Kupon

Nie wybrano żadnych zakładów.
W celu wybrania zakładu kliknij na dany kurs.

Polecamy

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

Wyniki

Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - Copa Libertadores
mecz Poprawne typy Wynik Data
Independiente SF - Oriente Petrolero
w pierwszym meczu : 3-1
1,1X,12 3:0 12.02. 02:00 +49
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - mecze towarzyskie
mecz Poprawne typy Wynik Data
Muang Thong Utd - Bec Tero Sasana 2,X2,12 1:2 12.02. 12:00 +10
FC Nomme Kalju - FC Honka 2,X2,12 0:1 12.02. 13:00 +10
Esbjerg FB - MFK Rużomberk X,1X,X2 2:2 12.02. 13:00
FC Anzhi Machaczkała - FC Krasnodar 2,X2,12 1:4 12.02. 16:00 +11
FC Kuban Krasnodar - Torpedo Armavir 2,X2,12 1:2 12.02. 16:00 +8
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - towarzyskie do lat 17
mecz Poprawne typy Wynik Data
Turcja - Norwegia 1,1X,12 1:0 12.02. 13:00
Turcja - Norwegia 1,1X,12 1:0 12.02. 13:00 +4
Czechy - Szwecja 2,X2,12 1:2 12.02. 16:00 +4
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - Copa Libertadores U20
mecz Poprawne typy Wynik Data
Sao Paulo SP - Atletico Lanus 1,1X,12 3:2 12.02. 00:15 +7
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - towarzyskie do lat 19 kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data
Słowacja - Czechy 2,X2,12 1:3 12.02. 11:00
Piłka Nożna - Turcja - liga młodzieżowa U21
mecz Poprawne typy Wynik Data
Fenerbahce - Kasimpasa 1,1X,12 5:1 12.02. 12:30 +7
Piłka Nożna - Algieria - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
ASM Oran - MC Alger X,1X,X2 0:0 12.02. 15:00 +15
Belouizdad - Oran X,1X,X2 2:2 12.02. 16:00 +14
Piłka Nożna - Australia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Brisbane - Newcastle Jets X,1X,X2 2:2 12.02. 10:00 +46
Piłka Nożna - Brazylia - Paulista 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Corinthians - Capivariano SP 1,1X,12 2:1 12.02. 00:00 +20
Piłka Nożna - Brazylia - Baiano
mecz Poprawne typy Wynik Data
EC Bahia - Flamengo De Guanambi 1,1X,12 2:1 12.02. 00:30 +10
Fluminense de Feira BA - Juazeirense X,1X,X2 0:0 12.02. 00:30 +9
Piłka Nożna - Brazylia - Catarinense
mecz Poprawne typy Wynik Data
Joinville SC - Metropolitano SC X,1X,X2 0:0 12.02. 00:30 +9
Piłka Nożna - Brazylia - Cearense
mecz Poprawne typy Wynik Data
Tiradentes CE - Guarany CE 1,1X,12 1:0 12.02. 00:20 +10
Piłka Nożna - Brazylia - Pernambucano
mecz Poprawne typy Wynik Data
Santa Cruz PE - America PE 1,1X,12 4:2 12.02. 00:30 +10
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - CONCACAF kwal. olimpijskie kobiety
mecz Poprawne typy Wynik Data
Gwatemala - Trinidad i Tobago 2,X2,12 1:2 12.02. 00:00 +64
Kanada - Guyana 1,1X,12 5:0 12.02. 02:30 +4
Piłka Nożna - Iran - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Esteghlal Khuzestan - Tractor Sazi X,1X,X2 1:1 12.02. 12:30 +20
Padideh Mashhad - Saba Battery X,1X,X2 0:0 12.02. 12:30 +19
Sepahan - Karadj 2,X2,12 1:2 12.02. 12:30 +20
Persepolis - Foolad Khuzestan 1,1X,12 1:0 12.02. 14:40 +21
Piłka Nożna - Jordania - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Al - Baqaa - That Ras 1,1X,12 2:0 12.02. 13:30 +7
Piłka Nożna - Katar - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Al Arabi - Lekhwiya 1,1X,12 1:0 12.02. 14:45 +21
Al Kharaityat - Al Ahli Doha SC X,1X,X2 1:1 12.02. 14:45 +20
Piłka Nożna - Kostaryka - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Belen - Limon 1,1X,12 3:0 12.02. 03:00 +21
Piłka Nożna - Finlandia - Puchar Ligi
mecz Poprawne typy Wynik Data
FC Lahti - IFK Mariehamn X,1X,X2 2:2 12.02. 14:00 +18
Piłka Nożna - Peru - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Real Garcilaso - Cesar Vallejo zwrot : 12.02. 02:00
U. de Deportes - Juan Aurich X,1X,X2 2:2 12.02. 02:00 +36
Piłka Nożna - RPA - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Santos FC - Highlands Park 2,X2,12 1:2 12.02. 14:30 +4
Piłka Nożna - Szkocja - Liga Młodzieżowa
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dunfermline - ST Johnstone 1,1X,12 4:2 12.02. 14:00 +4
Motherwell FC - Glasgow Rangers 1,1X,12 1:0 12.02. 14:00 +4
Piłka Nożna - Włochy - 4 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Belluno - Ripa La Fenadora zwrot : 12.02. 14:30
Piłka Nożna - Izrael - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Hap. Nazrat Elit - Hapoel Afula X,1X,X2 1:1 12.02. 14:00 +19
Ashdod SC - Hap. P.Tikva 1,1X,12 2:0 12.02. 14:00 +21
Macc. Nazaret - Beitar Tel Aviv 1,1X,12 1:0 12.02. 14:00 +21
Hap. Bney Lod - Hapoel Ramat Gan 2,X2,12 0:1 12.02. 14:00 +21
Hap. Jerozolima - Macc. Herzliya 1,1X,12 1:0 12.02. 14:00 +20
Piłka Nożna - Zjedn.Em. Arabskie - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dibba - Al Ain 2,X2,12 0:1 12.02. 14:20 +21
Al Dhafra - Ahli Al - Fujirah 1,1X,12 2:1 12.02. 14:35 +22
Tenis - WTA - St. Petersburg singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Babos T. - Vinci R. 2 1:2 12.02. 10:00 +16
Kozlova Kat. - Ivanovic A. 2 0:2 12.02. 12:50 +16
Tenis - WTA - St. Petersburg debel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dushevina V / Krejcikova B - Hlavackova A / Hradecka L 1 2:1 12.02. 14:30 +2
Tenis - WTA - Kaohsiung singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Nara K. - Doi M. zwrot 1656067: 12.02. 04:00
Hsieh S.W. - Kulichkova E. 1 2:0 12.02. 05:00 +17
Putintseva Y. - Voegele S. zwrot 5279673: 12.02. 06:00 +6
Williams V. - Sevastova A. 1 2:0 12.02. 06:15 +17
Tenis - WTA - Kaohsiung debel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Chan H - C / Chan Y - J - Melnikova M / Minella M 1 2:0 12.02. 07:40 +2
Tenis - ATP - Buenos Aires singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Nadal R. - Monaco J. 1 2:0 12.02. 01:10 +13
Tenis - ATP - Memphis singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Fritz T. - Johnson S. 1 2:0 12.02. 02:30 +13
Tenis - ATP - Memphis debel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Krajicek A / Monroe N - Fyrstenberg M / Gonzalez S 2 0:2 12.02. 04:55 +2
Tenis - ATP - Rotterdam singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mahut N. - Troicki V. 1 2:0 12.02. 12:40 +17
Klizan M. - Bautista - Agut R. 1 2:1 12.02. 14:30 +17
Tenis - ATP - Rotterdam debel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Petzschner P / Peya A - Inglot D / Lindstedt R 1 2:1 12.02. 11:00 +2
Rojer J - J / Tecau H - Muller G/ Zimonjic N 1 2:0 12.02. 17:35 +2
Tenis - Challenger - Bergamo singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Chiudinelli M. - Moriya H. 2 0:2 12.02. 11:30
Setkic A. - Gerasimov E. 2 0:2 12.02. 13:30
Tenis - Challenger - Santo Domingo singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Naso G. - Carballes Baena R. 2 1:2 12.02. 01:30
Souza J. O. - Bourgue M. 2 0:2 12.02. 01:45
Hemery C. - Martin A. 2 0:2 12.02. 03:55
Estrella Burgos V. - Kovalik J. 2 0:2 12.02. 04:30
Tenis - ITF Kobiety - Sunderland singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dunne Katy - Sugnaux Tess 1 2:0 12.02. 12:00
Njiric Silvia - Arcangioli Manon 2 1:2 12.02. 12:30
VON Deichmann Kathinka - Liebens Klaartje 1 2:1 12.02. 14:30
Lumsden Maia - Boeykens Elyne 1 2:0 12.02. 15:00
Tenis - ITF Kobiety - Hammamet singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Grymalska Anastasia - Curovic Tamara 1 2:0 12.02. 09:30
Vdovenco Anastasia - Samir Sandra 2 0:2 12.02. 09:30
Moratelli Angelica - Kerfs Deborah 1 2:0 12.02. 09:30
Yerolymos Margot - Kordolaimi Eleni 1 2:0 12.02. 11:45
Tenis - ITF Kobiety - Antalya singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Amiraghyan Ani - Gorgodze Ekaterine zwrot 5211643: 12.02. 09:00
Distelmans Steffi - Grabher Julia 2 0:2 12.02. 09:00
Schaefer Anne - Negreanu Daiana 1 2:0 12.02. 09:00
Boualem Josephine - Kvatsabaia Sofia 2 0:2 12.02. 09:00
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Geukens Britt - Flink Varvara 2 0:2 12.02. 09:00
Bhunu Valeria - Zhuk Sofya 2 0:2 12.02. 09:00
Njuki Brenda - Kapshay Veronika 2 0:2 12.02. 09:00
Terziyska Julia - Moser Lisa Maria 1 2:0 12.02. 09:00
Tenis - ITF Kobiety - Perth singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Andrianjafitrimo Tessah - Fourlis Jaimee 2 0:2 12.02. 02:00
Inglis Maddison - Pivovarova Anastasia 2 1:2 12.02. 03:30
Jang SU Jeong - Ozaki Risa 1 2:1 12.02. 03:30
Sanders Storm - Elie Jennifer 2 1:2 12.02. 04:00
Tenis - ITF Kobiety - Trnava singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Blinkova Anna - Alexandrova Ekaterina 2 0:2 12.02. 12:00
Jurikova Lenka - Skamlova Chantal 2 1:2 12.02. 12:00
Mendesova Pernilla - Sramkova Rebecca 2 1:2 12.02. 15:05
Muchova Karolina - Malikova Tereza 1 2:0 12.02. 17:05
Tenis - ITF Mężczyźni - Sharm El Sheikh singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Balaji N. Sriram - Ortega - Olmedo Roberto 1 2:0 12.02. 09:00
EL Mihdawy Adam - Rochette Laurent 2 1:2 12.02. 09:00
Milojevic Nikola - Maamoun Karim - Mohamed 1 2:0 12.02. 09:00
Venturino Thibault - Harris Lloyd George Muirhead 2 0:2 12.02. 09:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Sunderland singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Barry Sam - Glasspool Lloyd 1 2:0 12.02. 12:00
Teixeira Maxime - Dubarenco Maxim 1 2:0 12.02. 14:10
Tenis - ITF Mężczyźni - Tel Aviv singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dubail Julien - Jankovits Yannick 2 1:2 12.02. 09:00
Weintraub Amir - Barbosa Romain 1 2:0 12.02. 09:00
Ofner Sebastian - Van Der Duim Antal 1 2:0 12.02. 09:00
Viola Matteo - Halebian Alexios 1 2:0 12.02. 10:15
Tenis - ITF Mężczyźni - Hammamet singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Toledo Bague Pol - Mukund Sasi Kumar 1 2:0 12.02. 09:30
Vatutin Alexey - Domingues Joao 2 1:2 12.02. 09:30
Bonadio Riccardo - Jankovic Miki 2 0:2 12.02. 11:55
Gil Fred - Nedelko Ivan 2 0:2 12.02. 12:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Antalya singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Silva Frederico Ferreira - Kekez Duje 1 2:0 12.02. 09:30
Lim Yong - Kyu - Safiullin Roman 2 0:2 12.02. 10:00
Okamura Issei - Hong Seong Chan 2 1:2 12.02. 10:00
Hampel Lenny - Bublik Alexander 2 0:2 12.02. 11:30
Tenis - ITF Mężczyźni - Baku singiel (carpet w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dubinski Artur - Libietis Mikelis 2 0:2 12.02. 07:00
Zaitcev Anton - Karlovskiy Evgeny 2 0:2 12.02. 07:00
Konecny Michal - Lebedev Ilya 1 2:0 12.02. 07:00
Vajda Peter - Khabibulin Timur 2 1:2 12.02. 08:40
Tenis - ITF Mężczyźni - Paguera singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Taberner Carlos - De Minaur Alex 1 2:0 12.02. 12:10
Majchrzak Kamil - Ruud Casper 2 0:2 12.02. 14:00
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - IO kwal.
mecz Poprawne typy Wynik Data
Polska - Litwa
na Węgrzech
1,1X,12 9:1 12.02. 14:30 +31
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - Euro Ice Hockey Challenge
mecz Poprawne typy Wynik Data
Słowenia - Francja
w Austrii
1,1X,12 4:3 12.02. 16:30
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - mecze towarzyskie do lat 16
mecz Poprawne typy Wynik Data
Finlandia - Rosja
w Szwecji
1,1X,12 3:1 12.02. 15:30
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - mecze towarzyskie do lat 17
mecz Poprawne typy Wynik Data
Rosja - Czechy
w USA
1,1X,12 5:2 12.02. 01:00
Dania - Szwajcaria
w Niemczech
2,X2,12 0:9 12.02. 15:00
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - mecze towarzyskie do lat 18
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dania - Łotwa
na Białorusi
1,1X,12 4:2 12.02. 13:30
Białoruś - Niemcy
na Słowacji
2,X2,12 3:5 12.02. 13:30
Czechy - Rosja
w Finlandii
2,X2,12 1:4 12.02. 15:00
Hokej na Lodzie - Rozgr. międzynarodowe - mecze towarzyskie kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dania - Austria
na Węgrzech
1,1X,12 5:2 12.02. 15:00
Francja - Norwegia
w Szwajcarii
2,X2,12 1:4 12.02. 15:30
Hokej na Lodzie - USA - NHL
mecz Poprawne typy Wynik Data
Philadelphia - Buffalo 1,1X,12 5:1 12.02. 01:00 +58
NY Islanders - Los Angeles 1,1X,12 5:2 12.02. 01:00 +58
Columbus - Anaheim X,1X,X2 3:3 12.02. 01:00 +58
Ottawa - Colorado 2,X2,12 3:4 12.02. 01:30 +58
Minnesota - Washington 2,X2,12 3:4 12.02. 02:00 +58
Winnipeg - Boston 2,X2,12 2:6 12.02. 02:00 +59
Chicago - Dallas 2,X2,12 2:4 12.02. 02:30 +59
Edmonton - Toronto 1,1X,12 5:2 12.02. 03:00 +58
San Jose - Calgary X,1X,X2 5:5 12.02. 04:30 +59
Hokej na Lodzie - USA - AHL
mecz Poprawne typy Wynik Data
Lake Erie - Chicago 1,1X,12 5:0 12.02. 01:00 +33
Hokej na Lodzie - Kanada - OHL
mecz Poprawne typy Wynik Data
North Bay Battalion - Saginaw Spirit 1,1X,12 4:1 12.02. 01:00
Peterborough Petes - Oshawa Generals 2,X2,12 1:4 12.02. 01:05
Barrie Colts - Hamilton Bulldogs 1,1X,12 7:6 12.02. 01:30
Siatkówka - Argentyna - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Personal Bolivar - Ciudad Voley 1 3:0 12.02. 01:30
La Union De Formosa - Lomas Voley 2 1:3 12.02. 01:30
Gigantes Del Sur - Pilar Volley 1 3:1 12.02. 01:30
UPCN - Alianza Cordoba 1 3:2 12.02. 02:00
Koszykówka - Argentyna - LNB
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Sionista - San Martin 2 76:84 12.02. 01:30 +5
Koszykówka - Australia - NBL
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
New Zealand - Melbourne 1 100:63 12.02. 07:30 +5
Illawarra - Adelaide 1 106:95 12.02. 09:30 +5
Koszykówka - Australia - WNBL kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Canberra - Perth 1 80:77 12.02. 09:00
Townsville - Dandenong 1 89:49 12.02. 10:00
Koszykówka - Filipiny - Puchar PBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Mahindra Enforcers - Globalport Batang Pier 1 111:98 12.02. 09:15 +5
Ginebra San Miguel - Road Warriors 2 112:114 12.02. 12:00 +5
Koszykówka - USA - NBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Milwaukee - Washington 1 99:92 12.02. 02:00 +36
Oklahoma - New Orleans 1 121:95 12.02. 02:00 +31
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Seul SK - Songnam 2 81:96 12.02. 11:00 +5
Anyang - LG Sakers 1 96:89 12.02. 11:00 +5
Koszykówka - Korea Południowa - 1 liga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Samsung Blue Minx - Incheon 2 55:71 12.02. 11:00
Koszykówka - Rosja - 1 liga kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
MBA Moskwa - Kazanozka Kazan 1 98:75 12.02. 16:00
Koszykówka - Meksyk - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Cancun - Veracruz 2 86:98 12.02. 02:30
Ciudad Juarez - Ecatepec 1 103:70 12.02. 03:00
Jefes De Fuerza - Victoria 2 98:99 12.02. 03:00
Aguascalientes - Monterrey 2 88:93 12.02. 03:30
Mexicali - Guanajuato 1 107:89 12.02. 05:00
Koszykówka - Serbia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
FMP Belgrad - Kraljevo 1 92:45 12.02. 17:00
Piłka Ręczna - Izrael - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
H. Petah Tikva - Hapoel Rishon Le Zion 2,X2,12 23:24 12.02. 13:30
Hapoel Ashdod - MK Holon 1,1X,12 32:31 12.02. 14:00
Maccabi Rishon Le Zion - Bnei Herzliya X,1X,X2 27:27 12.02. 15:00
Maccabi Tel Aviv - H. Ramat Gan 1,1X,12 34:26 12.02. 15:00
A.h Ness Zioana - Asa Tel Awiw 1,1X,12 32:29 12.02. 15:30
A.s Ramat Hasharon - Maccabi Kiryat Motzkin 1,1X,12 45:27 12.02. 15:30
Piłka Ręczna - Korea Płd. - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data
Wonderful - Seoul City X,1X,X2 23:23 12.02. 09:00
Colorful Daegu - Incheon Sports 2,X2,12 26:28 12.02. 09:00
Gwangju City - Gyoengnam 1,1X,12 20:16 12.02. 10:30
Busan Bisco - Sugargliders 2,X2,12 24:25 12.02. 10:30
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters (GP) singiel (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data
HU Y. - Son W.H. 1 2:1 12.02. 11:15
Lee H. II - Saensomboonsuk T. 1 2:0 12.02. 11:45
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters (GP) debel (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Huang K./Zheng S. - Kim G. J./Kim S. R. 2 0:2 12.02. 12:15
Ahsan M./Setiawan H. - Ko S. H./Shin B. Ch. 1 2:1 12.02. 12:15
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters (GP) singiel (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Ongbumrungpan B. - Sun Y. 2 0:2 12.02. 11:15
Sung J. H. - Intanon R. 2 0:2 12.02. 12:00
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters (GP) debel (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Tian Q./Zhao Y. - Jung K. E./Shin S. C. 1 2:0 12.02. 11:45
Tang Y./Yu Y. - Hoo V. K. M./Woon K. W. 1 2:0 12.02. 12:00
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - Thailand Masters (GP) mikst
mecz Poprawne typy Wynik Data
Zheng S./Chen Q. - Lee Ch./Chau H. W. 1 2:0 12.02. 11:00
Issara B./Amitrapai S. - Chan P. S./Goh L. Y. 2 0:2 12.02. 11:00
Baseball - Rozgr. międzynarodowe - World Baseball Classic
mecz Poprawne typy Wynik Data
Filipiny - Nowa Zelandia
w Australii
2 7:17 12.02. 03:00
RPA - Australia
w Australii
2 1:4 12.02. 09:30
Biathlon - Puchar Świata (M) - bieg pościgowy (12.5 km) H2H
Kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Boe T. - Lesser E.
PŚ Presque Isle
2 0:1 12.02. 17:30
Fourcade M. - Boe J.T.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Fourcade M. - Shipulin A.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Boe J.T. - Shipulin A.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Boe J.T. - Boe T.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Shipulin A. - Lesser E.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Shipulin A. - Peiffer A.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Boe T. - Rastorgujevs A.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Lesser E. - Eder S.
PŚ Presque Isle
2 0:1 12.02. 17:30
Eder S. - Peiffer A.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Burke T. - Bailey L.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Lesser E. - Weger B.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Eder S. - Eberhard J.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Rastorgujevs A. - Weger B.
PŚ Presque Isle
2 0:1 12.02. 17:30
Semenov S. - Pryma A.
PŚ Presque Isle
2 0:1 12.02. 17:30
Bjoentegaard E. - Os A.
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Boe J.T. - pozostali
PŚ Presque Isle
2 0:1 12.02. 17:30
Fourcade M. - pozostali
PŚ Presque Isle
1 1:0 12.02. 17:30
Boks - World Series of Boxing - pojedynki
zwycięzca walki (bez remisu) Poprawne typy Wynik Data
Dovhun O. (UKR) - Cigdem H. (TUR) zwrot : 12.02. 18:00
Boks - Tajlandia - Nakhon Ratchasima
wynik walki Poprawne typy Wynik Data
Sor Singyu P. - Pabustan J.
waga kogucia
1 1:0 12.02. 07:00 +1
Darts - Rozgr. międzynarodowe - PDC European Tour (w Niemczech)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Lerchbacher Zoran - Richardson James 2 5:6 12.02. 13:00
Edhouse Ritchie - Schindler Martin 1 6:4 12.02. 13:35
Milford Paul - Van Eijden Remco 2 5:6 12.02. 14:00
Welge Andree - Lewis Jamie 2 0:6 12.02. 14:35
Thomas Kevin - Dekker Jan 1 6:3 12.02. 15:05
Van Den Bergh Dimitri - Henderson John 2 5:6 12.02. 15:35
De Decker Mike - Whitlock Simon 2 2:6 12.02. 16:15
Green Robert - Rodriguez Rowby - John 2 4:6 12.02. 16:40
eSport - Counter Strike - Acer Predator Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data
CSGL - Vexed 1 2:1 12.02. 13:00
eSport - Counter Strike - ESL ESEA ProLeague
mecz Poprawne typy Wynik Data
CLG - Cloud 9
Cobblestone
2 12:16 12.02. 02:00
CLG - Cloud 9
Overpass
2 5:16 12.02. 03:00
Luminosity - Liquid
Overpass
1 16:13 12.02. 04:00
Luminosity - Liquid
Cobblestone
1 16:11 12.02. 05:00
eSport - Dota 2 - Rumble
mecz Poprawne typy Wynik Data
Ad Finem - Burden United 1 2:0 12.02. 15:00
eSport - Dota 2 - WePlay League
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mineski - MVP Phoenix 2 0:1 12.02. 15:12
eSport - League of Legends - LCK
mecz Poprawne typy Wynik Data
Longzhu - Sbenu 1 2:1 12.02. 09:00
ROX Tigers - e - mFire 1 2:0 12.02. 12:00
eSport - Starcraft 2 - Race Wars
mecz Poprawne typy Wynik Data
Acer Bly - Afreeca Super 2 2:3 12.02. 16:00
Afrecca.aLive - Euronics.FireCake 1 3:2 12.02. 16:00
Futsal - Rozgr. międzynarodowe - AFC Mistrzostwa (w Uzbekistanie)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Chiny - Iran 2,X2,12 0:7 12.02. 12:30
Arabia Saudyjska - Liban X,1X,X2 3:3 12.02. 12:30
Jordan - Irak 2,X2,12 3:4 12.02. 15:00
Kyrgyzstan - Uzbekistan 2,X2,12 1:2 12.02. 15:00
Futsal - Rozgr. międzynarodowe - Elim. MŚ Ameryka Płd. (w Paragwaju)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Peru - Chile X,1X,X2 2:2 12.02. 13:00
Ekwador - Boliwia 2,X2,12 1:3 12.02. 14:30
Golf - European Tour - Tshwane Open rundy H2H (remis=zwrot)
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Fritteli D. - Groenewald V.
2 runda
1 1:0 12.02. 05:50
Walters J. - Jensen L.
2 runda
1 1:0 12.02. 06:00
Im D. - Kofstad E.
2 runda
1 1:0 12.02. 06:20
Burmester D. - Fisher O.
2 runda
1 1:0 12.02. 06:20
Fisher jr T. - Lombard Z.
2 runda
2 0:1 12.02. 06:30
Sterne R. - Zanotti F.
2 runda
1 1:0 12.02. 06:30
van der Walt T. - Bertasio N.
2 runda
2 0:1 12.02. 07:10
Michael A. - McGowan R.
2 runda
1 1:0 12.02. 07:20
Spangenberg T. - Orrin M.
2 runda
2 0:1 12.02. 10:40
Norris S. - Evans B.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:00
Dinwiddie R. - Ford M.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:10
Coetzee G. - van Zyl J.
2 runda
2 0:1 12.02. 11:20
Schwartzel Ch. - Porteous H.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:30
Rumford B. - Stone B.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:30
Henry S. - Canter L.
2 runda
2 0:1 12.02. 11:30
Horsey D. - Horne K.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:40
Harding J. - van den Berg U.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:40
Bremner M. - Mulroy G.
2 runda
2 0:1 12.02. 11:50
McLeary J. - Nixon M.
2 runda
1 1:0 12.02. 11:50
Scrivener J. - Bezuidenhout Ch.
2 runda
1 1:0 12.02. 12:00
Łyżwiarstwo Szybkie - Mistrzostwa Świata - 1500m. M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Kuzin D.
MŚ Kolomna
13 (/1) 12.02. 16:05
De Haitre V.
MŚ Kolomna
6 (/1) 12.02. 16:05
Silovs H.
MŚ Kolomna
8 (/1) 12.02. 16:05
Li B.
MŚ Kolomna
15 (/1) 12.02. 16:05
Trofimov S.
MŚ Kolomna
10 (/1) 12.02. 16:05
Groothuis S.
MŚ Kolomna
14 (/1) 12.02. 16:05
Davis S.
MŚ Kolomna
5 (/1) 12.02. 16:05
Krol T.
MŚ Kolomna
1-3 3 (/1) 12.02. 16:05
Mantia J.
MŚ Kolomna
20 (/1) 12.02. 16:05
Swings B.
MŚ Kolomna
4 (/1) 12.02. 16:05
Nuis K.
MŚ Kolomna
1-3 2 (/1) 12.02. 16:05
Yuskov D.
MŚ Kolomna
V,1-3 1 (/1) 12.02. 16:05
Łyżwiarstwo Szybkie - Mistrzostwa Świata - 1500m. M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Silovs H. - De Haitre V.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 16:05
Trofimov S. - Silovs H.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 16:05
Henriksen S. - Kuzin D.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Trofimov S. - Oda T.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 16:05
Li B. - De Haitre V.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 16:05
Krol T. - Davis S.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Swings B. - Mantia J.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Nuis K. - Mantia J.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Nuis K. - Swings B.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Yuskov D. - Mantia J.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Yuskov D. - Swings B.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Li B. - Silovs H.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 16:05
Yuskov D. - Nuis K.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Yuskov D. - pozostali
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 16:05
Łyżwiarstwo Szybkie - Mistrzostwa Świata - 1000m. K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Czerwonka N.
MŚ Kolomna
17 (/1) 12.02. 15:10
Takagi M.
MŚ Kolomna
8 (/1) 12.02. 15:10
Erbanova K.
MŚ Kolomna
13 (/1) 12.02. 15:10
Li Q.
MŚ Kolomna
11 (/1) 12.02. 15:10
Bittner V.
MŚ Kolomna
4 (/1) 12.02. 15:10
Fatkulina O.
MŚ Kolomna
12 (/1) 12.02. 15:10
Richardson H.
MŚ Kolomna
1-3 2 (/1) 12.02. 15:10
Zhang H.
MŚ Kolomna
5 (/1) 12.02. 15:10
Wust I.
MŚ Kolomna
6 (/1) 12.02. 15:10
Leenstra M.
MŚ Kolomna
7 (/1) 12.02. 15:10
ter Mors J.
MŚ Kolomna
V,1-3 1 (/1) 12.02. 15:10
Bowe B.
MŚ Kolomna
1-3 3 (/1) 12.02. 15:10
Łyżwiarstwo Szybkie - Mistrzostwa Świata - 1000m. K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Leenstra M. - Bittner V.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Leenstra M. - Wust I.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Kazelina E. - Czerwonka N.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Bokko H. - Njatun I.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Aydova Y. - Todd S.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Yu J. - Kikuchi A.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Takagi M. - Shikhova Y.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Erbanova K. - Shikhova Y.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Bittner V. - Erbanova K.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Fatkulina O. - Erbanova K.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Bittner V. - Li Q.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Fatkulina O. - Bittner V.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Fatkulina O. - Li Q.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Zhang H. - Richardson H.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Ter Mors J. - Leenstra M.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Bowe B. - Leenstra M.
MŚ Kolomna
1 1:0 12.02. 15:10
Bowe B. - Ter Mors J.
MŚ Kolomna
2 0:1 12.02. 15:10
Tenis Stołowy - Challenger - (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mikutis T. - Turcek P. 1 3:1 12.02. 08:30
Zakharov D. - Huzjak J. 2 1:3 12.02. 09:10
Perman O. - David P. 2 2:3 12.02. 09:40
Turcek P. - Moregard M. 2 2:3 12.02. 10:25
Mikutis T. - Huzjak J. 1 3:1 12.02. 11:05
Zakharov D. - David P. 2 1:3 12.02. 11:35
Perman O. - Chobeau C. 2 0:3 12.02. 12:20