Nowe wygrane

  • T.G. 19.04.2019
    1083.06 zł
  • K.Ł. 19.04.2019
    2411.20 zł
  • M.L. 19.04.2019
    1254.00 zł
  • B.P. 19.04.2019
    1048.96 zł
  • R.M. 19.04.2019
    2056.42 zł

Newsletter


Kupon

  1. 1
  2. 2
  3. 3
list

Twój kupon jest pusty.

Dodaj zaklad z oferty po lewej.

.

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

Wyniki

Zakłady Specjalne - HIT DNIA - CZWARTEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Antonio - Denver
koszykówka, NBA
1,1X,12 118:108 19.04. 03:00
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - CZWARTEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sport Huancayo - Montevideo W.
piłka nożna, Copa Sudamericana
X,1X,X2 1:1 19.04. 02:30
 
Atl. Medellin - Boyaca Patriotas
piłka nożna, Kolumbia 1 liga
1,1X,12 4:0 19.04. 02:30
 
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - PIĄTEK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mektic/Skugor - Kubot/Melo
tenis, ATP Monte Carlo
1,1X,12 2:0 19.04. 13:40
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Copa Sudamericana
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sport Huancayo - Montevideo Wanderers
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
X,1X,X2 1:1 19.04. 02:30 +17
 
Mushuc Runa - Union Espanola X,1X,X2 1:1 19.04. 02:30 +17
 
Piłka Nożna - Anglia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bristol City - Reading X,1X,X2 1:1 19.04. 13:00 +61
 
Sheffield Utd - Nottingham 1,1X,12 2:0 19.04. 13:30 +62
 
Millwall - Brentford X,1X,X2 1:1 19.04. 14:00 +62
 
Piłka Nożna - Anglia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Coventry - Bradford 1,1X,12 2:0 19.04. 14:00 +60
 
Oxford - Charlton 1,1X,12 2:1 19.04. 14:00 +60
 
Piłka Nożna - Anglia - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Exeter - Crawley 2,X2,12 1:3 19.04. 14:00 +60
 
Piłka Nożna - Holandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Jong Ajax - Twente Enschede zwrot : 19.04. 20:00
 
Piłka Nożna - Niemcy - 5 liga Nordost Płn.
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SV Lichtenberg 47 - Malchower 1,1X,12 1:0 19.04. 13:30 +7
 
Piłka Nożna - Portugalia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SC Covilha - FC Porto B 1,1X,12 2:1 19.04. 12:15 +49
 
Piłka Nożna - Turcja - 1 liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kasimpasa - Bursaspor 2,X2,12 0:2 19.04. 13:30 +18
 
Piłka Nożna - Armenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Alashkert - Ararat Erewań 1,1X,12 2:0 19.04. 13:00 +18
 
Ararat Armenia Yerevan - FC Lori Vanadzor 1,1X,12 3:0 19.04. 14:00 +18
 
Shirak Gyumri FC - Banants Erewań X,1X,X2 0:0 19.04. 14:00 +16
 
Piłka Nożna - Australia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Adelaide United FC - Melbourne Victory 1,1X,12 1:0 19.04. 11:50 +60
 
Piłka Nożna - Australia - Northern NSW
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Maitland FC - Edgeworth FC 1,1X,12 2:1 19.04. 06:30 +10
 
Lake Macquarie City FC - Adamstown Rosebud FC 1,1X,12 2:1 19.04. 06:30 +10
 
Lambton Jaffas FC - Weston Workers FC 1,1X,12 2:1 19.04. 08:30 +9
 
Piłka Nożna - Australia - NSW
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Apia Leichhardt Tigers - Blacktown City FC X,1X,X2 1:1 19.04. 08:00 +9
 
Sydney Olympic - Manly United FC X,1X,X2 2:2 19.04. 08:45 +9
 
Piłka Nożna - Azerbejdżan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Gabala - Zira FK 1,1X,12 2:1 19.04. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Boliwia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Royal Pari Sion - Club Destroyers X,1X,X2 0:0 19.04. 00:15 +43
 
Club Deportivo Aurora - San Jose Oruro 2,X2,12 0:2 19.04. 02:15 +44
 
Piłka Nożna - Brazylia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data  
EC Bahia - Londrina PR 1,1X,12 4:0 19.04. 01:00 +18
 
Piłka Nożna - Brazylia - Brasileiro kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gremio Osasco Audax SP - Vitoria PE 1,1X,12 3:0 19.04. 00:00 +10
 
Piłka Nożna - Chiny - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tianjin Quanjian - Shanghai SIPG X,1X,X2 0:0 19.04. 13:35 +52
 
Guangzhou Evergrande - Shandong L. 1,1X,12 2:1 19.04. 13:35 +53
 
Piłka Nożna - Chiny - 3 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wuhan Shangwen - Hangzhou Wuyue Qiantang 1,1X,12 2:0 19.04. 09:30 +10
 
Piłka Nożna - Gwatemala - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Petapa - Chiantla 2,X2,12 1:2 19.04. 04:00 +18
 
Piłka Nożna - Iran - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Nassaji Mazandaran - Padideh Khorasan FC 1,1X,12 1:0 19.04. 13:30 +38
 
Tractor Sazi - Peykan 2,X2,12 0:1 19.04. 14:30 +38
 
Piłka Nożna - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 2,X2,12 0:1 19.04. 12:00 +57
 
Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 1,1X,12 2:0 19.04. 12:00 +56
 
Piłka Nożna - Kenia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Homeboyz - Gor Mahia FC X,1X,X2 1:1 19.04. 14:00 +8
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Atletico Nacional Medellin - Boyaca Patriotas
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1,1X,12 4:0 19.04. 02:30 +47
 
Piłka Nożna - Meksyk - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Merida FC - CF Zacatepec 1948 1,1X,12 2:0 19.04. 02:00 +18
 
Dorados Sinaloa - Cimarrones De Sonora 1,1X,12 1:0 19.04. 04:00 +18
 
Piłka Nożna - Tajlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sisaket FC - Rayong FC 1,1X,12 3:1 19.04. 14:00 +10
 
Piłka Nożna - Ukraina - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Lviv - Ch. Odessa 1,1X,12 3:1 19.04. 11:00 +18
 
Dyn. Kijów - Worskła Połtawa 1,1X,12 1:0 19.04. 11:00 +17
 
Arsenal Kiev - FC Oleksandria X,1X,X2 3:3 19.04. 12:00 +17
 
Karpaty Lwów - Illicziweć Mariupol 2,X2,12 2:4 19.04. 13:00 +18
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sporting Gijon B - Real Union de Irun 2,X2,12 0:1 19.04. 12:00 +18
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 4 liga grupa 5
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sants - Prat 2,X2,12 1:2 19.04. 12:00 +10
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 4 liga grupa 6
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Silla - Crevillente Deportivo X,1X,X2 1:1 19.04. 11:45 +8
 
Villarreal C - Alzira 1,1X,12 1:0 19.04. 12:00 +10
 
Torre Levante - Paiporta X,1X,X2 1:1 19.04. 12:00 +9
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 4 liga grupa 7
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carabanchel - Getafe B 2,X2,12 0:1 19.04. 11:30 +10
 
Piłka Nożna - Hiszpania - 4 liga grupa 18
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Albacete Balompie B - CD Azuqueca X,1X,X2 1:1 19.04. 12:00 +9
 
Piłka Nożna - Wietnam - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SHB Da Nang - Song Lam Nghe An 2,X2,12 0:2 19.04. 12:00 +18
 
Piłka Nożna - Rosja - liga młodzieżowa
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Orenburg - Rostov 2,X2,12 0:1 19.04. 11:00 +18
 
FK Ufa - Arsenal Tula 2,X2,12 1:6 19.04. 12:00 +18
 
Krasnodar - FC Zenit St Petersburg Youth X,1X,X2 1:1 19.04. 12:00 +17
 
Lokomotiw Moskwa Youth - CSKA Moskwa 1,1X,12 2:0 19.04. 12:00 +18
 
Spartak Moskwa Youth - Yen. Krasnoyarsk 1,1X,12 2:1 19.04. 13:00 +18
 
Dinamo Moskwa Youth - Kr. Sovetov 1,1X,12 3:1 19.04. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ostersunds - IF Elfsborg X,1X,X2 1:1 19.04. 13:30 +58
 
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carlstad United - Sollentuna 1,1X,12 3:1 19.04. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Norra Got.
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Vanersborgs IF - Savedalens IF 2,X2,12 0:1 19.04. 14:00 +18
 
Grebbestads IF - IFK Uddevalla 1,1X,12 3:1 19.04. 14:00 +17
 
IK Gauthiod - IFK Tidaholm 1,1X,12 5:1 19.04. 14:00 +17
 
Stenungsunds IF - IFK Amal 1,1X,12 3:0 19.04. 14:00 +17
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Norra Sve.
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kungsangens IF - Hudiksvalls Forenade FF X,1X,X2 2:2 19.04. 14:00 +17
 
Taby FK - Enkoping SK 1,1X,12 5:3 19.04. 14:00 +18
 
Karlbergs BK - Skiljebo SK 1,1X,12 5:1 19.04. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Ostra Got.
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Almeboda/Linneryd - IFK Hassleholm X,1X,X2 1:1 19.04. 13:00 +17
 
Hassleholms IF - Husqvarna FF 2,X2,12 0:1 19.04. 14:00 +18
 
Rappe Goif - IFK Berga 2,X2,12 1:2 19.04. 14:00 +18
 
Osterlen FF - Ifo/Bromolla IF X,1X,X2 1:1 19.04. 14:00 +17
 
Piłka Nożna - Szwecja - 4 liga Vastra Got.
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ullareds - BK Olympic X,1X,X2 1:1 19.04. 13:30 +17
 
Onsala BK - Eslovs BK 1,1X,12 8:2 19.04. 14:00 +18
 
Piłka Nożna - Zambia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Forest Rangers - Circuit City FC 1,1X,12 3:2 19.04. 13:00 +10
 
Piłka Nożna - Czechy - liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FK Baumit Jablonec U21 - 1. FK Pribram 1,1X,12 4:0 19.04. 13:00 +17
 
Dukla Praha - FK Teplice U21 1,1X,12 2:1 19.04. 14:00 +17
 
Piłka Nożna - Czechy - 3 liga CFL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Loko Vltavin - Kraluv Dvur X,1X,X2 1:1 19.04. 10:15 +17
 
FK Olympia Praga - Sl. Velvary 1,1X,12 1:0 19.04. 10:15 +18
 
FK Litomerice - 1.fc Karlowe Wary 1,1X,12 2:0 19.04. 10:30 +18
 
Zivanice - Dobrovice 2,X2,12 0:4 19.04. 11:00 +18
 
Piłka Nożna - Czechy - 3 liga MSFL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
FC Viktoria Otrokovice - FC Hlucin 2,X2,12 0:2 19.04. 11:00 +18
 
Tj Valasske Mezirici - Rymarov 2,X2,12 0:3 19.04. 11:00 +18
 
Piłka Nożna - Słowacja - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ruzomberok - Poprad 2,X2,12 1:2 19.04. 13:00 +9
 
Piłka Nożna - Włochy - 1 liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Roma - Torino 1,1X,12 5:0 19.04. 13:00 +10
 
Piłka Nożna - Grecja - liga młodzieżowa U19
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lamia - Olympiakos 1,1X,12 2:1 19.04. 14:00 +10
 
PAOK Saloniki - FC Levadiakos 1,1X,12 1:0 19.04. 14:00 +9
 
Piłka Nożna - Łotwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sp. Jurmala - Valmiera 1,1X,12 2:0 19.04. 13:00 +38
 
Piłka Nożna - Bangladesz - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rahmatgonj Mfs - Mohammedan Sporting Club Dhaka 1,1X,12 2:1 19.04. 12:00 +18
 
Tenis - ATP - Monte Carlo singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Lajovic D. - Sonego L.
Polsat Sport / Polsat Sport Extra
1 2:0 19.04. 11:00 +15
 
Djokovic N. - Medvedev D.
Polsat Sport / Polsat Sport Extra
2 1:2 19.04. 13:10 +15
 
Tenis - ATP - Monte Carlo - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Sonego L. 0 (/1) 19.04. 11:00
 
Djokovic N. 0 (/1) 19.04. 11:00
 
Tenis - ATP - Monte Carlo debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Murray J / Soares B - Schwartzman D / Sousa J 1 2:0 19.04. 11:00 +5
 
Haase R / Koolhof W - Albot R / Basilashvili N 1 2:0 19.04. 12:25 +5
 
Mektic N / Skugor F - Kubot Ł / Melo M
uwaga : wyższe kursy w SUPEROFERCIE
1 2:0 19.04. 13:45 +5
 
Tenis - Puchar Federacji - Singiel
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Asumwa, Roselida - Carton Juliana 2 0:2 19.04. 10:00
 
Sherif Mayar - Semlali Hind 1 2:0 19.04. 10:00
 
Helgo M. - Draskovic A. 1 2:1 19.04. 10:00
 
Alhussein Abdel Aziz L. - Atik R. 1 2:0 19.04. 11:00
 
Owegi, Alicia - O'Connor Aisling 2 0:2 19.04. 11:10
 
Serban R G - Gjorcheska L. 1 2:0 19.04. 12:00
 
Stokke M. - Babic V. 1 2:1 19.04. 12:25
 
Boudjadi Y. - Mfoumouangana Victoire 1 2:0 19.04. 12:50
 
Eidukonyte Joana - Kulikova A. 2 0:2 19.04. 13:00
 
Ostapenko J. - Petkovic A. 2 0:2 19.04. 15:00 +10
 
Tenis - Puchar Federacji - Debel
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sherif Ahmed R / Sherif M - Atik R / Semlali H zwrot : 19.04. 12:25
 
Muraa J / Omurunga F N - Dillon R / Fennelly J zwrot : 19.04. 12:50
 
Louka E / Serban R G - Gjorcheska L / Stoilkovska M zwrot : 19.04. 13:30
 
Bekrar I / Boudjadi Y - Mfoumouangana V / Ossombi A 1 2:0 19.04. 14:00
 
Daujotaite I / Eidukonyte J - Hietaranta L / Laine E zwrot : 19.04. 14:40
 
Brune Olsen A W / Stokke M - Babic V / Draskovic A zwrot : 19.04. 14:55
 
Tenis - Puchar Federacji - Grupa Światowa Playoffs
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Łotwa - Niemcy
Ryga - k. twarde w hali / Sevastova A i Ostapenko J i Kerber A i Goerges J muszą zagrać
zwrot : 19.04. 15:00
 
Tenis - Challenger - Anning singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Oliveira G. - Bolt A. 1 2:1 19.04. 06:00
 
Ramanathan R. - Majchrzak K. 2 0:2 19.04. 06:00 +5
 
Milojevic N. - Gunneswaran P. 2 0:2 19.04. 07:30
 
Clarke J. - Duckworth J. 1 2:1 19.04. 08:40
 
Tenis - Challenger - Anning debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Arends S / Weissborn T - S - Majchrzak K / Matsui T 1 2:0 19.04. 09:15
 
BAI Y / Sun F - Balaji N / Cerretani J 1 2:1 19.04. 11:10
 
Tenis - Challenger - San Luis Potosi singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Escobar G. - Huesler M - A 2 1:2 19.04. 00:50
 
Pavic A. - Escobedo E. 1 2:1 19.04. 01:30
 
Bublik A. - Sakamoto P. 2 0:2 19.04. 03:50
 
Tenis - Challenger - San Luis Potosi debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mejia N / Nava E - Olivo R / Patino L 2 1:2 19.04. 02:00
 
Arevalo - Gonzalez M / Reyes - Varela M A - Menendez - Maceiras A / Ortega - Olmedo R 1 2:0 19.04. 03:40
 
Tenis - Challenger - Tunis singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Moroni G M - Domingues J. 2 1:2 19.04. 12:00
 
Bellucci T. - Balazs A. 1 2:0 19.04. 13:00
 
Cuevas P. - Gimeno - Traver D. 1 2:0 19.04. 15:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Dothan singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Karatantcheva S. - Di Lorenzo F. 2 0:2 19.04. 01:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Dothan debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gleason Q / Neel I - Arconada U M / Dolehide C 2 0:2 19.04. 03:10
 
Tenis - ITF Kobiety - Santa Margherita Di Pula singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Saez Larra O. - Rus A. 2 1:2 19.04. 14:00
 
Grymalska A. - Von Deichmann K. 2 1:2 19.04. 14:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Tabarka singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carreras A. - Temin M. 1 2:0 19.04. 11:00
 
Njiric S. - Lantigua de la Nuez A. 1 2:0 19.04. 11:00
 
Vicens M.r. - Berberovic N. 1 2:0 19.04. 11:00
 
Tubello A. - Gavrila O. 1 2:0 19.04. 13:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Kair singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
El Sayed A. - Papamichail D. 2 0:2 19.04. 10:00
 
Klaffner M. - Matusova B. 1 2:1 19.04. 10:00
 
Mays Lisa - Morvayova V. 2 0:2 19.04. 11:45
 
Kolar N. - Zolotareva A. 1 2:0 19.04. 11:50
 
Tenis - ITF Kobiety - Kair debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Konishi Camargo Silva J / Malikova K - Akiyama M / Yamazaki I 1 2:0 19.04. 11:25
 
Klaffner M / Papamichail D - Karregat D / Wensveen S 1 2:0 19.04. 13:25
 
Tenis - ITF Kobiety - Shymkent singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ainitdinova G. - Zhuravleva A. 1 2:1 19.04. 11:30
 
Zakharova Anastasia - Nazarova G. 1 2:0 19.04. 11:30
 
Rakhimova Kamilla - Dema V. 1 2:0 19.04. 11:30
 
Gaspar I. - Curovic T. 2 0:2 19.04. 11:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Shymkent debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Curovic T / Zakharova A - Nazarova G / Sukhotina A 1 2:0 19.04. 14:30
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Schultheiss C. - Schaeder L. 2 0:2 19.04. 09:30
 
Tomanova N. - Kubareva A. 1 2:1 19.04. 09:30
 
Simmonds Ch. (RSA) - Vanlangendonck E. 1 2:0 19.04. 09:30
 
Drazic M. - Pospelova A. 1 2:0 19.04. 11:20
 
Tenis - ITF Kobiety - Antalya debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Luikham J / Ueda R - Kubanova K / Tomanova N 2 1:2 19.04. 13:30
 
Kommer/Schaeder - Pirok A / Pribylova A 1 2:1 19.04. 13:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Santa Margherita Di Pula singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ramazzotti S. - Leite W. 2 0:2 19.04. 14:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Abuja singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Soares Klier G. - Kobelt P. 2 0:2 19.04. 11:00
 
Sorgi J P - Jomby T. 2 0:2 19.04. 11:00
 
Neuchrist M. - Kalenichenko D. 2 1:2 19.04. 12:45
 
Iradukunda G O - Added Dan 2 0:2 19.04. 12:50
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Tabarka singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carr S. - Hamou M. zwrot : 19.04. 11:00
 
Razborsek N. - Schmitz Constantin 2 0:2 19.04. 11:00
 
Barranco Cosano J. - Sanchez - Izquierdo N. 1 2:0 19.04. 12:15
 
Coppini A. - Pauwels Maxime 2 0:2 19.04. 12:25
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Tabarka debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Egea F E / Fattar A - Bossel A / Martinez M 1 2:1 19.04. 14:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Kair singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Wehnelt K. - Toledo Bague P. 2 0:2 19.04. 10:00
 
Dhoe B. - Perchicot M. 2 0:2 19.04. 10:00
 
Kopriva V. - Goldsteiner P. 1 2:0 19.04. 10:00
 
Maamoun, Karim - Mohamed - Moundir A. 1 2:0 19.04. 12:20
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Kair debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Igoshin A / Saraiva B - Delage P / Perchicot M 1 2:0 19.04. 12:50
 
Kopriva V / Pospisil J - Gengel M / Hajek P 1 2:0 19.04. 13:05
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Heyman Ch. - Bobrov B. 1 2:1 19.04. 09:30
 
Machac T. - Miladinovic M. 1 2:1 19.04. 09:30
 
O Connell Ch. - De Jong J. 1 2:0 19.04. 09:30
 
Shevchenko A. - Friberg K. 1 2:0 19.04. 12:10
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Konecny M / Machac T - Korovin M / Prihodko O 1 2:0 19.04. 13:30
 
Bobrov B / Niklas - Salminen P - Fufygin M / Lozan K 1 2:1 19.04. 14:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Madryt singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Denolly C. - Winter Lopez B. 1 2:0 19.04. 14:00
 
Meligeni Rodrigues Alves Felipe - Pla Malfeito J. 1 2:1 19.04. 14:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Shymkent singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gerch L. - Vasilenko A. 2 0:2 19.04. 11:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Shymkent debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gabashvili T / Liutarevich I - Kalovelonis M / Metreveli A 1 2:0 19.04. 11:30
 
Rawat S / Sureshkumar M - Dubrivnyy A / Ovcharov A 1 2:1 19.04. 14:00
 
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata do lat 18 Div. 1B (na Węgrzech)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Austria - Wielka Brytania X,1X,X2 2:2 19.04. 12:30 +11
 
Hokej na Lodzie - USA - NHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Carolina - Washington
TVP Sport
1,1X,12 2:1 19.04. 01:00 +40
 
Winnipeg - St. Louis 2,X2,12 2:3 19.04. 02:30 +40
 
San Jose - Vegas GK 1,1X,12 5:2 19.04. 04:00 +42
 
Hokej na Lodzie - USA - AHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Diego - San Jose 2,X2,12 3:5 19.04. 04:00 +12
 
Hokej na Lodzie - Kanada - OHL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ottawa 67s - Oshawa Generals 1,1X,12 6:4 19.04. 01:00 +12
 
Saginaw Spirit - Guelph Storm 1,1X,12 7:2 19.04. 01:05 +11
 
Siatkówka - Kazachstan - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Metallurg AMT - Gracia 2 1:3 19.04. 09:00
 
Kostanaj - Taraz 2 1:3 19.04. 11:00
 
Siatkówka - Argentyna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
San Juan - Bolivar 2 1:3 19.04. 02:00
 
Siatkówka - Dania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hvidovre VK - Gentofte Volley 2 0:3 19.04. 15:00
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Klubowe Mistrzostwa Azji (na Tajwanie)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Panasonic Panthers - Dragon 1 3:0 19.04. 07:30
 
TNK Kazchrome - Al Rayyan 2 0:3 19.04. 07:30
 
EST Cola - Chennai Spartans 2 2:3 19.04. 10:00
 
Sri Lanka Ports - Surabaya Samator 1 3:2 19.04. 10:00
 
Martin Varamin - Galkan 1 3:1 19.04. 12:30
 
Taichung Bank Club - Singapore VC 1 3:0 19.04. 12:30
 
Koszykówka - Turcja - 1 liga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Ormanspor Genclik - Cukurova 2 44:75 19.04. 13:00 +53
 
Koszykówka - Argentyna - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Atenas - Deportivo Libertad 1 97:85 19.04. 02:30 +45
 
San Martin Corrientes - Ferro 2 66:82 19.04. 02:30 +39
 
Ciclista Olimpico - San Lorenzo 2 72:91 19.04. 03:00 +35
 
Koszykówka - Brazylia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Pinheiros Sao Paulo - Botafogo 1 67:58 19.04. 00:30 +54
 
Koszykówka - Japonia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Seahorses Mikawa - Kanagawa 2 74:75 19.04. 12:05 +54
 
Link Tochigi Brex - Northern Happinets 1 80:72 19.04. 12:05 +49
 
Koszykówka - Japonia - 2 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Nishinomiya - Kanazawa 1 84:81 19.04. 12:00 +24
 
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Incheon - Mobis 2 91:92 19.04. 12:30 +44
 
Koszykówka - Nowa Zelandia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Wellington Saints - Hobart Huskies 1 87:60 19.04. 09:00 +56
 
Koszykówka - USA - NBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Brooklyn - Philadelphia 2 115:131 19.04. 02:00 +73
 
San Antonio - Denver 1 118:108 19.04. 03:00 +79
 
LA Clippers - Golden State 2 105:132 19.04. 04:30 +79
 
Piłka Ręczna - Dania - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Herning Ikast - Aarhus 1,1X,12 31:19 19.04. 15:00 +17
 
Żużel - Anglia - Premiership Supporters Cups
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Poole - Swindon 2,X2 37:53 19.04. 12:30 +9
 
Baseball - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hanshin - Yomiuri 2 4:12 19.04. 11:00 +9
 
Hiroshima - Yokohama 1 2:1 19.04. 11:00 +16
 
Chunichi - Tokyo 1 4:2 19.04. 11:00 +13
 
Saitama - Fukuoka 2 0:2 19.04. 11:00 +13
 
Tohoku - Orix 2 4:5 19.04. 11:00 +8
 
Baseball - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 1 4:3 19.04. 11:30 +9
 
LG Twins - Nexen Heroes 2 3:13 19.04. 11:30 +12
 
KIA Tigers - Doosan Bears 2 6:8 19.04. 11:30 +9
 
SK Wyverns - NC Dinos 2 11:14 19.04. 11:30 +12
 
Lotte Giants - KT Wiz 2 5:6 19.04. 11:30 +8
 
Baseball - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Oaxaca - Saltillo 1 1:0 19.04. 00:00 +8
 
Veracruz - Generales De Durango 2 1:6 19.04. 02:00 +14
 
Reynosa - Tabasco 2 2:13 19.04. 02:15 +15
 
Monclova - Yucatan 2 8:9 19.04. 02:30 +11
 
Monterrey - Aguascalientes 2 2:3 19.04. 02:30 +14
 
Toros De Tijuana - Quintana Roo 1 9:1 19.04. 04:35 +9
 
Baseball - USA - MLB
mecz Poprawne typy Wynik Data  
NY Yankees - Kansas City 2 1:6 19.04. 00:35 +13
 
Tampa Bay - Baltimore 2 5:6 19.04. 01:10 +11
 
Milwaukee - LA Dodgers 2 1:3 19.04. 02:10 +10
 
Colorado - Philadelphia 1 6:2 19.04. 02:40 +14
 
LA Angels - Seattle 2 10:11 19.04. 04:07 +12
 
San Diego - Cincinnati 2 1:4 19.04. 04:10 +11
 
Baseball - USA - International League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Louisville Bats - Columbus Clippers 2 5:8 19.04. 01:00
 
Lehigh Valley Iron Pigs - Rochester Red Wings 1 6:5 19.04. 01:05
 
Indianapolis Indians - Toledo Mud Hens zwrot : 19.04. 01:05
 
Baseball - USA - Pacific Coast League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Nashville Sounds - Round Rock Express zwrot : 19.04. 01:35
 
Memphis Redbirds - San Antonio Missions zwrot : 19.04. 02:05
 
Albuquerque Isotopes - Reno Aces 1 4:2 19.04. 03:05
 
EL Paso Chihuahuas - Tacoma Rainiers 2 6:7 19.04. 03:05
 
Sacramento River Cats - LAS Vegas Aviators 2 6:9 19.04. 04:05
 
Fresno Grizzlies - Salt Lake Bees 2 1:12 19.04. 04:05
 
Esport - Counter Strike - ESL Pro League NA
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Team Liquid - Ghost
grupa B / do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 02:25 +12
 
compLexity - Lazarus
grupa B / do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 06:00 +12
 
Esport - Counter Strike - Asian Development League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
EHOME - BOOT - d[S]
do 2 zwycięstw
2 1:2 19.04. 12:00 +12
 
Esport - Counter Strike - Copenhagen Games
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Epsilon - Ambush
do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 11:00 +12
 
forZe - Movistar Riders
do 2 zwycięstw
zwrot : 19.04. 11:00 +3
 
Sprout - Gambit Youngsters
do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 11:00 +12
 
Tricked - Soderberg & Partners
do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 11:00 +12
 
Esport - Counter Strike - DreamHack Open Rio - zwycięzca
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
AGO zwrot (/) 19.04. 18:00
 
Esport - Counter Strike - ESL Pro League Azja
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TyLoo - 5POWER
do 2 zwycięstw
2 1:2 19.04. 12:00 +12
 
Esport - League of Legends - LCK
mecz Poprawne typy Wynik Data  
VSG - ES Sharks
Promotion / do 3 zwycięstw
2 2:3 19.04. 10:00 +10
 
Esport - League of Legends - LDL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
SinoDragon Gaming Prince - Joy Dream
do 2 zwycięstw
2 0:2 19.04. 05:00 +3
 
King of Future - Team WE Academy
do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 07:00 +3
 
Rogue Warriors Shark - Oh My Dream
do 2 zwycięstw
2 0:2 19.04. 09:00 +3
 
SDX Gaming - Young Miracles
do 2 zwycięstw
2 0:2 19.04. 09:00 +3
 
Bilibili Gaming Junior - FunPlus Phoenix Blaze
do 2 zwycięstw
1 2:1 19.04. 11:00 +3
 
Scorpio Game - Gama Dream
do 2 zwycięstw
1 2:1 19.04. 11:00 +3
 
Esport - Dota 2 - ESL One Mumbai
mecz Poprawne typy Wynik Data  
TNC - Signify
do 2 zwycięstw
1 2:0 19.04. 08:20 +8
 
The Pango - compLexity
do 2 zwycięstw
1 2:1 19.04. 12:00 +8
 
Esport - Dota 2 - JoinDOTA League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Unchained Esports - Freelancers
EU / do 2 zwycięstw
2 1:2 19.04. 13:00 +5
 
Esport - NBA2K - NBA2K League
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Heat Check Gaming - Bucks Gaming 2 57:80 19.04. 00:00
 
Grizz Gaming - Lakers Gaming 2 52:56 19.04. 01:00
 
Mavs Gaming - Jazz Gaming 1 63:58 19.04. 02:00
 
Pacers Gaming - Pistons GT 1 60:53 19.04. 02:40
 
Esport - Overwatch - Netease
mecz Poprawne typy Wynik Data  
LGD - Bilibili Gaming 2 1:2 19.04. 11:00
 
Esport - Overwatch - OWL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
New York Excelsior - Philadelphia Fusion 1 3:1 19.04. 01:00 +2
 
San Francisco Shock - Toronto Defiant 1 4:0 19.04. 02:45 +2
 
Florida Mayhem - Los Angeles Gladiators 2 1:3 19.04. 04:30 +2
 
Vancouver Titans - Dallas Fuel 1 4:0 19.04. 05:40 +2
 
Esport - Rainbow Six - R6 Brasileirao
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Keyd Stars - Guidance Gaming
serie B / remis=zwrot
zwrot : 19.04. 01:00
 
WP Gaming - Santos e - Sports
serie B / remis=zwrot
zwrot : 19.04. 01:00
 
Esport - StarCraft 2 - GSL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Solar - sOs
Super Tournament
2 2:3 19.04. 10:00
 
Dear - Zest
Super Tournament
2 1:3 19.04. 11:00
 
HerO - Patience
Super Tournament
2 1:3 19.04. 11:56
 
Football Australijski - Australia - 1 liga
mecz (ar) Poprawne typy Wynik Data  
North Melbourne Kangaroos - Essendon Bombers 2 58:116 19.04. 08:20
 
West Coast - Port Adelaide Power 2 53:95 19.04. 12:10
 
Rugby - Rugby Union - Super Rugby
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chiefs - The Lions 2,X2,12 17:23 19.04. 09:35 +35
 
Japan Sunwolves - Hurricanes 2,X2,12 23:29 19.04. 12:00 +29
 
Rugby - Rugby League - Anglia 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hull FC - Hull Kingston Rovers 1,1X,12 56:12 19.04. 13:45 +20
 
Rugby - Rugby League - Australia 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Canterbury Bulldogs - South Sydney Rabbitohs 2,X2,12 6:14 19.04. 08:05 +21
 
Melbourne Storm - Sydney Roosters X,1X,X2 20:20 19.04. 11:55 +23
 
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - CEV Satellite (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Scampoli/Varrassi - Yoken/Wahlen
Goteborg
1 2:0 19.04. 09:00
 
Stam/Wouters - Piersma/Ypma
Goteborg
1 2:0 19.04. 09:00
 
Kjolberg/Hjortland - Starikov/Dave
Goteborg
1 2:0 19.04. 09:50
 
Moiseeva/Syrtseva - Nilsson/Ogren
Goteborg
1 2:0 19.04. 09:50
 
Dykstra/House - van Driel E/Schoon
Goteborg
2 1:2 19.04. 10:40
 
Andrea/Gorda - Palmer/Grimson
Goteborg
zwrot : 19.04. 10:40
 
Makhno In/Makhno Ir - Simonsson/Hellvig
Goteborg
1 2:0 19.04. 11:30
 
Manavi/Tsopoulou - Łodej/Duda
Goteborg
1 2:0 19.04. 11:30
 
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - CEV Satellite (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dziadkou/Piatrushka - Jonsson V/Tholse
Goteborg
1 2:0 19.04. 12:30
 
Gorbenko/Ivanov - Shustrov/Gusev
Goteborg
1 2:1 19.04. 12:30
 
Dollinger/Kulzer - Herrmann/Simonsson
Goteborg
2 1:2 19.04. 13:20
 
Smedins T/Regza - Bolgov/Ermilov
Goteborg
1 2:1 19.04. 13:20
 
Sekerci/Urlu - Ahman/Hellvig
Goteborg
1 2:1 19.04. 14:10
 
Sowa/Pfretzschner - Murakami/Tsuchiya
Goteborg
1 2:1 19.04. 14:10
 
Tenis Stołowy - Challenger - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Demeter L. - Duch A.
https://www.challengerseries.net/
1 3:0 19.04. 08:25 +1
 
Chtchetinine E. - Grela P.
https://www.challengerseries.net/
1 3:1 19.04. 09:05 +9
 
Górak D. - Qiu L.
https://www.challengerseries.net/
2 2:3 19.04. 09:45 +9
 
Kosowski J. - Demeter L.
https://www.challengerseries.net/
1 3:1 19.04. 10:25 +9
 
Chtchetinine E. - Duch A.
https://www.challengerseries.net/
1 3:0 19.04. 11:05 +1
 
Qiu L. - Grela P.
https://www.challengerseries.net/
1 3:1 19.04. 11:45 +9
 
Vostes Y. - Górak D.
https://www.challengerseries.net/
1 3:1 19.04. 12:25 +9
 
Tenis Stołowy - Liga-Pro - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Perunov M. - Morgachev K.
http://tt.sport-liga.pro/
2 1:3 19.04. 00:25 +9
 
Mamazakirov T. - Morozov S.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:0 19.04. 00:55 +9
 
Grishaev E. - Morgachev K.
http://tt.sport-liga.pro/
2 0:3 19.04. 01:25 +9
 
Perunov M. - Mamazakirov T.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:1 19.04. 01:55 +9
 
Grishaev E. - Morozov S.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:0 19.04. 02:25 +9
 
Mamazakirov T. - Morgachev K.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:2 19.04. 02:55 +9
 
Grishaev E. - Perunov M.
http://tt.sport-liga.pro/
2 2:3 19.04. 03:25 +9
 
Morgachev K. - Morozov S.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:0 19.04. 03:55 +9
 
Minchenkov I. - Antipov H.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:0 19.04. 05:55 +9
 
Ivanov V. - Dulatov M.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:2 19.04. 06:25 +9
 
Antipov H. - Dulatov M.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:2 19.04. 06:55 +9
 
Ivanov V. - Minchenkov I.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:0 19.04. 07:25 +9
 
Dulatov M. - Minchenkov I.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:1 19.04. 07:55 +9
 
Ivanov V. - Antipov H.
http://tt.sport-liga.pro/
2 2:3 19.04. 08:25 +9
 
Parsegov G. - Tormozov M.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:2 19.04. 10:10 +9
 
Shirokov V. - Makarov D.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:0 19.04. 10:55 +9
 
Suharkov O. - Tormozov M.
http://tt.sport-liga.pro/
2 1:3 19.04. 11:25 +9
 
Parsegov G. - Shirokov V.
http://tt.sport-liga.pro/
2 1:3 19.04. 11:55 +9
 
Suharkov O. - Makarov D.
http://tt.sport-liga.pro/
2 0:3 19.04. 12:25 +9
 
Shirokov V. - Tormozov M.
http://tt.sport-liga.pro/
2 2:3 19.04. 12:55 +9
 
Parsegov G. - Makarov D.
http://tt.sport-liga.pro/
2 2:3 19.04. 13:25 +9
 
Shirokov V. - Suharkov O.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:2 19.04. 13:55 +9
 
Tormozov M. - Makarov D.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:1 19.04. 14:25 +9
 
Parsegov G. - Suharkov O.
http://tt.sport-liga.pro/
1 3:2 19.04. 14:55 +9