Kupon

Nie wybrano żadnych zakładów.
W celu wybrania zakładu kliknij na dany kurs.

Polecamy

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

Wyniki

Zakłady Specjalne - HIT DNIA - SOBOTA
mecz Poprawne typy Wynik Data
Hancock G. - Pedersen N.
żużel, GP Wielkiej Brytanii
1,1X,12 1:0 04.07. 18:00
Zakłady Specjalne - SUPEROFERTA - SOBOTA
mecz Poprawne typy Wynik Data
Basilashvili N. - Bautista Agut R.
tenis, ATP Wimbledon
2,X2,12 0:3 04.07. 12:30
Troicki V. - Brown D.
tenis, ATP Wimbledon
1,1X,12 3:1 04.07. 12:30
Keys M. - Maria T.
tenis, WTA Wimbledon
1,1X,12 2:0 04.07. 14:00
Radwańska A. - Dellacqua C.
tenis, WTA Wimbledon
1,1X,12 2:0 04.07. 14:00
Wozniacki C. - Giorgi C.
tenis, WTA Wimbledon
1,1X,12 2:0 04.07. 14:00
Iran - Rosja
siatkówka, Liga Światowa
2,X2,12 1:3 04.07. 18:30
Polska - USA
siatkówka, Liga Światowa
2,X2,12 1:3 04.07. 20:25
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - mecze towarzyskie
mecz Poprawne typy Wynik Data
MSK Rimavska Sobota - FC Tatran Presov 2,X2,12 1:3 04.07. 09:00
OFK Belgrad - FK Metalac GM 1,1X,12 1:0 04.07. 10:00
CS Fola Esch - Excelsior Virton 2,X2,12 0:1 04.07. 10:00 +3
Cigand SE - Kisvarda FC 1,1X,12 2:1 04.07. 10:00 +3
Gorna Oryahovitsa - Neftochimik 1962 Burgas X,1X,X2 2:2 04.07. 10:00
Miedź Legnica - GKS Katowice 2,X2,12 0:2 04.07. 10:00 +3
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2,X2,12 0:1 04.07. 10:00
Vitesse Arnhem - KV Oostende X,1X,X2 2:2 04.07. 10:00 +2
Szolnoki Mav FC - Balmazujvaros Sport Kft 2,X2,12 0:2 04.07. 10:15 +3
NK Aluminij - Partizan Belgrad 2,X2,12 0:4 04.07. 10:30 +3
SFC Opawa - Energetyk Row Rybnik 1,1X,12 3:0 04.07. 10:30 +3
NK Zagrzeb - NK Krka 2,X2,12 0:3 04.07. 10:30 +3
PFC Spartak Pleven - PFC Montana 1921 2,X2,12 1:2 04.07. 10:40
SV Empor Berlin - FC Viktoria Berlin 2,X2,12 1:3 04.07. 11:00 +3
Arka Gdynia - Gwardia Koszalin 1,1X,12 2:0 04.07. 11:00 +3
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 2,X2,12 0:1 04.07. 11:00
Banik Sokolov - FC Graffin Vlasim X,1X,X2 0:0 04.07. 11:00 +2
Vion Złote Moravce - FK Slovan Duslo Sala 1,1X,12 3:0 04.07. 11:00 +3
FC Anzhi Machaczkała - FC Midtjylland 1,1X,12 3:1 04.07. 11:00 +3
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow X,1X,X2 0:0 04.07. 11:00 +2
Podbeskidzie Bielsko Biała - Termalica Bruk - Bet Nieciecza 2,X2,12 1:2 04.07. 11:00 +3
CSKA Moskwa - FK Tosno 2,X2,12 0:2 04.07. 11:00 +3
FK Senica - FC Banik Ostrawa 1,1X,12 5:0 04.07. 11:00 +3
TSV St. Johann - TSV Buchbach 2,X2,12 0:2 04.07. 11:00 +3
Kehler FV - SV Waldhof Mannheim 2,X2,12 1:2 04.07. 11:00 +3
Viborg FF - Esbjerg FB X,1X,X2 1:1 04.07. 11:15 +2
FC Vysocina Jihlava - Dynamo Czeskie Budziejowice 2,X2,12 4:5 04.07. 12:30 +3
FC Zbrojovka Brno - Mas Taborsko X,1X,X2 2:2 04.07. 12:45 +2
Wisła Płock - Legionovia Legio. 2,X2,12 0:1 04.07. 13:00 +3
Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice X,1X,X2 0:0 04.07. 13:30
Celtic Glasgow - Dukla Praga 2,X2,12 3:5 04.07. 13:30 +3
Arsenal Tula - FK Kaługa 1,1X,12 4:0 04.07. 14:00
Fortuna Dusseldorf II - Eintracht Norderstedt X,1X,X2 2:2 04.07. 14:00 +2
East Fife FC - Dunfermline Athletic 2,X2,12 0:3 04.07. 14:00 +3
Warrenpoint Town - Derry City FC 1,1X,12 1:0 04.07. 14:00 +3
FC Wil 1900 - FC Zurych 2,X2,12 0:4 04.07. 14:00 +3
FC Fastav Zlin - 1 SC Znojmo 2,X2,12 2:3 04.07. 14:15 +3
Stenhousemuir FC - Livingston FC 2,X2,12 0:3 04.07. 14:30 +3
Sola Oswiecim - Hannover 96 II 2,X2,12 0:3 04.07. 15:00 +3
FC Nuremberg - Bohemians 1905 2,X2,12 0:1 04.07. 15:00 +3
Hansa Luneburg - SV Eichede X,1X,X2 1:1 04.07. 15:00 +2
FK Teplice - Chemnitzer FC X,1X,X2 1:1 04.07. 15:00 +2
TuS Koblenz - Borussia M`gladbach 2,X2,12 0:2 04.07. 15:00 +3
FK Metalac GM - FK Spartak Subotica X,1X,X2 1:1 04.07. 16:00
Edinburgh City - Dumbarton FC 2,X2,12 0:1 04.07. 16:00 +3
FC Barnet - Hungerford Town FC 1,1X,12 6:1 04.07. 16:00 +3
Dundela FC - Ballymena United 2,X2,12 0:3 04.07. 16:00 +3
Winchester City FC - Gosport Borough X,1X,X2 0:0 04.07. 16:00 +2
Forfar Athletic - Buckie Thistle FC 1,1X,12 2:0 04.07. 16:00 +2
Berwick Rangers - North Shields X,1X,X2 1:1 04.07. 16:00 +2
VfL Bochum - Red Star Waasland 1,1X,12 3:1 04.07. 16:00 +3
Inverurie Loco Works - Elgin City 2,X2,12 0:1 04.07. 16:00 +3
Dynamo Moskwa - Ajax Amsterdam X,1X,X2 2:2 04.07. 16:00 +2
RW Erfurt - Schweinfurt 05 1,1X,12 5:1 04.07. 16:00 +3
Mickleover Sports - Burton Albion X,1X,X2 0:0 04.07. 16:00
Seraing United - RSC Anderlecht 1,1X,12 1:0 04.07. 16:00 +3
BSV Rehden - BV Cloppenburg 1,1X,12 2:0 04.07. 16:00 +3
Romulus FC - Kidderminster Harriers 2,X2,12 0:2 04.07. 16:00 +3
Rainworth Miners Welfare FC - Mansfield Town 2,X2,12 1:5 04.07. 16:00 +3
Lechia - Szachtar Donieck X,1X,X2 0:0 04.07. 16:15 +53
FC Liefering - ZP Sport Podbrezova 2,X2,12 0:1 04.07. 16:30 +3
RB Lipsk - FC Slovan Liberec 1,1X,12 3:0 04.07. 16:30 +3
FC Vereya - PFC Dunav Ruse 1,1X,12 2:0 04.07. 16:30
FC Thun - FC Schaffhausen X,1X,X2 2:2 04.07. 16:30 +2
Fakel Worenesch - FC Avangard Kursk 1,1X,12 2:1 04.07. 17:00
FK Javor Matis - FK Borac Cacak 1,1X,12 2:0 04.07. 17:00 +3
FC Verbroedering Geel Meerhout - KAA Gent 2,X2,12 2:4 04.07. 17:00 +3
Czernomorec Odessa - FC Milsami X,1X,X2 1:1 04.07. 17:00
KRC Genk - FC Kryliya Sovetov Samara 2,X2,12 0:1 04.07. 17:00 +3
MSV Neuruppin - Werder Brema 2,X2,12 0:11 04.07. 17:00
PFC Bansko - PFC Slavia Sofia 2,X2,12 0:4 04.07. 17:00
Lokomotiv Płowdiw - Oborishte Panagyurishte 1,1X,12 2:0 04.07. 17:00
Botev Płowdiw - Pirin 2002 Razlog 1,1X,12 4:0 04.07. 17:00
Eintracht Braunschweig - FK Rubin Kazań 1,1X,12 3:1 04.07. 17:00 +3
Lommel United - Sporting Lokeren 2,X2,12 0:2 04.07. 17:00 +3
SV Schwechat - FAC Team fur Vienna X,1X,X2 2:2 04.07. 17:00 +2
FSV Frankfurt - Baumit Jablonec X,1X,X2 2:2 04.07. 17:00
Ludogorets Razgrad - FC Lokomotiw Moskwa 2,X2,12 0:2 04.07. 17:30 +3
ACS Poli Timisoara - Bekescsabai Elore SE 1,1X,12 2:0 04.07. 17:30 +3
Austria Klagenfurt - FC Union Berlin 1,1X,12 2:1 04.07. 17:30 +3
Zoria Ługańsk - NK Zagrzeb 1,1X,12 5:1 04.07. 18:00
Mezokovesd Zsory - Kisvarda FC 1,1X,12 1:0 04.07. 18:00 +3
NK Siroki Brijeg - Sloga Ljubuski 2,X2,12 2:4 04.07. 18:00
Stade Rennes - FC Gueugnon X,1X,X2 1:1 04.07. 18:00
Levski Sofia - Wolga Niżny Nowogród 2,X2,12 1:2 04.07. 18:00
Slaven Belupo - Paksi FC X,1X,X2 0:0 04.07. 18:00 +2
NK Roltek Dob - NK Rudar Velenje 2,X2,12 0:6 04.07. 18:00 +3
Wolfsberger AC - FC Krasnodar 1,1X,12 2:1 04.07. 18:00 +3
Wacker Burghausen - FC Ingolstadt 2,X2,12 1:3 04.07. 18:00 +3
Górnik Zabrze - AEK Larnaca FC 1,1X,12 3:1 04.07. 18:00 +3
SC Weiz - SC Neusiedl 1,1X,12 5:2 04.07. 18:30 +3
MSK Deinze - SV Zulte Waregem 2,X2,12 0:3 04.07. 19:00 +3
NK Inter Zapresic - NK Krsko 1,1X,12 4:1 04.07. 19:00 +3
Lech Poznań - Apoel Nikozja 1,1X,12 3:0 04.07. 19:00 +48
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 2,X2,12 0:3 04.07. 19:00 +3
Hannover 96 - AS Monaco 1,1X,12 1:0 04.07. 19:15 +56
KFC Oosterzonen - FC Dessel Sport X,1X,X2 1:1 04.07. 19:30 +2
St. Truiden VV - Ujpest FC X,1X,X2 2:2 04.07. 20:30 +2
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - ME U17 Kobiety (w Islandii)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Hiszpania - Szwajcaria 1,1X,12 5:2 04.07. 18:00 +25
Piłka Nożna - Argentyna - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data
River Plate - CA Rosario Central 2,X2,12 0:2 04.07. 03:30 +27
Piłka Nożna - Argentyna - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Ferro Carril - Club Atletico Parana 1,1X,12 1:0 04.07. 01:00 +20
CD Guarani A.f. - Estudiantes San Luis X,1X,X2 1:1 04.07. 02:00 +20
Patronato - CA All Boys 1,1X,12 1:0 04.07. 02:00 +20
Atl. Tucuman - Gimnasia Y Esgrima Mendoza 1,1X,12 1:0 04.07. 03:00 +20
CD Santamarina Tandil - Union de Mar Del Plata 2,X2,12 0:1 04.07. 19:00 +21
Club Villa Dalmine - Central Cordoba Sde X,1X,X2 1:1 04.07. 19:00 +19
Guillermo Brown - Boca Unidos 1,1X,12 2:0 04.07. 19:00 +21
CA Chacarita Juniors - Sp. Belgrano de S. F. X,1X,X2 0:0 04.07. 19:00 +19
Juventud Unida Gualeguaychu - Douglas X,1X,X2 0:0 04.07. 19:30 +19
Piłka Nożna - Argentyna - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Atletico Atlanta - Deportivo Espanol 2,X2,12 0:1 04.07. 01:30 +7
Almirante Brown - Platense X,1X,X2 1:1 04.07. 16:00 +6
Atletico Acassuso - Barracas Central X,1X,X2 1:1 04.07. 19:00 +6
CA Brown de Adrogue - Atletico Fenix X,1X,X2 1:1 04.07. 19:00 +6
Piłka Nożna - Australia - ACT
mecz Poprawne typy Wynik Data
Belconnen United - Cooma Tigers 2,X2,12 0:2 04.07. 09:30 +4
Piłka Nożna - Australia - Brisbane
mecz Poprawne typy Wynik Data
Rochedale Rovers - UQ FC 1,1X,12 2:0 04.07. 10:00 +4
Piłka Nożna - Australia - Northern NSW Premier League
mecz Poprawne typy Wynik Data
Lambton Jaffas FC - Weston Workers FC 1,1X,12 4:3 04.07. 06:30 +4
Newcastle Jets Youth - South Cardiff FC 1,1X,12 2:1 04.07. 06:30 +4
Piłka Nożna - Australia - Queensland
mecz Poprawne typy Wynik Data
Redlands United - Palm Beach Sharks 1,1X,12 1:0 04.07. 07:00 +4
South West Queensland Thunder - Olympic FC 2,X2,12 1:6 04.07. 09:00 +4
Brisbane Strikers - FNQ Bulls X,1X,X2 0:0 04.07. 10:00 +3
Western Pride - Brisbane Roar FC Youth 1,1X,12 4:2 04.07. 11:00 +4
Piłka Nożna - Australia - South Australia
mecz Poprawne typy Wynik Data
Adelaide Blue Eagles - West Adelaide FC X,1X,X2 0:0 04.07. 07:30 +3
Adelaide Comets - Campbelltown City 2,X2,12 3:4 04.07. 07:30 +4
Para Hills - South Adelaide FC 2,X2,12 0:1 04.07. 07:30 +4
Croydon Kings - West Torrens Birkalla 1,1X,12 1:0 04.07. 07:30 +4
Metro Stars - White City Woodville X,1X,X2 2:2 04.07. 07:30 +3
Port Adelaide Pirates - Adelaide City 2,X2,12 0:4 04.07. 07:30 +4
Piłka Nożna - Australia - Tasmania Premier League
mecz Poprawne typy Wynik Data
Launceston City - Tilford Zebras 2,X2,12 1:2 04.07. 08:30 +3
Olympia FC - Devonport Strikers zwrot : 04.07. 14:00
Piłka Nożna - Australia - Victoria
mecz Poprawne typy Wynik Data
Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens 1,1X,12 4:0 04.07. 07:00 +4
Avondale Heights SC - Northcote City 2,X2,12 1:3 04.07. 07:00 +4
Piłka Nożna - Australia - West State
mecz Poprawne typy Wynik Data
Perth SC - Inglewood United 1,1X,12 3:0 04.07. 09:00 +4
Floreat Athena - Cockburn City X,1X,X2 3:3 04.07. 09:00 +3
Perth Glory FC Youth - Armadale SC 2,X2,12 2:4 04.07. 09:00 +4
Subiaco AFC - Balcatta 1,1X,12 1:0 04.07. 09:00 +4
Bayswater City - ECU Joondalup 1,1X,12 2:1 04.07. 09:00 +4
Stirling Lions - Sorrento 2,X2,12 2:4 04.07. 09:00 +4
Piłka Nożna - Białoruś - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mozyr - Grodno X,1X,X2 0:0 04.07. 14:30 +19
FC Granit Mikashevichi - Bobrujsk 2,X2,12 1:5 04.07. 16:30 +21
FC Witebsk - FC Mińsk 2,X2,12 0:4 04.07. 18:30 +21
Piłka Nożna - Brazylia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Coritiba - Joinville SC X,1X,X2 0:0 04.07. 20:00 +45
Piłka Nożna - Brazylia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Parana - Criciuma X,1X,X2 0:0 04.07. 00:30 +20
Botafogo RJ - Sampaio Correa MA 1,1X,12 5:0 04.07. 02:50 +21
Piłka Nożna - Brazylia - 3 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Juventude RS - Portuguesa SP 1,1X,12 3:2 04.07. 16:00 +9
Piłka Nożna - Chiny - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
S. Yongchang - Changchun X,1X,X2 0:0 04.07. 13:35 +35
Guizhou - Jiangsu 2,X2,12 0:1 04.07. 13:35 +36
Shandong - Liaoning 1,1X,12 2:0 04.07. 13:35 +36
FC Henan Jianye - Beijing 2,X2,12 0:1 04.07. 13:45 +35
Shanghai - Guangzhou R. 1,1X,12 1:0 04.07. 13:45 +35
Piłka Nożna - Chiny - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Yanbian - Jiangxi Liansheng FC 1,1X,12 2:1 04.07. 09:00
Hubei Huakaier - Dalian Aerbing FC 1,1X,12 3:1 04.07. 12:30 +20
Harbin Tengyi - Qingdao Zhongneng X,1X,X2 1:1 04.07. 13:00 +19
Qingdao Hainiu - Hunan Xiangtao X,1X,X2 1:1 04.07. 13:30 +19
Tianjin Songjiang - Beijing Baxi X,1X,X2 1:1 04.07. 13:30 +20
Piłka Nożna - Ekwador - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
CD River Plate Ecuador - Barcelona G. 1,1X,12 2:1 04.07. 02:30 +36
CD Uni. Catolica - Dep. Cuenca X,1X,X2 1:1 04.07. 19:00 +35
Liga de Loja - Nac. Quito zwrot : 04.07. 20:00
Piłka Nożna - Irlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Limerick - Bray 2,X2,12 0:1 04.07. 19:30 +35
Longford - Bohemians 1,1X,12 2:1 04.07. 20:30 +34
Sligo - Galway FC X,1X,X2 1:1 04.07. 20:45 +33
Piłka Nożna - Islandia - Puchar
mecz Poprawne typy Wynik Data
IBV Vestmannaeyjar - Fylkir Reykjavik 1,1X,12 4:0 04.07. 18:00 +17
Piłka Nożna - Islandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
KF Fjardabyggd - Bi/Bolungarvik 1,1X,12 3:0 04.07. 16:00 +21
UMF Grindavik - Thor Akureyri zwrot : 04.07. 16:00
Piłka Nożna - Japonia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Kitakyushu - Zwiegen Kanazawa X,1X,X2 1:1 04.07. 11:00 +36
Tokyo Verdy - Fukuoka X,1X,X2 1:1 04.07. 11:00 +36
Kamatamare Sanuki - Ehime X,1X,X2 0:0 04.07. 11:00 +35
Mito - Tochigi 1,1X,12 2:1 04.07. 11:00 +35
Nagasaki - Omiya Ardija 2,X2,12 0:1 04.07. 11:00 +36
Yokohama FC - Sapporo X,1X,X2 0:0 04.07. 11:00 +35
JEF United - Gifu 1,1X,12 3:1 04.07. 12:00 +35
Cerezo Osaka - Oita Trinita X,1X,X2 0:0 04.07. 12:00 +35
Kusatsu - Tokushima 1,1X,12 2:1 04.07. 12:00 +36
Jubilo Iwata - Kumamoto X,1X,X2 1:1 04.07. 12:00 +36
Okayama - Kyoto 1,1X,12 2:0 04.07. 12:00 +36
Piłka Nożna - Kazachstan - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Taraz - Zhetysu 1,1X,12 2:0 04.07. 15:00 +20
Atyrau - Irtysz X,1X,X2 0:0 04.07. 16:00 +19
Astana - FC Kaisar Kyzylorda 1,1X,12 2:0 04.07. 16:00 +21
Piłka Nożna - USA - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Houston - Chicago X,1X,X2 1:1 04.07. 03:00 +48
Seattle - Washington 1,1X,12 1:0 04.07. 05:00 +49
Piłka Nożna - USA - 1 liga (kobiety)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Western New York Flash - Seattle Reign FC X,1X,X2 1:1 04.07. 01:00 +3
FC Kansas City - Washington Spirit 1,1X,12 3:0 04.07. 02:00 +4
Portland Thorns FC - Sky Blue FC 1,1X,12 2:1 04.07. 04:00 +4
Piłka Nożna - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Poh. Steelers - Suwon 2,X2,12 0:1 04.07. 12:00 +48
Jeju Utd. - Incheon X,1X,X2 0:0 04.07. 12:00 +47
Busan - Seongnam 2,X2,12 0:1 04.07. 12:00 +48
Piłka Nożna - Korea Południowa - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Goyang - Police Agency 2,X2,12 1:2 04.07. 12:00 +21
Suwon City - Anyang X,1X,X2 0:0 04.07. 12:00 +19
Gangwon FC - Seoul E - Land FC 1,1X,12 3:1 04.07. 12:00 +21
Piłka Nożna - Malezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Lionsxii - Kelantan FA 1,1X,12 3:0 04.07. 15:00 +7
Terengganu - Sarawak 1,1X,12 4:2 04.07. 16:00 +7
Perak FA - ATM 1,1X,12 2:1 04.07. 16:00 +7
Selangor FC - Pahang FA 2,X2,12 1:3 04.07. 16:00 +7
Felda Un. - Sime Darby X,1X,X2 2:2 04.07. 16:00 +6
Johor FC - Pdrm 1,1X,12 2:1 04.07. 16:00 +7
Piłka Nożna - Finlandia - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
AC Oulu - FC Jazz 1,1X,12 1:0 04.07. 15:00 +35
PK 35 - Haka Valkeakoski 1,1X,12 2:1 04.07. 17:30 +35
Piłka Nożna - Finlandia - 3 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data
JBK Pietarsaari - SJK II 1,1X,12 1:0 04.07. 15:00 +8
FC Kiisto - GBK Kokkola 2,X2,12 0:1 04.07. 15:00 +7
Piłka Nożna - Finlandia - 3 liga Wschód
mecz Poprawne typy Wynik Data
Kiffen - Klubi 04 2,X2,12 0:6 04.07. 15:00 +8
Sudet - FC Viikingit 2,X2,12 1:2 04.07. 15:00 +7
Piłka Nożna - Finlandia - 3 liga Zachód
mecz Poprawne typy Wynik Data
Narpes Kraft - Aifk Turku 1,1X,12 6:1 04.07. 15:00 +8
Piłka Nożna - Finlandia - 1 liga (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Merilappi United - HJK Helsinki 2,X2,12 1:2 04.07. 14:00
FC Honka - Nice Futis 1,1X,12 7:1 04.07. 15:00
Ilves - TPS X,1X,X2 1:1 04.07. 15:00
Piłka Nożna - Szwecja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Atvidabergs - Halmstads X,1X,X2 0:0 04.07. 16:00 +48
Djurgardens - Orebro 1,1X,12 2:0 04.07. 16:00 +49
Norrkoping - Malmoe 1,1X,12 3:1 04.07. 18:00 +50
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Południe
mecz Poprawne typy Wynik Data
Eskilsminne IF - Norrby IF 2,X2,12 3:4 04.07. 16:00 +7
IK Oddevold - Qviding Fif 1,1X,12 3:1 04.07. 16:00 +7
Husqvarna FF - IS Halmia 1,1X,12 2:1 04.07. 16:00 +7
Piłka Nożna - Szwecja - 3 liga Północ
mecz Poprawne typy Wynik Data
Vasteras SK - BK Forward 1,1X,12 1:0 04.07. 16:00 +7
Piłka Nożna - Paragwaj - 2 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Club Fernando de La Mora - Sportivo Trinidense 1,1X,12 2:1 04.07. 16:00 +4
Piłka Nożna - Peru - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Alianza Atletico - Cienciano 1,1X,12 3:2 04.07. 19:30 +36
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Copa America (Chile)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Peru - Paragwaj
mecz o 3 miejsce
1,1X,12 2:0 04.07. 01:30 +83
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Copa America klas. końcowa
Klas. końc. Poprawne typy Wynik Data
Meksyk 9 (/1) 04.07. 22:00
Jamajka 9 (/1) 04.07. 22:00
Brazylia 5 (/1) 04.07. 22:00
Peru 1-3 3 (/1) 04.07. 22:00
Wenezuela 9 (/1) 04.07. 22:00
Boliwia 5 (/1) 04.07. 22:00
Ekwador 9 (/1) 04.07. 22:00
Kolumbia 5 (/1) 04.07. 22:00
Urugwaj 5 (/1) 04.07. 22:00
Paragwaj 4 (/1) 04.07. 22:00
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Copa America Król Strzelców
V Poprawne typy Wynik Data
o'o zwrot (/) 04.07. 20:00
Barrios L.
2 bramki
2 (/1) 04.07. 20:00
Firmino R.
1 bramka
2 (/1) 04.07. 20:00
Bacca C. 2 (/1) 04.07. 20:00
Martinez J. 2 (/1) 04.07. 20:00
Cavani E. 2 (/1) 04.07. 20:00
Neymar
1 bramka
2 (/1) 04.07. 20:00
Falcao R. 2 (/1) 04.07. 20:00
Rodriguez J. 2 (/1) 04.07. 20:00
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Copa America Kto Lepszy
Kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Chile - Kolumbia 1 1:0 04.07. 22:00
Urugwaj - Meksyk 1 1:0 04.07. 22:00
Argentyna - Brazylia 1 1:0 04.07. 22:00
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Copa America Kto więcej bramek
Kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Sanchez A. - Cavani E. 1 1:0 04.07. 22:00
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - mecze towarzyskie
mecz Poprawne typy Wynik Data
USA - Gwatemala 1,1X,12 4:0 04.07. 00:30 +69
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Uniwersjada (Gwangju) Kobiety
mecz Poprawne typy Wynik Data
Korea Południowa - Tajwan 1,1X,12 1:0 04.07. 09:30
Kanada - RPA 1,1X,12 2:0 04.07. 09:30
Czechy - Irlandia 1,1X,12 5:1 04.07. 09:30
USA - Francja 2,X2,12 0:5 04.07. 09:30
Piłka Nożna - Tajlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Buriram United FC - Osotspa FC 1,1X,12 2:1 04.07. 13:00 +4
Sisaket FC - Chainat FC 1,1X,12 2:1 04.07. 13:00 +4
Suphanburi FC - Ratchaburi FC 1,1X,12 2:0 04.07. 14:00 +4
Bangkok Glass FC - Bec Tero Sasana 1,1X,12 5:0 04.07. 14:00 +4
Chonburi FC - Navy Football Club 1,1X,12 2:0 04.07. 15:00 +4
Piłka Nożna - Estonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Narva - Levadia 2,X2,12 1:3 04.07. 19:00 +20
Piłka Nożna - Wietnam - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
TP Can Tho - Dong Nai Berjaya 1,1X,12 4:3 04.07. 11:00 +8
Long An - NHS Quang Nam 1,1X,12 4:3 04.07. 11:30 +8
Binh Duong - Song Lam X,1X,X2 1:1 04.07. 12:00 +6
Piłka Nożna - Norwegia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Start - Stabaek 1,1X,12 4:1 04.07. 15:30 +50
Haugesund - Lillestrom X,1X,X2 3:3 04.07. 18:00 +50
Piłka Nożna - Norwegia - 3 liga grupa 1
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mjolner FK - Tromsdalen 2,X2,12 1:3 04.07. 16:00 +7
FK Lyn - Senja FK 2,X2,12 1:6 04.07. 16:00 +7
Harstad - Kjelsaas 2,X2,12 0:2 04.07. 16:00 +7
Piłka Nożna - Norwegia - 3 liga grupa 4
mecz Poprawne typy Wynik Data
Byaasen Toppfotball - Strindheim IL 2,X2,12 0:1 04.07. 16:00 +7
Floro - Molde FK 2 1,1X,12 2:0 04.07. 16:00 +7
Elverum - Brumunddal 1,1X,12 3:0 04.07. 16:00 +7
Forde - Ham - Kam 2,X2,12 2:3 04.07. 16:00 +7
Stjordals/Blink - Kongsvinger IL 1,1X,12 3:2 04.07. 16:00 +7
Rodde FK - Nardo 1,1X,12 2:1 04.07. 16:00 +7
Piłka Nożna - Łotwa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Ventspils - FK Liepaja X,1X,X2 3:3 04.07. 18:00 +20
Piłka Nożna - Kanada - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Serbian White Eagles - Brantford Galaxy SC 1,1X,12 2:0 04.07. 01:00 +20
Scarborough SC - SC Waterloo 1,1X,12 2:1 04.07. 03:00 +21
Tenis - WTA - Wimbledon singiel (k. trawiaste)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Muguruza G. - Kerber A. 1 2:1 04.07. 12:30 +14
Pliskova Kr. - Niculescu M. 2 0:2 04.07. 12:30 +14
Wozniacki C. - Giorgi C. 1 2:0 04.07. 14:00 +14
Keys M. - Maria T. 1 2:0 04.07. 14:25 +14
Radwanska A. - Dellacqua C. 1 2:0 04.07. 14:30 +18
Bacsinszky T. - Lisicki S. 1 2:0 04.07. 15:25 +14
Rybarikova M. - Govortsova O. 2 0:2 04.07. 15:50 +14
Jankovic J. - Kvitova P. 1 2:1 04.07. 16:50 +14
Tenis - WTA - Wimbledon debel (k. trawiaste)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Knapp K / Vinci R - Hlavackova A / Hradecka L 1 2:1 04.07. 12:30 +2
Mattek - Sands B / Safarova L - RAE J / Smith A 1 2:0 04.07. 12:30 +2
Groenefeld A - L / Vandeweghe C - Garcia C / Srebotnik K 1 2:0 04.07. 12:30 +2
Bencic B / Siniakova K - Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 2 0:2 04.07. 13:50 +2
Erakovic M / Watson H - Medina Garrigues A / Parra Santonja A 2 1:2 04.07. 14:20 +2
Niculescu M / Savchuk O - Babos T / Mladenovic K 2 0:2 04.07. 15:10 +2
Arruabarrena L / Begu I - C - Gajdosova J / Tomljanovic A 2 0:2 04.07. 16:00 +2
Dellacqua C / Shvedova Y - Hantuchova D / Stosur S 1 2:0 04.07. 18:25 +2
Tenis - WTA - Wimbledon 2015 - klas. końcowa
klasyfikacja końcowa Poprawne typy Wynik Data
Bouchard E. 65 04.07. 12:30
Ivanovic A. 33 04.07. 12:30
Stosur S. 17 04.07. 12:30
Petkovic A. 17 04.07. 12:30
Linette M. 65 04.07. 12:30
Halep S. 65 04.07. 12:30
Pliskova Ka. 33 04.07. 12:30
Radwańska U. 33 04.07. 12:30
Stephens S. 17 04.07. 12:30
Tenis - WTA - Wimbledon 2015 - kto lepszy?
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Ivanovic A. - Lisicki S.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
2 0:1 04.07. 12:30
Azarenka V. - Kuznetsova S.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Radwańska U. - Linette M.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Petkovic A. - Pliskova Kar.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Safarova L. - Makarova E.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Bouchard E. - Suarez Navarro C.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
zwrot : 04.07. 12:30
Wozniacki C. - Ivanovic A.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Sharapova M. - Halep S.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Tenis - ATP - Wimbledon singiel (k. trawiaste)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Basilashvili N. - Bautista - Agut R. 2 0:3 04.07. 12:30 +14
Troicki V. - Brown D. 1 3:1 04.07. 12:30 +14
Groth S. - Federer R. 2 1:3 04.07. 14:00 +14
Tsonga J.W. - Karlovic I. 2 1:3 04.07. 15:10 +14
Cilic M. - Isner J.
od stanu 7-6 6-7 6-4 6-7 10*-10
1 3:2 04.07. 15:40
Ward J. - Pospisil V. 2 2:3 04.07. 16:05 +14
Berdych T. - Andujar P. 1 3:1 04.07. 16:55 +14
Seppi A. - Murray A. 2 1:3 04.07. 19:10 +11
Tenis - ATP - Wimbledon debel (k. trawiaste)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Gabashvili T / LU Y H - Nestor D / Paes L 2 1:3 04.07. 12:30 +2
Murray J / Peers J - Monroe N / Sitak A 1 3:2 04.07. 12:30 +2
Inglot D / Roger - Vasselin E - Matkowski M / Zimonjic N 2 2:3 04.07. 14:30 +2
Lindstedt R / Melzer J - Hewitt L / Kokkinakis T 2 2:3 04.07. 15:55 +2
Cabal J S / Farah R - Marray J / Nielsen F 2 1:3 04.07. 16:15 +2
Herbert P - H / Mahut N - Muller G / Qureshi A - U - h 1 3:1 04.07. 16:20 +2
Daniell M / Demoliner M - Erlich J / Petzschner P 2 1:3 04.07. 17:30 +2
Tenis - ATP - Wimbledon mikst (k. trawiaste)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Groenefeld A - L / Rojer J - J - Rodionova AN / Sitak A 2 1:2 04.07. 17:35
Husarova J / Begemann A - Mirza S / Soares B 2 0:2 04.07. 17:55
Chan Y - J / Peers J - Konjuh A / Draganja M 2 0:2 04.07. 19:10
Savchuck O / Marach O - Watson H / Mirnyi M 1 2:1 04.07. 19:40
Babos T / Peya A - Bencic B / Oswald P 1 2:1 04.07. 19:45
Mattek Sands B / Bryan M - Brengle M / Monroe N 1 2:0 04.07. 19:50
Cornet A / Roger - Vasselin E - Hingis M / Paes L 2 0:2 04.07. 19:55
Vesnina E / Matkowski M - Tomljanovic A / Dodig I 1 2:0 04.07. 19:55
Gajdosova J / Zimonjic N - Garcia C / Bryan B 1 2:1 04.07. 20:00
Srebotnik K / Tecau H - Martinez Sanchez M J / Bopanna R 1 2:0 04.07. 20:00
Tenis - ATP - Wimbledon 2015 - klas. końcowa
klasyfikacja końcowa Poprawne typy Wynik Data
Janowicz J. 65 04.07. 12:30
Nishikori K. 33 04.07. 12:30
Dimitrov G. 17 04.07. 12:30
Raonic M. 17 04.07. 12:30
Del Potro J.M. zwrot 04.07. 12:30
Tomic B. 17 04.07. 12:30
Nadal R. 33 04.07. 12:30
Ferrer D. zwrot 04.07. 12:30
Tenis - ATP - Wimbledon 2015 - kto lepszy?
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Nadal R. - Goffin D.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
2 0:1 04.07. 12:30
Janowicz J. - Robredo T.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
zwrot : 04.07. 12:30
Lopez F. - Anderson K.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
2 0:1 04.07. 12:30
Wawrinka S. - Dimitrov G.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
1 1:0 04.07. 12:30
Raonic M. - Ferrer D.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
zwrot : 04.07. 12:30
Nadal R. - Nishikori K.
odpadną w tej samej rundzie = zwrot
zwrot : 04.07. 12:30
Tenis - Challenger - Marburg singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Cervantes Huegun I. - Langer N. 1 2:1 04.07. 15:00
Tenis - Challenger - Marburg debel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Koolhof W / Middelkoop M - Kamke T / Stadler S 1 2:0 04.07. 13:00
Tenis - Challenger - Padwa singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Montanes A. - Gaio F. 1 2:1 04.07. 16:00
Martin A. - Hemery C. 1 2:1 04.07. 18:25
Tenis - ITF Kobiety - Denain singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mertens Elise - Ramialison Irina 2 0:2 04.07. 14:00
Badosa Gibert Paula - Zacarias Marcela 1 2:0 04.07. 16:00
Tenis - ITF Kobiety - Stuttgart Vaihingen singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Ozaki Risa - Lottner Antonia 1 2:1 04.07. 15:30
Jani Reka - Luca - Oprandi Romina 2 0:2 04.07. 18:45
Tenis - ITF Kobiety - Toruń singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Kucova Kristina - Malikova Tereza 1 2:0 04.07. 11:00
Evtimova Dia - Gatto - Monticone Giulia 2 0:2 04.07. 12:40
Tenis - ITF Kobiety - El Paso singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Anderson Robin - Brady Jennifer 2 1:2 04.07. 18:00
Tenis - ITF Kobiety - Zeeland singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Rus Arantxa - Lemoine Quirine 2 0:2 04.07. 17:45
Tenis - ITF Kobiety - Bruksela singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Matteucci Alice - Kremer Dana 1 2:0 04.07. 17:00
Oyen Sofie - Boeykens Elyne 2 1:2 04.07. 17:00
Tenis - ITF Kobiety - Sharm El Sheikh singiel (k.twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Sizikova Yana - Sharma Astra 1 2:1 04.07. 19:30
Zhuravleva Angelina - Malykh Polina 1 2:0 04.07. 19:30
Tenis - ITF Kobiety - La Possession (Reunion) singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Andriamarosoa Sandra - Hattingh Ilze 2 0:2 04.07. 11:00
Payet Eva Pauline - Bouzkova Marie 2 0:2 04.07. 13:00
Tenis - ITF Kobiety - Telavi singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Kavlashvili Tinatin - Szlavikovics Szabina 2 0:2 04.07. 08:00
Zidansek Tamara - Anshba Amina 1 2:0 04.07. 08:00
Tenis - ITF Kobiety - Amarante singiel (k.twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Wachaczyk Julia - Roemer Charlotte 1 2:0 04.07. 12:00
Atucha Gomez Ainhoa - Ferrando Cristiana 2 1:2 04.07. 15:55
Tenis - ITF Kobiety - Prokuplje singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Simion Oana Georgeta - Nancarrow Alexandra 2 0:2 04.07. 10:00
Ionescu Simona - Barzo Lilla 2 0:2 04.07. 12:45
Tenis - ITF Kobiety - Sakarya singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Eraydin Basak - Prosperi Valeria 1 2:0 04.07. 13:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Kelowna singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Jasika Omar - Schnur Brayden 1 2:0 04.07. 03:30
Tenis - ITF Mężczyźni - Jinhua singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Tearney Finn - WU DI 2 0:2 04.07. 04:30
Tenis - ITF Mężczyźni - Popayan singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Struvay Eduardo - Galan Riveros Daniel Elahi 1 2:1 04.07. 17:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Usti Nad Orlici singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Michalicka Marek - Neuchrist Maximilian 1 2:0 04.07. 14:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Montauban singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Laurent Yanais - Sakharov Gleb 2 1:2 04.07. 09:30
Peliwo Filip - Teixeira Maxime 2 0:2 04.07. 11:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Busto Arsizio singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Razborsek Nik - Klec Ivo 1 2:0 04.07. 15:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Zeeland singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Huta Galung Jesse - Marti Yann 1 2:1 04.07. 14:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Wichita singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Hiltzik Jared - Krueger Mitchell 2 0:2 04.07. 16:30
Singh Sanam - Rubin Noah 1 2:0 04.07. 16:30
Tenis - ITF Mężczyźni - Seefeld singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Basso Andrea - Popko Dmitry 1 2:1 04.07. 11:00
Tenis - ITF Mężczyźni - De Haan singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Tabatruong Maxime - Barry Sam 1 2:1 04.07. 15:00
Cagnina Julien - Baughman Deiton 1 2:0 04.07. 18:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Kenn singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Marterer Maximilian - Krawietz Kevin 2 1:2 04.07. 15:00
Raspudic Franjo - Fallert Florian 2 1:2 04.07. 18:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Hyderabad singiel (k. twarde w hali)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Escoffier Antoine - Vardhan Vishnu 1 2:0 04.07. 06:30
Tenis - ITF Mężczyźni - Bakio singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Fournerie Theo - Arauzo - Martinez Juan - Samuel 1 2:0 04.07. 18:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Istanbul singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Metreveli Aleksandre - Yuksel Anil 1 2:0 04.07. 09:00
Tenis - ITF Mężczyźni - Pittsburgh singiel (k.ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Gomez Emilio - Halebian Alexios 1 2:0 04.07. 17:10
Torpegaard Mikael - Kryvonos Nikita 1 2:1 04.07. 18:35
Siatkówka - Chiny - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Jiangsu - Beijing 2 0:3 04.07. 10:00
Siatkówka - Chiny - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data
Liaoning - Ba Yi 1 3:0 04.07. 11:00
Zhejiang - Tianjin 1 3:0 04.07. 13:00
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Światowa
mecz Poprawne typy Wynik Data
Australia - Serbia 2 1:3 04.07. 11:10 +30
Czarnogóra - Chiny
w Słowacji
1 3:1 04.07. 17:30 +30
Portugalia - Finlandia 2 2:3 04.07. 18:00 +30
Czechy - Japonia 1 3:0 04.07. 18:10 +30
Iran - Rosja 2 1:3 04.07. 18:30 +30
Bułgaria - Argentyna 1 3:0 04.07. 19:55 +19
Francja - Korea Płd. 1 3:1 04.07. 20:00 +19
Belgia - Holandia 2 0:3 04.07. 20:10 +19
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Światowa gr. B
Klas. końc. Poprawne typy Wynik Data
Iran 3 (/1) 04.07. 18:30
USA Zw.,1-2 1 (/1) 04.07. 18:30
Polska 1-2 2 (/1) 04.07. 18:30
Rosja 4 (/1) 04.07. 18:30
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Światowa zakł. specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
czy repr. Polski awansuje do Final Six ? Tak 1:0 04.07. 20:25
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Grand Prix kobiet - Grupa 1
mecz Poprawne typy Wynik Data
Brazylia - Serbia
w Tajlandii
1 3:0 04.07. 09:00 +8
Dominikana - Rosja
w Chinach
2 0:3 04.07. 09:00 +8
Tajlandia - Japonia
w Tajlandii
2 0:3 04.07. 11:30 +8
Chiny - Niemcy
w Chinach
1 3:0 04.07. 13:30 +8
Włochy - Belgia
w Turcji
1 3:0 04.07. 15:00 +8
Turcja - USA
w Turcji
2 1:3 04.07. 18:00 +8
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Grand Prix kobiet - Grupa 2
mecz Poprawne typy Wynik Data
Portoryko - Kanada
w Portoryko
1 3:1 04.07. 02:10 +8
Argentyna - Holandia
w Chorwacji
2 0:3 04.07. 17:00 +8
Czechy - Chorwacja
w Chorwacji
1 3:0 04.07. 20:00 +5
Kanada - Bułgaria zwrot : 04.07. 23:10
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Grand Prix kobiet - Grupa 3
mecz Poprawne typy Wynik Data
Peru - Kolumbia
w Peru
2 0:3 04.07. 02:00 +8
Kenia - Australia
w Algierii
1 3:0 04.07. 18:10 +8
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Liga Europejska
mecz Poprawne typy Wynik Data
Dania - Polska 2 0:3 04.07. 16:00 +8
Austria - Izrael 1 3:1 04.07. 19:00 +5
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Uniwersjada (Gwangju)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Japonia - Chile 1 3:1 04.07. 11:00
Tajwan - USA 1 3:0 04.07. 11:00
Rosja - Tajlandia 1 3:0 04.07. 13:00
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Uniwersjada Kobiety (Gwangju)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Turcja - Kanada 1 3:2 04.07. 13:00
Koszykówka - Australia - SEABL
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Sandringham - Bendigo 2 85:90 04.07. 11:00 +5
Canberra - Brisbane 1 83:80 04.07. 11:30 +5
Frankston - Nunawading 1 85:82 04.07. 12:00 +5
Ballarat - Hobart 2 75:85 04.07. 12:00 +5
Koszykówka - Filipiny - PBA Governors Cup
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
San Miguel Beermen - Rain Or Shine Elasto 2 110:113 04.07. 11:00 +5
Koszykówka - USA - WNBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Minnesota - Seattle 1 82:57 04.07. 02:00 +5
Los Angeles - Tulsa 1 98:95 04.07. 04:30 +5
Koszykówka - Nowa Zelandia - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Southland - Super City 1 95:80 04.07. 05:30 +5
Wellington - Nelson 1 97:85 04.07. 07:30 +5
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata do lat 19 (w Grecji)
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Dominikana - Tunezja 1 78:59 04.07. 10:00 +5
Chiny - Iran 2 59:64 04.07. 12:15 +5
Kanada - Australia 1 66:58 04.07. 12:45 +5
Argentyna - Egipt 1 74:64 04.07. 14:30 +5
Włochy - Hiszpania 1 83:77 04.07. 15:00 +5
Korea Płd. - Serbia 2 109:113 04.07. 16:45 +5
Chorwacja - Turcja 1 91:56 04.07. 17:15 +6
USA - Grecja 1 82:76 04.07. 19:30 +5
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Europy do lat 20 kobiet (w Hiszpanii)
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Węgry - Włochy 2 66:71 04.07. 15:00 +3
Łotwa - Turcja 1 72:68 04.07. 15:00 +3
Holandia - Belgia 2 65:68 04.07. 17:15 +3
Serbia - Polska 2 46:55 04.07. 17:15 +3
Hiszpania - Czechy 1 77:51 04.07. 19:30 +3
Niemcy - Rosja 2 49:57 04.07. 19:30 +3
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Europy do lat 20 kobiet Div.B (w Czarnogórze)
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Bułgaria - Litwa 2 71:77 04.07. 11:30 +1
Austria - Izrael 1 56:46 04.07. 13:50 +1
Grecja - Wielka Brytania 1 60:52 04.07. 16:10 +1
Rumunia - Czarnogóra 2 43:74 04.07. 18:30 +1
Szwecja - Bośnia i Hercegowina 2 46:77 04.07. 20:50 +1
Koszykówka - Portoryko - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data
Cangrejeros De Santurce - Leones Ponce 2 82:83 04.07. 02:00 +3
Żużel - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii (Cardiff)
klasyfikacja końcowa Poprawne typy Wynik Data
Jonasson T. 11 (/1) 04.07. 18:00
Batchelor T. 14 (/1) 04.07. 18:00
Cook C. 9 (/1) 04.07. 18:00
Jensen M.J. 1-8 8 (/1) 04.07. 18:00
Harris C. 12 (/1) 04.07. 18:00
Kasprzak K. 13 (/1) 04.07. 18:00
Holder C. 1-2,1-4,1-8 2 (/1) 04.07. 18:00
Jonsson A. 16 (/1) 04.07. 18:00
Janowski M. 15 (/1) 04.07. 18:00
Kildemand P. 1-4,1-8 3 (/1) 04.07. 18:00
Zagar M. 1-8 6 (/1) 04.07. 18:00
Doyle J. 10 (/1) 04.07. 18:00
Iversen N.K. V,1-2,1-4,1-8 1 (/1) 04.07. 18:00
Pedersen N. 1-8 7 (/1) 04.07. 18:00
Hancock G. 1-8 5 (/1) 04.07. 18:00
Woffinden T. 1-4,1-8 4 (/1) 04.07. 18:00
Żużel - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii (Cardiff) H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Harris C. - Jensen M.J. 2 0:1 04.07. 18:00
Harris C. - Batchelor T. 1 1:0 04.07. 18:00
Cook C. - Jonasson T. 1 1:0 04.07. 18:00
Holder C. - Cook C. 1 1:0 04.07. 18:00
Harris C. - Kasprzak K. 1 1:0 04.07. 18:00
Kasprzak K. - Jensen M.J. 2 0:1 04.07. 18:00
Holder C. - Kasprzak K. 1 1:0 04.07. 18:00
Jonsson A. - Harris C. 2 0:1 04.07. 18:00
Jonsson A. - Holder C. 2 0:1 04.07. 18:00
Janowski M. - Jensen M.J. 2 0:1 04.07. 18:00
Janowski M. - Kasprzak K. 2 0:1 04.07. 18:00
Janowski M. - Holder C. 2 0:1 04.07. 18:00
Kildemand P. - Jonsson A. 1 1:0 04.07. 18:00
Kildemand P. - Janowski M. 1 1:0 04.07. 18:00
Zagar M. - Harris C. 1 1:0 04.07. 18:00
Zagar M. - Jonsson A. 1 1:0 04.07. 18:00
Zagar M. - Kildemand P. 2 0:1 04.07. 18:00
Doyle J. - Jonsson A. 1 1:0 04.07. 18:00
Doyle J. - Kildemand P. 2 0:1 04.07. 18:00
Doyle J. - Zagar M. 2 0:1 04.07. 18:00
Iversen N.K. - Janowski M. 1 1:0 04.07. 18:00
Iversen N.K. - Kildemand P. 1 1:0 04.07. 18:00
Iversen N.K. - Zagar M. 1 1:0 04.07. 18:00
Iversen N.K. - Doyle J. 1 1:0 04.07. 18:00
Pedersen N. - Janowski M. 1 1:0 04.07. 18:00
Pedersen N. - Kildemand P. 2 0:1 04.07. 18:00
Pedersen N. - Zagar M. 2 0:1 04.07. 18:00
Pedersen N. - Iversen N.K. 2 0:1 04.07. 18:00
Hancock G. - Doyle J. 1 1:0 04.07. 18:00
Hancock G. - Janowski M. 1 1:0 04.07. 18:00
Hancock G. - Iversen N.K. 2 0:1 04.07. 18:00
Hancock G. - Pedersen N. 1 1:0 04.07. 18:00
Woffinden T. - Pedersen N. 1 1:0 04.07. 18:00
Woffinden T. - Hancock G. 1 1:0 04.07. 18:00
Żużel - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii (Cardiff) H2H (źle)
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Cook C. - Batchelor T. zwrot : 04.07. 18:00
Jonsson A. - Cook C. zwrot : 04.07. 18:00
Jonsson A. - Harris C. zwrot : 04.07. 18:00
Jonsson A. - Holder C. zwrot : 04.07. 18:00
Batchelor T. - Jonasson T. zwrot : 04.07. 18:00
Cook C. - Jonasson T. zwrot : 04.07. 18:00
Żużel - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii (Cardiff) ilość pkt
mniej/więcej Poprawne typy Wynik Data
Jonasson T.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:7 04.07. 18:00
Batchelor T.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 4:0 04.07. 18:00
Kildemand P.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:9 04.07. 18:00
Woffinden T.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:12 04.07. 18:00
Hancock G.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:11 04.07. 18:00
Janowski M.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 3:0 04.07. 18:00
Cook C.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:7 04.07. 18:00
Holder C.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:13 04.07. 18:00
Jonsson A.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 2:0 04.07. 18:00
Zagar M.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:10 04.07. 18:00
Iversen N.K.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 9:0 04.07. 18:00
Jensen M.J.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
+ 0:8 04.07. 18:00
Harris C.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 5:0 04.07. 18:00
Kasprzak K.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 4:0 04.07. 18:00
Doyle J.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 7:0 04.07. 18:00
Pedersen N.
punkty zdobyte tylko w fazie zasadniczej turnieju
- 8:0 04.07. 18:00
Żużel - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii (Cardiff) H2H na poszczególne biegi
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
bieg 20: Janowski M. - Harris C. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 20: Kildemand P. - Jensen M.J. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 19: Woffinden T. - Hancock G. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 19: Kasprzak K. - Iversen N.K. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 18: Zagar M. - Jonasson T. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 18: Doyle J. - Holder C. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 17: Batchelor T. - Cook C. zwrot : 04.07. 18:00
bieg 17: Pedersen N. - Jonsson A. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 16: Harris C. - Batchelor T. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 16: Iversen N.K. - Holder C. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 15: Jonasson T. - Jensen M.J. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 15: Kasprzak K. - Cook C. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 14: Jonsson A. - Janowski M. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 14: Woffinden T. - Doyle J. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 13: Hancock G. - Pedersen N. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 13: Zagar M. - Kildemand P. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 12: Harris C. - Cook C. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 12: Woffinden T. - Zagar M. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 11: Holder C. - Kasprzak K. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 11: Jonsson A. - Kildemand P. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 10: Jensen M.J. - Batchelor T. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 10: Hancock G. - Doyle J. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 9: Janowski M. - Jonasson T. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 9: Pedersen N. - Iversen N.K. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 8: Hancock G. - Jonsson A. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 8: Harris C. - Jonasson T. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 7: Batchelor T. - Kasprzak K. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 7: Janowski M. - Zagar M. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 6: Iversen N.K. - Doyle J. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 6: Kildemand P. - Cook C. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 5: Jensen M.J. - Holder C. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 5: Woffinden T. - Pedersen N. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 4: Woffinden T. - Kildemand P. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 4: Batchelor T. - Jonasson T. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 3: Holder C. - Cook C. 2 0:1 04.07. 18:00
bieg 3: Hancock G. - Janowski M. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 2: Jensen M.J. - Jonsson A. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 2: Zagar M. - Iversen N.K. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 1: Kasprzak K. - Harris C. 1 1:0 04.07. 18:00
bieg 1: Pedersen N. - Doyle J. 1 1:0 04.07. 18:00
F1 - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii kwalifikacje
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Maldonado P. 14 (/1) 04.07. 14:00
Massa F. 1-3 3 (/1) 04.07. 14:00
Raikkonen K. 5 (/1) 04.07. 14:00
Vettel 6 (/1) 04.07. 14:00
Bottas V. 4 (/1) 04.07. 14:00
Rosberg N. 1-3 2 (/1) 04.07. 14:00
Hamilton L. V,1-3 1 (/1) 04.07. 14:00
Grosjean R. 12 (/1) 04.07. 14:00
inny kierowca 10 (/1) 04.07. 14:00
F1 - Grand Prix 2015 - GP Wielkiej Brytanii kwalifikacje H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Rosberg N. - Raikkonen K. 1 1:0 04.07. 14:00
Vettel S. - Bottas V. 2 0:1 04.07. 14:00
Raikkonen K. - Bottas V. 2 0:1 04.07. 14:00
Bottas V. - Ricciardo D. 1 1:0 04.07. 14:00
Alonso F. - Button J. 1 1:0 04.07. 14:00
Hamilton L. - Vettel S. 1 1:0 04.07. 14:00
Raikkonen K. - Massa F. 2 0:1 04.07. 14:00
Bottas V. - Massa F. 2 0:1 04.07. 14:00
Grosjean R. - Maldonado P. 1 1:0 04.07. 14:00
Verstappen M. - Sainz C. 2 0:1 04.07. 14:00
Rosberg N. - Vettel S. 1 1:0 04.07. 14:00
Nasr F. - Ericsson M. 2 0:1 04.07. 14:00
Hamilton L. - Raikkonen K. 1 1:0 04.07. 14:00
Vettel S. - Raikkonen K. 2 0:1 04.07. 14:00
Massa F. - Kvyat D. 1 1:0 04.07. 14:00
Massa F. - Verstappen M. 1 1:0 04.07. 14:00
Ricciardo D. - Kvyat D. 2 0:1 04.07. 14:00
Hulkenberg N. - Perez S. 1 1:0 04.07. 14:00
Stevens W. - Merhi R. 1 1:0 04.07. 14:00
Hamilton L. - Rosberg N. 1 1:0 04.07. 14:00
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - FIVB Mistrzostwa Świata Holandia 2015 (K) Klas. końcowa
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Fendrick/Sweat 8 (/1) 04.07. 11:00
Bansley/Pavan 7 (/1) 04.07. 11:00
Bawden/Clancy 6 (/1) 04.07. 11:00
Kołosińska/Brzostek 19 (/1) 04.07. 11:00
Menegatti/Orsi Toth 10 (/1) 04.07. 11:00
Liliana/Baquerizo 9 (/1) 04.07. 11:00
Ludwig/Walkenhorst 18 (/1) 04.07. 11:00
Borger/Buethe 17 (/1) 04.07. 11:00
Wang Fan/Yue Y 6 (/1) 04.07. 11:00
Meppelink/Van Iersel 11 (/1) 04.07. 11:00
Ross/Walsh 13 (/1) 04.07. 11:00
Larissa/Talita 12 (/1) 04.07. 11:00
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - FIVB Mistrzostwa Świata Holandia 2015 (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Nummerdor/Varenhorst - Evandro/Pedro 1 2:1 04.07. 12:00 +8
Alison/Bruno - Lucena/Brunner 1 2:0 04.07. 13:00 +8
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - White Nights 2015 singiel M
mecz Poprawne typy Wynik Data
Pham C.C. - Pochtarev A. 2 1:2 04.07. 09:40
Abian P. - Rogalski M. 1 2:0 04.07. 09:40
Malkov V. - Lang V. 1 2:0 04.07. 10:20
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - White Nights 2015 singiel K
mecz Poprawne typy Wynik Data
Zetchiri L. - Perminova N. 1 2:0 04.07. 09:40
Ulitina M. - Vu T.T. 2 0:2 04.07. 09:40
Xian J.W.P. - Schafer R. 1 2:0 04.07. 10:20
Magee C. - Bayrak O. 1 2:0 04.07. 10:20
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - White Nights 2015 debel M
mecz Poprawne typy Wynik Data
Koo K.K./Tan B.H. - Cwalina A,/Wacha P. 1 2:0 04.07. 11:00
Briggs P./Wolfenden T. - Lim M.C./ Ong W.K. 1 2:0 04.07. 11:00
Hoon T.H./Lim K.W. - Natarov Gen/Pochtarev 1 2:1 04.07. 11:40
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - White Nights 2015 debel K
mecz Poprawne typy Wynik Data
Moller J.E./Sentow C. - Kut E./Serebriakova D. 1 2:0 04.07. 11:00
Bolotova E./Kosetskaya E. - Nazarchuk A./Stogova A. 1 2:0 04.07. 11:40
Bayrak O./Yigit N. - Bibik T./Polikarpova K. 1 2:0 04.07. 11:40
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - White Nights 2015 mikst
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mateusiak R./Zieba N. - Durkin V./Vislova N. 1 2:1 04.07. 09:00
Magee S./Magee C. - Khairul Tor B./Ng S.E. 1 2:0 04.07. 09:00
Yartsev A./Kosetskaya E. - Obernosterer D./Baldauf E. 1 2:0 04.07. 09:00
Kargaev R./Bolotova E. - Abramov K./Rogova N. 1 2:0 04.07. 09:00
Baseball - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Saitama - Chiba 1 8:2 04.07. 07:00 +5
Yokohama - Hanshin 2 6:7 04.07. 07:00 +5
Hiroshima - Tokyo zwrot : 04.07. 07:00
Chunichi - Yomiuri 3:3 04.07. 08:00 +5
Tohoku - Hokkaido 2 2:3 04.07. 11:00 +5
Orix - Fukuoka zwrot : 04.07. 11:00
Baseball - USA - MLB
mecz Poprawne typy Wynik Data
Washington - San Francisco 1 2:1 04.07. 00:05 +5
Pittsburgh - Cleveland 2 2:5 04.07. 01:05 +5
NY Yankees - Tampa Bay 1 7:5 04.07. 01:05 +5
Detroit - Toronto 1 8:6 04.07. 01:08 +5
Boston - Houston 2 8:12 04.07. 01:10 +5
Cincinnati - Milwaukee 2 1:12 04.07. 01:10 +5
Atlanta - Philadelphia 1 2:1 04.07. 01:35 +5
Texas - LA Angels 2 2:8 04.07. 02:05 +5
Kansas - Minnesota 1 3:2 04.07. 02:10 +5
Chicago WS - Baltimore 1 1:0 04.07. 02:10 +5
St. Louis - San Diego 2 1:2 04.07. 02:15 +5
Oakland - Seattle 2 5:9 04.07. 03:05 +5
Arizona - Colorado 1 4:3 04.07. 03:40 +5
LA Dodgers - NY Mets 2 1:2 04.07. 04:10 +5
Washington - San Francisco 1 9:3 04.07. 17:05 +4
NY Yankees - Tampa Bay 1 3:2 04.07. 19:05 +3
Detroit - Toronto 1 8:3 04.07. 19:08 +3
Baseball - Korea Południowa - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Samsung Lions - LG Twins 1 10:3 04.07. 11:00 +4
Lotte - Wyverns 1 7:2 04.07. 11:00 +4
KT Wiz - Kia Tigers 1 12:3 04.07. 11:00 +4
Hanwha - Dinos 1 7:6 04.07. 11:00 +4
Doosan - Nexen 2 5:9 04.07. 11:00 +4
Baseball - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Puebla - Reynosa 1 4:1 04.07. 02:00
Rojos Mexico - Quintana Roo 2 6:12 04.07. 02:00
Saltillo - Ciudad Del Carmen 1 9:3 04.07. 02:30
Veracruz - Monclova 1 2:1 04.07. 02:30
Aguascalientes - Campeche 1 13:11 04.07. 02:30
Tabasco - La Laguna 1 1:0 04.07. 03:00
Toros De Tijuana - Yucatan 1 7:6 04.07. 04:05
eSport - Counter Strike - ESL ESEA ProLeague
mecz Poprawne typy Wynik Data
Cloud 9 - CLG 1 16:12 04.07. 16:00
Fnatic - Virtus Pro 1 2:1 04.07. 17:30
eSport - Counter Strike - Global Offensive
mecz Poprawne typy Wynik Data
SKDC - LunatiK 1 3:1 04.07. 03:00
Cloud9 - CLG zwrot : 04.07. 16:00
Fnatic - Virtus pro zwrot : 04.07. 18:20
eSport - Dota 2 - Esportal League
mecz Poprawne typy Wynik Data
Asus Polar - Vega Squadron zwrot : 04.07. 17:00
eSport - League of Legends - Championship Series
mecz Poprawne typy Wynik Data
Team Impulse - Enemy esports 1 1:0 04.07. 21:00
eSport - League of Legends - OGN The Champions
mecz Poprawne typy Wynik Data
SK Telecom T1 - SBENU 1 2:0 04.07. 10:00
Koo Tigers - Samsung Galaxy 1 2:0 04.07. 12:00
eSport - Starcraft 2 - Proleague
mecz Poprawne typy Wynik Data
Innovation - Rogue 1 1:0 04.07. 11:30
SK Telecom T1 - Jin Air Green Wings 1 2:0 04.07. 11:45
Football Amerykański - Kanada - CFL
Zw. Poprawne typy Wynik Data
Montreal - Calgary 1 29:11 04.07. 01:30 +1
Football Australijski - Australia - AFL
mecz (ar) Poprawne typy Wynik Data
Richmond - Greater Western Sydney 1 78:69 04.07. 05:40
Gold Coast - North Melbourne 1 125:70 04.07. 08:35
Western Bulldogs - Carlton 1 64:53 04.07. 11:20
Melbourne Demons - West Coast 2 60:114 04.07. 11:40
Futsal - Japonia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Fugador Sumida - Urayasu 1,1X,12 5:2 04.07. 07:00
Osaka - Kobe 1,1X,12 7:2 04.07. 11:00
Hamamatsu - Nagoya 2,X2,12 2:5 04.07. 11:00
Golf - European Tour - Open de France rundy H2H (remis=zwrot)
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Howell D. - Lorenzo Vera M.
3 runda
2 0:1 04.07. 09:39
Fisher jr T. - Stalter J.
3 runda
1 1:0 04.07. 09:48
Carlsson M.A. - Gaunt D.
3 runda
zwrot : 04.07. 09:57
Riu V. - Scrivener J.
3 runda
2 0:1 04.07. 10:06
An B.H. - Kjeldsen S.
3 runda
zwrot : 04.07. 10:15
Johnston A. - Roos J.
3 runda
2 0:1 04.07. 10:24
de la Riva E. - Lando Casanova J.
3 runda
2 0:1 04.07. 10:33
Jaidee T. - Jacquelin R.
3 runda
1 1:0 04.07. 10:47
Wall A. - Tadini A.
3 runda
1 1:0 04.07. 10:56
Ramsay R. - Campillo J.
3 runda
2 0:1 04.07. 11:05
Jensen L. - Lloyd Ch.
3 runda
2 0:1 04.07. 11:14
Zanotti F. - McGrane D.
3 runda
1 1:0 04.07. 11:23
del Moral C. - Dodt A.
3 runda
2 0:1 04.07. 11:32
Hanson P. - Lipsky D.
3 runda
1 1:0 04.07. 11:41
Bjorn T. - Siem M.
3 runda
1 1:0 04.07. 11:55
Fraser M. - Hend S.
3 runda
1 1:0 04.07. 12:04
Stal G. - Foster M.
3 runda
2 0:1 04.07. 12:13
Bourdy G. - Broberg K.
3 runda
2 0:1 04.07. 12:22
Steele B. - Sullivan A.
3 runda
1 1:0 04.07. 12:31
Korhonen M. - Aguilar F.
3 runda
1 1:0 04.07. 12:40
Wiesberger B. - Kieffer M.
3 runda
2 0:1 04.07. 12:49
Molinari F. - Brooks D.
3 runda
zwrot : 04.07. 13:03
Morrison J. - van Zyl J.
3 runda
2 0:1 04.07. 13:12
Kaymer M. - Hatton T.
3 runda
zwrot : 04.07. 13:21
Dubuisson V. - Cabrera Bello R.
3 runda
1 1:0 04.07. 13:30
Hokej na Lodzie - Australia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data
Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 1,1X,12 10:3 04.07. 09:00
Melbourne Mustangs - Canberra Brave X,1X,X2 2:2 04.07. 09:00
Adelaide - Melbourne Ice 2,X2,12 3:4 04.07. 09:00
Perth - Newcastle 2,X2,12 2:4 04.07. 10:30
Hokej na trawie - Rozgr. międzynarodowe - Liga Światowa (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Belgia - Włochy
w Belgii
1,1X,12 4:2 04.07. 10:30
Japonia - Indie
w Belgii
2,X2,12 0:1 04.07. 13:00
Australia - Nowa Zelandia
w Belgii
1,1X,12 4:2 04.07. 15:30
Holandia - Korea Płd.
w Belgii
1,1X,12 2:1 04.07. 18:00
Kolarstwo - Tour de France 2015 - etap 1 (Utrecht - Utrecht, 13,8 km.)
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Van Garderen T. 20 (/1) 04.07. 14:00
Castroviejo J. 1-6 6 (/1) 04.07. 14:00
Cummings S. 10 (/1) 04.07. 14:00
Froome Ch. 39 (/1) 04.07. 14:00
Kelderman W. 9 (/1) 04.07. 14:00
Sagan P. 19 (/1) 04.07. 14:00
Thomas G. 12 (/1) 04.07. 14:00
Brandle M. 7 (/1) 04.07. 14:00
Dowsett A. 13 (/1) 04.07. 14:00
Kwiatkowski M. 64 (/1) 04.07. 14:00
Dennis R. V,1-3,1-6 1 (/1) 04.07. 14:00
Malori A. 8 (/1) 04.07. 14:00
Cancellara F. 1-3,1-6 3 (/1) 04.07. 14:00
Dumoulin T. 1-6 4 (/1) 04.07. 14:00
Martin T. 1-3,1-6 2 (/1) 04.07. 14:00
Kolarstwo - Tour de France 2015 - etap 1 H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Cancellara F. - Malori A. 1 1:0 04.07. 14:00
Pinot T. - Quintana N. 1 1:0 04.07. 14:00
Contador A. - Nibali V. 2 0:1 04.07. 14:00
Froome Ch. - Contador A. 1 1:0 04.07. 14:00
Froome Ch. - Van Garderen T. 2 0:1 04.07. 14:00
Castroviejo J. - Dowsett A. 1 1:0 04.07. 14:00
Kelderman W. - Jungels B. 1 1:0 04.07. 14:00
Sagan P. - Clement S. 1 1:0 04.07. 14:00
Kwiatkowski M. - Brandle M. 2 0:1 04.07. 14:00
Kwiatkowski M. - Thomas G. 2 0:1 04.07. 14:00
Dennis R. - Brandle M. 1 1:0 04.07. 14:00
Dennis R. - Kwiatkowski M. 1 1:0 04.07. 14:00
Malori A. - Dennis R. 2 0:1 04.07. 14:00
Dumoulin T. - Malori A. 1 1:0 04.07. 14:00
Dumoulin T. - Cancellara F. 2 0:1 04.07. 14:00
Martin T. - Cancellara F. 1 1:0 04.07. 14:00
Martin T. - Dumoulin T. 1 1:0 04.07. 14:00
Krykiet - Anglia - NatWest T20 Blast
mecz Poprawne typy Wynik Data
Leicestershire - Birmingham 2 152:160 04.07. 15:30
Krykiet - Rozgr. międzynarodowe - Liga Karaibska
mecz Poprawne typy Wynik Data
Barbados - Saint Lucia 2 172:202 04.07. 02:00
Saint Kitts i Nevis - Jamajka 1 199:80 04.07. 18:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 100m K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Ta Lou M.J.
miting w Paryżu
6 (/1) 04.07. 20:45
Schippers D.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:45
Ogakpare B.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 20:45
Ahoure M.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 20:45
Gardner E.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 20:45
Fraser Pryce S.A.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 20:45
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 100m K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Schippers D. - Ta Lou M.J.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:45
Bryant D. - Morrison N.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:45
Ahoure M. - Okagbare B.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:45
Gardner E. - Okagbare B.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:45
Fraser Pryce S.A. - Ahoure M.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:45
Fraser Pryce S.A. - Gardner E.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:45
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 100m K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca finału uzyska wynik 10.85s lub lepszy Tak 1:0 04.07. 20:50
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 800m K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Ludlow M.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:35
Jóżwik J.
miting w Paryżu
7 (/1) 04.07. 20:35
Lupu N.
miting w Paryżu
8 (/1) 04.07. 20:35
Buchel S.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 20:35
Almanza R.M.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 20:35
Sum E.J.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 20:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 800m K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Ludlow M. - Price C.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Arzamasova M. - Poistogova S.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:35
Buchel S. - Jóźwik J.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Almanza R.M. - Lupu N.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Sum E.J. - Almanza R.M.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Sum E.J. - pozostałe
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 5000m K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Moreira S. - Pliś R.
miting w Paryżu
zwrot : 04.07. 21:25
Jelagat I. - Cherono M.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 21:25
Teferi S. - Kibiwot V.J.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 21:25
Kipyegon F. - Haroye A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:25
Kipyegon F. - Teferi S.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 21:25
Dibaba G. - Ayana A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:25
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 5000m K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwyciężczyni pobije rekord świata 4:11.15 Nie 0:1 04.07. 21:30
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 400m pł K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Adekoya K.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 20:00
Hejnova Z.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 20:00
Nel W.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 20:00
Russell J.
miting w Paryżu
7 (/1) 04.07. 20:00
Tate C.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:00
Moline G.
miting w Paryżu
6 (/1) 04.07. 20:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 400m pł K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Nel W. - Hejnova Z.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:00
Adekoya K. - Pedersen S.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:00
Russell J. - Hejnova Z.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:00
Tate C. - Nel W.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:00
Moline G. - Russell J.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:00
Moline G. - Tate C.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 400m pł K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycieżczyni uzyska wynik 54.5s lub lepszy Tak 1:0 04.07. 20:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - tyczka K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Silva Y.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 19:00
Ptacnikova J.
miting w Paryżu
9 (/1) 04.07. 19:00
Spiegelburg S.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 19:00
Sidorova A.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 19:00
Kiriakopoulou N.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 19:00
Murer F.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 19:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - tyczka K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Bengtsson A. - Buechler N.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 19:00
Silva Y. - Stefanidi K.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:00
Sidorova A. - Ptacnikova J.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:00
Kiriakopoulou N. - Spiegelburg S.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:00
Murer F. - Sidorova A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:00
Murer F. - Kiriakopoulou N.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 19:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - tyczka K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwyciężczyni uzyska przynajmniej 4.75m Tak 1:0 04.07. 19:00
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - trójskok K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Rypakova O.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:10
Knyazeva Minenko H.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 20:10
Saladukha O.
miting w Paryżu
9 (/1) 04.07. 20:10
Petrova G.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 20:10
Koneva Y.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 20:10
Ibarguen C.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - trójskok K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Williams K. - Gierisch K.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Knyazeva Minenko H. - Rypakova O.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Petrova G. - Saladukha O.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Koneva Y. - Petrova G.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Ibarguen C. - Koneva Y.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Ibarguen C. - pozostałe
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - trójskok K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska przynajmniej 14.90m Nie 0:1 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - kula K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Borel C.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 18:50
Brooks T.
miting w Paryżu
11 (/1) 04.07. 18:50
Carter M.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 18:50
Gong L.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 18:50
Schwanitz Ch.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 18:50
Adams V.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 18:50
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - kula K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Leantsiuk Y. - Mikhnevich N.
miting w Paryżu
zwrot : 04.07. 18:50
Borel C. - Smith B.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:50
Carter M. - Brooks T.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:50
Schwanitz Ch. - Gong L.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:50
Adams V. - Gong L.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 18:50
Adams V. - Schwanitz Ch.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 18:50
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - kula K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwyciężczyni uzyska przynajmniej 20.30m Tak 1:0 04.07. 18:50
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - oszczep K
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Lu H.
miting w Paryżu
7 (/1) 04.07. 20:35
Dorozhon M.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:35
Obergfoll Ch.
miting w Paryżu
10 (/1) 04.07. 20:35
Winger K.
miting w Paryżu
6 (/1) 04.07. 20:35
Spotakova B.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 20:35
Viljoen S.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 20:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - oszczep K H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Dorozhon M. - Ratej M.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Lu H. - Mickle K.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:35
Obergfoll Ch. - Stahl L.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:35
Spotakova B. - Obergfoll Ch.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Viljoen S. - Winger K.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:35
Viljoen S. - Spotakova B.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - oszczep K zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwyciężczyni uzyska przynajmniej 64m Tak 1:0 04.07. 20:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 100m M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Vaughn C.
miting w Paryżu
6 (/1) 04.07. 21:45
Collins K.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 21:45
Carter N.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 21:45
Vicaut J.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 21:45
Rodgers M.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 21:45
Powell A.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 21:45
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 100m M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Martina Ch. - Biron E.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:45
Carter N. - Collins K.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:45
Vicaut J. - Vaughn C.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:45
Rodgers M. - Vicaut J.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 21:45
Powell A. - Rodgers M.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:45
Powell A. - pozostali
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:45
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 100m M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska wynik 9.90s lub lepszy Tak 1:0 04.07. 21:50
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 400m M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Maslak P.
miting w Paryżu
7 (/1) 04.07. 20:10
Borlee J.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 20:10
McDonald R.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:10
Verburg D.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 20:10
van Niekerk W.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/2) 04.07. 20:10
James K.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 400m M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Berry M. - Steele E.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Borlee J. - Maslak P.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Verburg D. - McDonald R.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
van Niekerk W. - Verburg D.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
James K. - van Niekerk W.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:10
James K. - pozostali
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 400m M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska wynik 44.25s lub lepszy Tak 1:0 04.07. 20:15
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 1500m M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Magut J.K. - Ozbilen I.T.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:55
Cheboi C. - Kwemoi R.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:55
Makhloufi T. - Iguider A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:55
Souleiman A. - Biwott R.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:55
Kiplagat S. - Makhloufi T.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:55
Kiplagat S. - Souleiman A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:55
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 110m pł M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Ortega O.
miting w Paryżu, bieg A
V,1-3 1 (/1) 04.07. 21:15
Darien G.
miting w Paryżu, bieg A
6 (/1) 04.07. 21:15
Shubenkov S.
miting w Paryżu, bieg A
1-3 3 (/1) 04.07. 21:15
Merritt A.
miting w Paryżu, bieg A
8 (/1) 04.07. 21:15
Martinot Lagarde P.
miting w Paryżu, bieg A
5 (/1) 04.07. 21:15
Oliver D.
miting w Paryżu, bieg A
1-3 2 (/1) 04.07. 21:15
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 110m pł M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Traber G. - Noga A.
miting w Paryżu, bieg B
1 1:0 04.07. 19:25
Ortega O. - Belocian W.
miting w Paryżu
zwrot : 04.07. 21:15
Merritt A. - Darien G.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 21:15
Martinot Lagarde P. - Shubenkov S.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 21:15
Oliver D. - Merritt A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:15
Oliver D. - Martinot Lagarde P.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 21:15
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 110m pł M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca biegu A uzyska wynik 13.10s. lub lepszy Tak 1:0 04.07. 21:15
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - 3000m prz M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Safiulin I. - Demczyszak M.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:15
Kipruto B.K. - Yego H.K.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:15
Kipruto C. - Jager E.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:15
Birech J.K. - Kipruto C.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:15
Kemboi E. - Koech P.K.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:15
Birech J.K. - Kemboi E.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:15
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - wzwyż M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Shustov A.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 20:10
Tsyplakov D.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 20:10
Fassinotti M.
miting w Paryżu
8 (/1) 04.07. 20:10
Ukhov I.
miting w Paryżu
9 (/1) 04.07. 20:10
Kynard E.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 20:10
Barshim M.E.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - wzwyż M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Shustov A. - Baba J.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Thomas D. - Tobe N.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Fassinotti M. - Tsyplakov D.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:10
Kynard E. - Ukhov I.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Barshim M.E. - Fassinotti M.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 20:10
Barshim M.E. - Kynard E.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - wzwyż M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska przynajmniej 2.36m Nie 0:1 04.07. 20:10
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - tyczka M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Wojciechowski P.
miting w Paryżu
8 (/1) 04.07. 19:25
Lisek P.
miting w Paryżu
8 (/1) 04.07. 19:25
Filippidis K.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 19:25
Braz T.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 19:25
Holzdeppe R.
miting w Paryżu
12 (/1) 04.07. 19:25
Lavillenie R.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 19:25
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - tyczka M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Filippidis K. - Kendricks S.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:25
Wojciechowski P. - Peach C.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:25
Braz T. - Lisek P.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 19:25
Holzdeppe R. - Filippidis K.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 19:25
Lavillenie R. - pozostali
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 19:25
Holzdeppe R. - Braz T.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 19:25
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - w dal M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Forbes D.
miting w Paryżu
6 (/1) 04.07. 18:25
Lapierre P.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 18:25
Smith T.
miting w Paryżu
7 (/1) 04.07. 18:25
Gomis K.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 18:25
Menkov A.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 18:25
Hartfield M.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 18:25
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - w dal M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Caceres E. - Maiau R.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:25
Lapierre F. - Forbes D.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:25
Smith T. - Lapierre F.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 18:25
Menkov A. - Gomis K.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 18:25
Hartfield M. - Smith T.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:25
Hartfield M. - Menkov A.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:25
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - w dal M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska przynajmniej 8.20m Nie 0:1 04.07. 18:20
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - dysk M
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data
Kanter G.
miting w Paryżu
1-3 3 (/1) 04.07. 18:35
Milanov P.
miting w Paryżu
8 (/1) 04.07. 18:35
Urbanek R.
miting w Paryżu
5 (/1) 04.07. 18:35
Harting Ch.
miting w Paryżu
4 (/1) 04.07. 18:35
Kovago Z.
miting w Paryżu
1-3 2 (/1) 04.07. 18:35
Małachowski P.
miting w Paryżu
V,1-3 1 (/1) 04.07. 18:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - dysk M H2H
kto lepszy ? Poprawne typy Wynik Data
Schuurmans J. - Gowda V.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 18:35
Urbanek R. - Kanter G.
miting w Paryżu
2 0:1 04.07. 18:35
Harting Ch. - Morgan J.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:35
Kovago Z. - Milanov P.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:35
Małachowski P. - Harting Ch.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:35
Małachowski P. - Kovago Z.
miting w Paryżu
1 1:0 04.07. 18:35
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - dysk M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska przynajmniej 65.50m. Tak 1:0 04.07. 18:30
Lekkoatletyka - Diamentowa Liga - tyczka M zakłady specjalne
tak/nie Poprawne typy Wynik Data
zwycięzca uzyska przynajmniej 5.95m Nie 0:1 04.07. 19:25
Pesapallo - Finlandia - Superpesis
mecz Poprawne typy Wynik Data
Alajarven Ankkurit - Kiteen Pallo - 90 1,1X,12 2:0 04.07. 14:00
Pesapallo - Finlandia - Superpesis (K)
mecz Poprawne typy Wynik Data
Mansen Rapsa - Seinajoen Maila - Jussit 2,X2,12 1:2 04.07. 13:00
Kankaanpaan Maila - Viinijarven Urheilijat 1,1X,12 2:0 04.07. 14:00
Vihdin Pallo - Kempeleen Kiri 2,X2,12 0:1 04.07. 16:00
Piłka Wodna - Rozgr. międzynarodowe - Uniwersjada (Gwangju) M
mecz Poprawne typy Wynik Data
Rosja - Serbia 1,1X,12 9:8 04.07. 08:30
Brazylia - Holandia 2,X2,12 6:18 04.07. 10:00
Węgry - Australia X,1X,X2 8:8 04.07. 11:30
Korea Pdn. - Francja 2,X2,12 9:14 04.07. 13:00
Rugby - Rugby League - NRL
mecz Poprawne typy Wynik Data
St George - North Queensland 2,X2,12 12:18 04.07. 11:30
Rugby - Rugby League - Queensland Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data
Burleigh Bears - Townsville Blackhawks 2,X2,12 12:46 04.07. 07:00
Northern Pride - Easts Tigers 1,1X,12 24:12 04.07. 09:30
Sunshine Coast Falcons - Mackay Cutters 2,X2,12 14:32 04.07. 10:00
Rugby - Rugby Union - Super Rugby
mecz Poprawne typy Wynik Data
Hurricanes - Highlanders 2,X2,12 14:21 04.07. 09:35
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Australian Open
Mecz Poprawne typy Wynik Data
Jones J. - Higgins J. 2 4:6 04.07. 05:00
Maguire S. - Gould M. 2 1:6 04.07. 11:00
Szachy - Chess Matches - Chess Matches
Mecz Poprawne typy Wynik Data
Nepomniachtchi I. - Naiditsch A.
turniej w Dortmundzie
1 1:0 04.07. 15:00
Meier G. - So W.
turniej w Dortmundzie
X 1:1 04.07. 15:00
Kramnik V. - Nisipeanu L.D.
turniej w Dortmundzie
X 1:1 04.07. 15:00
Caruana F. - Hou Y.
turniej w Dortmundzie
1 1:0 04.07. 15:00
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Korea Open singiel K
mecz Poprawne typy Wynik Data
Fukuhara A. - Hirano M. 1 4:2 04.07. 04:00
Jeon J. - Maeda M. 2 1:4 04.07. 04:00
Yang H. - Shan X. 2 3:4 04.07. 04:00
Seo H. - Morizono M. 1 4:0 04.07. 04:00
Ito M. - Hirano S. 1 4:1 04.07. 07:30
Choi H. - Sato H. 1 4:1 04.07. 09:30
Fukuhara A. - Maeda M. 1 4:1 04.07. 11:25
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Korea Open singiel M
mecz Poprawne typy Wynik Data
Niwa K. - Li P. 1 4:2 04.07. 05:00
Yoshida M. - Takakiwa T. 1 4:3 04.07. 05:00
Kim D. - Muramatsu Y. 1 4:0 04.07. 05:00
Joo S. - Mengel S. 1 4:3 04.07. 05:00
Jung Y. - Lee S. 1 4:3 04.07. 08:30
Jang W. - Hachard A. 1 4:2 04.07. 08:30
Niwa K. - Yoshida M. 1 4:1 04.07. 10:25
Joo S. - Kim D. 1 4:3 04.07. 12:25
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Korea Open debel K
mecz Poprawne typy Wynik Data
Jeon/Yang - Choi/Yoo 1 3:0 04.07. 03:00
Maeda/Mori - Hayata/Sato 2 0:3 04.07. 03:00
Choi/Lee - Lee/Song 1 3:1 04.07. 03:00
Hirano/Ito - Balazova/Meshref 1 3:0 04.07. 03:00
Tenis Stołowy - Rozgr. międzynarodowe - Korea Open debel M
mecz Poprawne typy Wynik Data
Cho/Kim - Brossier/Flore 1 3:1 04.07. 03:30
Jeong/Lee - Ouaiche/Salifau 1 3:0 04.07. 03:30
Jung/Kim - Cheon/Joo 1 3:0 04.07. 03:30
Mizutani/Yoshida - Jang/Seo 1 3:0 04.07. 03:30