Nowe wygrane
  • K.Z. 01.02.2023
    312.57 zł
  • D.W. 01.02.2023
    143.88 zł
  • B.Ł. 01.02.2023
    221.76 zł
  • P.S. 01.02.2023
    138.60 zł
  • Ł.R. 01.02.2023
    693.12 zł

Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Wprowadź numer kuponu

Numer kuponu powinien zawierać same cyfry.

Nie ma takiego kuponu

Gdzie szukać numeru kuponu?
Numer znajdziesz na wydrukowanym kuponie, pod datą przyjęcia zakładu lub pod kodem kreskowym.
ZAMKNIJ

Wyniki

Zakłady Specjalne - HIT DNIA - HIT DNIA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Waalwijk - Go Ahead
piłka nożna, Holandia 1 liga
1,1X,12 3:1 01.02. 20:00
 
Lewandowski strzeli gola - Lewandowski nie strzeli gola
piłka nożna, Hiszpania 1 liga (zakład dot. meczu Betis - Barcelona)
1,1X,12 1:0 01.02. 21:00
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - SUPEROFERTA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ENCE - paiN
Esport, Counter Strike, IEM Katowice Play-In
1,1X,12 16:7 01.02. 11:00
 
van Uytvanck A. - Korpatsch T.
tenis, WTA Lyon
1,1X,12 2:0 01.02. 13:45
 
Lisowski J. - Anda Z.
snooker, German Masters
1,1X,12 5:0 01.02. 15:00
 
Kędzierzyn - Gdańsk
siatkówka, Polska Puchar
1,1X,12 3:0 01.02. 17:30
 
RB Lipsk - Hoffenheim
piłka nożna, Puchar Niemiec
1,1X,12 3:1 01.02. 18:00
 
Galatasaray - Umraniyespor
piłka nożna, Turcja 1 liga
1,1X,12 3:2 01.02. 18:00
 
Stuttgart - ŁKS Łódź
siatkówka, Liga Mistrzyń
1,1X,12 3:2 01.02. 19:00
 
Legnica - Lech
piłka nożna, Polska Ekstraklasa
x,1X,X2 2:2 01.02. 19:00
 
Bad News Eagles - 9INE
Esport, Counter Strike, ESL Challenger League EU
zwrot : 01.02. 19:00
 
Lille - Clermont
piłka nożna, Francja 1 liga
x,1X,X2 0:0 01.02. 19:00
 
Valencia - Polkowice
koszykówka, Euroliga kobiet
1,1X,12 69:64 01.02. 20:00
 
Komprachcice - Piast Gliwice
futsal, Polska Ekstraklasa
2,X2,12 1:2 01.02. 20:00
 
Maritimo - FC Porto
piłka nożna, Portugalia 1 liga
2,X2,12 0:2 01.02. 20:00
 
Mainz - Bayern
piłka nożna, Puchar Niemiec
2,X2,12 0:4 01.02. 20:45
 
Hearts - Rangers
piłka nożna, Szkocja 1 liga
2,X2,12 0:3 01.02. 20:45
 
Real Madryt - Panathinaikos
koszykówka, Euroliga
1,1X,12 83:68 01.02. 20:45
 
Man. Utd - Nottingham
piłka nożna, Anglia Puchar Ligi
1,1X,12 2:0 01.02. 21:00
 
Monaco - Auxerre
piłka nożna, Francja 1 liga
1,1X,12 3:2 01.02. 21:00
 
Montpellier - PSG
piłka nożna, Francja 1 liga
2,X2,12 1:3 01.02. 21:00
 
Betis - Barcelona
piłka nożna, Hiszpania 1 liga
2,X2,12 1:2 01.02. 21:00
 
Roma - Cremonese
piłka nożna, Puchar Włoch
2,X2,12 1:2 01.02. 21:00
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Klubowe Mistrzostwa Świata (w Maroku)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al Ahly Kair - Auckland City
1/8 finału
1,1X,12 3:0 01.02. 20:00 +107
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zhodino - Din. Brest x,1X,X2 2:2 01.02. 09:30 +6
 
ASU Poli Timisoara - CS Hunedoara 2,X2,12 0:1 01.02. 11:00 +7
 
Ostrava II - Slavia Praga II 2,X2,12 1:4 01.02. 11:30 +8
 
Sparta Praga II - Sokol Hostoun 1,1X,12 2:0 01.02. 11:30 +8
 
Stomil Olsztyn - Jagiellonia II
w Biskupcu
1,1X,12 2:1 01.02. 12:00
 
Stężyca - Kartuzy zwrot : 01.02. 12:00
 
Lihnidos - Stip 2,X2,12 1:2 01.02. 12:00 +7
 
Zoria Ługańsk - Horsens x,1X,X2 0:0 01.02. 12:00 +6
 
Stężyca - Kartuzy 2,X2,12 0:1 01.02. 12:00 +20
 
Kosice - Slavoj Trebisov 1,1X,12 1:0 01.02. 12:00 +8
 
Hutnik - Stalowa Wola 2,X2,12 0:1 01.02. 12:00
 
Olsztyn - Jagiellonia II 1,1X,12 2:1 01.02. 12:00 +7
 
Molde - Brattvaag 1,1X,12 8:1 01.02. 13:00 +1
 
Resovia Rzeszów - BW Linz
w Turcji
2,X2,12 0:3 01.02. 13:00
 
Podbeskidzie - Minaj
w Turcji
zwrot : 01.02. 14:00
 
Gorica - Primorje 1,1X,12 1:0 01.02. 14:00 +7
 
Backa Topola - Graficar Belgrad 1,1X,12 2:1 01.02. 14:00 +8
 
Sz. Donieck - Maribor x,1X,X2 4:4 01.02. 15:30 +60
 
Rubin Kazań - Nawbahor 1,1X,12 6:0 01.02. 15:30 +1
 
Tomaszów Maz. - Skierniewice 2,X2,12 1:2 01.02. 16:00
 
Elbląg - Jaguar Gdańsk 1,1X,12 10:0 01.02. 18:00
 
KSZO Ostrowiec - Korona Rzeszów 1,1X,12 6:0 01.02. 19:00
 
Hadamar - Gonsenheim 2,X2,12 0:4 01.02. 19:30 +7
 
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - Mistrz. Ameryki Płd. U20 (w Kolumbii)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Urugwaj U20 - Kolumbia U20 1,1X,12 1:0 01.02. 02:00 +42
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Legnica - Lech
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / CANAL+ Sport
x,1X,X2 2:2 01.02. 19:00 +196
 
Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa - Najlepszy Strzelec
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Davo
2022/2023 - 9 goli
0 (/1) 01.02. 18:00
 
Piłka Nożna - Anglia - Puchar Ligi
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Man. Utd - Nottingham
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / półfinał / wynik pierwszego meczu: 3-0
1,1X,12 2:0 01.02. 21:00 +238
 
Piłka Nożna - Anglia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Oxford - Barnsley 2,X2,12 1:2 01.02. 20:45 +67
 
Piłka Nożna - Belgia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Eupen - Genk x,1X,X2 1:1 01.02. 18:45 +98
 
Piłka Nożna - Belgia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
St. Gilloise - Antwerp
półfinał / pierwszy mecz
1,1X,12 1:0 01.02. 20:45 +92
 
Piłka Nożna - Belgia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Club Brugge U23 - Lierse 1,1X,12 1:0 01.02. 18:30 +41
 
Piłka Nożna - Belgia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Aalst - St. Liege 2 : 01.02. 20:30 +4
 
Piłka Nożna - Francja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Reims - Lorient 1,1X,12 4:2 01.02. 19:00 +195
 
Nantes - Marsylia
Eleven Sports 2
2,X2,12 0:2 01.02. 19:00 +220
 
Lille - Clermont
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / CANAL+ Sport 5 / Eleven Sports 3
x,1X,X2 0:0 01.02. 19:00 +207
 
Angers - Ajaccio 2,X2,12 1:2 01.02. 19:00 +193
 
Toulouse - Troyes 1,1X,12 4:1 01.02. 19:00 +192
 
Rennes - Strasbourg 1,1X,12 3:0 01.02. 21:00 +196
 
Lens - Nice
CANAL+ Sport 5 / Eleven Sports 3
2,X2,12 0:1 01.02. 21:00 +205
 
Monaco - Auxerre
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 3:2 01.02. 21:00 +211
 
Montpellier - PSG
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 2
2,X2,12 1:3 01.02. 21:00 +211
 
Lyon - Brest x,1X,X2 0:0 01.02. 21:00 +206
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Betis - Barcelona
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / CANAL+ Sport
2,X2,12 1:2 01.02. 21:00 +349
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sevilla - Huelva 1,1X,12 1:0 01.02. 18:00 +7
 
Valencia - Barcelona 2,X2,12 0:4 01.02. 19:00 +6
 
Real Madryt - Real Sociedad 1,1X,12 4:1 01.02. 21:00 +8
 
Piłka Nożna - Holandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Waalwijk - Go Ahead zwrot : 01.02. 20:00
 
Waalwijk - Go Ahead
uwaga: wyższe kursy w HICIE DNIA
1,1X,12 3:1 01.02. 20:00 +99
 
Piłka Nożna - Niemcy - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
RB Lipsk - Hoffenheim
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / 1/8 finału
1,1X,12 3:1 01.02. 18:00 +217
 
Mainz - Bayern
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / 1/8 finału
2,X2,12 0:4 01.02. 20:45 +216
 
Piłka Nożna - Portugalia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Maritimo - FC Porto
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Eleven Sports 4
2,X2,12 0:2 01.02. 20:00 +100
 
Piłka Nożna - Portugalia - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rabo de Peixe - Serpa 1,1X,12 2:1 01.02. 17:00 +7
 
Piłka Nożna - Portugalia - liga młodzieżowa U23
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Estrela Amadora U23 - Famalicao U23 1,1X,12 3:2 01.02. 12:00 +7
 
Benfica U23 - Estoril U23 x,1X,X2 1:1 01.02. 14:00 +7
 
Piłka Nożna - Turcja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gaziantep - Hatayspor 1,1X,12 4:1 01.02. 15:00 +99
 
Kasimpasa - Giresunspor 1,1X,12 5:1 01.02. 15:00 +100
 
Trabzonspor - Antalyaspor 1,1X,12 2:0 01.02. 18:00 +100
 
Galatasaray - Umraniyespor
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 3:2 01.02. 18:00 +101
 
Piłka Nożna - Włochy - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fiorentina - Torino
ćwierćfinał / Polsat Sport News
1,1X,12 2:1 01.02. 18:00 +209
 
Roma - Cremonese
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / ćwierćfinał / Polsat Sport Extra
2,X2,12 1:2 01.02. 21:00 +210
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa A
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pordenone - Renate x,1X,X2 1:1 01.02. 14:30 +38
 
Lecco - Albinoleffe 1,1X,12 2:1 01.02. 18:00 +42
 
Piacenza - SG City Nova 2,X2,12 0:2 01.02. 18:00 +40
 
Pergolettese - Juventus U23 2,X2,12 0:1 01.02. 18:00 +39
 
Virtus Verona - Triestina x,1X,X2 0:0 01.02. 18:00 +40
 
Pro Sesto - Mantova 1,1X,12 1:0 01.02. 18:00 +41
 
Feralpi Salo - Padova x,1X,X2 0:0 01.02. 18:00 +38
 
Vicenza - Novara 2,X2,12 1:2 01.02. 18:00 +41
 
Trento - Arzignano Chiampo x,1X,X2 1:1 01.02. 18:00 +39
 
Pro Vercelli - Pro Patria 2,X2,12 0:2 01.02. 18:00 +41
 
Piłka Nożna - Włochy - 3 liga grupa C
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Potenza - Avellino 2,X2,12 2:4 01.02. 14:30 +43
 
Giugliano - ACR Messina x,1X,X2 2:2 01.02. 14:30 +40
 
Monterosi - Pescara x,1X,X2 0:0 01.02. 14:30 +38
 
Catanzaro - Turris 1,1X,12 1:0 01.02. 18:00 +40
 
Latina - Viterbese 1,1X,12 1:0 01.02. 21:00 +39
 
Fidelis Andria - Francavilla x,1X,X2 0:0 01.02. 21:00 +39
 
Foggia - Taranto 1,1X,12 2:0 01.02. 21:00 +40
 
Juve Stabia - Crotone 2,X2,12 1:2 01.02. 21:00 +40
 
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga grupa E
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pianese - F. Gavorrano x,1X,X2 1:1 01.02. 14:30
 
Piłka Nożna - Anglia Amatorzy - 7 liga Isthmian
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kingstinian - Margate 2,X2,12 0:2 01.02. 20:45
 
Piłka Nożna - Anglia Amatorzy - 7 liga Southern South
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tiverton - Hanwell Town 2,X2,12 2:3 01.02. 20:45
 
Yate Town - Hendon 1,1X,12 2:1 01.02. 20:45
 
Piłka Nożna - Arabia Saudyjska - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al - Shoalah - Hajer Al - Hasa 2,X2,12 1:2 01.02. 13:35 +7
 
Al Arabi (KSA) - Al - Qaisumah x,1X,X2 1:1 01.02. 13:45 +6
 
Al - Hazem - Al Oroubah 1,1X,12 2:1 01.02. 13:50 +7
 
Al Ain - Al - Sahel 2,X2,12 1:2 01.02. 14:05 +7
 
Piłka Nożna - Azerbejdżan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gabala - Sabah Baku 2,X2,12 0:3 01.02. 12:00 +19
 
Neftci Baku - Zira 1,1X,12 1:0 01.02. 14:30 +19
 
Piłka Nożna - Brazylia - Paulista 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Primavera EC - XV de Piracicaba x,1X,X2 2:2 01.02. 19:00 +6
 
Rio Claro - Monte Azul x,1X,X2 2:2 01.02. 19:00 +6
 
Juventus SP - Sao Caetano 2,X2,12 0:1 01.02. 19:00 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Paulista 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Matonense - Sertaozingho 2,X2,12 0:1 01.02. 19:00 +7
 
EC Sao Bernardo - Votuporanguense 1,1X,12 1:0 01.02. 19:00 +7
 
Rio Preto - Itapirense SP x,1X,X2 1:1 01.02. 19:00 +6
 
Desportivo Brasil - Prudente SP x,1X,X2 1:1 01.02. 19:00 +6
 
Piłka Nożna - Brazylia - Carioca 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Audax Rio - Bangu RJ x,1X,X2 0:0 01.02. 19:30 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Alagoano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
AS Arapiraquense - CR Brasil 2,X2,12 1:2 01.02. 00:30 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Amazonense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rio Negro AM - Amazonas 2,X2,12 0:1 01.02. 20:30 +7
 
Manauara EC AM - Iranduba 1,1X,12 5:0 01.02. 20:30 +8
 
Piłka Nożna - Brazylia - Baiano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Juazeirense - Bahia De Feira x,1X,X2 0:0 01.02. 00:30 +6
 
Piłka Nożna - Brazylia - Capixaba
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atletico Itapemirim ES - Porto Vitoria FC ES 2,X2,12 1:3 01.02. 20:00 +8
 
Piłka Nożna - Brazylia - Cearense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Maracana - Iguatu x,1X,X2 1:1 01.02. 00:00 +6
 
Ferroviaro - Ceara x,1X,X2 1:1 01.02. 00:00 +6
 
Piłka Nożna - Brazylia - Goiano
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Inhumas GO - Goias 2,X2,12 0:1 01.02. 19:30 +7
 
Ipora - Goianesia 1,1X,12 2:1 01.02. 19:30 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Paranaense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Iguacu - Sao Joseense 2,X2,12 2:5 01.02. 00:00 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Piauiense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Corisabba - Parnahyba x,1X,X2 1:1 01.02. 19:45 +6
 
Comercial PI - River PI 2,X2,12 0:4 01.02. 19:45 +7
 
Piłka Nożna - Brazylia - Tocantinense
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tocantins - Bela Vista 1,1X,12 1:0 01.02. 20:00 +8
 
Piłka Nożna - Czechy - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
C. Budejovice - Hradec Kralove
1/8 finału
1,1X,12 2:0 01.02. 15:00 +62
 
Piłka Nożna - Ghana - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
King Faisal - Medeama 2,X2,12 2:3 01.02. 16:00 +7
 
Hearts of Oak - Legon Cities x,1X,X2 0:0 01.02. 16:00 +6
 
Kotoku Royals - Bibiani Gold Stars 1,1X,12 3:2 01.02. 16:00 +8
 
Dreams FC - Aduana Stars 2,X2,12 0:1 01.02. 16:00 +7
 
Bechem Utd - Real Tamale Utd 1,1X,12 6:2 01.02. 16:00 +8
 
Piłka Nożna - Grecja - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
PAOK Saloniki U19 - Levadiakos U19 x,1X,X2 1:1 01.02. 14:30 +7
 
Piłka Nożna - Gwatemala - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Guastatoya - Malacateco 1,1X,12 4:0 01.02. 18:00 +8
 
St. Lucia Cotzumalguapa - Huehueteco Xinabajul 2,X2,12 0:1 01.02. 18:00 +7
 
Dep. Iztapa - CSD Municipal x,1X,X2 2:2 01.02. 19:00 +6
 
Piłka Nożna - Indie - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Real Kashmir - Aizawl FC zwrot : 01.02. 12:00
 
Kenkre FC - Punjab x,1X,X2 3:3 01.02. 14:30 +6
 
Piłka Nożna - Iran - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tractor Sazi - Foolad Khuzestan 1,1X,12 1:0 01.02. 11:30 +20
 
Sepahan - Gol Gohar 1,1X,12 4:1 01.02. 12:30 +22
 
Malavan Bandar Anzali - Nassaji Mazandaran 1,1X,12 1:0 01.02. 12:30 +20
 
Persepolis - Alum. Arak x,1X,X2 0:0 01.02. 13:15 +19
 
Piłka Nożna - Izrael - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hapoel Afula - Beitar Jerozolima 2,X2,12 0:4 01.02. 18:30 +40
 
Macc. Tel Aviv - Macc. Petah Tikva 1,1X,12 4:0 01.02. 19:30 +40
 
Piłka Nożna - Kenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wazito - Talanta 2,X2,12 0:3 01.02. 12:55 +7
 
Leopards - Vihiga Bullets 1,1X,12 1:0 01.02. 13:00 +7
 
Mathare Utd - Kenya Police 2,X2,12 0:5 01.02. 13:00 +7
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
America de Cali - Union Magdalena 1,1X,12 4:0 01.02. 00:10 +40
 
Piłka Nożna - Kostaryka - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Municipal Grecia - Herediano x,1X,X2 1:1 01.02. 21:00 +19
 
Piłka Nożna - Kuwejt - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Al Sahel - Al Salmiya x,1X,X2 1:1 01.02. 14:35 +6
 
Al Arabi - Al Kuwait x,1X,X2 1:1 01.02. 17:15 +6
 
Piłka Nożna - Malta - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sirens - Valletta x,1X,X2 3:3 01.02. 19:00 +19
 
Piłka Nożna - Meksyk - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alacranes de Durango - Cancun FC 1,1X,12 4:3 01.02. 00:05 +20
 
Atlante - Zacatecas 1,1X,12 3:0 01.02. 02:05 +20
 
Sinaloa - Pumas de Tabasco 2,X2,12 1:2 01.02. 04:05 +21
 
Piłka Nożna - Niemcy Amatorzy - 4 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Werder II - 1 FC Phonix Lubeck 2,X2,12 1:2 01.02. 19:00 +22
 
Piłka Nożna - Nigeria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nasarawa Utd - Plateau Utd 2,X2,12 1:2 01.02. 15:55 +8
 
Rivers Utd - Wikki Tourists 1,1X,12 2:0 01.02. 16:00 +7
 
Remo Stars - Enyimba 1,1X,12 1:0 01.02. 16:00 +7
 
Gombe Utd - Shooting Stars (Nga) 1,1X,12 2:1 01.02. 16:00 +8
 
Kwara Utd - Akwa United 1,1X,12 2:1 01.02. 16:00 +8
 
Lobi Stars - Sunshine Stars 1,1X,12 1:0 01.02. 16:00 +7
 
Bayelsa - Doma United FC x,1X,X2 1:1 01.02. 16:00 +7
 
Piłka Nożna - Szkocja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kilmarnock - Dundee Utd 1,1X,12 1:0 01.02. 20:45 +66
 
Celtic - Livingston 1,1X,12 3:0 01.02. 20:45 +67
 
Aberdeen - St. Mirren 2,X2,12 1:3 01.02. 20:45 +65
 
Motherwell - St. Johnstone 2,X2,12 0:2 01.02. 20:45 +66
 
Hearts - Rangers
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 0:3 01.02. 20:45 +66
 
Piłka Nożna - Szwajcaria - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Grasshoppers - Basel
1/8 finału
2,X2,12 3:5 01.02. 20:15 +68
 
Piłka Nożna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Paks - Ferencvaros 2,X2,12 1:3 01.02. 18:30 +66
 
Piłka Nożna - Węgry - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
MTK Budapeszt - Mezokovesd
1/8 finału
2,X2,12 0:2 01.02. 18:00 +64
 
Piłka Nożna - ZEA - Presidents Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Khor Fakkan - Al Ain
1/8 finału
2,X2,12 0:1 01.02. 14:10 +7
 
Gulf Heroes - Al Jazira
1/8 finału
2,X2,12 1:6 01.02. 14:20 +7
 
Fujairah - Al Wasl
1/8 finału
2,X2,12 1:2 01.02. 17:30 +7
 
Al Ittihad Kalba - Al Bataeh
1/8 finału
x,1X,X2 3:3 01.02. 17:30 +7
 
Tenis - WTA - Lyon
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Masarova R. - Paolini J. 2 0:2 01.02. 12:00 +32
 
Van Uytvanck A. - Korpatsch T.
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 2:0 01.02. 13:30 +33
 
Parks A. - Martic P. 1 2:1 01.02. 15:20 +31
 
Osorio C. - Niemeier J. 1 2:0 01.02. 18:30 +30
 
Noskova L. - Sherif M. 1 2:0 01.02. 20:50 +33
 
Tenis - WTA - Lyon debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Golubic V / Niculescu M - Blinkova A / Eikeri U zwrot : 01.02. 11:30
 
Ponchet J / Voracova R - Christian K / Santamaria S 2 0:2 01.02. 13:00 +6
 
Bogdan A / Kovinic D - Kichenok N / Ninomiya M 2 1:2 01.02. 15:00 +6
 
Danilovic O / Panova A - Barnett A / Dzalamidze N zwrot : 01.02. 16:35
 
Parks A / Zhang S - Bucsa C / Schoofs B 2 1:2 01.02. 19:30 +6
 
Tenis - WTA - Hua Hin
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jang S J - Zhu L. 2 0:2 01.02. 08:00 +34
 
Wang Xinyu - Bjorklund M. 1 2:0 01.02. 10:35 +33
 
Fruhvirtova L. - Zidansek T. 2 1:2 01.02. 12:15 +34
 
Kalinskaya A. - Tsurenko L. 2 1:2 01.02. 15:30 +32
 
Tenis - WTA - Hua Hin debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Han X / Mattek - Sands B - Bonaventure Y / Yashina E 1 2:0 01.02. 08:00 +6
 
Han N - L / Jang S J - Gabueva A / Zakharova A 1 2:1 01.02. 12:00 +6
 
Wang X / Zhu L - Kostyuk M / Ruse E - G zwrot : 01.02. 13:00
 
Wang X / Zhu L - Stevanovic N / Tikhonova A 1 2:1 01.02. 14:00 +6
 
Tenis - Challenger - Koblenz
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Masur D. - Andreev A. 2 0:2 01.02. 13:00 +10
 
Broady L. - Vatutin A. 2 0:2 01.02. 14:30 +8
 
Zhang Zh. - Kolar Z. 2 1:2 01.02. 14:40 +8
 
Wessels L. - Grenier H. 1 2:0 01.02. 16:35 +8
 
Choinski J. - Muller A. 2 1:2 01.02. 19:55 +8
 
Tenis - Challenger - Koblenz debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chandrasekar A / Prashanth N V S - Jebavy R / Nouza P 1 2:1 01.02. 13:00 +5
 
Fallert F / Jebens H - Balaji N S / Nedunchezhiyan J 1 2:1 01.02. 15:50 +5
 
Brouwer G / Myneni S - Oswald P / Walkow S 2 0:2 01.02. 17:35 +5
 
Broady L / Brown D - Frantzen C / Sandkaulen T 2 1:2 01.02. 18:35 +5
 
Schell N / Wehnelt K - Kolar Z / Sachko V 2 1:2 01.02. 18:50 +5
 
Tenis - Challenger - Burnie
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Shimizu Y. - Schoolkate T. 1 2:0 01.02. 00:00 +8
 
Fancutt T. - Hazawa S. 1 2:1 01.02. 00:00 +9
 
Walton A. - Sekiguchi S. 1 2:0 01.02. 01:25 +7
 
Purcell M. - Polmans M. 2 1:2 01.02. 01:35 +8
 
Tenis - Challenger - Burnie debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Mochizuki Y / Ochi M - Moriya H / Noguchi R 2 1:2 01.02. 00:00 +5
 
Puttergill C / Sweeny D - Harper M / Talic Z - Z 1 2:0 01.02. 01:45 +5
 
Mccabe J / Winter E - Delaney J / Jin J 1 2:0 01.02. 03:55 +5
 
Kelly D / Romios M C - Fancutt T / Walkin B 1 2:0 01.02. 04:00 +5
 
Taylor A / Taylor J - Hazawa S / Shimizu Y 2 0:2 01.02. 04:00 +5
 
Ellis B / Walton A - Polmans M / Purcell M 2 0:2 01.02. 08:00 +5
 
Tenis - Challenger - Cleveland
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Johnson S. - Forejtek J. 1 2:0 01.02. 00:35 +7
 
Harrison R. - Angele J F 1 2:0 01.02. 01:15 +9
 
Marchenko I. - Kovacevic A. 2 0:2 01.02. 18:40 +7
 
Krueger M. - Diallo G. 2 1:2 01.02. 18:50 +10
 
Gomez E. - Pinnington Jones J. 1 2:1 01.02. 20:15 +9
 
Tenis - Challenger - Cleveland debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Galloway R / Hach Verdugo H - Demuth O / Pomeranets B 1 2:0 01.02. 02:10 +5
 
Breysach M / Goldhoff G - Gonzales R / Stalder R 2 0:2 01.02. 02:15 +5
 
Maginley J / Sheehy J - Kirchheimer S / Sigouin B 2 1:2 01.02. 17:00 +5
 
Blumberg W / Smith K - Chappell N / Michelsen A 2 0:2 01.02. 17:00 +5
 
Kypson P / Young D - Clark E / Perez A 2 0:2 01.02. 21:25 +5
 
Tenis - Challenger - Tenerife
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Marcora R. - Rodriguez Taverna S. 1 2:1 01.02. 12:00 +10
 
Moro Canas A. - Misolic F. 1 2:0 01.02. 14:30 +9
 
Passaro F. - Harris L. 2 1:2 01.02. 16:55 +10
 
Peniston R. - Alvarez Varona N. 2 1:2 01.02. 19:20 +7
 
Tenis - Challenger - Tenerife debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Diez S / Milojevic N - Harrison C / Mochizuki S 2 0:2 01.02. 12:00 +5
 
Diez S / Milojevic N - Landaluce M / Rincon D zwrot : 01.02. 12:00
 
Mager G / Travaglia S - Krutykh O / Rosol L 1 2:1 01.02. 13:05 +5
 
Doumbia S / Reboul F - Krutykh O / Rosol L zwrot : 01.02. 13:20
 
Bonadio R / Maestrelli F - Geerts M / Margaroli L 1 2:0 01.02. 14:00 +5
 
Liutarevich I / Lomakin G - Bortolotti M / Martos Gornes S 2 0:2 01.02. 14:20 +5
 
Babic Z / Matuszewski P - Caruso S / Giannessi A 2 0:2 01.02. 15:45 +5
 
Johnson L / Verbeek S - Rodriguez Taverna S F / Romboli F 1 2:0 01.02. 16:00 +5
 
Babic Z / Matuszewski P - Gakhov I / Shevchenko A zwrot : 01.02. 16:05
 
Tenis - Challenger Kobiety - Cali
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jani R - L - Podoroska N. 2 0:2 01.02. 01:00 +8
 
Ormaechea P. - Bolsova Zadoinov A. 1 2:0 01.02. 17:00 +8
 
You X. - Contreras Gomez F. 2 0:2 01.02. 18:00 +7
 
Kalieva E. - Brancaccio N. 1 2:1 01.02. 20:50 +9
 
Tenis - Challenger Kobiety - Cali debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Arango E / Zarazua R - Mcadoo R / Partaud M 1 2:0 01.02. 01:00 +5
 
Gleason Q / Lechemia E - Lizarazo Y / Perez - Garcia M P 1 2:0 01.02. 19:05 +5
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gimenez I. - Dellien Velasco M A 2 0:2 01.02. 08:00
 
Barrena A. - Neumayer L. 1 2:1 01.02. 08:00
 
Rodriguez L J - Mardjonovic A. zwrot : 01.02. 08:00
 
Aksu C. - Martinez Martinez J. 2 0:2 01.02. 09:15
 
Martin Tiffon P. - Sutekin E. 1 2:0 01.02. 09:20
 
Braynin A. - Ilhan M. 1 2:0 01.02. 09:55
 
Madaras D N - Cungu R. 1 2:0 01.02. 09:55
 
Lobanov A. - Zielinski M. 2 0:2 01.02. 11:30
 
Klok D. - Aboian V. 2 1:2 01.02. 11:35
 
Fiorentini A. - Gimeno Valero C. zwrot : 01.02. 12:35
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Chepelev A / Snitari I - Krasner D / Schinas S 1 2:0 01.02. 10:45
 
Lavagno E / Neumayer L - Rodriguez L J / Sueoka Y 1 2:1 01.02. 11:55
 
Gimenez I / Zanellato N - Hiramatsu S / Wakita S 1 2:1 01.02. 13:35
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ostapenkov D. - Vincent Ruggeri S. 2 0:2 01.02. 09:30
 
Abderrahman W. - Atturu B S 1 2:0 01.02. 09:30
 
Dalla Valle E. - Added D. 2 0:2 01.02. 09:30
 
Blanch D. - Brosset S. 1 2:1 01.02. 10:35
 
Gadamauri B. - Bozemoj B. 1 2:0 01.02. 11:10
 
Gaio F. - Casanova A. 1 2:0 01.02. 11:20
 
Saitoh K. - Tessa L. 1 2:1 01.02. 12:35
 
Castagnola L. - Dietrich D. 2 1:2 01.02. 12:55
 
Sperle J. - Oberleitner N. 2 0:2 01.02. 13:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kiyamov T / Simakin I - Dalla Valle E / Forti F 2 1:2 01.02. 14:55
 
Added D / Sanchez L - Pereira T / Romano F 1 2:0 01.02. 15:05
 
Potenza L / Vincent Ruggeri S - Budov D / Malakhovich M 1 2:0 01.02. 15:10
 
Abderrahman W / Wang A - Markes C / Somani P 1 2:1 01.02. 16:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir II
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Schaer R. - Bittoun Kouzmine C. 2 0:2 01.02. 10:00
 
Ivanovski K. - Rogers A. 1 2:0 01.02. 10:00
 
Pieczkowski O. - Piccione A. 1 2:1 01.02. 10:00
 
Milicevic L. - Loge, Jack 1 2:1 01.02. 10:00
 
Mu T. - Brunold M. 1 2:1 01.02. 11:30
 
Nijboer R. - Perez Sanz D. 2 1:2 01.02. 11:45
 
Giacomini L. - Cuenin S. 1 2:0 01.02. 12:40
 
Zhou, Yi - Wiedenmann L. 1 2:0 01.02. 13:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Monastir II debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
AL Azmeh T / Handel T - Liaonenka A / Zgirovsky A 2 0:2 01.02. 13:15
 
Ichikawa T / Tajima N - Bejenaru A M / Shumsky A zwrot : 01.02. 14:20
 
Palovic L / Semjan M - Bax F / Bouquier A zwrot : 01.02. 14:35
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Sharm El Sheikh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Capecchi D. - Seateun N. 1 2:1 01.02. 09:00
 
Den Ouden G. - Ivanov V. 1 2:0 01.02. 09:00
 
Rossi L. - Dev S D P 1 2:1 01.02. 09:00
 
Dimić M. - Alhogbani, Anmar Faleh 2 0:2 01.02. 09:00
 
Maulenov T. - Caldes J. 2 0:2 01.02. 10:30
 
Butulija B. - Apltauer, Filip 1 2:0 01.02. 10:50
 
Sciahbasi L. - Kroslak J. 1 2:0 01.02. 11:15
 
Sannen T. - Miceli M. 2 1:2 01.02. 11:30
 
Cubelic K. - Lanik T. 1 2:0 01.02. 11:50
 
Barnat J. - Kobelt N. 1 2:0 01.02. 12:50
 
Duda F. - Cadenasso, Gianluca zwrot : 01.02. 13:30
 
Philippov E. - Petr V. 1 2:0 01.02. 13:35
 
Bradshaw J. - Fajta P. 1 2:1 01.02. 13:55
 
Lukman M. - Storrie R J 2 0:2 01.02. 14:10
 
Tenis - ITF Kobiety - Burnie
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hon P. - Bartashevich Y. 1 2:0 01.02. 00:00
 
Shibahara E. - Kuwata H. 1 2:0 01.02. 00:00
 
Bains R. - Bains N. 2 0:2 01.02. 00:00
 
Cabrera L. - Aiava D. 1 2:0 01.02. 00:00
 
Bozovic A. - Jamrichova, Renata 1 2:0 01.02. 01:15
 
Daubnerova N. - Hontama M. 2 0:2 01.02. 01:25
 
Hunter S. - Micic E. 1 2:0 01.02. 04:20
 
Seidel E. - Ramialison I. 1 2:0 01.02. 05:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Burnie debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bains R / Smith A - Gibson T / Hule P 2 0:2 01.02. 02:40
 
Matsuda M / Shimizu E - Kuwata H / MA Y 1 2:0 01.02. 02:55
 
Rodionova A / Shibahara E - Brankovic Z / Krish M zwrot : 01.02. 04:25
 
Fourlis J / Hon P - Aiava D / Bains N 2 0:2 01.02. 06:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Rome
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Vedder E. - Stearns P. 2 0:2 01.02. 15:55
 
Svendsen J Ch - Wolff V. 1 2:0 01.02. 15:55
 
Poznikhirenko G. - Marcinko P. zwrot : 01.02. 16:00
 
Li A. - Hewitt D. 1 2:1 01.02. 16:00
 
Mateas M. - Lazaro Garcia A. 2 1:2 01.02. 17:05
 
Inoue H. - Chang S. 1 2:0 01.02. 17:35
 
Starodubtseva Y. - Knutson G A 2 0:2 01.02. 17:50
 
Day K. - Montgomery R. 2 0:2 01.02. 18:30
 
Daavettila S. - Curmi F. 1 2:1 01.02. 19:15
 
Lao D. - Anderson R. 2 1:2 01.02. 20:20
 
Udvardy P. - Hovde L. 2 1:2 01.02. 20:55
 
Sun L. - Cross K. 1 2:0 01.02. 21:10
 
Tenis - ITF Kobiety - Rome debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Anderson R / Mateas M - Daavettila S / Kononova M 1 2:0 01.02. 00:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Mexico City
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cengiz B. - Mansouri Y. 1 2:0 01.02. 17:00
 
Ng T. - Bulgaru M B 1 2:0 01.02. 17:00
 
Romeo C. - Lisicki S. 2 0:2 01.02. 17:00
 
Yuan Yue - Craciun G A 1 2:0 01.02. 17:00
 
Kolodynska J. - Papamichail D. 2 1:2 01.02. 18:15
 
Bektas E. - Paoletti M. 1 2:0 01.02. 18:20
 
Costoulas S. - Cascino E. 1 2:0 01.02. 18:20
 
Kingsley R. - Glushko L. 2 0:2 01.02. 18:35
 
Tenis - ITF Kobiety - Mexico City debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Failla J / Iamachkine A - Costoulas S / Mansouri Y 1 2:1 01.02. 00:05
 
Chong E W / Mikulskyte J - Ly - Nguyen S / Nava Elkin A C 1 2:0 01.02. 00:10
 
Connor Salazar M / Martinez Hernandez M F - Lamens S / Semenistaja D zwrot : 01.02. 20:30
 
Cengiz B / Sewing S - Craciun G A / Mushika M 1 2:0 01.02. 20:30
 
Bonardi B / Corley P - Hinojosa Gomez J / Rodriguez V 2 0:2 01.02. 21:10
 
Navarro Oliva M F / Ng T - Cascino E / Glushko L 1 2:1 01.02. 22:20
 
Tenis - ITF Kobiety - Porto
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Robbe A. - Tan H. 2 1:2 01.02. 11:00
 
Paquet Ch. - Andrianjafitrimo T. 1 2:1 01.02. 11:00
 
Sakellaridi S. - Bondarenko M. 2 : 01.02. 13:20
 
Radwańska U. - Vismane D. 2 1:2 01.02. 14:15
 
Boskovic L. - Wickmayer Y. 1 2:0 01.02. 15:15
 
Gorgodze E. - Garcia M. 1 2:0 01.02. 16:50
 
Cristian J A - Dartron E. 1 2:0 01.02. 17:05
 
Lansere S. - Chirico L. 1 2:0 01.02. 18:00
 
Ozgen P. - Stefanini L. 2 1:2 01.02. 18:45
 
Tenis - ITF Kobiety - Porto debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Drazic M / Sakellaridi S - Bhatia R / Cervino Ruiz C 1 2:0 01.02. 17:00
 
Murta I / Shinde V - Boskovic L / Vismane D 2 0:2 01.02. 18:55
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cavalle - Reimers Y. - Herdzelas D. 2 0:2 01.02. 07:45
 
Park S. - Yoruk I. 1 2:1 01.02. 07:55
 
Topalova G. - Leykina P. 1 2:0 01.02. 07:55
 
Lukas T. - Lodikova D. 2 0:2 01.02. 08:00
 
Aksu A. - Hennemann C W 1 2:1 01.02. 08:00
 
Soboleva A K - Kan V. 1 2:0 01.02. 10:20
 
Samir S. - Shubladze A. 1 2:1 01.02. 10:40
 
Struplova J. - Elmas L N 1 2:0 01.02. 10:50
 
Rey Garcia A. - Maklakova E. 1 2:0 01.02. 10:50
 
Gonzalez Encinas M H - Dinu C. 2 0:2 01.02. 11:50
 
Martinez Cirez C. - Black H T 1 2:0 01.02. 12:05
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Feng S / Yoruk I - Cavalle - Reimers Y / Maristany Zuleta de Reales G 1 2:1 01.02. 12:50
 
Hennemann C W / Toth A K - Cadar E - T / Park S 2 1:2 01.02. 13:00
 
Samir S / Wong H Y C - Potocnik N / Topalova G 1 2:0 01.02. 14:35
 
Tenis - ITF Kobiety - Monastir
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lee Y - H - Wildgruber A. 1 2:0 01.02. 09:30
 
Radovanovic N. - Ferrando C. 2 1:2 01.02. 09:30
 
Lazarenko K. - Tsao Ch Y 1 2:0 01.02. 09:30
 
Ferro F. - Karamoko N. 1 2:0 01.02. 10:10
 
Yesypchuk D. - Vrancken Peeters A. 2 0:2 01.02. 10:50
 
Kung L. - Sugnaux T. 2 1:2 01.02. 11:45
 
Kuramochi M. - Falei A. 1 2:0 01.02. 11:45
 
Kashyap T. - Battesti A. 2 1:2 01.02. 13:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Monastir debel
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Keller N / Tsao C Y - Koller A / Ryser V 1 2:0 01.02. 13:30
 
Marcon M / Parravicini G - Di Girolami T / Radovanovic N 2 0:2 01.02. 13:30
 
Pantelic S / Pirtac B L - Bouzo Zanotti N / Wildgruber A 2 0:2 01.02. 14:25
 
Lazarenko K / Yesypchuk D - Falei A / Shalimova E 1 2:0 01.02. 14:45
 
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Girelli Ch. - Shauha D. 2 0:2 01.02. 08:30
 
Bestetti G. - Meri E. 2 0:2 01.02. 08:30
 
Ozeki M. - Todoni A A 1 2:1 01.02. 08:30
 
Michalkova, Barbora - Dal S. 2 1:2 01.02. 08:30
 
Rudiukova N. - Pavlova K. 2 0:2 01.02. 10:10
 
Krokhina, Elizaveta - Drugdova S. 2 0:2 01.02. 10:15
 
Zelnickova R. - Bojica S. 1 2:0 01.02. 11:10
 
Popa M S - Bubelyte K. 2 0:2 01.02. 11:40
 
Kim Ch. - Milanese S. 1 2:1 01.02. 12:00
 
Ng M Y M - Kuzmova K. 2 0:2 01.02. 12:50
 
Wu H Ch - Hrdinkova D. 1 2:0 01.02. 13:35
 
Pedone G. - Falkner Z. 1 2:0 01.02. 14:05
 
Sebestova I. - Kim, Eunchae 1 2:0 01.02. 14:30
 
Waligora, Amelia - Benesova N. 1 2:0 01.02. 15:10
 
Che Y. - Tverijonaite E. 2 0:2 01.02. 15:25
 
Kobayashi H. - Apalikhina A. 1 2:0 01.02. 16:00
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Euroliga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Efes - Żalgiris 1 80:70 01.02. 18:30 +65
 
Alba Berlin - Monaco 2 84:102 01.02. 20:00 +71
 
Real Madryt - Panathinaikos
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Polsat Sport News
1 83:68 01.02. 20:45 +71
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Eurocup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Prometey - Joventut 1 95:90 01.02. 18:00 +54
 
Bud. Podgorica - London Lions 1 78:68 01.02. 19:00 +51
 
Ulm - Bursaspor 1 92:86 01.02. 19:30 +55
 
Trento - Hap. Tel Aviv 2 60:78 01.02. 20:00 +50
 
Cedevita - Venezia 1 77:73 01.02. 20:00 +50
 
Gran Canaria - Paris 1 118:99 01.02. 21:00 +52
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzów
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Darussafaka - Tenerife 2 59:80 01.02. 18:00 +51
 
Hap. Holon - Hap. Jerozolima 2 63:65 01.02. 18:30 +45
 
Dijon - Strasbourg 2 72:85 01.02. 20:00 +51
 
Manresa - Bonn 2 69:87 01.02. 20:45 +67
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Europe Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gaziantep - Den Bosch 1 93:72 01.02. 17:00 +35
 
Karhu - Budivelnik 2 62:65 01.02. 17:30 +41
 
Craiova - Cholet 2 64:71 01.02. 18:00 +44
 
Włocławek - Oradea 1 74:66 01.02. 18:30 +42
 
Crailsheim - Kalev 2 76:79 01.02. 19:00 +36
 
Bamberg - Keravnos Strovolou 1 89:58 01.02. 20:00 +38
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - ENBL
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ostrów Wlkp. - Sopot 1 88:65 01.02. 19:30
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Łotewsko-Estońska
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Parnu - Rakvere 1 103:80 01.02. 18:00 +29
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Euroliga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Landes - Mechelen 2 68:78 01.02. 19:30 +36
 
Valencia - Polkowice
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 69:64 01.02. 20:00 +32
 
V. Bologna - Olympiakos 1 92:69 01.02. 20:30 +38
 
Avenida - Sopron 1 74:61 01.02. 20:30 +37
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Eurocup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sepsi - Asvel Lyon
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 76-91
2 83:87 01.02. 18:00 +37
 
Gorzów Wlkp. - Elizur Ramla
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 63-85
2 64:85 01.02. 18:00 +36
 
Venezia - Elizur Holon
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 68-83
1 77:60 01.02. 19:30 +46
 
Saragossa - Lublin
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 66-69
1 58:50 01.02. 20:00 +37
 
Montpellier - Galatasaray
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 75-88
2 57:67 01.02. 20:00 +42
 
Flammes - Cadi La Seu
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 54-72
1 77:65 01.02. 20:00 +42
 
Villeneuve - PEAC Pecs
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 74-66
1 74:44 01.02. 20:00 +42
 
Angers - Braine
1/8 finału / wynik pierwszego spotkania: 62-61
1 89:83 01.02. 21:00 +39
 
Koszykówka - USA - NBA
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Cleveland - Miami 2 97:100 01.02. 01:00 +118
 
NY Knicks - LA Lakers 2 123:129 01.02. 01:30 +118
 
Milwaukee - Charlotte 1 124:115 01.02. 02:00 +116
 
Chicago - LA Clippers 2 103:108 01.02. 02:00 +111
 
Denver - New Orleans 1 122:113 01.02. 04:00 +113
 
Koszykówka - USA - NCAA
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
South Carolina Gamecocks - Mississippi State Bulldogs 2 51:66 01.02. 00:30 +8
 
Boston College Eagles - Clemson Tigers 1 62:54 01.02. 01:00 +11
 
Illinois Fighting Illini - Nebraska Cornhuskers 1 72:56 01.02. 01:00 +9
 
Saint Leo Lions - Paine Lions 1 98:53 01.02. 01:00 +1
 
Southern Connecticut State Owls - Georgian Court Lions 1 73:65 01.02. 01:00 +1
 
Eastern Michigan Eagles - Ohio Bobcats 1 90:79 01.02. 01:00 +8
 
Arkansas Razorbacks - Texas A&M Aggies 1 81:70 01.02. 01:00 +7
 
Buffalo Bulls - Akron Zips 2 64:81 01.02. 01:00 +12
 
Western Michigan Broncos - Northern Illinois Huskies 2 59:73 01.02. 01:00 +10
 
Miami Ohio - Toledo Rockets 2 78:81 01.02. 01:00 +9
 
Davidson Wildcats - VCU Rams 2 59:61 01.02. 01:00 +9
 
Fordham Rams - Saint Louis Billikens 1 75:65 01.02. 01:00 +7
 
Duke Blue Devils - Wake Forest Demon Deacons 1 75:73 01.02. 01:00 +7
 
Quinnipiac Bobcats - Marist Red Foxes 1 72:66 01.02. 01:00 +12
 
Bowling Green Falcons - Ball State Cardinals 2 60:69 01.02. 01:00 +10
 
Kent State Golden Flashes - Central Michigan Chippewas 1 81:69 01.02. 01:00 +11
 
Miami Florida Hurricanes - Virginia Tech Hokies 1 92:83 01.02. 01:00 +9
 
Dominican College Chargers - Bridgeport Purple Knights 1 91:81 01.02. 01:30 +1
 
Trevecca Nazarene Trojans - Kentucky Wesleyan Panthers 2 57:65 01.02. 01:30 +1
 
Felician Golden Falcons - Caldwell Cougars 2 59:85 01.02. 02:00 +2
 
Wilmington Wildcats - Chestnut Hill Griffins 1 69:67 01.02. 02:00 +2
 
DePaul Blue Demons - Connecticut Huskies 2 76:90 01.02. 02:00 +5
 
Kansas Jayhawks - Kansas State Wildcats 1 90:78 01.02. 02:00 +10
 
Alabama Crimson Tide - Vanderbilt Commodores 1 101:44 01.02. 02:30 +9
 
Colorado State Rams - UNLV Runnin Rebels 2 71:83 01.02. 03:00 +9
 
TCU Horned Frogs - West Virginia Mountaineers 1 76:72 01.02. 03:00 +12
 
Dayton Flyers - Loyola Chicago Ramblers 1 85:81 01.02. 03:00 +8
 
Iowa Hawkeyes - Northwestern Wildcats 1 86:70 01.02. 03:00 +8
 
Air Force Falcons - Boise State Broncos 2 52:59 01.02. 03:00 +9
 
Maryland Terrapins - Indiana Hoosiers 1 66:55 01.02. 03:00 +10
 
Ole Miss Rebels - Kentucky Wildcats 2 66:75 01.02. 03:00 +11
 
Chadron State Eagles - Colorado Christian Cougars 1 88:76 01.02. 03:30 +2
 
Wyoming Cowboys - Fresno St Bulldogs 1 85:62 01.02. 04:00 +10
 
Fresno Pacific Sunbirds - Hawaii Pacific Sharks 1 88:82 01.02. 04:30 +1
 
Nevada Wolf Pack - San Diego State Aztecs 1 75:66 01.02. 05:00 +8
 
Koszykówka - USA - NCAA kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
South Florida Bulls - East Carolina Pirates 1 : 01.02. 01:00 +11
 
Oklahoma Sooners - Tcu Horned Frogs 1 101:78 01.02. 01:00 +15
 
Xavier Musketeers - Georgetown Hoyas 2 : 01.02. 01:00 +10
 
St Johns Red Storm - Seton Hall Pirates 2 58:68 01.02. 01:00 +13
 
Vcu Rams - La Salle Explorers 1 53:38 01.02. 17:00 +4
 
Saint Louis Billikens - George Mason Patriots 1 : 01.02. 18:00 +7
 
Koszykówka - Polska - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Bytom - Lublin II 1 80:74 01.02. 18:00
 
Śląsk Wrocław II - Zgorzelec 2 67:75 01.02. 18:30 +26
 
Koszykówka - Hiszpania - 2 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Baloia - Melilla 1 97:86 01.02. 20:30 +26
 
Forca Lleida - Coruna 2 82:91 01.02. 20:30 +21
 
Burgos - Valladolid 1 77:58 01.02. 20:30 +20
 
Castello - Gipuzkoa 1 96:90 01.02. 20:45 +20
 
Palencia - Almansa 1 84:60 01.02. 21:00 +22
 
Koszykówka - Niemcy - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Frankfurt - Heidelberh 2 82:94 01.02. 19:00 +45
 
Koszykówka - Argentyna - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Regatas - At. Cordoba 1 83:73 01.02. 01:00 +32
 
Quimsa - Penarol 2 76:83 01.02. 02:00 +33
 
Koszykówka - Australia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Perth Lynx - Townsville Fire 2 81:91 01.02. 11:30 +32
 
Koszykówka - Bośnia i Hercegowina - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Promo - OKK Sarajevo 2 96:99 01.02. 18:00 +25
 
Grad - Siroki 2 88:93 01.02. 19:00 +23
 
Bosna Sarajevo - Borac BL 1 83:79 01.02. 19:00 +21
 
Koszykówka - Brazylia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Basquete - Flamengo 2 64:99 01.02. 00:00 +33
 
Franca - Pato 1 88:82 01.02. 00:00 +35
 
Paulistano - Corinthians Paulista 2 81:82 01.02. 00:00 +30
 
Koszykówka - Chorwacja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Skrljevo - Zabok 1 93:66 01.02. 17:30 +29
 
Kk Bosco Zagreb - Sibenik 2 63:95 01.02. 18:00 +24
 
Zadar - Rudes 1 79:70 01.02. 18:00 +24
 
Dubrava Z. - Cedevita J 2 75:92 01.02. 19:00 +22
 
Koszykówka - Cypr - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Paphos - Ap. Limassol 2 67:72 01.02. 16:00 +20
 
AEL Limassol - Ap. Nikozja 2 82:90 01.02. 17:30 +22
 
Koszykówka - Czechy - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
USK Praga - Kolin 1 88:82 01.02. 18:00 +38
 
Koszykówka - Czechy - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ostrawa - Hradec Kralove 2 71:76 01.02. 17:30 +27
 
Koszykówka - Czechy - Puchar
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Opava - Usti NL 2 90:102 01.02. 18:00 +28
 
Koszykówka - Filipiny - Governors Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Blackwater - San Miguel 2 86:105 01.02. 08:00 +34
 
Katropa - NR Warriors 2 108:110 01.02. 10:30 +40
 
Koszykówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Nokia - Korihait 2 61:68 01.02. 17:30
 
Lapuan - Tampere 1 89:83 01.02. 17:30
 
Vilpas Vikings - Kotka 1 100:89 01.02. 17:30
 
Honka - Lahti 2 81:95 01.02. 17:30
 
Helsinki IF - Kouvola 1 98:70 01.02. 17:30
 
Koszykówka - Finlandia - Korisliiga, Women
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lappeenranta - Kouvottaret 2 55:77 01.02. 17:30
 
Koszykówka - Indonezja - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
L. Surabaya - Bumi Borneo Basketball Pontianak 1 81:60 01.02. 05:30 +32
 
Evos Thunder Bogor - Tangerang Hawks 2 54:63 01.02. 08:00 +27
 
Salatiga - Rans Pik Basketball Club 2 60:76 01.02. 10:30 +35
 
West Bandits Solo - Prawira 2 82:100 01.02. 13:00 +22
 
Koszykówka - Islandia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Njardvik - Breidablik 1 : 01.02. 19:15 +35
 
Fjolnir - Haukar 2 : 01.02. 20:15 +28
 
Keflavik - IR Reykjavik 1 : 01.02. 20:15 +23
 
Grindavik - Valur 2 : 01.02. 21:15 +20
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Seul SK - LG Sakers 2 72:75 01.02. 11:00 +39
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
KB Stars - Bucheon 2 70:80 01.02. 11:00 +33
 
Koszykówka - Litwa - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jonava - Neptunas 1 83:66 01.02. 17:30 +44
 
Koszykówka - Norwegia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gimle - Fyllingen 1 69:67 01.02. 19:00 +23
 
CT Oslo - Baerums 2 55:87 01.02. 19:00 +22
 
Asker - Oppsal 1 74:61 01.02. 19:00 +26
 
Koszykówka - Rosja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Dyn. Moskwa - Saktyvkar 2 68:78 01.02. 14:00 +2
 
Koszykówka - Rumunia - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Agronomia Bukareszt - Targoviste 1 70:63 01.02. 16:00 +27
 
Brasov - Cluj 1 80:54 01.02. 17:00 +28
 
Koszykówka - Szwajcaria - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Boncourt - Fribourg 2 57:100 01.02. 19:30 +22
 
Basel - Nyon 1 76:73 01.02. 19:30 +21
 
Massagno - Neuchatel 1 99:51 01.02. 19:30 +20
 
Lugano - Vevey 2 70:88 01.02. 19:30 +31
 
Koszykówka - Szwecja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Norrkoping - Uppsala 1 67:64 01.02. 18:00 +22
 
Visby - Hogsbo 1 75:68 01.02. 18:30 +22
 
Lulea - Ostarsund 1 92:63 01.02. 19:00 +25
 
Eos - Mark 2 76:86 01.02. 19:00 +22
 
Alvik - Sodertalje 2 52:87 01.02. 19:00 +20
 
Koszykówka - Urugwaj - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Club Nacional - Aguada 1 87:67 01.02. 00:15 +22
 
Malvin - Goes 1 109:91 01.02. 00:30 +22
 
Urunday - Def. Sporting 2 73:75 01.02. 00:30 +29
 
Koszykówka - Węgry - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Szombathely - Atomeromu 1 92:67 01.02. 18:00 +29
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Mistrzyń
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Maritsa Plovdiv - Police
Polsat Sport Extra
2 0:3 01.02. 17:30 +43
 
Alba Blaj - Le Cannet 2 1:3 01.02. 18:00 +40
 
Stuttgart - ŁKS Łódź
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Polsat Sport Extra
1 3:2 01.02. 19:00 +39
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - CEV Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Olympiakos - VK Liberec
1/8 finału / pierwszy mecz
1 3:0 01.02. 18:00 +40
 
Scandicci - Schwerin
1/8 finału / pierwszy mecz
1 3:2 01.02. 20:00 +31
 
Busto Arsizio - THY
1/8 finału / pierwszy mecz
2 0:3 01.02. 20:30 +40
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Challenge Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Jedinstvo S.P. - FC Porto
ćwierćfinał / pierwszy mecz
1 3:0 01.02. 19:00 +40
 
Suhl Thuringen - Prostejov
ćwierćfinał / pierwszy mecz
1 3:1 01.02. 19:00 +23
 
Sliedrecht - Chieri
ćwierćfinał / pierwszy mecz
2 0:3 01.02. 19:30 +30
 
Asterix Avo - Lugoj
ćwierćfinał / pierwszy mecz
2 2:3 01.02. 19:30 +35
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - MEVZA League
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
MOK Mursa - Aich/Dob 1 3:2 01.02. 17:00 +11
 
Maribor - HAOK Mladost 2 2:3 01.02. 19:00 +12
 
Komarno - Mladost Kastela zwrot : 01.02. 19:00
 
Waldviertel - Amstetten 1 3:1 01.02. 20:00 +12
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - MEVZA League kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Linz - Steg - Kamnik 2 1:3 01.02. 18:00 +6
 
Siatkówka - Polska - Puchar
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kędzierzyn - Gdańsk
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / ćwierćfinał / Polsat Sport
1 3:0 01.02. 17:30 +53
 
Rzeszów - Suwałki
ćwierćfinał / Polsat Sport
1 3:0 01.02. 20:30 +39
 
Siatkówka - Polska - Puchar - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gdańsk
2022/2023
5 (/1) 01.02. 17:30
 
Siatkówka - Francja - Puchar
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Plessis - Robinson - Montpellier
1/8 finału
2 1:3 01.02. 20:00 +27
 
Nantes - Narbonne
1/8 finału
2 0:3 01.02. 20:00 +23
 
Siatkówka - Francja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Levalloisi - Chamalieres 2 0:3 01.02. 20:00 +33
 
Siatkówka - Austria - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hartberg - Sokol Wiedeń 1 3:0 01.02. 20:30 +6
 
Siatkówka - Austria - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hartberg - Sokol/Post 2 0:3 01.02. 18:00 +3
 
Siatkówka - Belgia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Aalst - Maaseik 2 0:3 01.02. 20:30 +9
 
Guibertin - Waremme 1 3:0 01.02. 20:30 +9
 
VDK Gent - Haasrode Leuven 2 2:3 01.02. 20:30 +12
 
Roeselare - Menen 1 3:2 01.02. 20:30 +11
 
Siatkówka - Czechy - Puchar
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Ceske Budejovice - Kladno
ćwierćfinał
1 3:0 01.02. 18:00 +5
 
Siatkówka - Czechy - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Prerov - Olomouc 2 2:3 01.02. 18:00 +5
 
Siatkówka - Finlandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
TUTO Volley - Vantaa Ducks 2 1:3 01.02. 17:30 +9
 
PerPo - Savo 2 2:3 01.02. 17:30 +9
 
Siatkówka - Grecja - Puchar
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
AEK - Athlos Orestiadas 2 0:3 01.02. 14:30 +6
 
Kifisia - OFI Kreta 1 3:0 01.02. 16:30 +8
 
Aris Saloniki - Aristotelis 1 3:2 01.02. 18:00 +10
 
Siatkówka - Holandia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
RECO - Groningen/Lycurgus 2 0:3 01.02. 19:30 +13
 
Papendal/Arnhem - Vocasa Nijmegen 1 3:2 01.02. 19:30 +9
 
Draisma - VV Huizen 1 3:0 01.02. 20:00 +10
 
Taurus - Orion Doetinchem 2 1:3 01.02. 20:00 +16
 
VCN - Limburg 2 1:3 01.02. 20:30 +11
 
Siatkówka - Iran - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Foolad Sirjan - Hoorsun Ramsar 1 3:1 01.02. 12:30 +5
 
Gitipasand Esfahan - Mes Rafsanjan 2 1:3 01.02. 12:30 +6
 
Paykan Teheran - Nian Electronic Khorasan 2 1:3 01.02. 12:30
 
Shahdari Gonbad - Saipa Tehran 1 3:2 01.02. 12:30
 
Shahdari Urmia - Shahdab Yazd 2 0:3 01.02. 13:30 +5
 
Pas Gorgan - Labanyat Haraz Amol 1 3:1 01.02. 13:30 +5
 
Eefa Ceram Ardakan - Rahyab Melal Marivan 2 1:3 01.02. 13:30
 
Siatkówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hyundai Skywalkers - Ansan O 1 3:1 01.02. 11:00 +11
 
Siatkówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Gwangju AI Peppers - IBK Altos 2 1:3 01.02. 11:00 +12
 
Siatkówka - Rumunia - 1 liga
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Rapid Bukareszt - Steaua Bukareszt 2 1:3 01.02. 14:00 +5
 
SCMU Craiova - Univ. Cluj 1 3:0 01.02. 15:00 +3
 
Unirea Dej - Suceava 1 3:0 01.02. 17:00 +3
 
Zalau - Stiinta Bukareszt 1 3:0 01.02. 17:00 +3
 
Siatkówka - Szwecja - 1 liga kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lunds - Engelholms 2 0:3 01.02. 19:00 +3
 
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Erste Liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brasov - DAB Dunaujvaros 1,1X,12 6:5 01.02. 17:30 +42
 
MAC Ujbuda - Ferencvaros 1,1X,12 5:1 01.02. 18:40 +39
 
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Mistrzostwa Świata U20 III (w Turcji)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bosnia And Herzegovina U20 - RPA U20 1,1X,12 7:3 01.02. 11:30 +2
 
Australia U20 - Bułgaria U20 1,1X,12 4:1 01.02. 15:00 +2
 
Izrael U20 - Turcja U20 1,1X,12 6:4 01.02. 18:30 +2
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carolina - Los Angeles X,1X,X2 4:4 01.02. 01:00 +66
 
Columbus - Washington X,1X,X2 3:3 01.02. 01:00 +66
 
Montreal - Ottawa 2,X2,12 4:5 01.02. 01:00 +66
 
Hokej na Lodzie - USA - AHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rockford - Manitoba X,1X,X2 2:2 01.02. 02:00 +22
 
Milwaukee - Grand Rapids 2,X2,12 1:2 01.02. 02:00 +23
 
Coachella Valley Firebirds - SJ Barracuda zwrot : 01.02. 03:00
 
Bakersfield - Tucson 1,1X,12 7:3 01.02. 03:30 +22
 
Ontario - Colorado Eagles 1,1X,12 5:2 01.02. 04:00 +20
 
Hokej na Lodzie - USA - NCAA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Northeastern - Boston Eagles 1,1X,12 2:1 01.02. 01:00 +21
 
Hokej na Lodzie - Czechy - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Torax Poruba - Litomerice 2,X2,12 1:3 01.02. 17:30 +40
 
Zlin - Baník Sokolov 1,1X,12 5:0 01.02. 17:30 +39
 
Dukla Jihlava - Prostejov 2,X2,12 3:6 01.02. 17:30 +39
 
Kolin - Prerov 2,X2,12 1:3 01.02. 18:00 +37
 
HC Dynamo Pardubice B - Slavia Praga X,1X,X2 0:0 01.02. 18:00 +35
 
Sumperk - Trebic X,1X,X2 2:2 01.02. 18:00 +36
 
Hokej na Lodzie - Finlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Jukurit - Assat 2,X2,12 1:2 01.02. 17:30 +50
 
Vaasan - SaiPa 1,1X,12 5:2 01.02. 17:30 +51
 
Karpat - JyP 1,1X,12 4:0 01.02. 17:30 +50
 
Ilves - TPS Turku 2,X2,12 0:2 01.02. 17:30 +48
 
Hokej na Lodzie - Finlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pelitat - FPS 2,X2,12 2:3 01.02. 17:30 +43
 
Koovee - TUTO 1,1X,12 5:3 01.02. 17:30 +44
 
Hermes - Hokki 1,1X,12 5:2 01.02. 17:30 +41
 
Kiekko - Pojat - Kiekko - Espoo 1,1X,12 4:2 01.02. 17:30 +37
 
IPK - Zemgale X,1X,X2 2:2 01.02. 17:30 +36
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sodertalje - Vasterviks 1,1X,12 4:2 01.02. 19:00 +41
 
AIK Solna - Almtuna 2,X2,12 3:4 01.02. 19:00 +41
 
Vasteras - Ostersund 2,X2,12 2:3 01.02. 19:00 +41
 
MoDo - Kristianstads X,1X,X2 3:3 01.02. 19:00 +40
 
Vita Hasten - BIK Karlskoga X,1X,X2 2:2 01.02. 19:00 +39
 
Bjorkloven - Tingsryds 1,1X,12 2:0 01.02. 19:00 +39
 
Mora - Djurgardens X,1X,X2 2:2 01.02. 19:00 +38
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Huddinge - Segeltorps 1,1X,12 6:1 01.02. 19:00 +2
 
Boras - Vimmerby X,1X,X2 3:3 01.02. 19:00 +1
 
Eskilstuna Lindens - Forshaga 1,1X,12 5:1 01.02. 19:00 +2
 
Arlanda - Surahammars 1,1X,12 4:2 01.02. 19:00 +12
 
Vallentuna - Enkopings 1,1X,12 6:4 01.02. 19:00 +11
 
Sundsvall - Hudiksvalls 2,X2,12 2:4 01.02. 19:00 +12
 
Kalmar - Karlskrona 1,1X,12 5:2 01.02. 19:00 +12
 
Nybro - Mariestads 2,X2,12 3:5 01.02. 19:00 +12
 
Troja/Ljungby - Dalen 1,1X,12 6:2 01.02. 19:00 +14
 
Morrums GoIS - Koping 1,1X,12 3:2 01.02. 19:00 +2
 
Tyringe - KRIF 2,X2,12 0:3 01.02. 19:00 +2
 
Hokej na Lodzie - Szwecja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lulea - MoDo 1,1X,12 5:0 01.02. 18:00 +12
 
Hokej na Lodzie - Austria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Asiago - Graz 1,1X,12 5:2 01.02. 19:45 +40
 
Hokej na Lodzie - Dania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Herlev - Esbjerg 2,X2,12 2:3 01.02. 19:00 +37
 
Aalborg - Herning 1,1X,12 3:0 01.02. 20:00 +40
 
Hokej na Lodzie - Kanada - OHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kitchener Rangers - Sarnia Sting 2,X2,12 1:5 01.02. 01:00 +22
 
Hokej na Lodzie - Kanada - WHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brandon - Saskatoon X,1X,X2 1:1 01.02. 02:00 +19
 
Red Deer - Regina X,1X,X2 5:5 01.02. 03:00 +21
 
Seattle T. - Swift Current 1,1X,12 4:2 01.02. 04:05 +20
 
Victoria - Prince Albert 2,X2,12 3:6 01.02. 04:05 +20
 
Hokej na Lodzie - Kanada - QMJHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bathurst T. - Cape Breton 2,X2,12 1:2 01.02. 00:00 +11
 
Hokej na Lodzie - Norwegia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hasle/Loren - Lorenskog 2,X2,12 1:4 01.02. 19:00 +24
 
Hokej na Lodzie - Słowacja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Trnava - Dubnica 1,1X,12 4:3 01.02. 17:30 +11
 
Zilina - Skalica 1,1X,12 3:0 01.02. 17:30 +12
 
Slovan Bratislava B - Levice 2,X2,12 1:2 01.02. 18:00 +11
 
Martin - HC Humenne 2,X2,12 0:2 01.02. 18:00 +12
 
Brezno - Topolcany X,1X,X2 1:1 01.02. 18:00 +10
 
Ziar Nad Hronom - Povazska Bystrica 1,1X,12 3:2 01.02. 18:00 +12
 
Piłka Ręczna - Polska - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kalisz - Kwidzyn
1/8 finału
2,X2,12 22:25 01.02. 18:30
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - SEHA League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vardar Skopje - Partizan B. 1 31:26 01.02. 18:00 +22
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - MOL Liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Slavia Praha - Most 1 : 01.02. 17:30 +14
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Leverkusen - Dortmund 2 27:35 01.02. 19:30 +16
 
Thuringer - Auerbach 1 30:24 01.02. 19:30 +22
 
Piłka Ręczna - Niemcy - 2 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Leipzig - Goppingen x : 01.02. 19:00 +12
 
Piłka Ręczna - Francja - Puchar kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Paris - Merignac
ćwierćfinał
1 22:21 01.02. 20:30 +16
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alingsas - Redbergslids x : 01.02. 19:00 +19
 
Hallby - Aranas 2 : 01.02. 19:00 +20
 
Onnereds - Kristianstad 2 : 01.02. 19:00 +21
 
Savehof - Malmo 1 : 01.02. 19:00 +22
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skanela - Tyreso 1 : 01.02. 19:30 +18
 
Piłka Ręczna - Szwecja - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Skuru - Skara 1 : 01.02. 19:00 +17
 
Heid - Lugi 2 : 01.02. 19:00 +21
 
Piłka Ręczna - Dania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Esbjerg - Skanderborg 1 : 01.02. 18:30 +20
 
Viborg - Copenhagen H. 1 : 01.02. 18:30 +18
 
Piłka Ręczna - Grecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Diamidis Argous - Zafeirakis Naousas 1 : 01.02. 15:00 +18
 
ESN Vrilissia - X.a.n. Thessaloniki 1 : 01.02. 17:00 +15
 
Doukas - Ionikos 2 : 01.02. 20:00 +17
 
Piłka Ręczna - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zeekstar Tokyo - Earth Friends BM 1 : 01.02. 11:00 +1
 
Piłka Ręczna - Norwegia - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fana - Kristiansand 2 : 01.02. 18:00 +23
 
Molde - Sola 2 : 01.02. 18:15 +19
 
Realingen - Storhamar 2 : 01.02. 18:30 +17
 
Piłka Ręczna - Szwajcaria - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
CS Chenois Geneve - Schaffhausen 2 20:37 01.02. 20:30 +14
 
Piłka Ręczna - Węgry - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Budai Farkasok - Veszprem KKFT 2 : 01.02. 18:00 +20
 
Piłka Ręczna - Węgry - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Erd - Vac 2 21:29 01.02. 18:00 +22
 
Mosonmagyarovar - Gyor 2 21:28 01.02. 18:00 +17
 
Piłka Ręczna - Węgry - Puchar kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vasas SC - MTK Budapeszt 2 30:35 01.02. 17:00 +2
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters singiel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lee Ch H - George K. 2 1:2 01.02. 03:40 +7
 
Yang B. - Watanabe K. 2 0:2 01.02. 04:00 +6
 
Lee C.Y. - Hatano R. 1 2:0 01.02. 04:20 +6
 
Zilberman M. - Ng K.L.A. 2 0:2 01.02. 04:20 +5
 
Caljouw M. - Shi Y.Q. 2 1:2 01.02. 04:20
 
Sugiarto T. - Adinata Ch. 2 1:2 01.02. 04:40 +8
 
Weng H Y - Lin Ch. - Y. 2 1:2 01.02. 07:00 +6
 
Nishimoto K. - Manjunath M. 1 2:0 01.02. 07:00 +6
 
Coelho de Oliveira Y. - Ng T.Y. 2 0:2 01.02. 07:00 +4
 
Cheam J.W. - Wangcharoen K. 1 2:0 01.02. 07:20 +6
 
Verma Sam - Li S.F. 2 0:2 01.02. 07:40 +9
 
Rajawat P. - Heo K.H. 2 1:2 01.02. 07:40 +7
 
Thammasin S. - Antonsen A. 2 0:2 01.02. 07:40 +5
 
Soong J.V. - Chan Y.C. 2 1:2 01.02. 07:40 +4
 
Svendsen V. - Jeon H J 2 0:2 01.02. 08:00 +6
 
Sai Praneeth B. - Christophersen M.E. 1 2:0 01.02. 08:20 +8
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters singiel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sim Y.J. - Zhang W.Y. 1 2:0 01.02. 04:00 +6
 
Zhang B. - Wardani P.K. 1 2:0 01.02. 04:40 +5
 
Katethong S. - Insyirah K. 1 2:1 01.02. 07:20 +5
 
Choeikeewong P. - Kisona S. 1 2:1 01.02. 08:00 +7
 
Opatniput P. - Lam L. 1 2:0 01.02. 08:00 +6
 
Pai Y.P. - Kawakami S. 1 2:1 01.02. 08:20 +6
 
Buhrova P. - Kjaersfeldt L.H. 2 0:2 01.02. 08:20
 
Zhang Y M - Thet Htar T. 1 2:1 01.02. 08:20
 
Sung, Shuo Yun - Nithiittikrai T. 1 2:1 01.02. 09:00 +8
 
Chan R. - Gunji R. 2 0:2 01.02. 09:00 +6
 
Blichfeldt M. - Ng T. 1 2:0 01.02. 09:00
 
Tan L. - Frost K. 1 2:0 01.02. 09:20 +6
 
Upadhaya A. - Chaliha A. 2 0:2 01.02. 09:20 +4
 
Christophersen L. - Kim G.E. 2 0:2 01.02. 09:20 +4
 
Hsu W Ch - Dewi, Komang Ayu Cahya 1 2:1 01.02. 09:40 +5
 
Nidaira N. - Han Y. 2 1:2 01.02. 09:40 +7
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters debel M
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
He J T / Zhou H D - Charoenkitamorn C / Yordphaisong N 2 1:2 01.02. 03:00 +4
 
Kjaer R / Soegaard F - Carnando L R / Marthin D 2 1:2 01.02. 03:00 +4
 
Chen B Y / Liu Y - Sukphun P / Teeraratsakul P 2 0:2 01.02. 03:00
 
Phakjarung W / Thongkham W - Magee J / Reynolds P 1 2:0 01.02. 03:20 +6
 
Punpanich T / Sothon W - Lee F - C / Lee F - J 1 2:1 01.02. 03:20 +5
 
Gutama S K / Isfahani M R P - Low H Y / Ng E C 2 0:2 01.02. 03:40 +4
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters debel K
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Singhi Sim / Thaker R - Liu S S / Zhang S X 2 0:2 01.02. 03:00
 
Lee Y L / Shin S C - Cao Hok P L / Lam L 1 2:0 01.02. 03:20
 
Fan K Y / Yau M Y - Xu A / Xu K 1 2:0 01.02. 03:20 +6
 
Kusuma F D / Pratiwi A C - Kleebyeesun T / Laisuan P 1 2:0 01.02. 03:40
 
Li Y J / Luo X M - Choi C / Wu J 1 2:0 01.02. 03:40 +5
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters mikst
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Kusharjanto R N / Kusumawati L A - Reddy B S / Ponnappa A 1 2:0 01.02. 04:00 +9
 
Kanjanakeereewong V / Laisuan N - Sumanti Z J / Julimarbela H 2 0:2 01.02. 04:00 +4
 
Oupthong R / Sudjaipraparat J - Kim W H / Jeong N E 2 0:2 01.02. 04:20 +5
 
Hee Y K T / Tan W H J - Chiu H C / Lin X M 2 1:2 01.02. 04:40 +6
 
Chan P S / Cheah Y S - Chang K - C / Lee C C 1 2:1 01.02. 04:40 +7
 
Seo S J / Chae Y J - Jiang Z B / Wei Y X 1 2:1 01.02. 07:00 +5
 
Yuan J / Lee A - Syahnawi A / Kandow W O 2 0:2 01.02. 07:20
 
Jin Y / Shin S C - Thyrri M / Magelund A 1 2:0 01.02. 07:20 +4
 
Yang P - H / Hu L F - Feng Y Z / Huang D P 2 0:2 01.02. 08:00 +5
 
Chiu V / Gai J - Jomkoh S / Paewsampran S 2 0:2 01.02. 08:40
 
Lindeman T A / Wu J - Kapoor R / Reddy N S 2 0:2 01.02. 08:40 +6
 
Ferdinansyah D / Widjaja G E - Po L - W / Chang C H 1 2:1 01.02. 08:40 +5
 
Zilberman M / Zilberman S - Goh S H / Lai S J 2 0:2 01.02. 09:00
 
Lee J - H / Hsu Y C - Cahyono A B / Islami M G 2 1:2 01.02. 09:20 +6
 
Makkasasithorn R / Korepap C - Bhatnagar I / Crasto T 2 0:2 01.02. 09:20 +6
 
Midorikawa H / Saito N - Cheng X / Chen F H 1 2:0 01.02. 09:40 +4
 
Bandy - Finlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Narukera - Veitera 1 : 01.02. 18:00
 
Botnia - WP - 35 2 : 01.02. 18:00
 
Bandy - Norwegia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Drammen - Roea 1 : 01.02. 19:30
 
Hovik - Sarpsborg 2 : 01.02. 20:00
 
Bandy - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gripen/Trollhattan - Frillesas 1 : 01.02. 19:30
 
Bowls - Rozgr. międzynarodowe - Grand Prix Bowls
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Walker J. - Ashton R. 1 2:1 01.02. 09:00 +9
 
Walker J. - Bolt D. zwrot : 01.02. 09:00
 
Ashton R. - Orrey M. 2 0:2 01.02. 10:00 +9
 
Bolt D. - Orrey M. zwrot : 01.02. 10:00
 
Orrey M. - Walker J. 2 1:2 01.02. 11:00 +11
 
Ashton R. - Walker J. 1 2:1 01.02. 12:00
 
Orrey M. - Ashton R. 1 2:0 01.02. 13:00
 
Walker J. - Orrey M. 2 0:2 01.02. 14:30
 
Darts - Rozgr. międzynarodowe - Online Live League
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Smith J. - Osborne C. 2 3:4 01.02. 10:35
 
Smith Raymond - McEwan J. 2 3:4 01.02. 10:55
 
Henderson J. - Haines J. 1 3:2 01.02. 11:20
 
Osborne C. - Smith Raymond 2 0:4 01.02. 11:35
 
Haines J. - Smith J. 1 4:3 01.02. 11:50
 
McEwan J. - Henderson J. 1 4:2 01.02. 12:15
 
Osborne C. - Haines J. 2 2:4 01.02. 12:35
 
Smith Raymond - Henderson J. 1 4:0 01.02. 12:55
 
Smith J. - McEwan J. 1 4:2 01.02. 13:10
 
Haines J. - Smith Raymond 2 1:4 01.02. 13:35
 
McEwan J. - Osborne C. 1 4:1 01.02. 13:55
 
Henderson J. - Smith J. 2 2:4 01.02. 14:10
 
McEwan J. - Haines J. 2 0:4 01.02. 14:30
 
Smith J. - Smith Raymond 1 4:3 01.02. 14:50
 
Osborne C. - Henderson J. 2 2:4 01.02. 15:10
 
Esport - Counter Strike - IEM Katowice
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cloud 9 - IHC
Play-In
1 16:5 01.02. 11:00 +16
 
ENCE - paiN
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / Play-In
1 16:7 01.02. 11:00 +16
 
Spirit - Grayhound
Play-In
1 16:6 01.02. 12:15 +26
 
MIBR - Ninjas in Pyjamas
Play-In
2 13:16 01.02. 12:20 +26
 
Fnatic - Evil Geniuses
Play-In
1 16:8 01.02. 13:30 +26
 
Sprout - OG
Play-In
2 16:19 01.02. 13:55 +26
 
FURIA - Permitta
Play-In
1 16:4 01.02. 14:45
 
BIG - Complexity
Play-In
1 16:12 01.02. 15:35 +26
 
Spirit - Ninjas in Pyjamas
Play-In / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 16:00 +60
 
ENCE - Cloud 9
Play-In / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 16:55 +60
 
FURIA - BIG
Play-In / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 19:30 +60
 
Esport - Counter Strike - IEM Katowice - H2H zabójstwa graczy (pojedynczy mecz)
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
biguzera (paiN) - hardzao (paiN)
spotkanie ENCE - paiN / remis = zwrot
1 11:3 01.02. 11:00
 
sh1ro (C9) - Ax1le (C9)
spotkanie C9 -IHC / remis = zwrot
zwrot 24:24 01.02. 11:00
 
biguzera (paiN) - zevy (paiN)
spotkanie ENCE - paiN / remis = zwrot
2 11:18 01.02. 11:00
 
Ax1le (C9) - HObbit (C9)
spotkanie C9 -IHC / remis = zwrot
1 24:19 01.02. 11:00
 
HObbit (C9) - buster (C9)
spotkanie C9 -IHC / remis = zwrot
1 19:14 01.02. 11:00
 
bLitz (IHC) - sk0R (IHC)
spotkanie C9 -IHC / remis = zwrot
2 8:9 01.02. 11:00
 
bLitz (IHC) - Annihilation (IHC)
spotkanie C9 -IHC / remis = zwrot
2 9:11 01.02. 11:00
 
dycha (ENCE) - Maden (ENCE)
spotkanie ENCE - paiN / remis = zwrot
1 18:17 01.02. 11:00
 
dycha (ENCE) - valde (OG)
spotkanie ENCE - paiN / remis = zwrot
1 18:14 01.02. 11:00
 
dycha (ENCE) - SunPayus (MOV)
spotkanie ENCE - paiN / remis = zwrot
zwrot 18:18 01.02. 11:00
 
brnz4n (MiBR) - exit (MiBR)
spotkanie MiBR - NiP / remis = zwrot
1 17:15 01.02. 12:15
 
Liazz (GH) - aliStair (GH)
spotkanie SPI - GH / remis = zwrot
2 9:15 01.02. 12:15
 
brnz4n (MiBR) - Tuurtle (MiBR)
spotkanie MiBR - NiP / remis = zwrot
zwrot 17:17 01.02. 12:15
 
Brollan (NiP) - REZ (NiP)
spotkanie MiBR - NiP / remis = zwrot
1 29:16 01.02. 12:15
 
headtr1ck (NiP) - REZ (NiP)
spotkanie MiBR - NiP / remis = zwrot
2 15:16 01.02. 12:15
 
headtr1ck (NiP) - Brollan (NiP)
spotkanie MiBR - NiP / remis = zwrot
2 15:29 01.02. 12:15
 
magixx (SPI) - chopper (SPI)
spotkanie SPI - GH / remis = zwrot
zwrot 21:21 01.02. 12:15
 
Patsi (SPI) - w0nderful (SPI)
spotkanie SPI - GH / remis = zwrot
2 14:18 01.02. 12:15
 
aliStair (GH) - INS (GH)
spotkanie SPI - GH / remis = zwrot
1 15:8 01.02. 12:15
 
Patsi (SPI) - magixx (SPI)
spotkanie SPI - GH / remis = zwrot
2 14:21 01.02. 12:15
 
roeJ (FNC) - FASHR (FNC)
spotkanie FNC - EG / remis = zwrot
1 27:11 01.02. 13:30
 
roeJ (FNC) - KRiMZ (FNC)
spotkanie FNC - EG / remis = zwrot
1 27:21 01.02. 13:30
 
lauNX (SPR) - Staehr (SPR)
spotkanie SPR - OG / remis = zwrot
2 19:20 01.02. 13:30
 
FASHR (FNC) - KRiMZ (FNC)
spotkanie FNC - EG / remis = zwrot
2 11:21 01.02. 13:30
 
Brehze (EG) - autimatic (EG)
spotkanie FNC - EG / remis = zwrot
1 13:8 01.02. 13:30
 
HexT (EG) - neaLaN (EG)
spotkanie FNC - EG / remis = zwrot
1 15:11 01.02. 13:30
 
lauNX (SPR) - refrezh (SPR)
spotkanie SPR - OG / remis = zwrot
1 19:18 01.02. 13:30
 
degster (OG) - flameZ (OG)
spotkanie SPR - OG / remis = zwrot
2 18:31 01.02. 13:30
 
flameZ (OG) - F1KU (OG)
spotkanie SPR - OG / remis = zwrot
1 31:23 01.02. 13:30
 
NEOFRAG (OG) - F1KU (OG)
spotkanie SPR - OG / remis = zwrot
2 21:23 01.02. 13:30
 
KSCERATO (FUR) - yuurih (FUR)
spotkanie FUR - PER / remis = zwrot
2 19:23 01.02. 14:45
 
saffee (FUR) - yuurih (FUR)
spotkanie FUR - PER / remis = zwrot
2 12:19 01.02. 14:45
 
arT (FUR) - drop (FUR)
spotkanie FUR - PER / remis = zwrot
1 16:11 01.02. 14:45
 
saffee (FUR) - drop (FUR)
spotkanie FUR - PER / remis = zwrot
1 12:11 01.02. 14:45
 
saffee (FUR) - KSCERATO (FUR)
spotkanie FUR - PER / remis = zwrot
2 12:23 01.02. 14:45
 
tabseN (BIG) - syrsoN (BIG)
spotkanie BiG - COM / remis = zwrot
zwrot 20:20 01.02. 15:35
 
tabseN (BIG) - faveN (BiG)
spotkanie BiG - COM / remis = zwrot
1 20:19 01.02. 15:35
 
syrsoN (BIG) - faveN (BiG)
spotkanie BiG - COM / remis = zwrot
1 20:19 01.02. 15:35
 
floppy (COM) - hallzerk (COM)
spotkanie BiG - COM / remis = zwrot
zwrot 14:14 01.02. 15:35
 
Grim (COM) - hallzerk (COM)
spotkanie BiG - COM / remis = zwrot
1 21:14 01.02. 15:35
 
magixx (SPI) - chopper (SPI)
spotkanie SPI -NiP / remis = zwrot
1 32:28 01.02. 16:00
 
Patsi (SPI) - w0nderful (SPI)
spotkanie SPI -NiP / remis = zwrot
1 24:19 01.02. 16:00
 
headtr1ck (NiP) - REZ (NiP)
spotkanie SPI -NiP / remis = zwrot
2 37:38 01.02. 16:00
 
headtr1ck (NiP) - Brollan (NiP)
spotkanie SPI -NiP / remis = zwrot
1 37:30 01.02. 16:00
 
headtr1ck (NiP) - w0nderful (SPI)
spotkanie SPI -NiP / remis = zwrot
1 37:19 01.02. 16:00
 
sh1ro (C9) - Ax1le (C9)
spotkanie C9 - ENCE / remis = zwrot
1 61:52 01.02. 16:55
 
HObbit (C9) - Ax1le (C9)
spotkanie C9 - ENCE / remis = zwrot
2 49:52 01.02. 16:55
 
dycha (ENCE) - Maden (ENCE)
spotkanie C9 - ENCE / remis = zwrot
1 57:39 01.02. 16:55
 
dycha (ENCE) - valde (OG)
spotkanie C9 - ENCE / remis = zwrot
1 57:47 01.02. 16:55
 
sh1ro (C9) - SunPayus (MOV)
spotkanie C9 - ENCE / remis = zwrot
1 61:52 01.02. 16:55
 
KSCERATO (FUR) - yuurih (FUR)
spotkanie FUR-BIG / remis=zwrot
1 54:53 01.02. 19:30
 
arT (FUR) - drop (FUR)
spotkanie FUR-BIG / remis=zwrot
2 32:41 01.02. 19:30
 
saffee (FUR) - syrsoN (BIG)
spotkanie FUR-BIG / remis=zwrot
1 60:46 01.02. 19:30
 
tabseN (BIG) - syrsoN (BIG)
spotkanie FUR-BIG / remis=zwrot
1 51:46 01.02. 19:30
 
faveN (BiG) - k1to (BIG)
spotkanie FUR-BIG / remis=zwrot
2 45:70 01.02. 19:30
 
Esport - Counter Strike - CCT
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cartel terraza - Noxious
NA / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 01:00
 
DNA - Take Charge
NA / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 03:00
 
Davenport University - Mystic
NA / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 04:00
 
SINNERS - Let us cook
EU / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 13:00 +13
 
FUSION - Sharks
SA / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 15:00 +13
 
HAVU - MOUZ NXT
EU / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 16:00 +13
 
Isurus - INTZ
SA / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 18:00 +13
 
9INE - BLUEJAYS
EU / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 19:00 +13
 
Esport - Counter Strike - Elisa Invitational
mecz Poprawne typy Wynik Data  
EYEBALLERS - Partizan
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 11:00 +13
 
Falcons - Young Ninjas
do 2 zwycięstw
zwrot : 01.02. 14:00
 
Esport - Counter Strike - European Pro League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nexus - Royals
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 12:30 +7
 
Esport - Counter Strike - OMEN WGR Challenge
mecz Poprawne typy Wynik Data  
9INE - Falcons
do 2 zwycięstw
zwrot : 01.02. 19:00
 
Esport - Counter Strike - ESL Challenger League EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SAW - Monte
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 19:00 +17
 
Bad News Eagles - 9INE
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / do 2 zwycięstw
zwrot : 01.02. 19:00
 
forZe - ECSTATIC
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 19:00 +17
 
Esport - Counter Strike - European Development Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Forward - VOYVODA
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 10:00 +13
 
ALTERNATE aTTaX - Forward
do 2 zwycięstw
zwrot 0:0 01.02. 10:00 +8
 
Astralis Talent - GTZ
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 14:40 +13
 
Orgless Heroes - NaVi Junior
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 16:55 +13
 
Esport - Counter Strike - ESEA Advanced EU
mecz Poprawne typy Wynik Data  
EC Brugge - ALTERNATE aTTaX 2 14:16 01.02. 15:00
 
HONORIS - Partizan zwrot : 01.02. 16:00
 
Ungentium - Spirit Academy 2 2:16 01.02. 17:00
 
Coalesce - Sashi 1 16:12 01.02. 17:00
 
Fourteen‎ - LeoGaming zwrot : 01.02. 17:00
 
BLINK - Team7AM 2 12:16 01.02. 18:00
 
HONORIS - EC Brugge zwrot : 01.02. 18:00
 
SD Invicta - ARCRED 2 11:16 01.02. 18:10
 
The Prodigies - Atlantic 2 13:16 01.02. 19:00
 
HONORIS - TheDice 1 16:11 01.02. 20:00
 
Iron Branch - Pepsilon zwrot : 01.02. 20:00
 
Make Your Destiny - AllStars zwrot : 01.02. 20:00
 
Brazylijski luz - Team7AM zwrot : 01.02. 20:00
 
Comedy Club - Kirikou 1 16:7 01.02. 20:00
 
SNOGARD Dragons - B8 2 11:16 01.02. 20:00
 
SD Invicta - TENSTAR 1 16:12 01.02. 20:00
 
UNION88 - Viperio 2 12:16 01.02. 20:00
 
Atlantic - Sashi 2 10:16 01.02. 21:00
 
Esport - Counter Strike - ESL Challenger League NA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
timbermen - Limitless
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 02:00 +7
 
Noxious - Mythic
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 03:00 +7
 
Esport - Counter Strike - TP Bitcoin Series
mecz Poprawne typy Wynik Data  
500 - Sangal
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 11:00 +13
 
HONORIS - MASONIC
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 14:30 +13
 
HONORIS - MASONIC
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 15:20 +13
 
500 - Sangal
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 18:00 +13
 
Esport - Counter Strike - Dust2.dk Ligaen
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Alpha - Sashi 2 12:16 01.02. 19:00
 
Astralis Talent - Prosapia zwrot : 01.02. 21:00
 
Esport - Counter Strike - MistGames Heroes of Lofoten
mecz Poprawne typy Wynik Data  
00 Prospects - 9INE Academy
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 17:00 +7
 
mouz NXT - ONYX
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 20:00 +7
 
Esport - League of Legends - Ultraliga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Forsaken - Exeed
Polsat Games
1 1:0 01.02. 17:00 +7
 
Grypciocraft - Alior Bank Team
Polsat Games
1 1:0 01.02. 18:00 +5
 
Komil&Friends - Zero Tenacity
Polsat Games
2 0:1 01.02. 19:00 +7
 
Goskilla - ESCA
Polsat Games
1 1:0 01.02. 20:00 +7
 
Iron Wolves - Illuminar Gaming
Polsat Games
2 0:1 01.02. 21:00 +7
 
Esport - League of Legends - LCK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nongshim Red Force - Liiv SANDBOX
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 09:00 +25
 
Gen.G - Dplus KIA
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 11:30 +25
 
Esport - League of Legends - LPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Invictus Gaming - Edward Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 10:00 +25
 
LNG - Royal Never Giveup
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 12:00 +24
 
Esport - League of Legends - LFL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
GO - LDLC OL 1 1:0 01.02. 18:00
 
IZI Dream - Solary 1 1:0 01.02. 19:00
 
Karmine Corp - BDS Academy 2 0:1 01.02. 20:00
 
Vitality.Bee - GameWard 1 1:0 01.02. 21:00
 
BK ROG - Aegis 2 0:1 01.02. 22:00
 
Esport - League of Legends - Prime League 2
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sprout - EPIC DUDES 2 0:1 01.02. 18:00
 
ERN ROAR - KIT SC SmartWe 2 0:1 01.02. 19:00
 
mYinsanity - Austrian Force 2 0:1 01.02. 20:00
 
Esport - League of Legends - LVP 2
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Falcons - ZEST 1 1:0 01.02. 18:00
 
LEX - Villarreal 2 0:1 01.02. 19:00
 
AYM - Levante UD 2 0:1 01.02. 20:00
 
Wizards Club - ZETA 1 1:0 01.02. 21:00
 
Esport - League of Legends - NLC
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ruddy Esports - Domino Esports 1 1:0 01.02. 18:00
 
UniQ‎ - Vanir 1 1:0 01.02. 19:00
 
Nativz - Riddle 2 0:1 01.02. 20:00
 
Verdant - NORD 2 0:1 01.02. 21:00
 
Esport - League of Legends - LCO
mecz Poprawne typy Wynik Data  
MAMMOTH - Chiefs 2 0:1 01.02. 08:00
 
Ground Zero - Team Bliss 2 0:1 01.02. 09:00
 
Kanga - Dire Wolves 2 0:1 01.02. 10:00
 
Pentanet.GG - PEACE zwrot : 01.02. 11:00
 
Esport - League of Legends - LLA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Isurus - Team Aze
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 01:00 +7
 
Esport - League of Legends - CBLOL Academy
mecz Poprawne typy Wynik Data  
LOUD Academy - FURIA Academy 2 0:1 01.02. 00:00
 
Fluxo Academy - KaBuM! Academy 2 0:1 01.02. 01:00
 
Esport - League of Legends - Arabian League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
3BL - RA'AD 2 0:1 01.02. 18:00
 
Fox Gaming - Anubis Gaming 1 1:0 01.02. 19:00
 
Nigma Galaxy - GnG 1 1:0 01.02. 20:00
 
Geekay - Triple 1 1:0 01.02. 21:00
 
Esport - Dota 2 - Dota Pro Circuit
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ukumari - Lava BestPc
SA / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 00:00 +9
 
UD Vessuwan - Atlantis
SEA / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 06:00 +7
 
UD Vessuwan - Atlantis
SEA / do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 06:00 +9
 
Polaris - XERXIA
EU / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 09:00 +9
 
Aster.Aries - EHOME
Chiny / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 09:00 +9
 
Aster - Invictus Gaming
Chiny / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 12:00 +9
 
Army Geniuses - SPAWN‎
SEA / do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 12:00 +9
 
IVY - D2 Hustlers
WEE / do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 15:00 +9
 
Alliance - Monaspa
EEU / do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 18:00 +9
 
Esport - Dota 2 - BTS Series Americas
mecz Poprawne typy Wynik Data  
No Runes‎ - Alpha
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 01:00 +9
 
Esport - Dota 2 - BB Universe
mecz Poprawne typy Wynik Data  
HellRaisers - RISE
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 18:00 +7
 
Esport - Valorant - VCL. Japonia
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FENNEL - Sengoku
do 2 zwycięstw
2 1:2 01.02. 09:20 +7
 
IGZIST - Crazy Raccoon
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 13:30 +7
 
Esport - Valorant - VCL. Korea
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shadow Corporation - CNJ
do 2 zwycięstw
1 2:1 01.02. 08:00 +7
 
World Game Star - Dplus
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 10:00 +7
 
Esport - Age of Empires - JorDan s Medieval Brawl
mecz Poprawne typy Wynik Data  
ACCM - dogao‎
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 17:00 +7
 
Hera - F1RE
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 17:00 +7
 
Valas - Margougou
do 2 zwycięstw
2 0:2 01.02. 17:00 +7
 
Vinchester - Daniel
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 17:00 +7
 
Esport - Age of Empires - T90 Titans League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
classicpro - Sobek 2 1:2 01.02. 17:00
 
Esport - Mobile Legends - Last Victory
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zeus - Cyber
do 2 zwycięstw
1 2:0 01.02. 00:00 +7
 
Esport - Mobile Legends - MLBB Competitive
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Geek Slate Jr - EVOS Icon 2 0:2 01.02. 12:00
 
Futsal - Polska - Ekstraklasa
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Leszno - Katowice 1,1X,12 5:2 01.02. 18:00 +7
 
Komprachcice - Piast Gliwice
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2,X2,12 1:2 01.02. 20:00 +7
 
Krykiet - Rozgr. międzynarodowe - T20 Series - Indie vs. Nowa Zelandia
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Indie - Nowa Zelandia 1 1:0 01.02. 14:30
 
Krykiet - ZEA - T20 International League
zwycięzca (z dogrywką) Poprawne typy Wynik Data  
Mi Emirates - Gulf Giants 2 0:1 01.02. 15:00
 
Kolarstwo - Volta Valenciana - etap
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Girmay B.
etap 1.
V,1-3 1 (/1) 01.02. 12:30
 
Kooji O.
etap 1.
1-3 2 (/1) 01.02. 12:30
 
Cortina I. G.
etap 1.
1-3 3 (/1) 01.02. 12:30
 
Wright F.
etap 1.
11 (/1) 01.02. 12:30
 
Kristoff A.
etap 1.
88 (/1) 01.02. 12:30
 
Mohoric M.
etap 1.
24 (/1) 01.02. 12:30
 
Molano J.S.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Fiorelli F.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Aranburu A.
etap 1.
5 (/1) 01.02. 12:30
 
Bilbao P.
etap 1.
26 (/1) 01.02. 12:30
 
Battistella S.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Theuns E.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Aniołkowski S.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Teunissen M.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Fraile O.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Kamna L.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Walls M.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Moschetti M.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Mihkels M.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Quick B.
etap 1.
zwrot (/) 01.02. 12:30
 
Kolarstwo - Volta Valenciana - etap H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Teuns D. - Aniołkowski S.
etap 1.
zwrot : 01.02. 12:30
 
Barcelo F. - Ulissi D.
etap 1.
1 1:0 01.02. 12:30
 
Wright F. - Fiorelli F.
etap 1.
1 1:0 01.02. 12:30
 
Soto J.A. - Adria R.
etap 1.
1 1:0 01.02. 12:30
 
Molano J.S. - Quick B.
etap 1.
2 0:1 01.02. 12:30
 
Mohoric M. - Aranburu A.
etap 1.
2 0:1 01.02. 12:30
 
Walls M. - Moschetti M.
etap 1.
zwrot : 01.02. 12:30
 
Kooji O. - Kristoff A.
etap 1.
zwrot : 01.02. 12:30
 
Kolarstwo - Tour of Saudi Arabia - etap
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Milan J.
etap 3.
1-3 2 (/1) 01.02. 10:25
 
Buitrago S.
etap 3.
15 (/1) 01.02. 10:25
 
Guerreiro R.
etap 3.
5 (/1) 01.02. 10:25
 
Mezgec L.
etap 3.
14 (/1) 01.02. 10:25
 
Gibbons R.
etap 3.
82 (/1) 01.02. 10:25
 
Grossschartner F.
etap 3.
6 (/1) 01.02. 10:25
 
Groenewegen D.
etap 3.
52 (/1) 01.02. 10:25
 
Ackermann P.
etap 3.
64 (/1) 01.02. 10:25
 
Fedeli A.
etap 3.
8 (/1) 01.02. 10:25
 
Formolo D.
etap 3.
7 (/1) 01.02. 10:25
 
Del Valle J. J. L.
etap 3.
zwrot (/) 01.02. 10:25
 
Stybar Z.
etap 3.
18 (/1) 01.02. 10:25
 
Bol C.
etap 3.
1-3 3 (/1) 01.02. 10:25
 
Degenkolb J.
etap 3.
65 (/1) 01.02. 10:25
 
Pasqualon A.
etap 3.
zwrot (/) 01.02. 10:25
 
van Uden C.
etap 3.
zwrot (/) 01.02. 10:25
 
Consonni S.
etap 3.
4 (/1) 01.02. 10:25
 
Kanter M.
etap 3.
zwrot (/) 01.02. 10:25
 
Hindsgaul J.
etap 3.
zwrot (/) 01.02. 10:25
 
Tizza M.
etap 3.
zwrot (/) 01.02. 10:25
 
Kolarstwo - Tour of Saudi Arabia - etap H2H
kto lepszy? Poprawne typy Wynik Data  
Fedeli A. - Tizza M.
etap 3.
1 1:0 01.02. 10:25
 
Pasqualon A. - Stybar Z.
etap 3.
2 0:1 01.02. 10:25
 
Hindsgaul J. - Fernandez R.
etap 3.
2 0:1 01.02. 10:25
 
Milan J. - Gibbons R.
etap 3.
1 1:0 01.02. 10:25
 
Del Valle J. J. L. - Reguigui Y.
etap 3.
zwrot : 01.02. 10:25
 
van Rooy K. - Sainbayar J.
etap 3.
2 0:1 01.02. 10:25
 
Guerreiro R. - Grossschartner F.
etap 3.
1 1:0 01.02. 10:25
 
Buitrago S. - Formolo D.
etap 3.
2 0:1 01.02. 10:25
 
Piłka Wodna - Włochy - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Posillipo - Bogliasco 1 7:6 01.02. 15:00
 
Pro Recco - Trieste 1 16:5 01.02. 15:00
 
Anzio - De Akker Bologna 1 9:5 01.02. 15:00
 
Savona - SC Quinto 1 10:8 01.02. 15:00
 
Ortigia - Telimar x 8:8 01.02. 15:00
 
Salerno - Brescia 2 4:13 01.02. 20:00
 
Piłka Wodna - Węgry - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
KSI SE - Kaposvar 2 7:10 01.02. 12:30
 
Vasas - OSC Ujbuda 2 7:9 01.02. 18:45
 
Szentes - Szeged 2 8:11 01.02. 19:00
 
Miskolc - Honved 2 4:12 01.02. 19:30
 
Eger - Fuszert 1 14:6 01.02. 19:30
 
BVSC - Zuglo - UVSE 1 16:4 01.02. 20:00
 
Ferencvaros - Szolnoki 1 9:4 01.02. 20:45
 
Rozrywka - Wydarzenia społeczne - Tunel w Świnoujściu
tak/nie Poprawne typy Wynik Data  
Zostanie oddany do użytku do końca stycznia 2023 nie 0:1 01.02. 23:55
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - German Masters
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Lisowski J. - Anda Z.
uwaga: wyższe kursy w SUPEROFERCIE / 1/16 finału
1 5:0 01.02. 15:00 +16
 
Pengfei T. - McGill A.
1/16 finału
1 5:1 01.02. 15:00 +16
 
Slessor E. - O`Connor J.
1/16 finału
1 5:2 01.02. 15:00 +16
 
Craigie S. - Wilson K.
1/16 finału
2 2:5 01.02. 20:00 +15
 
Yisong P. - White J.
1/16 finału
2 1:5 01.02. 20:00 +15
 
Squash - Rozgr. międzynarodowe - Cleveland Classic kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Fuller A. - Wern L.W. 1 3:0 01.02. 23:00
 
Squash - Rozgr. międzynarodowe - Motor City Open
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Eleinen A A - Lake N. 1 3:0 01.02. 22:00
 
El Sherbini M. - Tandon R. 1 3:1 01.02. 22:00
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Amman singiel M
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ahmadian A. - Li Hon Ming
1. runda
2 2:3 01.02. 10:00
 
Ghosh A. - Al - Shamm A.
1. runda
1 3:0 01.02. 10:00
 
Liu Yebo - Guankei N.
1. runda
2 1:3 01.02. 10:00
 
Xu Yingbin - Seyfried J.
1. runda
2 0:3 01.02. 10:00
 
Pau Yik Man - Alkhadrawi A.
1. runda
2 1:3 01.02. 10:25
 
Huang Youzheng - Piccolin J.
1. runda
1 3:1 01.02. 10:25
 
Chaichi A. - Shaltouni K.
1. runda
1 3:0 01.02. 10:55
 
Kwan Man Ho - Alhourani H.
1. runda
1 3:1 01.02. 10:55
 
Anthony A. - Suravajjula S.
1. runda
2 2:3 01.02. 10:55
 
Wang Chen Ce - Liang Jishan
1. runda
1 3:1 01.02. 14:53
 
Pistej L. - Alim A.
1. runda
1 3:0 01.02. 14:55
 
Zeng Beixun - Mutti L.
1. runda
1 3:1 01.02. 14:55
 
Chen Yuanyu - Amato A.
1. runda
1 3:0 01.02. 14:55
 
Madrid M. - Puppo A.
1. runda
1 3:1 01.02. 15:25
 
Xu Haidong - Sai Linwei
1. runda
1 3:0 01.02. 15:25
 
Bobocica M. - Chandra J.
1. runda
2 1:3 01.02. 15:25
 
Cao Wei - Monteiro J.
1. runda
1 3:0 01.02. 15:55
 
Devos L. - Aldmaisy Z.
1. runda
1 3:0 01.02. 15:55
 
Yan Sheng - Mutti M.
1. runda
2 1:3 01.02. 15:55
 
Shetty S. - Bu Shulaybi A.
1. runda
1 3:1 01.02. 16:25
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Amman singiel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Monfardini G. - Abo - Yaman T.
1. runda
1 3:0 01.02. 09:00
 
Ghosh S. - Abuyaman S.
1. runda
1 3:0 01.02. 09:00
 
Tin - Tin Ho - Khader B.
1. runda
1 3:0 01.02. 09:00
 
Carey Ch. - Al - Wedian B.
1. runda
1 3:0 01.02. 09:30
 
Badawy F. - Donner M.
1. runda
2 2:3 01.02. 09:30
 
Schreiner F. - Degraef M.
1. runda
1 3:0 01.02. 09:30
 
Mostafavi L. - Ng Wing Lam
1. runda
2 2:3 01.02. 09:30
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Amman debel M
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Piccolin/Oyebode - Mutti/Giovannetti
1. runda
2 1:3 01.02. 13:00
 
Chandra/Suravajjula - Kwan/Li
1. runda
2 2:3 01.02. 13:00
 
Lam/Ho - Anthony/Ghosh
1. runda
1 3:0 01.02. 13:25
 
Liu/Xu - Zeng/Huang
1. runda
2 2:3 01.02. 13:25
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Amman debel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zong/Kuai - Schreiner/Chitale
1. runda
1 3:0 01.02. 13:55
 
Bajor/Moret - Zarif/Mostafavi
1. runda
2 1:3 01.02. 13:55
 
El - Dawlatly/Badawy - Helmy/Donner
1. runda
1 3:1 01.02. 14:00
 
Fan/Zhang - Loeuillette/Chasselin
1. runda
1 3:1 01.02. 14:00
 
Kukulkova/Labosova - Ho/Carey
1. runda
2 0:3 01.02. 14:20
 
Ng/Lee - Degraef/Vivarelli
1. runda
2 1:3 01.02. 14:25
 
Han/Qin - Lutz/Balazova
1. runda
1 3:0 01.02. 14:25
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - WTT Amman mikst
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chasselin/Dorr - Loeuillette/Madrid
1. runda
1 3:2 01.02. 08:00
 
Zhu/Ho - Suravajjula/Chitale
1. runda
2 1:3 01.02. 08:00
 
Li/Ng - Degraef/Devos
1. runda
1 3:0 01.02. 08:00
 
Kukulkova/Liang - El - Dawlatly/Alkhadrawi
1. runda
1 3:0 01.02. 08:00
 
Doo/Lam - Balazova/Pistej
1. runda
1 3:2 01.02. 08:25
 
Xu/Han - Vivarelli/Piccolin
1. runda
1 3:1 01.02. 08:25
 
Rembert/Lutz - Monfardini/Oyebode
1. runda
1 3:2 01.02. 08:25
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - TT Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Zhitomirskiy, Dmitriy - Shah, Mitesh 2 1:3 01.02. 00:40
 
Warpas B. - Jóźwiak D. 1 3:0 01.02. 01:30
 
Shah, Mitesh - Andrey, Farkash 2 0:3 01.02. 01:40
 
Madej Ł. - Jóźwiak D. 1 3:1 01.02. 02:00
 
Stapor Rafal - Warpas B. 2 2:3 01.02. 02:30
 
Madej Ł. - Warpas B. 2 2:3 01.02. 03:00
 
Oba, Don Ange Cedric - Gandhi, Praj 1 3:1 01.02. 03:10
 
Jóźwiak D. - Stapor Rafal 1 3:1 01.02. 03:30
 
Seidenfeld, Ian - Gandhi, Praj 1 3:2 01.02. 03:35
 
Cohen, Artur - Oba, Don Ange Cedric 2 2:3 01.02. 03:40
 
Madej Ł. - Stapor Rafal 1 3:0 01.02. 04:00
 
Warpas B. - Jóźwiak D. 2 1:3 01.02. 04:30
 
Madej Ł. - Jóźwiak D. 2 2:3 01.02. 05:00
 
Stapor Rafal - Warpas B. 2 0:3 01.02. 05:30
 
Madej Ł. - Warpas B. 2 1:3 01.02. 06:00
 
Ojamaa M. - Nermann H. 1 3:0 01.02. 07:45
 
Maasalu, Andi - Pirson R. 2 0:3 01.02. 08:15
 
Celler J. - Barsa T. 2 1:3 01.02. 08:20
 
Ojamaa M. - Pirson R. 1 3:1 01.02. 08:45
 
Dusek Z. - Zamyslicky J. 1 3:2 01.02. 08:50
 
Jenicek J. - Kosak V. 1 3:2 01.02. 08:55
 
Nermann H. - Maasalu, Andi 1 3:0 01.02. 09:15
 
Celler J. - Zamyslicky J. 1 3:1 01.02. 09:20
 
Fiklik O. - Sochor M. 1 3:0 01.02. 09:25
 
Ojamaa M. - Maasalu, Andi 1 3:1 01.02. 09:45
 
Barsa T. - Dusek Z. 1 3:1 01.02. 09:50
 
Jenicek J. - Sochor M. 1 3:1 01.02. 09:55
 
Pirson R. - Nermann H. 1 3:2 01.02. 10:15
 
Celler J. - Dusek Z. 1 3:1 01.02. 10:20
 
Kosak V. - Fiklik O. 1 3:1 01.02. 10:25
 
Zamyslicky J. - Barsa T. 1 3:1 01.02. 10:50
 
Jenicek J. - Fiklik O. 2 0:3 01.02. 10:55
 
Sochor M. - Kosak V. 2 2:3 01.02. 11:25
 
Barsa T. - Celler J. 1 3:0 01.02. 11:50
 
Kant J. - Salong M. 1 3:1 01.02. 12:15
 
Waldhauser V. - Sucharda J. 2 1:3 01.02. 12:20
 
Dulov A. - Salong M. 1 3:1 01.02. 12:45
 
Adamec L. - Sebl J. 1 3:1 01.02. 12:50
 
Ruzicka J. - Semrad P. 1 3:0 01.02. 12:55
 
Kreegi M. - Dulov A. 2 1:3 01.02. 13:15
 
Waldhauser V. - Sebl J. 2 1:3 01.02. 13:20
 
Kodera F. - Filipek M. 2 0:3 01.02. 13:25
 
Kant J. - Kreegi M. 2 1:3 01.02. 13:45
 
Sucharda J. - Adamec L. 1 3:2 01.02. 13:50
 
Ruzicka J. - Filipek M. 2 2:3 01.02. 13:55
 
Kant J. - Dulov A. 2 0:3 01.02. 14:15
 
Waldhauser V. - Adamec L. 1 3:0 01.02. 14:20
 
Semrad P. - Kodera F. 1 3:0 01.02. 14:25
 
Salong M. - Kreegi M. 1 3:1 01.02. 14:45
 
Sebl J. - Sucharda J. 1 3:0 01.02. 14:50
 
Ruzicka J. - Kodera F. 2 2:3 01.02. 14:55
 
Filipek M. - Semrad P. 2 0:3 01.02. 15:25
 
Dulov A. - Salong M. 1 3:1 01.02. 15:45
 
Vyvial P. - Vilhelm P. 2 2:3 01.02. 16:20
 
Strouhal V. - Kastner K. 1 3:1 01.02. 16:50
 
Cafourek, Tomas - Pilner, Jaroslav 2 2:3 01.02. 16:55
 
Unt, Mihkel - Rakel, Dmitri 2 2:3 01.02. 17:15
 
Vyvial P. - Kastner K. 2 0:3 01.02. 17:20
 
Fiklik O. - Dvorak Milan 1 3:1 01.02. 17:25
 
Terentjevs E. - Vovks M. 2 0:3 01.02. 17:35
 
Salla, Allan - Viidas M. 1 3:2 01.02. 17:45
 
Vilhelm P. - Strouhal V. 2 0:3 01.02. 17:50
 
Cafourek, Tomas - Dvorak Milan 1 3:1 01.02. 17:55
 
Mirzojans, Roberts - Pavlovskis A. 2 0:3 01.02. 18:05
 
Unt, Mihkel - Viidas M. 2 0:3 01.02. 18:15
 
Vyvial P. - Strouhal V. 2 0:3 01.02. 18:20
 
Pilner, Jaroslav - Fiklik O. 1 3:0 01.02. 18:25
 
Terentjevs E. - Pavlovskis A. 2 2:3 01.02. 18:35
 
Rakel, Dmitri - Salla, Allan 1 3:0 01.02. 18:45
 
Kastner K. - Vilhelm P. 2 2:3 01.02. 18:50
 
Cafourek, Tomas - Fiklik O. 2 1:3 01.02. 18:55
 
Vovks M. - Mirzojans, Roberts 1 3:0 01.02. 19:05
 
Unt, Mihkel - Salla, Allan 2 0:3 01.02. 19:15
 
Dvorak Milan - Pilner, Jaroslav 2 2:3 01.02. 19:25
 
Terentjevs E. - Mirzojans, Roberts 1 3:2 01.02. 19:35
 
Llamas, Ismael - Olmedo, Alberto 1 3:2 01.02. 19:40
 
Viidas M. - Rakel, Dmitri 2 2:3 01.02. 19:45
 
Pavlovskis A. - Vovks M. 2 2:3 01.02. 20:05
 
Sulc M. - Jakubsky F. 2 0:3 01.02. 20:20
 
Ibanez F. - Llamas, Ismael 1 3:1 01.02. 20:40
 
Kopecky F. - Sochor M. 2 1:3 01.02. 20:55
 
Gallego, Jose A - Llamas, Ismael 2 0:3 01.02. 21:10
 
Sulc M. - Nemec F. 2 1:3 01.02. 21:20
 
Suvorov M. - Hendrych J. 2 1:3 01.02. 21:25
 
Kopecky F. - Hendrych J. 2 0:3 01.02. 21:55
 
Sochor M. - Suvorov M. 2 1:3 01.02. 22:25
 
Nemec F. - Jakubsky F. 1 3:2 01.02. 22:50
 
Kopecky F. - Suvorov M. 2 1:3 01.02. 22:55
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Win Cup
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Holoborodko Y. - Zhuravlev A. 1 3:1 01.02. 00:00
 
Maksimenko A. - Kalugin V. 1 3:2 01.02. 00:15
 
Shelest O. - Shukin D. 2 2:3 01.02. 00:30
 
Yurchenko G. - Chernayvskiy S. 2 1:3 01.02. 00:45
 
Holoborodko Y. - Shukin D. 2 1:3 01.02. 01:00
 
Shelest O. - Zhuravlev A. 1 3:1 01.02. 01:30
 
Yurchenko G. - Maksimenko A. 2 1:3 01.02. 01:45
 
Holoborodko Y. - Shelest O. 2 0:3 01.02. 02:00
 
Shukin D. - Zhuravlev A. 2 2:3 01.02. 02:30
 
Zhuravlev A. - Holoborodko Y. 2 2:3 01.02. 03:00
 
Shukin D. - Shelest O. 2 0:3 01.02. 03:30
 
Shukin D. - Holoborodko Y. 1 3:0 01.02. 04:00
 
Zhuravlev A. - Shelest O. 2 2:3 01.02. 04:30
 
Shelest O. - Holoborodko Y. 1 3:0 01.02. 05:00
 
Zhuravlev A. - Shukin D. 1 3:0 01.02. 05:30
 
Grabskiy A. - Skachenko S. 1 3:2 01.02. 06:00
 
Doroshenko B. - Shamray A. 1 3:2 01.02. 06:30
 
Grabskiy A. - Shamray A. 1 3:1 01.02. 07:00
 
Krokhmal V. - Haievyi N. 1 3:0 01.02. 07:15
 
Doroshenko B. - Skachenko S. 2 1:3 01.02. 07:30
 
Grabskiy A. - Doroshenko B. 2 2:3 01.02. 08:00
 
Krokhmal V. - Telyugin Z. 2 0:3 01.02. 08:15
 
Shamray A. - Skachenko S. 1 3:0 01.02. 08:30
 
Zayets A. - Haievyi N. 2 2:3 01.02. 08:45
 
Skachenko S. - Grabskiy A. 1 3:2 01.02. 09:00
 
Krokhmal V. - Zayets A. 1 3:1 01.02. 09:15
 
Shamray A. - Doroshenko B. 1 3:1 01.02. 09:30
 
Telyugin Z. - Haievyi N. 2 0:3 01.02. 09:45
 
Shamray A. - Grabskiy A. 1 3:2 01.02. 10:00
 
Haievyi N. - Krokhmal V. 1 3:0 01.02. 10:15
 
Skachenko S. - Doroshenko B. 2 0:3 01.02. 10:30
 
Doroshenko B. - Grabskiy A. 2 2:3 01.02. 11:00
 
Telyugin Z. - Krokhmal V. 1 3:0 01.02. 11:15
 
Skachenko S. - Shamray A. 2 0:3 01.02. 11:30
 
Haievyi N. - Zayets A. 1 3:0 01.02. 11:45
 
Zayets A. - Krokhmal V. 2 1:3 01.02. 12:15
 
Haievyi N. - Telyugin Z. 1 3:1 01.02. 12:45
 
Kalugin V. - Tatarinov V. 2 0:3 01.02. 13:45
 
Tatarinov V. - Yolkin A. 1 3:1 01.02. 14:15
 
Kalugin V. - Yolkin A. 2 1:3 01.02. 14:45
 
Yolkin A. - Tatarinov V. 2 0:3 01.02. 16:15
 
Tatarinov V. - Kalugin V. 1 3:0 01.02. 16:45
 
Yolkin A. - Nikolenko M. 1 3:0 01.02. 17:15
 
Sydorenko Y. - Storozhenko A. 2 2:3 01.02. 18:00
 
Yolkin A. - Kalugin V. 1 3:1 01.02. 18:15
 
Kalynevych O. - Shtukovanyi R. 1 3:1 01.02. 18:30
 
Sydorenko Y. - Shtukovanyi R. 2 0:3 01.02. 19:00
 
Nikolenko M. - Yolkin A. 1 3:1 01.02. 19:15
 
Kalynevych O. - Storozhenko A. 1 3:0 01.02. 19:30
 
Sydorenko Y. - Kalynevych O. 2 2:3 01.02. 20:00
 
Sukovatiy I. - Alekseenko D. 1 3:1 01.02. 20:15
 
Shtukovanyi R. - Storozhenko A. 2 2:3 01.02. 20:30
 
Metla A. - Pidleteichuk P. 1 3:2 01.02. 20:45
 
Storozhenko A. - Sydorenko Y. 2 2:3 01.02. 21:00
 
Sukovatiy I. - Pidleteichuk P. 1 3:0 01.02. 21:15
 
Shtukovanyi R. - Kalynevych O. 1 3:2 01.02. 21:30
 
Metla A. - Alekseenko D. 1 3:2 01.02. 21:45
 
Shtukovanyi R. - Sydorenko Y. 2 0:3 01.02. 22:00
 
Sukovatiy I. - Metla A. 2 2:3 01.02. 22:15
 
Storozhenko A. - Kalynevych O. 2 1:3 01.02. 22:30
 
Pidleteichuk P. - Alekseenko D. 2 1:3 01.02. 22:45
 
Kalynevych O. - Sydorenko Y. 2 1:3 01.02. 23:00
 
Alekseenko D. - Sukovatiy I. 1 3:0 01.02. 23:15
 
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Win Cup kobiet
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Telykh A. - Lesnaya Y. 1 3:2 01.02. 12:00
 
Lesnaya Y. - Yugan T. 1 3:2 01.02. 12:30
 
Telykh A. - Yugan T. 1 3:1 01.02. 13:00
 
Zanik Y. - Lesnaya Y. 2 1:3 01.02. 13:30
 
Telykh A. - Zanik Y. 1 3:1 01.02. 14:00
 
Yugan T. - Lesnaya Y. 2 2:3 01.02. 14:30
 
Lesnaya Y. - Telykh A. 2 1:3 01.02. 15:00
 
Yugan T. - Zanik Y. 1 3:2 01.02. 15:30
 
Lesnaya Y. - Zanik Y. 2 0:3 01.02. 16:00
 
Yugan T. - Telykh A. 2 0:3 01.02. 16:30
 
Zanik Y. - Telykh A. 2 2:3 01.02. 17:00
 
Zanik Y. - Yugan T. 2 2:3 01.02. 17:30
 
Tenis Stołowy - Czechy - TT Star Series
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Obeslo M. - David P. 2 1:3 01.02. 07:55
 
Horejsi M. - Sip M. 1 3:0 01.02. 08:30
 
Zeljko F. - Pryshchepa Y. 2 1:3 01.02. 09:05
 
Obeslo M. - Sip M. 1 3:0 01.02. 10:10
 
Pryshchepa Y. - Horejsi M. 2 1:3 01.02. 10:40
 
David P. - Ghosh S. 1 3:1 01.02. 11:10
 
Obeslo M. - Pryshchepa Y. 1 3:0 01.02. 12:10
 
David P. - Sip M. 1 3:0 01.02. 12:40
 
Zeljko F. - Ghosh S. 1 3:0 01.02. 13:40
 
Zeljko F. - David P. 1 3:1 01.02. 14:53
 
Horejsi M. - Ghosh S. 1 3:1 01.02. 15:17
 
Unihokej - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hagunda - Gavle 1 : 01.02. 19:00
 

Wyniki meczów - piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka i in

Aktualne wyniki meczów piłki nożnej w STS!


Szukasz aktualnych wyników meczów piłki nożnej? Na stronie zakładów bukmacherskich STS znajdziesz wszystkie rezultaty - szybko, wygodnie i w jednym miejscu! W czytelnych tabelach sprawdzisz wyniki topowych rozgrywek, takich jak Liga Mistrzów, najlepszych lig krajowych, a także polskiej Ekstraklasy czy meczów wirtualnych. Jeśli przegapisz mecz - nic straconego! Dzięki naszym zestawieniom szybko nadrobisz zaległości i sprawdzisz interesujące Cię wyniki meczów. A to nie wszystko! W zestawieniach umieszczamy również poprawne typy na mecze czy konkretne zdarzenia - takie jak np. liczba goli. Szybko sprawdzisz więc nie tylko wyniki - ale też swój kupon!

Wyniki piłki nożnej - wszystkie ligi w jednym miejscu


Nie zawsze masz czas na oglądanie meczów na żywo? To nie znaczy, że nie możesz być na bieżąco z rozgrywkami ulubionych lig! Na stronie STS znajdziesz wszystkie wyniki meczów, których szukasz. Możesz sprawdzić rezultaty rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także wszystkich lig zagranicznych. Wśród naszych zestawień znajdziesz m.in. wyniki ligi hiszpańskiej, Bundesligi, ligi angielskiej, Serie A, a także mniej popularnych rozgrywek, takich jak liga koreańska czy białoruska. Oczywiście nie mogło też zabraknąć Ekstraklasy - a także wyników rozgrywek niższych lig polskich, m.in. I ligi. Wyniki piłki nożnej w STS to kompleksowa wiedza na temat rozgrywek ligowych z całego świata - sprawdzaj je regularnie i bądź na bieżąco ze światem futbolu!

Ekstraklasa - wyniki bywają niespodzianką!


Najwyższa liga piłki nożnej w Polsce to gwarantowane zwroty akcji i duża nieprzewidywalność. Może nie jest to najsilniejsza liga piłki nożnej w Europie, ale na pewno dostarcza sporych emocji w myśl zasady, że koszula bliższa ciału. Nic więc dziwnego, że wyniki Ekstraklasy są sprawdzane przez kibiców, którzy z jakichś przyczyn nie mogą śledzić meczów na żywo lub przed ekranem telewizora. 1 liga – wyniki tu padające są totalnie różne i faworyt może potknąć się w meczu z niżej notowaną drużyną. Natomiast w Pucharze Polski wyniki to już kompletnie nieprzewidywalna sprawa. Drużyny z małych miejscowości czy niższych lig cały rok czekają na okazję do sprawienia niespodzianki i wyeliminowania faworyta.
W STS dostępne są nie tylko wyniki Ekstraklasy, ale także lig zagranicznych. Liga angielska, czyli Premier League - wyniki tych rozgrywek cieszą się ogromną popularnością ze względu na opinię najlepszej ligi piłki nożnej na świecie, jak i ogromne emocje. Aż tak zaciętych meczów może nie ma w lidze włoskiej, wyniki meczów jednak są ważne w kontekście polskich piłkarzy, których we Włoszech gra bardzo wielu. Podobnie wygląda niemiecka Bundesliga. Wyniki Bayernu, BVB, czy Schalke to dla wielu kibiców w Polsce najważniejsza informacja dnia.

Piłka nożna - wyniki nie tylko rozgrywek klubowych


Nie samymi rozgrywkami ligowymi kibic piłki nożnej żyje - cykliczne imprezy, takie jak Mistrzostwa Świata czy EURO wzbudzają ogromne zainteresowanie, również wśród osób nie śledzących regularnie wyników piłki nożnej. Jeśli interesują Cię rezultaty meczów fazy grupowej czy pucharowej najważniejszych wydarzeń ze świata piłki koniecznie sprawdź stronę STS. Wśród naszych zestawień znajdziesz wszystkie mecze najważniejszych rozgrywek futbolowych - wraz z wynikami i poprawnymi typami. Jakie rezultaty znajdziesz jeszcze na naszej stronie? Przede wszystkim - wspomniane już ligi elektroniczne. Na naszej platformie możesz śledzić wyniki meczów wirtualnych z takich serii jak Cyber World Cup, Cyber Champions League czy elektroniczne odpowiedniki najważniejszych lig krajowych - niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Wyniki sportowe najważniejszych wydarzeń


Najwięcej uwagi przykuwają osiągane wyniki sportowe w najważniejszych imprezach w danym roku. W piłce nożnej takich wydarzeń nie brakuje. Jeśli chodzi o futbol w wykonaniu drużyn narodowych, to nie ma wątpliwości, że najważniejsze są wyniki mundialu. Raz na cztery lata fani futbolu mają okazję podziwiać najlepszych graczy z całego globu, których reprezentacje walczą o jak najlepsze wyniki. Mistrzostwa Świata to najważniejsza impreza piłkarska. Nieco niższą rangę mają europejskie puchary i ich wyniki. Liga Mistrzów ma największy prestiż, choć w porównaniu z przeszłością obecnie gra w niej coraz więcej drużyn. Liga Narodów, Liga Europy – wyniki tych rozgrywek sprawdzają tylko najwięksi pasjonaci futbolu, bo nie mają one aż tak wielkiej renomy i nie cieszą się ogromną popularnością. Być może z tego powodu, że powstały stosunkowo późno. Jedno jest pewne. Obojętne, jakie wydarzenia sportowe interesują Cię najbardziej. Wyniki zarówno bardzo popularnych rozgrywek sportowych, ale również tych cieszących się mniejszą liczbą fanów, jak i zupełnie „egzotycznych” turniejów z odległego zakątka świata możesz sprawdzić w STS!

Wyniki meczów zawsze pod ręką


Dlaczego warto sprawdzać wyniki meczów na stronie STS? Na naszej platformie znajdziesz wszystkie wyniki piłki nożnej, jakie tylko potrzebujesz – zupełnie za darmo. Jesteśmy gwarancją jakości i rzetelności – u nas znajdziesz wyłącznie sprawdzone wyniki i typy, rozbudowywane i aktualizowane na bieżąco. Dzięki zestawieniom umieszczonym na naszej stronie możesz bez trudu pogodzić kibicowanie z codziennymi obowiązkami. Wszystkie wyniki piłki nożnej sprawdzisz w jednym miejscu i o każdej porze – wystarczy rzucić okiem na tabele, by poznać rezultaty bieżących rozgrywek! Poza sprawdzaniem wyników rozegranych już meczów piłki nożnej na naszej stronie możesz też śledzić i obstawiać wyniki na żywo.

Na bieżąco z piłką nożną - wyniki aktualne i historyczne


W naszych zestawieniach wyników meczów znajdziesz zarówno najświeższe rezultaty z danego dnia i dnia poprzedniego, jak i wyniki historyczne. Wystarczy, że zastosujesz filtr wyników - prosta i intuicyjna forma kalendarza sprawia, że bez trudu znajdziesz wyniki piłki nożnej z interesującego Cię okresu. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak radzą sobie poszczególne zespoły na przestrzeni sezonu - i na tej podstawie przewidywać, jak poradzą sobie w nadchodzących meczach. Nasze zestawienia wyników są więc nieodzownym wsparciem dla miłośników typowania - sprawdzaj rezultaty w STS i stwórz swoją skuteczną strategię, bazującą na wiedzy i twardych danych!

Śledź wyniki meczów w każdym miejscu!


Jako fan piłki nożnej z pewnością chcesz mieć jak najwygodniejszy dostęp do aktualnych wyników rozgrywek. Dzięki STS jest to możliwe! Rezultaty możesz sprawdzać nie tylko na komputerze, ale też na smartfonie i tablecie - wystarczy połączenie z Internetem. Na mobilnej wersji naszej strony możesz śledzić wyniki piłki nożnej, z kolei korzystając z aplikacji mobilnej STS masz dostęp do kompleksowych statystyk, z których dowiesz się jeszcze więcej o aktualnej formie drużyn i zawodników. Najświeższe informacje ze świata piłki nożnej zebrane na jednej platformie to realne ułatwienie dla fanów piłki nożnej i obstawiania. Postaw na rzetelne i zawsze aktualne wyniki meczów - śledź rezultaty i statystyki w STS! Zarejestruj się, wpisując kod promocyjny STS na freebet, i skorzystaj z pełnej funkcjonalności platformy.

Wynik meczu sprawdzisz online i w lokalach STS


Ominął Cię mecz, nie mogłeś obejrzeć spotkania, a może nie masz tyle czasu, aby śledzić przebieg każdego meczu? Nic straconego! Wynik meczu możesz łatwo sprawdzić online na stronie sts.pl albo w aplikacji mobilnej. A to nie wszystko! Wyniki meczów dostępne są także stacjonarnie – w lokalach STS w całej Polsce znajdziesz zestawienia wyników w formie dokumentu, który możesz zabrać ze sobą. Jest to przydatne, jeśli lubisz sporządzać własne notatki na temat meczów i wyników drużyn. Dodatkowo w lokalach STS wyniki aktualnych rozgrywek sportowych wyświetlane są także na ogólnodostępnych ekranach telewizorów. Odwiedź punkt naziemny STS i sprawdź wyniki meczów i statystyki interesujących Cię spotkań!

Wyniki sportowe w zasięgu ręki


Każdy pasjonat sportu ma swoje ulubione zespoły i zawodników. Z tego powodu z większym zainteresowaniem sprawdza wyniki meczów wspomnianych zespołów. Współczesny świat nazywany też globalną wioską nie stanowi żadnej przeszkody w kibicowaniu i wspieraniu zespołów z przeróżnych zakątków świata i lig. Od lat sporą popularnością cieszy się NBA. Wyniki meczów są często niespodzianką i samo ich sprawdzenie jest dawką emocji. Dlatego nie ma się co dziwić tym, dla których NBA i wyniki meczów są zdecydowanie najważniejszym punktem po przebudzeniu, bo większość spotkań ligi w USA odbywa się w środku nocy w Europie. Podobnie wygląda hokej. Wyniki najsilniejszych lig w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych przykuwają uwagę wielu fanów np. NHL. Wyniki każdego dnia się zmieniają, bo liczba drużyn i częstotliwość gry w hokeja na lodzie za oceanem jest naprawdę duża. Coraz więcej meczów oferuje także siatkówka. Wyniki tej dyscypliny także należy śledzić na bieżąco, bo dzieje się tak dużo, że można wypaść z obiegu. Jeżeli chodzi o wyniki, piłka nożna jednak nie ma sobie równych. Nie tylko to najpopularniejszy na świecie sport. Liczba lig, rozgrywek, drużyn i samych piłkarzy może przyprawić o zawrót głowy. Codziennie w różnych częściach świata padają różne wyniki, a piłka nożna nie uznaje zbyt długich przerw w rozgrywkach.

STS - wyniki nie tylko sportów zespołowych


Sporty zespołowe cieszą się zarówno dużą popularnością, jak i oglądalnością. Jednak dyscypliny indywidualne wcale im nie ustępują. Liczba fanów oglądająca tego typu rozgrywki na żywo oraz za pośrednictwem telewizji i Internetu dopisuje! Widać to szczególnie, kiedy zaczyna się sezon zimowy, a kibice w Polsce z wypiekami na twarzy śledzą wyniki Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wyniki poszczególnych turniejów często wzbudzają w kibicach skrajne emocje – od smutku i żalu, kiedy nasz faworyt znajdzie się poza podium, do radości i euforii, gdy zawody zakończą się dla naszego reprezentanta miejscem medalowym. Sytuacja ta dotyczy nie tylko skoków narciarskich. Wyniki tenisa to coś, o czym mówi się na całym świecie. Nic w tym dziwnego, należy on bowiem do jednych z najbardziej prestiżowych dyscyplin sportowych. To tutaj padają rekordowe pule nagród dla zwycięzców, co jeszcze bardziej elektryzuje fanów tenisa. Wyniki spotkań na tenisowym korcie są zazwyczaj łatwe do przewidzenia – przynajmniej taka panuje powszechna opinia. Jednak i w tym sporcie zdarzają się niespodzianki, które w mgnieniu oka zaburzają tabelę wyników.

Sprawdź w STS wyniki z wczoraj i wyniki na żywo


Nie miałeś czasu na obejrzenie jakiegoś meczu? Nie szkodzi! Wyniki z wczoraj możesz zawsze sprawdzić na stronie internetowej STS oraz w lokalach stacjonarnych. Codziennie przygotowujemy zestawienia wyników, aby nasi gracze byli na bieżąco ze sportowymi informacjami. Wyniki z wczoraj w formie dokumentu pdf możesz pobrać bezpośrednio ze strony sts.pl lub poprosić o zestawienie wyników z wczoraj w każdym lokalu STS. Jeśli zależy Ci na szerszej perspektywie, sprawdź przygotowany przez nas przegląd wyników z 7 dni. Dzięki niemu będziesz mieć kompleksowy pogląd na to, jak dane drużyny i zawodnicy radzą sobie w ostatnim czasie. Analiza wyników z 7 dni oraz statystyki kilku ostatnich meczów rozegranych w sezonie mogą dać pełniejszy obraz sportowców i ich szans na porażkę lub wygraną w następnym starciu.
Oprócz zestawień wyników z wczoraj i z 7 ostatnich dni, polecamy także skorzystanie z opcji wyników na żywo. Na stronie sts.pl oraz w aplikacji mobilnej dostępne są wyniki live, które aktualizowane są w trakcie meczu, dzięki czemu nie musisz oglądać całego spotkania, aby wiedzieć, co dzieje się aktualnie na boisku. To duże udogodnienie, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie liczba rozgrywek sportowych jest tak duża, że nie sposób śledzić wszystkich turniejów. Jeśli natomiast oprócz informacji o wynikach szukasz szczegółowych relacji z wydarzeń sportowych, zapowiedzi najbliższych spotkań, analiz bukmachera i specjalnych kursów, znajdziesz to wszystko na blogu STS