ZOSTAŃ KLIENTEM VIP

STREFA VIP

Specjalny program dla najaktywniejszych klientów.

 • Jak zostać VIP-em?

  Do elitarnego grona klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie STS. Szansę ma każdy, kto wyróżnia się wysoką lojalnością jak i aktywnością. Pod uwagę bierzemy zaangażowanie w zakłady, a więc depozyty, wygrane, obrót oraz częstotliwość i regularność w obstawianiu.

  • Załóż konto
  • Wyróżniaj się aktywnością
   i zaangażowaniem w grę
  • Odbierz zaproszenie
   do grona VIP

  Priorytetowa obsługa

  Masz pytanie?
  Naszym Graczom VIP odpowiedzi
  udzielamy w pierwszej kolejności,
  zarówno mailowo jak również na czacie.
  Szanujemy Twój cenny czas!

 • Zaproszenia na wydarzenia sportowe

  Naszych Graczy VIP zapraszany na wybrane wydarzenia sportowe. Oczywiście w zależności od miejsca ich zamieszkania. Czynimy starania, aby zapewnić sobie pakiet zaproszeń VIP na imprezy w każdym rejonie Polski.
  Z odpowiednim wyprzedzeniem, dedykowana asystentka skontaktuje się z Tobą i zaproponuje darmowe zaproszenia.

  Szybka autoryzacja

  Zawierasz zakłady za wysokie stawki i bywa, że kupon jest odrzucony w autoryzacji? Klienci objęci naszym programem VIP są traktowani indywidualnie. Otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak!

 • Dedykowana konsultantka

  Graczowi, który zostanie przez nas objęty programem SUPER VIP, zostanie przydzielona dedykowana konsultantka. Będzie ona prowadziła wszystkie jego sprawy i zadba, aby każdy ewentualny problem był sprawnie rozwiązany. Klient będzie mógł kontaktować się z asystentką mailowo, jak również telefonicznie.

  Prezenty urodzinowe

  Pamiętamy o szczególnych momentach w życiu naszych Klientów. Każdy Gracz VIP może liczyć na upominek w dniu swoich urodzin, podczas Mistrzostw Polski w Obstawianiu Na Żywo i przy różnych innych okazjach.