Kupon

Nie wybrano żadnych zakładów.
W celu wybrania zakładu kliknij na dany kurs.

Polecamy

Sprawdź kupon

Wpisz numer kuponu z zakładów naziemnych:

Klub STS - sprawdź swoje miejsce

Wpisz numer swojej karty klubowej:

Wyniki

Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Gold Cup (w USA)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Jamajka - Kanada
ćwierćfinał
1,1X,12 2:1 21.07. 01:25
 
Jamajka - Kanada
ćwierćfinał
1,1X,12 2:1 21.07. 01:30 +69
 
Meksyk - Honduras
ćwierćfinał
1,1X,12 1:0 21.07. 04:25
 
Meksyk - Honduras
ćwierćfinał
1,1X,12 1:0 21.07. 04:30 +69
 
Piłka Nożna - Rozgr. międzynarodowe - Gold Cup klas. końcowa
klas. końcowa Poprawne typy Wynik Data  
Panama
2017
5 (/1) 21.07. 01:30
 
Kanada
2017
5 (/1) 21.07. 01:30
 
Honduras
2017
5 (/1) 21.07. 01:30
 
Curacao
2017
9 (/1) 21.07. 01:30
 
Salwador
2017
5 (/1) 21.07. 01:30
 
Nikaragua
2017
9 (/1) 21.07. 01:30
 
Gujana Francuska
2017
9 (/1) 21.07. 01:30
 
Martynika
2017
9 (/1) 21.07. 01:30
 
Piłka Nożna - Rozgr. klubowe - International Champions Cup
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Manch. Utd - Manch. City
w USA
1,1X,12 2:0 21.07. 04:00 +72
 
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - U19 CEE Cup (Czechy)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Burnley FC - Prostars FC 1,1X,12 3:1 21.07. 10:00 +5
 
Piłka Nożna - Rozgr. młodzieżowe - U23 AFC Mistrzostwa kwal.
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Singapur - Australia
w Birmie
2,X2,12 0:7 21.07. 10:30 +18
 
Filipiny - Chiny
w Kambodży
2,X2,12 0:2 21.07. 10:30 +2
 
Piłka Nożna - Brazylia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fluminense - Cruzeiro X,1X,X2 1:1 21.07. 00:30 +50
 
Sport Recife - Atletico GO 1,1X,12 4:0 21.07. 01:00 +52
 
Atl. Paranaense - Botafogo X,1X,X2 0:0 21.07. 02:00 +50
 
Piłka Nożna - Indonezja - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bhayangkara - Mitra Kukar 1,1X,12 4:1 21.07. 10:00 +24
 
Piłka Nożna - Irlandia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Finn Harps - Cork zwrot : 21.07. 21:00
 
Piłka Nożna - Kolumbia - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Rionegro Aguilas - Nac. Medellin 2,X2,12 0:1 21.07. 01:10 +49
 
Atl. Junior - Am. de Cali 1,1X,12 3:0 21.07. 01:30 +51
 
Atl. Bucaramanga - Millonarios 2,X2,12 1:3 21.07. 03:30 +50
 
Piłka Nożna - USA - USL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Seattle II - Swope Park Rangers 2,X2,12 0:2 21.07. 04:30 +15
 
Tenis - WTA - Gstaad singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sorribes Tormo S. - Korpatsch T. 1 2:0 21.07. 11:00 +10
 
Tenis - ATP - Newport debel (k. trawiaste)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Groth S / Paes L - Koolhof W / Sitak A 1 2:0 21.07. 00:25 +2
 
Tenis - Challenger - Astana singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Donskoy E. - Gerasimov E. 2 1:2 21.07. 07:00 +5
 
Lee D.H. - Setkic A. 2 0:2 21.07. 07:00 +5
 
Popko D. - Kukushkin M. 2 0:2 21.07. 09:30 +5
 
Tenis - Challenger - Astana debel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Matsui T / Vardhan V - Doumbia S / Konecny M 1 2:0 21.07. 09:05
 
Tenis - Challenger - Gatineau singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Shapovalov D. - Purcell M. 1 2:0 21.07. 00:50
 
Tenis - ITF Kobiety - Astana singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dzalamidze Natela - Kudermetova Veronika 1 2:0 21.07. 07:00
 
Zhang Shuai - Bouzkova Marie 1 2:0 21.07. 08:25
 
Tenis - ITF Kobiety - Targu Jiu singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bilardo Federica - Minca Ioana 1 2:0 21.07. 10:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Tianjin singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Plipuech Peangtarn - Liu Fangzhou 2 0:2 21.07. 06:00
 
Han Na - Lae - Zhu Lin 2 0:2 21.07. 06:00
 
LU Jia - Jing - Gao Xinyu 1 2:1 21.07. 06:00
 
Wang Yafan - LU Jing Jing 1 2:0 21.07. 06:00
 
Tenis - ITF Kobiety - Hua Hin singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Tatachar Venugopal Dhruthi - Lee Hua - Chen 2 0:2 21.07. 05:00
 
Thamchaiwat Bunyawi - Cheapchandej Patcharin 1 2:0 21.07. 05:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Telavi singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Fatic Nerman - Bielinskyi Oleksandr 1 2:0 21.07. 08:00
 
Kivattsev Kirill - Carli Cristian 1 2:1 21.07. 08:00
 
Jotovski Tomislav - Bakshi Aleksandre 1 2:0 21.07. 10:15
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Yinchuan singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Trongcharoenchaikul Wishaya - Ehara Hiroyasu 2 1:2 21.07. 04:00
 
Zhang Zhizhen - Alcantara Francis Casey zwrot 6293693: 21.07. 04:00
 
Sun Fajing - Hung Jui - Chen 1 2:0 21.07. 05:30
 
Lee Kuan - Yi - Fukuda Sora 2 1:2 21.07. 06:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Brno singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Safranek Vaclav - Ficovich Juan Pablo 2 0:2 21.07. 10:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Stambuł singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Cuevas Martin - Blancaneaux Geoffrey 2 0:2 21.07. 09:30
 
Igoshin Alexander - Dima Dragos 1 2:0 21.07. 09:30
 
Gennaro Dante - Sant Anna Bruno 2 1:2 21.07. 09:30
 
Jankovic Miki - Okala Jules 2 0:2 21.07. 09:30
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Knokke singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dubail Julien - Chaix Louis 1 2:0 21.07. 10:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Idanha Nova singiel (k. twarde)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Perez Sanz David - Batista Daniel 1 2:0 21.07. 11:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Uriage singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Denolly Corentin - Hoang Antoine 1 2:1 21.07. 10:00
 
Faivre Pierre - Moutet Corentin 2 0:2 21.07. 10:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Wilno singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Polyakov Vladimir - Slobodchikov Ronald 2 0:2 21.07. 10:00
 
Tenis - ITF Mężczyźni - Mrągowo singiel (k. ziemne)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Matuszewski Piotr - Chadaj Adam 2 0:2 21.07. 11:00
 
Koszykówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Europy U20 Div. B (w Rumunii)
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Mołdawia - Malta
runda przegranych
2 48:96 21.07. 10:45
 
Armenia - Azerbaijan
o miejsca: 17-20.
1 82:80 21.07. 10:45
 
Koszykówka - Australia - SEABL kobiet
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Geelong Supercat - Sandringham Sabres 1 86:82 21.07. 10:00
 
Hobart Chargers - Canberra Capitals Academy 1 72:67 21.07. 10:00 +18
 
Koszykówka - Filipiny - PBA Governors Cup
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 1 107:78 21.07. 10:15 +8
 
Koszykówka - USA - WNBA
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
San Antonio - Indiana 1 85:61 21.07. 02:00 +23
 
Koszykówka - Portoryko - 1 liga
zwycięstwo Poprawne typy Wynik Data  
Aguada Santeros - Capitanes Arecibo 1 89:82 21.07. 02:00 +3
 
Quebradillas - Fajardo 2 83:86 21.07. 02:00 +3
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Grand Prix kobiet - Dywizja I
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Włochy - Turcja
w Tajlandii
1 3:1 21.07. 10:00 +19
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Grand Prix kobiet - Dywizja II
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Korea Płd. - Kazachstan
w Korei Płd.
1 3:0 21.07. 09:00 +13
 
Siatkówka - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata U20 kobiet (w Meksyku)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Polska - Turcja 2 1:3 21.07. 01:00 +8
 
Peru - Argentyna 2 1:3 21.07. 01:00 +8
 
Rosja - Brazylia 1 3:0 21.07. 03:00 +8
 
Meksyk - Serbia 2 0:3 21.07. 03:00 +6
 
Siatkówka - Argentyna - 1 liga kobiet
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Mupol - Ciudad 2 2:3 21.07. 02:00
 
Siatkówka - Brazylia - Paulista U21
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Brasil Kirin - Sao Caetano 1 3:0 21.07. 01:00
 
Piłka Ręczna - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata U21 (w Algierii)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Francja - Słowenia X,1X,X2 22:22 21.07. 11:00 +11
 
Chorwacja - Argentyna 1,1X,12 26:24 21.07. 11:00 +12
 
WG Wrocław 2017 - Latające dyski - mecze
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Polska - Kanada
faza grupowa
2 3:13 21.07. 08:55
 
Australia - Japonia
faza grupowa
1 13:11 21.07. 10:40
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - singiel M
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Pawar A. - Malkov V.
Russia Open
2 1:3 21.07. 06:15
 
Maruo R. - Fukuda H.
Russia Open
1 3:2 21.07. 06:40
 
Yartsev A. - Sirant S.
Russia Open
2 1:3 21.07. 06:50
 
Wang Y. - Yadav Chittaboina R.
Russia Open
2 0:3 21.07. 06:50
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - singiel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Zhang B. - Hashimoto Y.
US Open
1 2:0 21.07. 02:45
 
Raje R. - Nidaira N.
Russia Open
2 0:3 21.07. 06:25
 
Cheah S.S.Y. - Saito S.
Russia Open
1 3:0 21.07. 06:40
 
Perminova N. - Gummadi V.
Russia Open
1 3:2 21.07. 07:05
 
Slobodjanuk V. - Kosetskaya E.
Russia Open
2 0:3 21.07. 07:05
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - debel M
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dunn A /Hall A - Castillo J / Munoz L
US Open
1 2:0 21.07. 00:15
 
Yao Lu/Yang - Kim W H / Seo S J
US Open
1 2:1 21.07. 01:05
 
Maas J / Tabeling R - Solgyu C./Kim J.H.
US Open
2 1:2 21.07. 02:30
 
Choi/Hwan Kim - Mass J / Tabeling R
US Open
1 2:1 21.07. 02:30
 
Do T D / Pham H N - Campbell M / Machugh P
US Open
1 2:0 21.07. 02:35
 
Okamura H/Onodera H - Francis A / Kona T
US Open
1 2:1 21.07. 03:15
 
Okamura H/Onodera H - Alvin F / Kona T
US Open
1 2:0 21.07. 03:20
 
Durkin V / Malkov V - Chooi K M / Low J S
Russia Open
2 1:3 21.07. 06:15
 
Arjun M R /Sholk R - Takano M / Tsukamoto Y
Russia Open
1 3:1 21.07. 07:15
 
Ivanov V / Sozonov I - Keiichiro M / Yoshinori T
Russia Open
1 3:1 21.07. 07:40
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - debel K
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hong J.Y. / Zhang B. - Xu A. / Xu K.
US Open
1 2:0 21.07. 01:00
 
Hoshi C / Shinoya N - Chervyakova A / Morozova O
US Open
1 2:0 21.07. 01:45
 
Higashino/Nakanishi - Smith L / Walker S
US Open
1 2:0 21.07. 01:45
 
Kim H R / Yoo H W - Nguyen T S / Vu T T
US Open
1 2:0 21.07. 01:50
 
Chae Y J / Kim S Y - Kashihara M / Kato M
US Open
1 2:0 21.07. 02:35
 
Lee S H / Shin S C - Honderich R / LI M
US Open
1 2:0 21.07. 04:50
 
Semenova A / Vyrvich K - Bolotova E / Davletova A
Russia Open
2 0:3 21.07. 07:15
 
Shigeta M / Yonemoto H - Araki A / Matsuda A
Russia Open
2 0:3 21.07. 07:15
 
Arkhangelskaya O / Rogova N - Imai Y / Kawashima M
Russia Open
2 0:3 21.07. 07:30
 
Chigintseva/Dremina - Sharapova A / Vasilyeva Y
Russia Open
2 0:3 21.07. 07:30
 
Badminton - Rozgr. międzynarodowe - mikst
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Gondo K./Nagahara W. - Ruponen N / Hogstrom A
US Open
1 2:0 21.07. 00:30
 
Tan K M / Lai P J - Dunn A / O Donell E
US Open
1 2:0 21.07. 04:00
 
Baseball - Meksyk - 1 liga
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Aguascalientes - Puebla 1 5:1 21.07. 00:30
 
Monterrey - Veracruz 1 15:6 21.07. 02:05
 
Aguascalientes - Puebla 1 8:2 21.07. 02:30
 
Saltillo - Reynosa 1 7:3 21.07. 02:30
 
Monclova - Oaxaca 1 9:2 21.07. 02:30
 
Quintana Roo - La Laguna 1 3:1 21.07. 03:00
 
Tabasco - Rojos Mexico 1 2:1 21.07. 03:00
 
Campeche - Toros De Tijuana 2 3:6 21.07. 03:00
 
Yucatan - Generales De Durango 2 6:9 21.07. 03:05
 
Baseball - USA - MLB
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Baltimore - Texas 1 9:7 21.07. 01:05 +18
 
Kansas - Detroit 1 16:4 21.07. 02:15 +14
 
Seattle - NY Yankees 2 1:4 21.07. 04:10 +13
 
LA Dodgers - Atlanta 2 3:6 21.07. 04:10 +13
 
San Francisco - San Diego 2 2:5 21.07. 04:15 +13
 
eSport - League of Legends - OPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Dire Wolves - Sin Gaming
do 2 zwycięstw
1 2:1 21.07. 07:00 +4
 
eSport - League of Legends - LSPL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Legend Dragon - Joy Dream
do 2 zwycięstw
1 2:1 21.07. 07:00 +5
 
eSport - League of Legends - LAS Closing Season
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Kaos Latin Gamers - Hafnet eSports
najlepszy z 2
1 2:0 21.07. 00:00 +3
 
Isurus Gaming - Last Kings
najlepszy z 2
X 1:1 21.07. 02:00 +3
 
eSport - Hearthstone - Global Games
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Korea Południowa - Meksyk
do 3 zwycięstw
1 3:0 21.07. 06:00 +2
 
USA - Nowa Zelandia
do 3 zwycięstw
1 3:2 21.07. 07:15 +2
 
Football Amerykański - Kanada - CFL
zwycięzca Poprawne typy Wynik Data  
Hamilton - Edmonton 2 28:31 21.07. 01:30
 
Futsal - Rozgr. klubowe - AFC Futsal Club Championship
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Bank of Beirut SC - Chonburi Bluewave FC 2,X2,12 0:9 21.07. 09:00
 
Piłka Wodna - Rozgr. międzynarodowe - Mistrz. Świata (na Węgrzech)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Hiszpania - RPA 1,1X,12 16:4 21.07. 09:30 +2
 
Serbia - Grecja 1,1X,12 11:6 21.07. 10:50 +2
 
Rugby - Rugby League - NRL
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Sydney R. - Newcastle 1,1X,12 28:4 21.07. 10:00
 
Siatkówka Plażowa - Rozgr. międzynarodowe - Puchar Świata (M)
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Ranghieri/Carambula - McHugh/Schumann
Olsztyn
2 1:2 21.07. 09:00
 
Liamin/Krasilnikov - Herrera/Gavira
Olsztyn
2 0:2 21.07. 09:00
 
Samoilovs/Smedins J - Pedlow/Schachter
Olsztyn
2 1:2 21.07. 09:00
 
Prudel/Kujawiak - Schalk/Saxton
Olsztyn
1 2:0 21.07. 09:00 +8
 
Grimalt E/Grimalt M - Dziadkou/Kavalenka
Olsztyn
2 0:2 21.07. 09:50
 
Alvaro Filho/Saymon - Szałankiewicz/Rudol
Olsztyn
2 0:2 21.07. 09:50
 
Dalhausser/Lucena - Jefferson/Cherif
Olsztyn
1 2:0 21.07. 09:50
 
Brunner/Patterson - Capogrosso/Azaad
Olsztyn
2 1:2 21.07. 09:50
 
George/Vitor Felipe - Koekelkoren/van Walle
Olsztyn
2 0:2 21.07. 10:40
 
Pedro Solberg/Guto - Hyden/Doherty
Olsztyn
2 1:2 21.07. 10:40
 
Dollinger A/Erdmann - Plantinga/O Gorman
Olsztyn
1 2:1 21.07. 10:40
 
Łosiak/Kantor - Virgen/Ontiveros
Olsztyn
2 1:2 21.07. 10:40 +8
 
Snooker - Rozgr. międzynarodowe - Hong Kong Masters
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Trump J. - Murphy S.
ćwierćfinał / do 5. wygranych frame'ów
1 5:3 21.07. 08:00 +4
 
Tenis Stołowy - Challenger - mężczyźni
mecz Poprawne typy Wynik Data  
Chtchetinine E. - Jancarik L. 1 3:2 21.07. 08:25 +9
 
Bai He - Huzjak J. 2 2:3 21.07. 09:05 +9
 
Kadlcek M. - Kopanyi T. 1 3:1 21.07. 09:45 +9
 
Chtchetinine E. - Turcek P. 1 3:1 21.07. 10:25 +9
 
Jancarik L. - Huzjak J. 1 3:0 21.07. 11:05 +9
 
Bai He - Kadlcek M. 1 3:0 21.07. 11:45 +9