Zobacz, w jakich wydarzeniach biorą udział nasi Klienci VIP

18maja2019
Speedawy Grand PrixPGE Narodowy, Warszawa
24marca2019
el. ME 2020
Polska-ŁotwaPGE Narodowy, Warszawa
15listopada2018
Polska - CzechyStadion Energa, Gdańsk
2maja2019
Finał Pucharu PolskiPGE Narodowy, Warszawa
23marca2019
KSW 47Atlas Arena, Łódź
14października2018
Polska - WłochyStadion Śląski, Chorzów
6kwietnia2019
MB Boxing NightSpodek, Katowice
23lutego2019
Lech - LegiaINEA Stadion, Poznań
11października2018
Polska - PortugaliaStadion Śląski, Chorzów
15września2018
Speedway Euro ChampionshipStadion Śląski, Chorzów
12czerwca2018
Polska - LitwaPGE Narodowy, Warszawa
12maja2018
Grand Prix SpeedwayPGE Narodowy, Warszawa
11września2018
Polska - IrlandiaStadion Wrocław, Wrocław
9czerwca2018
KSW 44Ergo Arena, Gdańsk
2maja2018
Finał Pucharu PolskiPGE Narodowy, Warszawa
19czerwca2018
MISTRZOSTWA ŚWIATA w ROSJI
POLSKA - SENEGALOtkrytije Arena, Moskwa
8czerwca2018
Polska - ChileINEA Stadion, Poznań
1marca2018
Polska - KoreaStadion Śląski, Chorzów

Opinie Klientów VIP

Na wstępie pragnę jeszcze raz podziękować za możliwość skorzystania z tak wspaniałego zaproszenia jakie otrzymałem od STS! Oglądanie meczu z takiej trybuny było bardzo wyjątkowe. Naprawdę bardzo mi się podobało! Zasłużyliście na medal, za jakość w dziedzinie organizacji!
100% perfekt, super, wszystko idealnie, rewelacyjnie spędzony czas!
Pomimo, że sam mecz do szczególnie ciekawych nie należał, na co rzecz jasna nie macie żadnego wpływu, to miejsca które mi przypadły na stadionie całkowicie rekompensowały jakość widowiska. Lepszych miejsc chyba nie było, za co dziękuję. Warto było zatem skorzystać z zaproszenia, chwalę za super obsługę, postawiliście wysoko poprzeczkę.
Zdecydowanie wynik nie po mojej myśli. Jednakże od samego początku, kontakt, rozmowa, serdeczność i opieka koordynatora VIP była na najwyższym poziomie.
Myślę, że tego rodzaju zaproszenia budują odpowiednią relację na linii klient - organizator zakładów wzajemnych i kiedy mam ochotę poczuć dreszczyk emocji związanych z udziałem w tej zabawie wybór wśród całej konkurencji jest świadomy i prosty!
Pragnę podziękować za możliwość uczestniczenia w meczu naszej Reprezentacji. Za zaproszenie na mecz oraz za cały przebieg naszej korespondencji i wyczerpujące informacje. Byliśmy zachwyceni od samego wejścia po koniec spotkania.
Bardzo nam się podobało, gdyż od samego początku czuliśmy się bardzo wyjątkowo i komfortowo. Priorytetowe wejście na stadion, bardzo dobre miejscówki, i jeszcze wynik korzystny! Podsumowując, było super! Mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i muszę przyznać, że organizacja przez STS była wzorowa.
Oczywiście moja opinia może być tylko jedna - wszystko wyśmienicie. Jesli chodzi o moje ewentualne uwagi to mam tylko jedną - TAK TRZYMAĆ!
Uważam, że organizacja super, miejsca najlepsze z możliwych pod samym oktagonem. Bardzo dziękuję za super wejściówki i nienaganny kontakt z koordynatorem VIP.

Udogodnienia Klientów VIP

STS VIP
Zaproszenia na wydarzenia
i prezenty urodzinowe
Klientów VIP zapraszamy na wybrane wydarzenia sportowe w zależności od miejsca ich zamieszkania. Czynimy starania, aby zapewnić sobie pakiet zaproszeń VIP na imprezy w każdym rejonie Polski. Z odpowiednim wyprzedzeniem, dedykowany konsultant skontaktuje się z Tobą i zaproponuje darmowe zaproszenia.
STS VIP
Dedykowana konsultantka
i priorytetowa obsługa
Graczom VIP odpowiedzi udzielamy w pierwszej kolejności, zarówno mailowo jak również na czacie. Szanujemy Twój cenny czas! W ramach programu SUPER VIP, zostanie Ci przydzielony dedykowany konsultant, który będzie prowadził wszystkie Twoje sprawy i zadba o to, aby każdy ewentualny problem został sprawnie rozwiązany.
STS VIP
Szybka autoryzacja
Zawierasz zakłady za wysokie stawki i bywa, że kupon jest odrzucany w autoryzacji? Klienci objęci naszym programem VIP są traktowani indywidualnie. Otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak!

Jak zostać VIP-em?

Do elitarnego grona Klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie STS.
Załóż konto
i zaloguj się
Wyróżniaj się aktywnością
i zaangażowaniem w grę info
Odbierz zaproszenie
do grona Klientów VIP