Nowe wygrane

  • M.K. 18.03.2019
    2492.16 zł
  • M.K. 18.03.2019
    1302.40 zł
  • B.G. 18.03.2019
    1078.00 zł
  • B.G. 18.03.2019
    1078.00 zł
  • B.G. 18.03.2019
    1078.00 zł

Newsletter


Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zaklad z oferty po lewej.

.

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

Wyniki

Tenis - ATP - Miami kwal. (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Majchrzak K. - Monteiro T.
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
2 1:2 19.03. 00:05 +6
 
Tenis - Challenger - Zhangjiagang singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Li Z. - Hernandez - Fernandez J. 2 1:2 19.03. 03:00
 
Crepatte B. - Mukund S K 2 0:2 19.03. 03:00
 
Clezar G. - Heliovaara H. 1 2:0 19.03. 04:05
 
Chung Y. - Sun F. 1 2:0 19.03. 04:15
 
Xia Z. - Duckworth J. 2 0:2 19.03. 05:40
 
Tenis - ITF Kobiety - Canberra singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rogowska O. - Bai A. 1 2:1 19.03. 01:40
 
Inoue M. - Perez E. 2 0:2 19.03. 01:45
 
Ozaki R. - Da Silva Fick G. 1 2:0 19.03. 01:45
 
Hozumi E. - Woolcock B. 1 2:0 19.03. 02:10
 
Jones F. - Aiava D. 2 0:2 19.03. 04:50
 
Tenis - ITF Kobiety - Canberra debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rompies J / Sutjiadi A (IDN) - Koelzer R / Tomic S 1 2:1 19.03. 03:30
 
Bains N / Mihalikova T - Bozicevic I / Gerlach K 1 2:0 19.03. 03:30
 
Parnaby A / Smith A - HSU C - Y / Kennel K 2 1:2 19.03. 03:55
 
Kaji H / Ozaki R - Sekulic S - R / Tjandramulia O 1 2:1 19.03. 04:50
 
Tenis - ITF Kobiety - Kofu singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shimizu A. - Matsumoto A. 1 2:0 19.03. 02:00
 
Abe Arisa - Rodionova Ar. 2 0:2 19.03. 02:00
 
Salden L. - Hontama M. 1 2:0 19.03. 02:00
 
Morgina A. - Kobori M. 2 0:2 19.03. 03:10
 
Raina A. - Zhang Y. 1 2:0 19.03. 03:35
 
Marino R. - Cepelova J. 2 1:2 19.03. 03:40
 
Tenis - ITF Kobiety - Kofu debel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hsieh Y - C / Sema E - Kumkhum L / Luangnam N 1 2:0 19.03. 05:10
 
Bektas E / Moore T - Okuno A / Sebov K zwrot : 19.03. 05:15
 
Gleason Q / Grammatikopoulou V - Chang K - C / Hsu C - W 2 0:2 19.03. 05:20
 
Tenis - ITF Kobiety - Xiamen singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Guo M. - Yang Ziyi 1 2:0 19.03. 04:35
 
HE Jiaying - Wang J. 1 2:0 19.03. 04:40
 
Tenis - ITF Kobiety - Canberra kwal. (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Berezov A. - Tanaka Yuuki 2 1:2 19.03. 00:00
 
Sekulic S. R. - Elie J. 1 2:1 19.03. 00:00
 
Hanatani N. - Marinkov Bojana 2 1:2 19.03. 00:00
 
Bozovic A. - Hondo S. 1 2:1 19.03. 00:00
 
Fernandez Leylah A. - Kennel K. 1 2:0 19.03. 00:00
 
Koelzer R. - Hsu Ch - Y 1 2:0 19.03. 00:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Xiamen kwal. (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zhao Qianqian - Takayama Ch. 1 2:1 19.03. 03:00
 
Wu H Ch - Liu Meiting 2 0:2 19.03. 03:00
 
Kulambayeva Z. - Zhu Wanning 1 2:0 19.03. 03:00
 
Xiao Zheng Hua - Tsang Ch I 1 2:0 19.03. 03:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Mornington singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Romios M Ch - Purcell R. 1 2:0 19.03. 02:10
 
Ibraimi M. - Hijikata R. 2 0:2 19.03. 02:50
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Mornington debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kawakami R / Sumizawa D - Boyer D H / Chappell N 2 0:2 19.03. 04:25
 
Addison A / Singh K - Castelnuovo L / Kelly D zwrot : 19.03. 04:35
 
Puttergill C / Daly Walkin B - Frawley J / Vuradin L 1 2:0 19.03. 05:05
 
Gamble L J / YU C - Y - Fancutt T / Sweeny D 2 0:2 19.03. 05:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Kofu singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kikuchi G. - Ellis B. 1 2:0 19.03. 02:00
 
Saitoh K. - Yamasaki J. 2 0:2 19.03. 02:00
 
Chikami S. - Ehara H. 2 0:2 19.03. 03:05
 
Hazawa S. - Shimabukuro S. 2 0:2 19.03. 03:35
 
Wang A. - Okamura I. 2 1:2 19.03. 03:50
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Kofu debel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
LU T / Okamura I - Wong H K / Yeung P L zwrot : 19.03. 06:05
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Mornington kwal. (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Klintcharov A. - Meagher Winter 1 2:0 19.03. 00:00
 
Bosnjak Mislav - Nkomba Benard Bruno 1 2:0 19.03. 00:00
 
Bosancic T. - Skadarka S. 1 2:0 19.03. 00:00
 
MA William - Fuele M. 2 0:2 19.03. 00:00
 
Kawachi K. - Holt - Crossman Erik 1 2:0 19.03. 02:25
 
Barclay D. - Kaldawi Stephen 2 1:2 19.03. 03:05