka - Cypr - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Omonia - Ap. Nikozja 2 86:88 03.03. 17:30 +1
 
Ker. Nikozja - Paralimni 1 78:72 03.03. 17:30 +23
 
AEK Larnaka - Ap. Limassol 1 86:62 03.03. 17:30 +20
 
Koszykówka - Czechy - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Pardubice - Brno 1 85:75 03.03. 17:30 +40
 
Ostrava - Usti NL 2 62:88 03.03. 17:30 +40
 
USK Praga - Opava 2 60:75 03.03. 18:00 +48
 
Svitavy - Olomoucko 2 83:88 03.03. 18:00 +44
 
Koszykówka - Dania - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Svendborg - Bakken 1 103:97 03.03. 19:00 +23
 
Herlev - Vaerlose 2 77:100 03.03. 19:00 +32
 
Koszykówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Korihait - Kataja 2 69:97 03.03. 17:30 +29
 
Karhu - Tampere 2 81:89 03.03. 17:30 +26
 
Koszykówka - Islandia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Skallagrimur - Breidablik 1 : 03.03. 19:15 +26
 
Koszykówka - Izrael - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rishon Lezion - Hap. Eliat 2 90:95 03.03. 17:00 +33
 
Hap. Beer Sheva - Galil Gilboa 1 83:60 03.03. 18:30 +39
 
Koszykówka - Izrael - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
El. Yavne - Hap. Acre 2 79:90 03.03. 16:30 +23
 
El. Kiryat - Macc. Hosharon 1 99:77 03.03. 18:00 +20
 
Hap. Afula - Hap. Galil 2 : 03.03. 18:00 +20
 
Koszykówka - Japonia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Alv. Tokio - Toyama 1 114:87 03.03. 09:30 +37
 
San En - Shimane 2 70:84 03.03. 09:35 +43
 
Yokohama - Shibuya 1 91:86 03.03. 09:35 +37
 
Nagoya - Kyoto 1 99:95 03.03. 10:05 +36
 
Kawasaki - Utsonmiya 2 54:58 03.03. 10:05 +31
 
Niigata - Akita 1 73:53 03.03. 11:05 +35
 
Osaka - Shinshu 1 86:79 03.03. 11:05 +37
 
Shiga - Hiroshima 2 77:97 03.03. 11:15 +38
 
Ryukyu - Mikawa 1 85:75 03.03. 11:35 +36
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Mobis - KCC Egis 2 81:85 03.03. 11:00 +40
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Woori Wibee - Blue Minx 2 47:64 03.03. 11:00 +33
 
Koszykówka - Litwa - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
BC Pieno - Alytus 1 79:68 03.03. 17:00 +40
 
Juventus - Neptunas 1 98:58 03.03. 17:30 +41
 
Siaulai - Panevezys 2 84:86 03.03. 18:00 +45
 
Koszykówka - Litwa - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Neptunas II - Palanga 1 86:81 03.03. 17:00 +20
 
Perlas - Silute 2 74:83 03.03. 17:00 +21
 
Koszykówka - Portugalia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Olivairense - V. Guimaraes 1 101:78 03.03. 17:00 +29
 
Koszykówka - Rosja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Dyn. Moskwa - MBA Moskwa 2 39:81 03.03. 14:00 +36
 
Koszykówka - Serbia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Dynamic - Stari Banovci 1 97:88 03.03. 17:00 +46
 
Koszykówka - Słowacja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Svit - Previdza 1 84:79 03.03. 18:00 +28
 
Lucenec - Spisski R. 1 66:60 03.03. 18:00 +32
 
Koszykówka - Słowenia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lasko - Kranj 1 82:73 03.03. 18:00 +8
 
Siatkówka - Polska - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Siedlce - Świdnik 2 1:3 03.03. 17:00
 
AGH Kraków - Lublin 2 0:3 03.03. 17:00
 
Białystok - Kluczbork 2 1:3 03.03. 18:00
 
Norwid Częstochowa - Bydgoszcz 2 2:3 03.03. 18:00
 
Wrocław - Września 1 3:2 03.03. 18:00
 
Bielsko - Biała - Tomaszów Maz. 1 3:0 03.03. 18:00
 
Sulęcin - Jaworzno 2 1:3 03.03. 18:30
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzów
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kędzierzyn - Lube Civitanova
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / wynik pierwszego spotkania: 3-1 / Polsat Sport
2 1:3 03.03. 18:00 +25
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzów - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lube Civitanova
sezon 2020/2021
0 (/1) 03.03. 18:00
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzyń
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Novara - Fenerbahce
wynik pierwszego spotkania: 3-1
1 3:1 03.03. 19:00 +29
 
Conegliano - Scandicci
wynik pierwszego spotkania: 3-2
1 3:0 03.03. 20:30 +16
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - CEV Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Maaseik - St. Petersburg
półfinał / wynik pierwszego spotkania: 1-3
1 3:0 03.03. 20:30 +12
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - CEV Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Galatasaray - Beziers
półfinał / wynik pierwszego spotkania: 2-3
1 3:0 03.03. 18:00 +13
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Challenge Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ziraat Bankasi - Lvi Praha
półfinał / wynik pierwszego spotkania: 0-3
1 3:1 03.03. 16:00 +10
 
Milano - Halkbank
półfinał / wynik pierwszego spotkania: 3-1
1 3:0 03.03. 19:00 +9
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Challenge Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Yesilyurt Istanbul - THY
półfinał / wynik pierwszego spotkania: 3-2
1 3:2 03.03. 15:00 +14
 
Diamant Kaposvar - Alba Blaj
półfinał / wynik pierwszego spotkania: 0-3
2 1:3 03.03. 16:30 +17
 
Siatkówka - Francja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Venelles - Nantes 2 0:3 03.03. 19:00 +17
 
Siatkówka - Niemcy - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
UV Frankfurt - Friedrichshafen 2 2:3 03.03. 19:30 +17
 
Siatkówka - Niemcy - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Aachen - Wiesbaden 1 3:2 03.03. 19:30 +17
 
Siatkówka - Rosja - Liga Pro
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Plamya Pro - Vityaz 2 1:3 03.03. 09:00
 
Empire - Legion 1 3:0 03.03. 11:00
 
Alliance - Titans 2 1:3 03.03. 12:30
 
Siatkówka - Turcja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Istanbul BB - Fenerbahce 2 0:3 03.03. 12:00 +2
 
Siatkówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hurrikaani - Valepa 1 3:1 03.03. 17:30 +13
 
Tiikerit - Raison Loimu 1 3:0 03.03. 17:30
 
Karelian Hurmos - Lakkapaa 1 3:0 03.03. 17:30 +18
 
Siatkówka - Finlandia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kuusamo - Rovaniemi 1 3:1 03.03. 17:30 +6
 
Liigaploki - Puijo 1 3:1 03.03. 17:30 +11
 
Vampula - Orpo 2 0:3 03.03. 17:30 +9
 
Hameenlinna - Viesti 1 3:2 03.03. 17:30 +11
 
Kangsala - Nurmon Jymy 1 3:0 03.03. 17:30
 
Siatkówka - Hiszpania - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Haro Rioja - Algar Surmenor 1 3:0 03.03. 17:30 +7
 
Siatkówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Daejeon KGC - Expressway Co 1 3:1 03.03. 11:00 +11
 
Siatkówka - Serbia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kragujevac - Sp. Subotica 1 3:1 03.03. 16:30 +8
 
Siatkówka - Serbia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Crvena Zvezda - Stara Pazova 2 1:3 03.03. 17:00 +11
 
Ub - Sp. Subotica 1 3:0 03.03. 18:00
 
Lajkovac - Partizan 1 3:0 03.03. 19:00 +8
 
Siatkówka - Słowacja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Myjava - Sport Koszyce 2 0:3 03.03. 18:00 +10
 
Siatkówka - Szwecja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lindesberg - Varnamo 2 1:3 03.03. 19:00 +13
 
Piłka Ręczna - Polska - Superliga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lublin - Piotrków Tryb.
TVP Sport
1 : 03.03. 18:30 +25
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzów
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Barcelona - Motor Zaporoże
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 42:34 03.03. 18:45 +17
 
Veszprem KC - Nantes zwrot : 03.03. 20:45
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - MOL Liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Slavia Praha - Dunajska Streda 1 : 03.03. 17:00 +13
 
Zlin - Plzen 1 : 03.03. 17:00 +13
 
Hodonin - Presov 1 : 03.03. 17:30 +17
 
Pisek - Duslo Sala 1 : 03.03. 18:00 +1
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eisenach - Wilhelmshavener 1 36:24 03.03. 19:00 +13
 
Hamm Westfalen - Grosswallstadt x 30:30 03.03. 19:15 +12
 
Hamburg - Gummersbach 1 29:22 03.03. 19:55 +13
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Oldenburg - Blomberg Lippe 2 25:29 03.03. 19:25 +13
 
Bad Wildungen - Bietigheim 2 33:34 03.03. 19:25 +10
 
TSG Ketsch - Dortmund 2 22:42 03.03. 19:30 +4
 
Piłka Ręczna - Francja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fleury Loiret - St. Amand 1 : 03.03. 19:00 +15
 
Toulon - Plan De Cuques 1 : 03.03. 20:00 +13
 
Dijon - Merignac 1 : 03.03. 20:00 +13
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skovde - Guif x 27:27 03.03. 19:00 +17
 
Redbergslids - Lugi 1 32:29 03.03. 19:00 +20
 
Ystads IF - Savehof 2 25:31 03.03. 19:00 +17
 
Malmo - Varberg 1 32:30 03.03. 19:00 +11
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skuru - Boden 1 : 03.03. 18:00 +5
 
Vasterasirsta - Heid 2 : 03.03. 19:00 +13
 
Piłka Ręczna - Dania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Aarhus United - Ajax Copenhagen 1 : 03.03. 18:15 +23
 
Copenhagen H. - Holstebro 1 : 03.03. 18:30 +23
 
Randers - Skanderborg 1 : 03.03. 18:30 +16
 
Vendsyssel - Odense 2 : 03.03. 19:30 +5
 
Viborg - Esbjerg 2 : 03.03. 20:00 +22
 
Piłka Ręczna - Estonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Polva Serviti - Viljandi 1 : 03.03. 18:00
 
Piłka Ręczna - Finlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AIFK - HIFK 1 : 03.03. 18:00 +20
 
SIF - Riihimaen Cocks 2 : 03.03. 18:00 +13
 
BK 46 - Dicken 1 : 03.03. 18:00 +13
 
Piłka Ręczna - Serbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Metaloplastika - Partizan B. 1 27:26 03.03. 20:00 +17
 
Piłka Ręczna - Słowacja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Crows Koszyce - Presov 2 16:41 03.03. 18:00 +11
 
Piłka Ręczna - Słowenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Branik Maribor - Krka x : 03.03. 19:30 +20
 
Piłka Ręczna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Budakalasz - Eger 1 36:28 03.03. 16:00 +22
 
Oroshazi - Balatonfuredi zwrot : 03.03. 18:00
 
Piłka Ręczna - Węgry - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dunaujvaros - Fehervar 1 : 03.03. 17:00 +12
 
Siofok - Szombathely 1 43:31 03.03. 18:00 +7
 
Ferencvaros - Mosonmagyarovar 1 34:31 03.03. 18:00 +9
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - 1 seria treningowa H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Larson C. - Schuler A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 40:53 03.03. 19:26
 
Dean D. - Tkachenko S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 52:49 03.03. 19:28
 
Stursa V. - Kozisek C.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 53:26 03.03. 19:29
 
Maatta J. - Soukup M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 57:21 03.03. 19:30
 
Polasek V. - Peter D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 54:43 03.03. 19:38
 
Sadreev D. - Kornilov D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 69:58 03.03. 19:39
 
Boyd Clowes M. - Zografski V.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 58:52 03.03. 19:40
 
Aigro A. - Kytosaho N.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 69:67 03.03. 19:41
 
Fettner M. - Freund S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 74:76 03.03. 19:42
 
Murańka K. - Haare A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 69:65 03.03. 19:42
 
Prevc C. - Hoerl J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 81:83 03.03. 19:43
 
Nakamura N. - Kobayashi J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
73:73 03.03. 19:44
 
Deschwanden G. - Ammann S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 19:44
 
Klimov E. - Nazarov M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 80:69 03.03. 19:45
 
Hamann M. - Schmid C.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 77:67 03.03. 19:47
 
Wolny J. - Murańka K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 81:69 03.03. 19:49
 
Stękała A. - Wolny J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 71:81 03.03. 19:50
 
Jelar Z. - Sato K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 69:77 03.03. 19:50
 
Prevc P. - Forfang J.A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 74:83 03.03. 19:51
 
Pavlovcic B. - Aschenwald P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 75:81 03.03. 19:53
 
Aschenwald P. - Hayboeck M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 81:88 03.03. 19:53
 
Johansson R. - Kraft S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 86:94 03.03. 19:55
 
Lindvik M. - Pavlovcic B.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 73:75 03.03. 19:55
 
Kraft S. - Kobayashi R.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 94:78 03.03. 19:55
 
Kobayashi R. - Stękała A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 78:71 03.03. 19:56
 
Żyła P. - Stękała A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 19:56
 
Sato Y. - Paschke P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 85:65 03.03. 19:56
 
Paschke P. - Huber D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 65:93 03.03. 19:56
 
Tande D.A. - Sato Y.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 83:85 03.03. 19:57
 
Kubacki D. - Tande D.A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 19:58
 
Stoch K. - Geiger K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 19:58
 
Geiger K. - Żyła P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 19:58
 
Eisenbichler M. - Lindvik M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 98:73 03.03. 19:59
 
Granerud H.E. - Lanisek A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:00
 
Lanisek A. - Eisenbichler M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:00
 
Lanisek A. - Johansson R.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:00
 
Stoch K. - Żyła P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:00
 
Granerud H.E. - Kubacki D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:01
 
Kubacki D. - Stoch K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:01
 
Granerud H.E. - Eisenbichler M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:02
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - 2 seria treningowa H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Larson C. - Schuler A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 38:41 03.03. 20:11
 
Dean D. - Tkachenko S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 43:46 03.03. 20:13
 
Stursa V. - Kozisek C.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 35:27 03.03. 20:14
 
Maatta J. - Soukup M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 44:24 03.03. 20:15
 
Polasek V. - Peter D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 51:63 03.03. 20:23
 
Sadreev D. - Kornilov D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 72:55 03.03. 20:24
 
Boyd Clowes M. - Zografski V.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 69:70 03.03. 20:25
 
Aigro A. - Kytosaho N.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 73:61 03.03. 20:26
 
Fettner M. - Freund S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 84:68 03.03. 20:27
 
Murańka K. - Haare A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 60:53 03.03. 20:27
 
Prevc C. - Hoerl J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 86:84 03.03. 20:28
 
Jelar Z. - Sato K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 64:79 03.03. 20:29
 
Nakamura N. - Kobayashi J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 66:74 03.03. 20:29
 
Deschwanden G. - Ammann S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:29
 
Klimov E. - Nazarov M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 78:63 03.03. 20:30
 
Hamann M. - Schmid C.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 75:71 03.03. 20:32
 
Wolny J. - Murańka K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 72:60 03.03. 20:33
 
Stękała A. - Wolny J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 75:72 03.03. 20:34
 
Prevc P. - Forfang J.A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 68:79 03.03. 20:35
 
Pavlovcic B. - Aschenwald P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 76:87 03.03. 20:37
 
Aschenwald P. - Hayboeck M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 87:78 03.03. 20:37
 
Johansson R. - Kraft S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 88:95 03.03. 20:39
 
Lindvik M. - Pavlovcic B.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 84:76 03.03. 20:39
 
Kraft S. - Kobayashi R.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 95:74 03.03. 20:39
 
Kobayashi R. - Stękała A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 74:75 03.03. 20:40
 
Żyła P. - Stękała A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:40
 
Paschke P. - Huber D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 58:87 03.03. 20:40
 
Tande D.A. - Sato Y.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 88:77 03.03. 20:41
 
Sato Y. - Paschke P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 77:58 03.03. 20:41
 
Kubacki D. - Tande D.A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:42
 
Stoch K. - Geiger K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:42
 
Geiger K. - Żyła P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:42
 
Eisenbichler M. - Lindvik M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 94:84 03.03. 20:43
 
Granerud H.E. - Lanisek A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:44
 
Lanisek A. - Eisenbichler M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:44
 
Lanisek A. - Johansson R.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:44
 
Stoch K. - Żyła P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:44
 
Granerud H.E. - Kubacki D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:45
 
Kubacki D. - Stoch K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:45
 
Granerud H.E. - Eisenbichler M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 20:46
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - 3 seria treningowa H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Pohjola A. - Marusiak Y.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 51:31 03.03. 20:45
 
Feldorean A. - Belshaw E.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 15:28 03.03. 20:45
 
Devyatkin N. - Mitrofan N.S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 3:23 03.03. 20:46
 
Larson C. - Schuler A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 46:56 03.03. 20:46
 
Dean D. - Tkachenko S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 46:57 03.03. 20:48
 
Stursa V. - Kozisek C.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 34:40 03.03. 20:49
 
Vaskul A. - Vassilyev D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 17:30 03.03. 20:50
 
Maatta J. - Soukup M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 36:41 03.03. 20:50
 
Nousiainen E. - Mankov I.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 30:47 03.03. 20:51
 
Cacina D.A. - Urlaub A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 41:20 03.03. 20:53
 
Kalinichenko V. - Sakala F.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 29:12 03.03. 20:54
 
Maltsev K. - Muminov S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 57:46 03.03. 20:55
 
Polasek V. - Peter D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 46:58 03.03. 20:58
 
Sadreev D. - Kornilov D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 71:63 03.03. 20:59
 
Boyd Clowes M. - Zografski V.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 60:66 03.03. 21:00
 
Aigro A. - Kytosaho N.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 81:70 03.03. 21:01
 
Fettner M. - Freund S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 89:74 03.03. 21:02
 
Murańka K. - Haare A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 58:70 03.03. 21:02
 
Prevc C. - Hoerl J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 88:87 03.03. 21:03
 
Nakamura N. - Kobayashi J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 74:77 03.03. 21:04
 
Deschwanden G. - Ammann S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:04
 
Klimov E. - Nazarov M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 79:82 03.03. 21:05
 
Prevc D. - Deschwanden G.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 76:75 03.03. 21:07
 
Hamann M. - Schmid C.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 79:60 03.03. 21:07
 
Wolny J. - Murańka K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 60:58 03.03. 21:08
 
Stękała A. - Wolny J.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 78:60 03.03. 21:09
 
Jelar Z. - Sato K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 69:87 03.03. 21:09
 
Prevc P. - Forfang J.A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 82:86 03.03. 21:10
 
Pavlovcic B. - Aschenwald P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 69:91 03.03. 21:12
 
Aschenwald P. - Hayboeck M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 91:75 03.03. 21:12
 
Johansson R. - Kraft S.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot :86 03.03. 21:14
 
Lindvik M. - Pavlovcic B.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 76:69 03.03. 21:14
 
Kraft S. - Kobayashi R.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 86:72 03.03. 21:14
 
Kobayashi R. - Stękała A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 72:78 03.03. 21:15
 
Tande D.A. - Sato Y.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 88:90 03.03. 21:15
 
Żyła P. - Stękała A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot :78 03.03. 21:15
 
Paschke P. - Huber D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 74:88 03.03. 21:15
 
Sato Y. - Paschke P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
1 90:74 03.03. 21:16
 
Lindvik M. - Geiger K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
2 76:80 03.03. 21:17
 
Kubacki D. - Tande D.A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot :88 03.03. 21:17
 
Stoch K. - Geiger K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot :80 03.03. 21:17
 
Geiger K. - Żyła P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot 80: 03.03. 21:17
 
Eisenbichler M. - Lindvik M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:18
 
Granerud H.E. - Lanisek A.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:19
 
Lanisek A. - Eisenbichler M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:19
 
Lanisek A. - Johansson R.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:19
 
Stoch K. - Żyła P.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:19
 
Granerud H.E. - Kubacki D.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:20
 
Kubacki D. - Stoch K.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:20
 
Granerud H.E. - Eisenbichler M.
Oberstdorf HS137 (Niemcy)
zwrot : 03.03. 21:21
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - kobiety HS137
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Kramer M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
4 (/1) 03.03. 16:00
 
Takanashi S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1-3 2 (/1) 03.03. 16:00
 
Klinec E.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
6 (/1) 03.03. 16:00
 
Kriznar N.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1-3 3 (/1) 03.03. 16:00
 
Opseth S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
5 (/1) 03.03. 16:00
 
Lundby M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
V,1-3 1 (/1) 03.03. 16:00
 
Althaus K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
12 (/1) 03.03. 16:00
 
Iraschko - Stolz D.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
9 (/1) 03.03. 16:00
 
Bjoerseth T.M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
14 (/1) 03.03. 16:00
 
Brecl J.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
16 (/1) 03.03. 16:00
 
Bogataj U.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
11 (/1) 03.03. 16:00
 
Hoelzl Ch.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
8 (/1) 03.03. 16:00
 
Twardosz A.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
24 (/1) 03.03. 16:00
 
Rajda K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
33 (/1) 03.03. 16:00
 
Karpiel K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
34 (/1) 03.03. 16:00
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - kobiety HS137 H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Kramer M. - pozostałe
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Kramer M. - Takanashi S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Kramer M. - Klinec E.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Takanashi S. - Klinec E.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Takanashi S. - Kriznar N.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Takanashi S. - Opseth S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Klinec E. - Kriznar N.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Klinec E. - Opseth S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Klinec E. - Lundby M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Kriznar N. - Opseth S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Kriznar N. - Lundby M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Kriznar N. - Althaus K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Opseth S. - Lundby M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Opseth S. - Althaus K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Iraschko - Stolz D. - Bjoerseth T.M.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Bjoerseth T.M. - Brecl J.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Bjoerseth T.M. - Bogataj U.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Brecl J. - Bogataj U.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Bogataj U. - Hoelzl Ch.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Twardosz A. - Rajda K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Rajda K. - Konderla N.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Rajda K. - Karpiel K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Konderla N. - Karpiel K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Twardosz A. - Makhinia I.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Rajda K. - Jones P.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Avvakumova I. - Rupprecht A.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Clair J. - Rupprecht A.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Kykkanen J. - Ulrichova K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Ito Y. - Sorschag S.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
1 1:0 03.03. 16:00
 
Eilers N. - Loutitt A.
konkurs indywidualny / Oberstdorf
2 0:1 03.03. 16:00
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - awans do drugiej serii (K)
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
Twardosz A.
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Rajda K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Konderla N.
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Karpiel K.
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Skoki Narciarskie - Mistrz. Świata 2021 - miejsce w zawodach (K)
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
Lundby M. TOP6
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Bjoerseth T.M. TOP8
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Brecl J. TOP10
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Hoelzl Ch. TOP10
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Avvakumova I. TOP12
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Ito Y. TOP15
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Clair J. TOP15
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Seyfarth J. TOP18
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Pagnier J. TOP20
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
nie 0:1 03.03. 16:00
 
Twardosz A. TOP25
konkurs indywidualny / Oberstdorf HS137
tak 1:0 03.03. 16:00
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Swiss Open singiel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kidambi S. - Verma S. 1 2:1 03.03. 09:15 +4
 
Rouxel T. - Sheng, Xiaodong 1 2:0 03.03. 09:35 +6
 
Caljouw M. - Prannoy H.S. 1 2:1 03.03. 09:40 +5
 
Wangcharoen K. - Liew D. 1 2:0 03.03. 10:00 +4
 
Kirchmayr C. - Verma Sou. 2 0:2 03.03. 10:15
 
Coelho de Oliveira Y. - Vitidsarn K. 2 0:2 03.03. 10:35 +4
 
Jayaram A. - Thammasin S. 1 2:0 03.03. 12:35 +5
 
Burestedt F. - Gemke R. 2 0:2 03.03. 12:55 +4
 
Axelsen V. - Ho - Shue J.A. 1 2:0 03.03. 13:35
 
Phetradab K. - Nguyen N. 1 2:1 03.03. 13:45 +6
 
Sirant, Sergey - Lee Z.J. 2 0:2 03.03. 15:30 +4
 
Sen L. - Svendsen V. 2 0:2 03.03. 15:50 +4
 
Abian P. - Parupalli K. 1 2:0 03.03. 16:50 +6
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Swiss Open debel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Mammeri K / Medel Y S - Eipe J / Kjaer R 2 0:2 03.03. 09:15
 
Chew P / Chew R - Ong Y S / Teo E Y 2 1:2 03.03. 09:35
 
Ho - Shue J A / Yakura N - Kusumawardana P / Rambitan Y E Y Y 2 1:2 03.03. 09:40 +5
 
Grimley C / Grimley M - Rankireddy S / Shetty C 2 1:2 03.03. 10:00
 
Birker P / Stipsits D - Popov C / Popov T J 2 0:2 03.03. 10:35
 
Goh S F / Izzuddin N - Astrup K / Rasmussen A S 2 1:2 03.03. 12:30 +5
 
Olofua G / Opeyori A J - Ellis M / Langridge C 2 0:2 03.03. 12:50
 
Lane B / Vendy S - Klindt P I / Thoegersen M 1 2:0 03.03. 13:15
 
Carnando L R / Marthin D - Adam E / Maio J 1 2:0 03.03. 13:50
 
Chia A / Soh W Y - Leydon - davis O / Manota A 1 2:0 03.03. 15:30
 
Fikri M S / Maulana B - Bay J / Moelhede L 2 1:2 03.03. 16:00 +4
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Swiss Open singiel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sarosi L. - Kjaersfeldt L.H. 2 1:2 03.03. 09:00
 
Chochuwong P. - Kuuba K. 1 2:1 03.03. 09:20
 
Kim G.E. - Katethong S. 2 1:2 03.03. 09:55 +6
 
Tan L. - Christophersen L. 2 0:2 03.03. 10:15 +6
 
Polikarpova K. - Hart J. 1 2:0 03.03. 11:30 +5
 
Kosetskaya E. - Ongbamrungphan B. 2 0:2 03.03. 11:50 +5
 
Marin C. - Perminova N. 1 2:0 03.03. 12:45
 
Hartawan R. - Wang I. 2 0:2 03.03. 13:05 +4
 
Jakobsen J.D. - Jaquet S. 1 2:0 03.03. 13:15 +5
 
Yigit N. - Pusarla Venkata S. 2 0:2 03.03. 14:15
 
Zhang B. - Zetchiri L. 1 2:0 03.03. 14:50
 
De Visch Eijbergen S. - Demirbag A. 2 0:2 03.03. 15:10 +6
 
Nehwal S. - Chaiwan P. 2 1:2 03.03. 16:30 +4
 
Qi X. - Sung J.H. 2 0:2 03.03. 17:00 +5
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Swiss Open debel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Racloz C / Stadelmann J - Sjoo M / Sjoo T 2 0:2 03.03. 09:00 +4
 
Piek S / Seinen C - Tirtosentono A / Van der Aar I 1 2:1 03.03. 09:20 +5
 
Lundgaard S / Paredes C - Aimsaard B / Aimsaard N 2 0:2 03.03. 09:55 +7
 
Akchurina A / Morozova O - Lefel E / Tran A 1 2:1 03.03. 10:15 +4
 
Stoeva G / Stoeva S - Kudsk A C / Schulz S 1 2:0 03.03. 10:20
 
Lado A / Williams V - Frost K / Ryan M 2 1:2 03.03. 12:15 +4
 
Fruergaard M / Thygesen S - Finne - Ipsen J / Surrow M 1 2:1 03.03. 12:50 +5
 
Tan P K L / Thinaah M - Au Yeong S / Hochmeir K 1 2:0 03.03. 13:10
 
Ostermeyer K / Volkmann F - Marran K K / Ruutel H 1 2:1 03.03. 13:10 +4
 
Ponnappa A / Reddy N S - Jaeger A / Kuspert S 1 2:0 03.03. 15:45
 
Magelund A / Ravn F - Birch C / Smith L 1 2:0 03.03. 16:05 +4
 
Macpherson J / Torrance C - Boeje A / Poulsen M 2 0:2 03.03. 16:10 +4
 
Busch C / Schulz A - Honderich R / Tsai K 2 1:2 03.03. 16:30 +4
 
Bandy - Finlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Veitera - Narukera 1 : 03.03. 17:30
 
Akilles - JPS 1 : 03.03. 18:30
 
Bandy - Rosja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Syktywkar - Neftianik 2 : 03.03. 10:00
 
Irkuck - Archangielsk 2 : 03.03. 12:00
 
Kemerowo - Krasnojarsk 2 : 03.03. 13:00
 
Uljanowsk - Dyn. Moskwa 2 : 03.03. 15:30
 
Bandy - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AIK - Vasteras SK 1 : 03.03. 18:00
 
Villa Lidkoping - Sirius 1 : 03.03. 18:00
 
Sandvikens - Vetlanda 1 : 03.03. 19:00
 
Baseball - USA - MLB Preaseason
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Cincinnati - L.A. Angels 1 7:5 03.03. 02:05 +1
 
San Francisco - LA Dodgers zwrot : 03.03. 03:05 +1
 
Detroit - Philadelphia 2 2:4 03.03. 19:05
 
Atlanta - Baltimore 2 1:8 03.03. 19:05
 
Tampa Bay - Pittsburgh 1 3:1 03.03. 19:05
 
Baseball - Japonia - NPB Preseason
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Orix - Chiba 2 0:2 03.03. 06:00
 
Yomiuri - Tokyo YS 2 1:6 03.03. 07:00
 
Fukuoka - Chunichi 1 4:1 03.03. 08:00
 
Hokkaido - Saitama 1 7:0 03.03. 10:00
 
Biegi Narciarskie - MŚ Oberstdorf 2021 - 15 km dowolnym (bieg indywidualny)
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Bolshunov A. 4 (/1) 03.03. 13:15
 
Krueger S.H. 1-3 2 (/1) 03.03. 13:15
 
Roethe S. 6 (/1) 03.03. 13:15
 
Holund H.C. V,1-3 1 (/1) 03.03. 13:15
 
Spitsov D. zwrot (/) 03.03. 13:15
 
Manificat M. 16 (/1) 03.03. 13:15
 
Yakimushkin I. 11 (/1) 03.03. 13:15
 
Musgrave A. 10 (/1) 03.03. 13:15
 
Melnichenko A. 12 (/1) 03.03. 13:15
 
Amundsen H.O. 1-3 3 (/1) 03.03. 13:15
 
Sundby M.J. 7 (/1) 03.03. 13:15
 
Amundsen H.O. 1-3 3 (/1) 03.03. 13:15
 
Cologna D. 13 (/1) 03.03. 13:15
 
Bury D. 32 (/1) 03.03. 13:15
 
Biegi Narciarskie - MŚ Oberstdorf 2021 - 15 km dowolnym (bieg indywidualny) H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Spitsov D. - Yakimushkin I. zwrot : 03.03. 13:15
 
Manificat M. - Niskanen I. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Bolshunov A. - pozostali 2 0:1 03.03. 13:15
 
Bolshunov A. - Krueger S.H. 2 0:1 03.03. 13:15
 
Bolshunov A. - Roethe S. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Bolshunov A. - Holund H.C. 2 0:1 03.03. 13:15
 
Krueger S.H. - Roethe S. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Krueger S.H. - Holund H.C. 2 0:1 03.03. 13:15
 
Krueger S.H. - Spitsov D. zwrot : 03.03. 13:15
 
Roethe S. - Holund H.C. 2 0:1 03.03. 13:15
 
Roethe S. - Spitsov D. zwrot : 03.03. 13:15
 
Holund H.C. - Spitsov D. zwrot : 03.03. 13:15
 
Holund H.C. - Manificat M. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Spitsov D. - Manificat M. zwrot : 03.03. 13:15
 
Parisse C. - Lapierre J. zwrot : 03.03. 13:15
 
Parisse C. - Schumacher G. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Musgrave A. - Amundsen H.O. 2 0:1 03.03. 13:15
 
Cologna D. - Burman J. 2 0:1 03.03. 13:15
 
Burman J. - de Fabiani F. zwrot : 03.03. 13:15
 
Sundby M.J. - Niskanen I. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Sundby M.J. - Poromaa W. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Musgrave A. - Parisse C. 1 1:0 03.03. 13:15
 
Esport - Counter Strike - ESEA Premier EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Anonymo - PACT
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 19:00 +16
 
Sprout - Nexus
do 2 zwycięstw
zwrot : 03.03. 19:00
 
sAw - Singularity
do 2 zwycięstw
zwrot : 03.03. 19:00
 
Esport - Counter Strike - ESEA Premier NA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Levitate - Triumph
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 03:00 +8
 
The Commission - RBG
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 03:00 +8
 
Rebirth - High Coast
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 03:00 +12
 
Watch This - SKDC
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 03:00 +12
 
Bad News Bears - Mythic
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 03:00 +8
 
Esport - Counter Strike - ESEA Premier AUS
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ninja - Dynasty
do 2 zwycięstw
zwrot : 03.03. 10:00
 
munanyo - Animal Squad
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 10:00 +12
 
Caught off Guard - Sylyx
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 10:00 +12
 
Esport - Counter Strike - Aorus League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bravos - Sharks 2 6:16 03.03. 00:00
 
DETONA - INTZ 1 16:6 03.03. 01:15
 
Paquetá - Santos 2 9:16 03.03. 02:30
 
Esport - Counter Strike - ESEA Advanced EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Budapest Five - Finest 1 16:13 03.03. 17:00
 
Ambush - KOVA 2 4:16 03.03. 18:00
 
TPT - IN.GAME 2 9:16 03.03. 18:00
 
Tricked - Royals 1 16:12 03.03. 18:00
 
Blink - CrowCrowd 1 16:12 03.03. 19:00
 
SJ - MNA 2 14:16 03.03. 19:00
 
The Dice - SPARX 1 16:13 03.03. 19:00
 
Unicorns of Love - Peak 2 6:16 03.03. 19:00
 
Izako Boars - Tricked 1 16:7 03.03. 20:00
 
Pompa - hREDS 2 12:16 03.03. 20:00
 
Sampi - Nordavind 2 10:16 03.03. 20:00
 
ex - Vexed - 4Elements 1 16:1 03.03. 20:00
 
Esport - Counter Strike - Snow Sweet Snow Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Anonymo - GODSENT
do 2 zwycięstw
1 2:1 03.03. 09:00 +12
 
100PG - Movistar Riders
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 09:00 +12
 
Copenhagen Flames - MIBR
do 2 zwycięstw
1 2:1 03.03. 12:00 +12
 
AGO - Endpoint
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 12:00 +12
 
SINNERS - Trident
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 15:00 +12
 
Winstrike - SKADE
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 16:30 +12
 
Nemiga - TeamOne
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 18:00 +12
 
Esport - Counter Strike - Svenska EN
mecz Poprawne typy Wynik Data  
MyGame - familia 1 16:9 03.03. 19:00
 
Young Ninjas - ECOGOBLINS 1 16:13 03.03. 19:00
 
Esport - Counter Strike - ESL Indie
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Headshot Esports - BL4ZE Esports 2 7:16 03.03. 14:30
 
Esport - Counter Strike - LVP Unity Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Miami Pitingos - Velox 2 1:2 03.03. 17:00
 
Esport - Counter Strike - Pinnacle Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
EC Kyiv - hREDS 2 14:16 03.03. 10:00 +6
 
Apeks - K23 1 16:13 03.03. 11:30 +6
 
hREDS - Apeks
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 13:00
 
Lyngby Vikings - Galaxy Racer zwrot : 03.03. 16:00
 
Lilmix - Lemondogs 1 16:6 03.03. 16:00 +6
 
Lilmix - Copenhagen Flames zwrot : 03.03. 17:30
 
Copenhagen Flames - Galaxy Racer 1 19:17 03.03. 17:30 +6
 
Esport - League of Legends - Ultraliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Illuminar Gaming - AGO ROGUE
Polsat Games
1 1:0 03.03. 17:30 +9
 
devils.one - Team ESCA Gaming
Polsat Games
2 0:1 03.03. 18:30 +9
 
Komil&Friends - Gentlemens Gaming
Polsat Games
2 0:1 03.03. 19:30 +9
 
K1CK - 7more7 Pompa Team
Polsat Games
1 1:0 03.03. 20:30 +9
 
Esport - League of Legends - LPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
eStar - Rare Atom
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 10:00 +26
 
LGD Gaming - Team WE
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 12:00 +26
 
Esport - League of Legends - CBLOL Academy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rensga Academy - INTZ Academy 1 1:0 03.03. 00:00
 
Flamengo Academy - Cruzeiro Academy 1 1:0 03.03. 01:00
 
Esport - League of Legends - LDL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Invictus Young - WanZhen
do 2 zwycięstw
1 2:1 03.03. 07:00 +8
 
MAX - LGD Young
do 2 zwycięstw
2 0:2 03.03. 09:00 +8
 
Pinnacle - Shu Dai Xiong
do 2 zwycięstw
2 1:2 03.03. 09:00 +8
 
Bilibili Junior - Oh My Dream
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 11:00 +8
 
Esport - League of Legends - LPLOL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
OFFSET - EFIVE 1 1:0 03.03. 00:00
 
Esport - League of Legends - NLC
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nordavind - KOVA
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 18:00
 
Esport - League of Legends - Prime League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
PENTA 1860 - mousesports 2 0:1 03.03. 18:00
 
GamerLegion - EURONICS 1 1:0 03.03. 19:00
 
Esport - Dota 2 - Epic League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vikin.gg - VP.Prodigy
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 17:00
 
Esport - Dota 2 - FMWH Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team MagMa - Aster.Aries
do 2 zwycięstw
2 1:2 03.03. 09:00
 
Elephant - CDEC Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:0 03.03. 12:00
 
Esport - Dota 2 - Moon Studio New Year Showdown
mecz Poprawne typy Wynik Data  
LBZS - Dalanjing Gaming
do 2 zwycięstw
zwrot : 03.03. 08:00
 
Neon Esports - Yangon Galacticos 1 2:0 03.03. 10:00
 
Aster.Aries - Execration 2 0:2 03.03. 12:30
 
Esport - StarCraft 2 - ITaX
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TY - Trap zwrot : 03.03. 11:00
 
INnoVation - Zest zwrot : 03.03. 12:00
 
Esport - StarCraft 2 - ITaX Trovo
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Innovation - DongRaeGu 1 3:2 03.03. 14:00
 
Stats - ByuN 1 3:1 03.03. 15:00
 
Futsal - Rozgr. międzynarodowe - elim. Mistrz. Europy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Węgry - Izrael 2 3:7 03.03. 13:30 +1
 
Albania - Dania 2 : 03.03. 19:00
 
Chorwacja - Ukraina 1 3:2 03.03. 19:30 +1
 
Krykiet - Rozgr. międzynarodowe - T20 Series - Nowa Zelandia vs. Australia
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Nowa Zelandia - Australia 2 0:1 03.03. 07:00
 
Krykiet - Rozgr. międzynarodowe - T20 Series Nowa Zelandia vs. Anglia kobiet
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Nowa Zelandia - Anglia 2 0:1 03.03. 03:00
 
Krykiet - Pakistan - Super League
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Karachi - Peshawar 1 1:0 03.03. 10:00
 
Quetta - Sultans 1 1:0 03.03. 15:00
 
Koszykówka 3x3 - Rosja - Liga Pro
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
SKIF Khabarovsk - Lokomotiv Khabarovsk 2 9:21 03.03. 07:00 +2
 
Spartak Khabarovsk - Dynamo Khabarovsk 1 21:20 03.03. 07:30 +2
 
Europa Khabarovsk - Zenit Khabarovsk 2 18:21 03.03. 10:15 +2
 
Amur Khabarovsk - Erofey Khabarovsk 1 21:18 03.03. 10:45 +2
 
Piłka Wodna - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzów
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brescia - Waspo Hannover
na Węgrzech
1 19:11 03.03. 14:00
 
CN Marseille - Recco 2 8:10 03.03. 15:15
 
VK Jug Co - Spandau 04
we Włoszech
1 12:10 03.03. 17:45
 
Pvk Jadran Carine - CN Barceloneta
na Węgrzech
2 9:12 03.03. 19:00
 
Ortigia - Olympiakos
we Włoszech
2 8:10 03.03. 20:15
 
Piłka Wodna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Miskolc - OSC Budapeszt 2 8:15 03.03. 18:00
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Gibraltar Open
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bingham S. - Greene G.
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / 1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów / Eurosport 2
1 4:0 03.03. 10:00 +6
 
Highfield L. - Patrick F.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 3:4 03.03. 10:00 +6
 
Pinches B. - Hamilton A.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 2:4 03.03. 10:00 +6
 
Dale D. - Pengfei T.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 0:4 03.03. 10:00 +6
 
Lawler R. - Brown J.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów / Eurosport 2
1 4:3 03.03. 12:30 +6
 
Jones Jak - Day R.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
1 4:3 03.03. 12:30 +6
 
Donaldson S. - Lines P.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
1 4:2 03.03. 13:25 +6
 
Filipiak K. - Mcmanus A.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 0:4 03.03. 14:00 +6
 
McGill A. - Heathcote L.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
1 4:0 03.03. 15:00 +6
 
Higgins J. - Wilson J.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
zwrot : 03.03. 15:00
 
Astley J. - Carter A.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 2:4 03.03. 15:35 +6
 
Junxu P. - Figueiredo I.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
1 4:3 03.03. 15:45 +6
 
Walker L. - ONeill J.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 2:4 03.03. 16:50 +6
 
Amiri A. - Songsermsawad A.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
zwrot : 03.03. 17:30
 
Castle B.J. - Woollaston B.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
2 3:4 03.03. 17:30 +6
 
Uh - Nooh T. - Maddocks S.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
1 4:0 03.03. 18:05 +6
 
Hussain H. - Wilson J.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów / Eurosport 2
2 0:4 03.03. 19:00 +6
 
Pinhey H. - Songsermsawad A.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów / Eurosport 2
2 1:4 03.03. 19:15 +4
 
OSullivan R. - Carter A.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
zwrot : 03.03. 20:00
 
Dott G. - Hancorn B.
1/64 finału / do 4 wygranych frame'ów
zwrot : 03.03. 20:00
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Gibraltar Open - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Day R. 0 (/1) 03.03. 10:00
 
Brown J. 0 (/1) 03.03. 10:00
 
Filipiak K. 0 (/1) 03.03. 10:00
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Contenders Doha
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Tsuboi G. - Calderano H. 2 1:3 03.03. 12:15
 
Alamiyan N. - Ovtcharov D. 2 1:3 03.03. 13:20
 
Jorgic D. - Karlsson K. 2 1:3 03.03. 13:35
 
Geraldo J. - Wang Y. zwrot : 03.03. 13:35
 
Levenko A. - Pitchford L. 1 3:1 03.03. 13:35
 
Falck M. - Bobocica M. 1 3:1 03.03. 13:50
 
Aruna Q. - Gnanasekaran S. 1 3:0 03.03. 14:00
 
Achanta S.K. - Sirucek P. 1 3:2 03.03. 14:15
 
Lee S. - Gardos R. 1 3:1 03.03. 14:15
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Contenders Doha debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cho D / Lee S - Ecseki N / Szudi A 1 3:0 03.03. 17:20
 
Chen C - A / Chuang C - Y - Apolonia T / Monteiro J 1 3:0 03.03. 17:35
 
Karakasevic A / Pistej L - Falck M / Karlsson K 1 3:2 03.03. 17:35
 
Achanta S K / Gnanasekaran S - Alto G / Cifuentes H 2 0:3 03.03. 18:05
 
Ishiy V / Tsuboi G - Ionescu O / Robles A 2 2:3 03.03. 18:15
 
Allegro M / Lambiet F - Gardos R / Habesohn D 1 3:2 03.03. 18:15
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Contenders Doha kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Zhang L. - Ishikawa K. 2 2:3 03.03. 12:00
 
Sawettabut S. - Feng T. 1 3:2 03.03. 12:15
 
Shin Y. - Kihara M. 2 0:3 03.03. 12:15
 
Diaz A. - Pesotska M. 2 2:3 03.03. 12:40
 
Shan X. - Zhang M. 1 3:1 03.03. 12:55
 
Takahashi B. - Gaponova G. 2 0:3 03.03. 12:55
 
Mikhaylova P. - Tailakova M. 2 1:3 03.03. 12:55
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Contenders Doha debel kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hirano M / Ishikawa K - Noskova Y / Vorobeva O 1 3:1 03.03. 16:00
 
Hayata H / Kihara M - Odo S / Yokoi S 1 3:1 03.03. 16:15
 
Loeuillette S / Yuan J N - Mittelham N / Shan X 1 3:1 03.03. 16:15
 
Paranang O / Sawettabut S - Faramarzi M / Mohamed A 1 3:0 03.03. 16:15
 
Balazova B / Matelova H - Diaz A / Diaz M 1 3:0 03.03. 16:40
 
Lin Y / Yu M - Ali Mah / Ali Mar 1 3:0 03.03. 16:55
 
Choi H / Lee Z - Cheng H - T / Chen S - Y 2 1:3 03.03. 16:55
 
Monteiro Dodean D / Samara E - Jeon J / Yang H 2 1:3 03.03. 16:55
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Setka Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Solomko R. - Rehotun D. 1 3:0 03.03. 00:55 +6
 
Hnoievoi R. - Gomilko O. 1 3:1 03.03. 01:25 +5
 
Solomko R. - Hnoievoi R. 1 3:1 03.03. 02:25 +5
 
Lyushnya A. - Gomilko O. 2 2:3 03.03. 03:25 +5
 
Lyushnya A. - Hnoievoi R. 2 2:3 03.03. 04:25 +5
 
Rehotun D. - Gomilko O. 2 2:3 03.03. 04:55 +5
 
Solomko R. - Lyushnya A. 2 2:3 03.03. 05:25 +6
 
Hnoievoi R. - Rehotun D. 1 3:2 03.03. 06:25 +5
 
Studinikin M. - Khodakivskyi O. 2 0:3 03.03. 06:50 +6
 
Fedoryshyn I. - Karachevskiy T. 2 0:3 03.03. 07:00 +5
 
Popov S. - Butko V. 1 3:1 03.03. 07:05 +5
 
Yurkov A. - Valchuk I. 2 0:3 03.03. 07:10 +5
 
Burdelnyy S. - Klymenko K. 1 3:2 03.03. 07:15 +5
 
Barei V. - Fylypiv R. 2 0:3 03.03. 07:20 +5
 
Teteruk M. - Dombrovskyi A. 2 2:3 03.03. 07:30 +5
 
Shyriaiev V. - Lukianevych V. 1 3:0 03.03. 07:35 +5
 
Lazuryk D. - Kurischenko Y. 2 0:3 03.03. 07:40 +8
 
Hries V. - Khairov D. 2 0:3 03.03. 07:45 +5
 
Kalachevskyi D. - Zholubak M. 2 1:3 03.03. 07:50 +5
 
Bihun R. - Kozak D. 1 3:0 03.03. 07:50 +5
 
Kovalchuk O. - Isakov V. 1 3:1 03.03. 07:55 +5
 
Zhyrnov O. - Vlasenko V. zwrot : 03.03. 08:00
 
Syvych V. - Sotnikov E. 2 1:3 03.03. 08:05 +5
 
Valchuk I. - Mischenko V. 1 3:2 03.03. 08:10 +5
 
Pereguda O. - Nesterchuk D. 2 1:3 03.03. 08:15 +5
 
Studinikin M. - Fylypiv R. 1 3:2 03.03. 08:20 +5
 
Fedoryshyn I. - Dombrovskyi A. 2 2:3 03.03. 08:30 +5
 
Popov S. - Lukianevych V. 2 0:3 03.03. 08:35 +5
 
Lazuryk D. - Yurkov A. 1 3:1 03.03. 08:40 +5
 
Khairov D. - Burdelnyy S. 2 1:3 03.03. 08:45 +5
 
Rybka A. - Ratushniak V. 2 1:3 03.03. 08:50 +5
 
Kozak D. - Khodakivskyi O. 2 0:3 03.03. 08:50 +7
 
Kanunnikov I. - Kyi Y. 2 1:3 03.03. 08:55 +5
 
Vlasenko V. - Karachevskiy T. 1 3:2 03.03. 09:00 +5
 
Sotnikov E. - Butko V. 1 3:0 03.03. 09:05 +5
 
Kurischenko Y. - Mischenko V. 2 1:3 03.03. 09:10 +6
 
Pereguda O. - Klymenko K. 2 2:3 03.03. 09:15 +5
 
Barei V. - Bihun R. 2 1:3 03.03. 09:20 +5
 
Kovalchuk O. - Tkachev S. 1 3:0 03.03. 09:25 +5
 
Teteruk M. - Zhyrnov O. zwrot : 03.03. 09:30
 
Shyriaiev V. - Syvych V. 1 3:2 03.03. 09:35 +5
 
Lazuryk D. - Valchuk I. 1 3:0 03.03. 09:40 +8
 
Nesterchuk D. - Hries V. 1 3:1 03.03. 09:45 +7
 
Studinikin M. - Kozak D. 1 3:0 03.03. 09:50 +6
 
Ratushniak V. - Kalachevskyi D. 1 3:0 03.03. 09:50 +5
 
Kyi Y. - Isakov V. 1 3:1 03.03. 09:55 +5
 
Popov S. - Sotnikov E. 2 2:3 03.03. 10:05 +5
 
Yurkov A. - Kurischenko Y. 2 1:3 03.03. 10:10 +7
 
Pereguda O. - Burdelnyy S. 1 3:2 03.03. 10:15 +5
 
Rybka A. - Pysar D. 2 2:3 03.03. 10:20 +5
 
Bihun R. - Fylypiv R. 1 3:2 03.03. 10:20 +5
 
Zhyrnov O. - Dombrovskyi A. zwrot : 03.03. 10:30
 
Syvych V. - Lukianevych V. 1 3:0 03.03. 10:35 +7
 
Lazuryk D. - Mischenko V. 1 3:0 03.03. 10:40 +5
 
Khairov D. - Nesterchuk D. 1 3:0 03.03. 10:45 +5
 
Barei V. - Khodakivskyi O. 2 0:3 03.03. 10:50 +10
 
Zholubak M. - Ratushniak V. 2 0:3 03.03. 10:50 +5
 
Kovalchuk O. - Kyi Y. 2 1:3 03.03. 10:55 +5
 
Teteruk M. - Karachevskiy T. 1 3:2 03.03. 11:00 +5
 
Shyriaiev V. - Butko V. 1 3:1 03.03. 11:05 +8
 
Valchuk I. - Kurischenko Y. 2 1:3 03.03. 11:10 +5
 
Klymenko K. - Hries V. 2 2:3 03.03. 11:15 +5
 
Studinikin M. - Bihun R. 1 3:2 03.03. 11:20 +5
 
Kanunnikov I. - Tkachev S. 2 2:3 03.03. 11:25 +5
 
Fedoryshyn I. - Zhyrnov O. zwrot : 03.03. 11:30
 
Popov S. - Syvych V. 1 3:1 03.03. 11:35 +5
 
Yurkov A. - Mischenko V. 2 0:3 03.03. 11:40 +7
 
Nesterchuk D. - Burdelnyy S. 1 3:0 03.03. 11:45 +5
 
Barei V. - Kozak D. 1 3:1 03.03. 11:50 +5
 
Pysar D. - Kalachevskyi D. 1 3:0 03.03. 11:50 +5
 
Teteruk M. - Vlasenko V. 1 3:1 03.03. 12:00 +5
 
Shyriaiev V. - Sotnikov E. 1 3:0 03.03. 12:05 +5
 
Pereguda O. - Hries V. 2 0:3 03.03. 12:15 +5
 
Hries V. - Pereguda O. 1 3:0 03.03. 12:15 +5
 
Rybka A. - Zholubak M. 1 3:1 03.03. 12:20 +5
 
Fylypiv R. - Khodakivskyi O. 2 0:3 03.03. 12:20 +12
 
Kovalchuk O. - Kanunnikov I. 2 2:3 03.03. 12:25 +5
 
Dombrovskyi A. - Karachevskiy T. 1 3:2 03.03. 12:30 +5
 
Lukianevych V. - Butko V. 2 1:3 03.03. 12:35 +5
 
Khairov D. - Klymenko K. 1 3:0 03.03. 12:45 +7
 
Studinikin M. - Barei V. 1 3:1 03.03. 12:50 +6
 
Pysar D. - Ratushniak V. 1 3:0 03.03. 12:50 +5
 
Fedoryshyn I. - Teteruk M. 2 1:3 03.03. 13:00 +7
 
Popov S. - Shyriaiev V. 2 0:3 03.03. 13:05 +5
 
Burdelnyy S. - Hries V. 2 2:3 03.03. 13:15 +5
 
Bihun R. - Khodakivskyi O. 2 1:3 03.03. 13:20 +9
 
Tkachev S. - Isakov V. 2 2:3 03.03. 13:25 +5
 
Syvych V. - Butko V. 2 0:3 03.03. 13:35 +7
 
Nesterchuk D. - Klymenko K. 2 0:3 03.03. 13:45 +5
 
Pysar D. - Zholubak M. 1 3:0 03.03. 13:50 +5
 
Kozak D. - Fylypiv R. 2 0:3 03.03. 13:50 +5
 
Vlasenko V. - Dombrovskyi A. 1 3:1 03.03. 14:00 +5
 
Sotnikov E. - Lukianevych V. 2 1:3 03.03. 14:05 +8
 
Pereguda O. - Khairov D. 2 1:3 03.03. 14:15 +8
 
Rybka A. - Kalachevskyi D. 1 3:2 03.03. 14:20