Nowe wygrane

  • T.D. 23.09.2019
    1039.50 zł
  • D.K. 22.09.2019
    1107.74 zł
  • D.K. 22.09.2019
    1107.74 zł
  • T.W. 22.09.2019
    1034.66 zł
  • T.W. 22.09.2019
    3599.71 zł

Newsletter


Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zakład z oferty po lewej.

.

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

mecz

Darwin kwal. (k. twarde) , ITF Kobiety  - Poniedziałek 23.09.2019
02:30
Tomic S. 1.45 Ozeki M. 2.50
0 10778
02:30
Smith A. 3.25 Fanning E. 1.30
0 10799
02:30
Jovanovic Masa 1.50 Liauw A Fong N. 2.40
0 10913
02:30
Marshall A. 1.95 Sakatsume H. 1.70
0 11193
02:30
Hourigan P M 1.60 Park S. 2.15
0 11910
02:30
Pai YA Yun 2.05 Osborne A. 1.65
0 11911
04:00
Minokoshi M. 1.35 Kajitani Robu 2.85
0 10773
04:00
Parnaby A. 2.70 Hanatani N. 1.40
0 10941
04:00
Sun Cyan 9.50 Ueda R. 1.02
0 11049
04:00
Sema E. 1.04 Bains Roopa 8.00
0 11751
04:00
Bozicevic I. 4.25 Wu H Ch 1.18
0 11902
Anning kwal. (k. ziemne) , ITF Kobiety  - Poniedziałek 23.09.2019
04:00
Zhu Wanning 1.85 Wang Yuping 1.85
0 8802
04:00
Wang Shuoran 2.15 Wang Junsai 1.60
0 8806
04:00
QU, Yang 1.65 Zhang Y. 2.05
0 8827
04:00
Liu S Q 1.85 Cao Yueliang 1.85
0 8831
05:30
Verner Holly 1.16 Chen AI QI 4.35
0 8801
05:30
Zhu Jiayun 1.65 Sadiq Soha 2.05
0 8839
Nanchang kwal. (k. ziemne w hali) , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
04:00
Park U. 1.02 Chilakalapudi T A 9.25
0 4562
04:00
Xiao Linang 1.35 Ng H Y 2.80
0 4804
04:00
Ogura K. 1.30 Kunsuwan N. 3.10
0 12676
04:00
Chandrasekar A. 1.20 Yu B. 3.90
0 24248
04:00
Qamar Faisal 3.10 Masabayashi T. 1.30
0 32387
04:00
JI Ang 4.65 Chin Ch.D. 1.14
0 23690
04:00
Yeung P L 1.40 Chikami S. 2.75
0 32392
04:00
Mugelli P. 4.40 Zeng Yaojie 1.16
0 32393
04:00
Kaza V S 1.12 Wang R. 5.00
0 32399
04:00
Tang Sheng 3.15 Chiu YU H. 1.30
0 32400
04:00
Wattanakul P. 1.45 Yin B S 2.55
0 4175
04:00
Sekhar S P 2.55 Hiramatsu S. 1.45
0 4557
Darwin kwal. (k. twarde) , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
04:30
Yamanaka Taiyo 2.05 Nakamura R. 1.65
0 4742
05:30
Klintcharov A. 1.14 Naumovski Mason 4.75
0 4633
05:30
Alcantara F.c. 1.40 Sweeny D. 2.65
0 4680
05:30
Delaney J. 1.09 Smith Jordan 5.75
0 4730
05:30
Sitzoukis Themi 8.75 Bouzige Moerani 1.03
0 4778
05:30
Flores J. 1.02 Chambers Brenton 9.50
0 4783
06:00
Sharma A R 1.50 Barclay D. 2.35
0 4671
07:00
Nkomba B.B. 2.15 Horton N. 1.60
0 4629
07:00
Gaal Corey 5.50 Delaney J. 1.10
0 4647
07:00
MA W. 1.30 Meagher W. 3.20
0 4660
07:00
Kumthonkittinkul W. 1.25 Leffler Matthew 3.55
0 4773
07:00
Maher Will 1.08 Robinson Bryce 6.25
0 4839
Wuhan singiel (k. twarde) , WTA  - Poniedziałek 23.09.2019
05:00
Azarenka V. 2.15 Vekic D. 1.67
15 92083
05:00
Kozlova K. 2.28 Riske A. 1.60
15 67610
05:00
Sevastova A. 1.60 Mc Hale Ch. 2.28
15 69263
05:00
Kuznetsova S. 1.57 Putintseva Y. 2.34
15 69923
06:15
Martic P. 1.37 Mladenovic K. 2.99
15 92092
06:15
Wozniacki C. 1.72 Hsieh S-W 2.07
15 92097
06:15
Wang Y. 1.85 Davis L. 1.91
15 22373
06:15
Kudermetova V. 1.97 Alexandrova E. 1.80
15 28779
07:30
Keys M. 1.47 Giorgi C. 2.61
15 92084
07:30
Puig M. 2.99 Kerber A. 1.37
15 92091
07:30
Stosur S. 2.99 Anisimova A. 1.37
15 92095
08:45
Peng S. 2.39 Muguruza G. 1.55
15 92085
08:45
Siniakova K. 2.67 Mertens E. 1.45
15 92090
11:00
Pavlyuchenkova A. 2.86 Kenin S. 1.40
15 92096
13:00
Bouzkova M. 2.34 Muchova K. 1.57
15 92101
13:00
Kvitova P. 1.35 Hercog P. 3.10
15 10189
14:15
Sabalenka A. 1.32 Collins D R 3.27
15 11184
Chengdu singiel (k. twarde) , ATP  - Poniedziałek 23.09.2019
07:00
Garin Ch. 2.67 Edmund K. 1.45
15 45735
08:20
Klahn B. 1.57 Jung J. 2.34
15 4942
10:30
Evans D. 1.20 Bai Y. 4.34
15 63113
Taszkient singiel (k. twarde) , WTA  - Poniedziałek 23.09.2019
07:00
Kawa K. 2.28 Diatchenko V. 1.60
15 49428
07:00
Cirstea S. 1.62 Allertova D. 2.24
15 72044
07:00
Dart H. 2.24 Kalinskaya A. 1.62
15 5292
08:15
Bondarenko K. 3.39 Minnen G. 1.30
15 29851
08:15
Sharipova S. 2.61 Kovinic D. 1.47
15 52195
08:15
Martincova T. 1.50 Begu I-C 2.52
15 7328
09:30
Zavatska K. 2.18 Ostapenko J. 1.65
15 42866
09:30
Kuzmova V. 1.67 Di Lorenzo F. 2.15
15 54464
09:30
Van Uytvanck A. 1.42 Samsonova L. 2.78
15 7478
Zhuhai singiel (k. twarde) , ATP  - Poniedziałek 23.09.2019
07:30
Gojowczyk P. 2.24 Norrie C. 1.62
15 29908
08:50
Nishioka Y. 1.45 Ramos Vinolas A. 2.67
15 23406
10:10
Ito T. 1.55 Wu D. 2.39
6 5317
13:30
Mannarino A. 1.32 Zhang Ze 3.27
15 35813
Wuhan debel (k. twarde) , WTA  - Poniedziałek 23.09.2019
07:30
Garcia C / Mattek-Sands B 1.52 Jurak D / Martinez Sanchez M J 2.40
5 72557
08:45
Kalashnikova O / King V 1.87 Adamczak M / Han X 1.85
5 72554
08:45
Ninomiya M / Yang Z 1.87 Aoyama S / Shibahara E 1.85
5 72567
10:00
Blinkova A / Voracova R 1.60 Christian K / Moore J 2.22
5 72555
10:00
Bertens K / Pattinama Kerkhove L 1.85 Duan Y / Kudermetova V 1.87
5 72556
11:15
Sanders S / Yastremska D 2.70 Melichar N / Peschke K 1.42
5 72558
Antalya kwal. (k. twarde) , ITF Kobiety  - Poniedziałek 23.09.2019
09:00
Jarlskog I. 1.40 Kanev K. 2.65
0 5931
09:00
Falkowska W. 1.85 Fung Stacey 1.85
0 6388
09:00
Tilbuerger J. 2.05 Wildgruber, Anja 1.65
0 4642
10:00
Koller A. 1.85 Oczachowska J. 1.80
0 4601
10:00
Saner J. 1.40 Shan Y. 2.65
0 4819
10:00
Bejenaru K P 1.30 Jelen, A.J. 3.10
0 7559
Antalya kwal. (k. ziemne) , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
09:00
Fossati A. 1.60 Boerma P. 2.15
0 7448
09:00
Pavlovic L. 1.12 Nareyka B. 4.90
0 7519
09:00
Hellfritsch L. 1.10 Macovei Radu Florin 5.50
0 7651
09:00
Fekete, Janos 2.50 Desyatnik A. 1.45
0 7669
09:00
Riedel Tim 2.35 Demeroutis N. 1.50
0 7677
09:00
Turker M N 1.02 Jorayev Jorakuly 9.00
0 7692
10:00
Puskar Samuel 1.70 Marko Michal 2.00
0 7681
10:00
Arh A. 2.85 Zima L. 1.35
0 4042
10:00
Hermans M. 1.80 Bosio G. 1.90
0 4289
Chornomorsk kwal. (k. ziemne) , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
09:00
Baklanov Egor 2.35 Skindzer Z. 1.50
0 5318
09:00
Ilnytskyy Svyatoslav 1.95 Kokkin, Oleksandr 1.75
0 5429
09:00
Liavonchyk Pavel 3.45 Braynin Aleksandr 1.25
0 5481
09:00
Vatteroni L. 1.12 Slyepkan Dmytro 4.90
0 5508
09:00
Muravyov Mykhaylo 1.85 Starkou, N. 1.85
0 6287
09:00
Tsebrenko D. 1.16 Trunov, Dmitry 4.25
0 6492
09:00
Dittmer P. 1.60 Zakharov, Volodymyr 2.10
0 7344
09:00
Matvievici E. 1.40 Guardeno M. 2.75
0 7507
09:00
Baskov D. 2.85 Bielinskyi Oleksandr 1.35
0 7574
09:00
Voloshyn Anatoliy 1.90 Solomatin I. 1.80
0 7587
09:00
Strelchenko D. 1.40 Alosha U.N. 2.65
0 7589
Forbach, Singles Qualifying M-ITF-FRA-01B , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
09:00
Aubriot A. 1.04 Borisov, Vladimir 7.50
0 11769
09:00
Pfaff M. 1.12 Paliska Bradley 5.25
0 12024
10:30
Klein Batiste 1.85 Stino M. 1.85
0 11680
10:30
Dragoni A. 1.16 Johann Lars 4.35
0 12084
10:30
Van Wijk Max 5.50 Verstegen Q. 1.10
0 12114
12:00
Gales, Romain 5.50 Link J V 1.10
0 12059
13:30
Ajavon, Liova 1.50 De Cuyper J. 2.35
0 12120
Jounieh kwal. (k. ziemne) , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
10:00
Abou Boutros A. 6.50 Rajic D. 1.07
0 4016
10:00
Schubert H A 5.25 Filip V. 1.10
0 4044
10:00
Valsecchi P. 1.60 Savva Stefanos 2.15
0 4139
10:00
Vardhan Singh Yash 6.50 Gorodynskyi V. 1.07
0 4148
10:00
Boureau Alexis 1.35 Vlasceanu E. 2.85
0 4954
10:00
Thanos, Aristotelis 2.65 Vejnovic M. 1.40
0 6293
10:00
Suntic S. 1.65 Photiades Photos 2.05
0 7386
10:00
Abou Chahine Ibrahim 5.25 Makzoume Yacoub 1.10
0 7438
Florencja singiel (k. ziemne) , Challenger  - Poniedziałek 23.09.2019
10:00
Roca Batalla O. 1.90 Serdarusic N. 1.80
5 18543
11:20
Bonadio R. 2.00 Cervantes Huegun I. 1.75
5 19027
11:20
Cachin P. 1.60 Safwat M. 2.20
5 20514
11:20
Kavcic B. 1.30 Dalla Valle E. 3.20
5 21751
12:40
Pellegrino A. 1.50 Eriksson M. 2.50
5 16695
12:40
Moroni G M 2.50 Taberner C. 1.50
5 18585
14:00
Horansky F. 1.55 Arnaboldi A. 2.30
5 17839
14:00
Quinzi G. 2.00 Popko D. 1.75
5 19255
14:00
Gimeno-Traver D. 3.40 Vilella Martinez M. 1.25
5 21834
16:30
Napolitano S. 1.85 Alcaraz Garfia C. 1.85
5 21629
17:15
Berlocq C. 1.35 Barranco Cosano J. 2.90
5 11851
18:35
Zeppieri G. 1.95 Benchetrit E. 1.75
5 18981
Kaposvar kwal. (k. ziemne) , ITF Kobiety  - Poniedziałek 23.09.2019
10:00
Malasevic T. 1.80 Pavkovic M. 1.90
0 5517
10:00
Gecsek F. 5.75 Svatikova L. 1.09
0 7362
10:00
Prisacariu A. 1.09 Gal Anja 5.75
0 7482
10:00
Szabo Laura 6.25 Stara L. 1.08
0 7515
11:30
Arango E. 1.07 Horvath Adrienn 6.50
0 4418
11:30
Velcea A. 1.08 Muller Nikoletta 6.25
0 7342
11:30
Petrova A. 7.50 Kladinova A. 1.05
0 7410
11:30
Terletska Olga 6.50 Cisovska R. 1.07
0 7423
13:00
Bokor V. 1.90 Milatova S. 1.80
0 5367
13:00
Duca G. 1.35 Kovacicova S. 2.85
0 5448
13:00
Dalakishvili M. 1.05 Vidovic Andjela 7.50
0 5475
13:00
Jaskiewicz Karolina 2.40 Farbas R. 1.50
0 7450
Johannesburg kwal. (k. twarde) , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
10:00
Pozzi D. 1.30 Badenhorst, Devin 3.25
0 4264
10:00
Chingono Munashe 1.30 Chigaazira Jason 3.10
0 4375
10:00
Roselt Rayne 4.35 Salton Dylan 1.16
0 4381
Florencja singiel kwal. (k. ziemne) , Challenger  - Poniedziałek 23.09.2019
10:00
Bonzi B. 1.12 Kivattsev K. 5.50
5 25256
10:00
Okala J. 1.35 Balzerani R. 2.90
5 25257
Taszkient debel (k. twarde) , WTA  - Poniedziałek 23.09.2019
10:45
Lister C / Sizikova Y 1.92 Govortsova O / Savinykh V 1.80
5 12660
10:45
Abduraimova N / Amanmuradova A 2.77 Jakupovic D / Santamaria S 1.40
5 14764
Zhuhai debel (k. twarde) , ATP  - Poniedziałek 23.09.2019
11:00
Cecchinato M / Ruud C 2.25 Oliveira G / Vasilevski A 1.60
5 74970
Johannesburg kwal. (k. twarde) , ITF Kobiety  - Poniedziałek 23.09.2019
11:30
Cooper Lauren 1.30 Bloch, Amy 3.25
0 4160
11:30
Onya, Allyson Nancy 2.70 Faure, Mikayla 1.40
0 4184
13:00
Gavish Adi 6.75 Fordham D. 1.06
0 4076
13:00
Ellenberg, Maxima 2.20 Biansumba Marie Perla 1.55
0 4097
Orlean singiel (k. twarde w hali) , Challenger  - Poniedziałek 23.09.2019
12:20
Stebe C.M. 1.65 Galovic V. 2.10
5 12376
12:20
Roumane R. 1.90 Safiullin R. 1.80
5 12642
13:40
Halys Q. 1.70 Kolar Z. 2.05
5 12680
13:40
Janvier M. 1.75 Kuhn N. 1.95
5 14641
15:00
Otte O. 1.65 Miedler L. 2.10
5 10584
15:00
Blancaneaux G. 1.70 Vanni L. 2.05
5 13749
16:20
Rosol L. 1.90 Darcis S. 1.80
5 12591
16:20
Karlovskiy E. 3.40 Ivashka I. 1.25
5 13620
17:40
Stakhovsky S. 1.35 Cornut-Chauvinc A. 2.95
5 12585
17:40
Lestienne C. 1.65 Karatsev A. 2.15
5 12648
19:00
Bourgue M. 1.60 Marcora R. 2.20
5 10709
19:00
Lamasine T. 2.10 Kamke T. 1.65
5 10746
Santa Margherita Di Pula, Singles Q W-ITF-ITA-25A , ITF Kobiety  - Poniedziałek 23.09.2019
14:00
Dessolis B. 5.75 Marchetti Giorgia 1.09
0 14819
14:00
Ureke A. 1.01 Pezzulla Alessandra 10.00
0 14826
14:00
Zingale Rachele Elisa 7.50 Ponomar L. 1.04
0 14832
14:00
Taddia Valentina 5.00 Crescenzi G. 1.12
0 14835
14:00
Pino A. 6.25 Klasen A. 1.08
0 14854
14:00
Alkio A. 5.75 Shaulskaya A. 1.09
0 14898
14:00
Bilardo F. 1.18 Fossa Huergo Nicole 4.10
0 14915
14:00
Piludu N. 1.95 Chiesa E. 1.75
0 14916
14:00
Malmqvist L. 1.10 Denisenko V. 5.50
0 14920
Santa Margherita Di Pula, Singles Q M-ITF-ITA-23A , ITF Mężczyźni  - Poniedziałek 23.09.2019
14:00
Procopio A. 1.60 Chvets Vitali 2.10
0 14922
14:00
Maestrelli Francesco 1.75 Loccisano Mike 1.90
0 14925
14:00
Graziotti, Giulio 1.90 Giuliano R. 1.80
0 14928
14:00
Castelletti L. 5.00 Darderi L. 1.12
0 14932
14:00
Schinas S. 1.65 Sudzum M.M. 2.05
0 14951
14:00
Ortenzi G M 1.12 Troebinger Erwin 5.25
0 14953
14:00
Picchione A. 1.14 Gohlke D. 4.80
0 14958
14:00
DI Meo A. 1.90 Giovannini Filippo 1.80
0 14968
14:00
Corino M. 4.05 Vishwakarma S. 1.18
0 14971
14:00
Gigante, Matteo 1.10 Di Nocera R. 5.25
0 15008
14:00
Caruso, Antonio 2.00 Giovannini U. 1.70
0 15058
14:00
Taddia Leonardo 1.02 Neagu L. 9.00
0 15118
Buenos Aires singiel (k. ziemne) , Challenger  - Poniedziałek 23.09.2019
15:30
Baez S. 2.30 Sakamoto P. 1.55
5 15131
16:50
Olivieri G A 1.80 Gutierrez O J 1.90
5 14776
16:50
Correia Passos J. 1.75 Toledo Bague P. 2.00
5 14965
16:50
Zukas M. 2.30 Ugo Carabelli C. 1.55
5 15187
18:10
Elias G. 1.30 Meligeni F. 3.30
5 14855
18:10
Tirante T A 1.95 Matos R. 1.75
5 14885
18:10
Burruchaga R A 6.25 Lindell Ch. 1.09
5 15233
19:30
Clezar G. 1.25 Casanova H. 3.45
5 14749
19:30
Malla B. 1.85 Cuevas M. 1.85
4 15124
19:30
Alvarez N. 1.35 Cerundolo J M 3.05
5 15224
20:50
Etcheverry T M 1.55 Hamou M. 2.35
5 14917
23:00
Luz O. 1.90 Ficovich J P 1.80
5 14889
Tiburon singiel (k. twarde) , Challenger  - Poniedziałek 23.09.2019
19:00
Young D. 1.25 Shane R. 3.40
4 13619
19:00
Styler O. 4.50 Quiroz R. 1.16
4 13651
19:00
Holt B. 2.15 Sarmiento R. 1.65
4 13656
19:00
Gomez Herrera C. 1.80 Fanselow S. 1.90
4 13657
19:00
Ritschard A. 1.75 Peniston R. 1.95
4 13663
19:00
Aragone J C 1.65 Altamirano C. 2.10
4 13670
19:00
Nava E. 4.40 Blanch U. 1.18
4 13687
19:00
Gaston H. 1.60 Song E. 2.15
4 13692
19:00
Peliwo F. 2.00 Redlicki Mich. 1.75
4 13700
19:00
Pervolarakis M. 1.60 Sinclair C. 2.25
4 13707
19:00
Sarkissian A. 3.05 Wolf J J 1.35
4 13709
19:00
Redlicki Ma. 2.10 Nakashima B. 1.65
4 13711
19:00
Smith R. 2.40 Escobar G. 1.50
4 13721
19:00
Leshem E. 1.55 Crawford Oliver 2.35
4 13722
Buenos Aires singiel (k. ziemne) , Challenger  - Wtorek 24.09.2019
00:20
Estevez M. 3.65 Velotti A. 1.25
5 14947
15:00
Kestelboim M. 2.60 Diaz Acosta F. 1.45
5 13672
Chengdu debel (k. twarde) , ATP  - Wtorek 24.09.2019
04:00
GAO X / LI Z 3.27 Shapovalov D / Thompson J 1.30
5 31210
04:00
SUN F / Wang Aor 4.69 Inglot D / Krajicek A 1.16
5 31655
04:00
Erlich J / Martin F 1.27 Garin C / Londero J I 3.47
5 46716
04:00
Cacic N / Lajovic D 2.70 Gonzalez S / Lindstedt R 1.42
5 47343
04:00
Dodig I / Polasek F 1.40 Jebavy R / Zelenay I 2.77
5 49245
04:00
Edmund K / Evans D 1.85 Hsieh C-P / Rungkat C 1.87
5 55163
04:00
Fritz T / Monroe N 1.45 Berankis R / Fucsovics M 2.59
5 62123
04:00
Albot R / Sousa J 1.50 Bublik A / Paire B 2.45
5 62129
Wuhan singiel (k. twarde) , WTA  - Wtorek 24.09.2019
05:00
Pera B. 2.52 Bertens K. 1.50
15 13742
05:00
Barty A. 1.27 Garcia C. 3.62
15 24110
05:00
Halep S. 1.20 Strycova B. 4.34
6 17688
Wuhan debel (k. twarde) , WTA  - Wtorek 24.09.2019
05:00
Perez E / Rosolska A 1.92 Kichenok N / Spears A 1.80
5 72559
05:00
Kasatkina D / Tomljanovic A 2.02 Kenin S / Sasnovich A 1.72
5 72560
05:00
Peng S / Wang Y 1.60 Kichenok L / Krawczyk D 2.22
5 72568
05:00
Chan H-C / Chan L 1.32 Riske A / Srebotnik K 3.15
5 72570
05:00
Stosur S / Zhang S 1.67 Alexandrova E / Siniakova K 2.10
5 72573
Chengdu singiel (k. twarde) , ATP  - Wtorek 24.09.2019
07:00
Pospisil V. 2.18 Thompson J. 1.65
15 15542
07:00
Li Z. 3.27 Gerasimov E. 1.32
15 18172
07:00
Chung H. 1.52 Sousa J. 2.46
15 28547
07:00
Berankis R. 2.78 Shapovalov D. 1.42
15 63531
07:00
Fritz T. 1.47 Bublik A. 2.61
15 63650
07:00
Lajovic D. 1.62 Londero J.I. 2.24
15 63820
07:00
Carreno-Busta P. 1.50 Albot R. 2.52
15 63959
07:00
Popyriin A. 2.18 Verdasco F. 1.65
15 4189
07:00
Fucsovics M. 1.88 Majchrzak K. 1.88
15 4607
Taszkient singiel (k. twarde) , WTA  - Wtorek 24.09.2019
07:00
Paolini J. 2.67 Pliskova Kr. 1.45
15 23093
07:00
Voegele S. 2.99 Gasparyan M. 1.37
15 24140
07:00
Flipkens K. 2.03 Babos T. 1.75
15 27022
07:00
Amanmuradova A. 4.34 Bonaventure Y. 1.20
15 37101
07:00
Abduraimova N. 4.62 Niculescu M. 1.18
15 38425
07:00
Parmentier P. 2.07 Krunic A. 1.72
15 54399
07:00
Maria T. 2.24 Govortsova O. 1.62
15 8062
Zhuhai singiel (k. twarde) , ATP  - Wtorek 24.09.2019
07:30
Kyrgios N. 1.45 Seppi A. 2.67
15 24074
07:30
De Minaur A. 1.55 Millman J. 2.39
15 30463
07:30
Sandgren T. 2.10 Murray A. 1.70
15 35809
07:30
Johnson S. 1.57 Andujar Alba P. 2.34
15 35816
07:30
Ruud C. 2.15 Kecmanovic M. 1.67
15 35817
Zhuhai debel (k. twarde) , ATP  - Wtorek 24.09.2019
07:30
Molchanov D / Qureshi A-U-h 1.40 Koepfer D / Kwon S 2.77
5 73058
07:30
Demoliner M / Middelkoop M 1.45 Norrie C / Ramos-Vinolas A 2.59
5 73060
07:30
Sharan D / Sitak A 2.25 Bambridge L / Mclachlan B 1.60
5 73061
07:30
Gille S / Vliegen J 1.40 Kecmanovic M / Nedunchezhiyan J 2.80
5 73066
07:30
Gong M-X / Zhang Ze 1.50 Fabbiano T / Seppi A 2.50
5 74966
07:30
WU D / Zhang ZH 3.20 Daniell M / Oswald P 1.30
5 74968
07:30
Rojer J-J / Tecau H 1.45 Kyrgios N / Reid M 2.60
5 74969
Florencja singiel (k. ziemne) , Challenger  - Wtorek 24.09.2019
10:00
Molcan A. 1.50 Brancaccio R. 2.35
5 10329
10:00
Sels J. 1.75 Trungellitti M. 2.00
5 21748
Orlean singiel (k. twarde w hali) , Challenger  - Wtorek 24.09.2019
10:00
Bemelmans R. 1.70 Basic M. 2.05
5 10634
10:00
Muller A. 2.15 Ramanathan R. 1.65
5 10648
Orlean debel (k. twarde w hali) , Challenger  - Wtorek 24.09.2019
10:00
Marcora R / Travaglia S 2.65 Begemann A / Lenz J 1.45
3 14123
10:00
Lammons N / Sancic A 2.10 Arneodo R / Nys H 1.65
3 18730
10:00
Podlipnik-Castillo H / Weissborn T 1.90 Barrere G / Halys Q 1.80
3 25176
10:00
Copil M / Rosol L 2.10 Arends S / Pel D 1.65
3 25184
10:00
O Mara J / Skupski K 1.45 Donskoy E / Ivashka I 2.50
3 25188
10:00
Bemelmans R / Zimonjic N 2.30 Junaid R / Raja P 1.55
3 25208
10:00
Behar A / Ramanathan R 1.50 Janvier M / Robert S 2.50
3 25361