Aplikacja STS dla Androida

Wygraną masz w kieszeni!

Android

Instrukcja instalacji aplikacji STS.PL

1. Włącz "nieznane źródła"

Przejdź do ustawień telefonu, następnie wybierz zabezpieczenia i zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play. W zależności od wersji systemu Android, który posiadasz, możliwe, że będziesz musiał rozwinąć zakładkę „więcej” by zobaczyć zabezpieczenia.

Dzięki włączeniu tej opcji będziesz mógł instalować aplikacje spoza sklepu Google Play. Pamiętaj aby instalować aplikacje wyłącznie z zaufanych źródeł, które znasz – takich jak STS.pl.

2. Zainstaluj aplikację z centrum powiadomień

CENTRUM POWIADOMIEŃ zainstaluj_sts.apk

Wysuń z góry belkę centrum powiadomień i wybierz zainstaluj_sts.apk. Rozpocznie się instalacja aplikacji STS na Twoim smartfonie.

3. Uruchom aplikację STS

MENU APLIKACJI ZNAJDŹ aplikację STS

Jesteś gotowy by korzystać z aplikacji STS! Otwórz ją i rozpocznij swoją przygodę z mobilnym obstawianiem, gdziekolwiek jesteś w Polsce!

Dlaczego nie ma naszej apki w Google Play?

Niestety Google nie pozwala na umieszczenie żadnej aplikacji bukmacherskiej w swoim sklepie. To oznacza, że aby cieszyć się grą za pośrednictwem aplikacji mobilnej STS musisz ją pobrać bezpośrednio od nas. Nie musisz się obawiać – nasza aplikacja na Androida jest bezpieczna i zbudowana od podstaw z dbałością o detale. Proszę daj nam znać jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy z naszą aplikacją – dziękujemy.

Kompatybilność aplikacji

Aplikacja kompatybilna z telefonami z systemem android w wersji 4.2+.

Nie gwarantujemy zgodności z tabletami oraz poprawnego wyświetlania wszystkich treści na smartfonach z androidem 4.2.x oraz 4.3.x., który po raz pierwszy udostępniono w 2012 roku. Zalecamy aktualizację systemu Android.

FAQ

Jak mogę pobrać Aplikację STS?

Podążaj proszę za instrukcją, którą znajdziesz poniżej opcji „pobierz teraz”. Będziesz musiał zmienić ustawienia na swoim Androidzie by włączyć instalację aplikacji z „nieznanych źródeł”.

Nacisnąłem przycisk „Pobierz teraz”. Co dalej?

Po naciśnięciu „pobierz teraz” wysuń belkę centrum powiadomień w dół. Powinno być widoczne ukończone pobieranie pliku „zainstaluj_sts.apk”. Wystarczy go kliknąć by móc cieszyć się zakładami bukmacherskimi wprost z aplikacji STS na Twoim smartfonie.

Dlaczego nie mogę pobrać aplikacji STS ze sklepu Google Play?

Niestety Google nie pozwala na umieszczenie żadnej aplikacji bukmacherskiej w swoim sklepie. To oznacza, że aby cieszyć się grą za pośrednictwem aplikacji mobilnej STS musisz ją pobrać bezpośrednio od nas.

W jaki sposób mogę zaktualizować aplikację STS na Androida?

W momencie gdy pojawi się nowa wersja aplikacji STS to tuż po jej włączeniu otrzymasz komunikat o możliwości zainstalowania najnowszej wersji.