Sporty Alternatywne SPRAWDŹ NAJLEPSZE ROZGRYWKI,
KTÓRE GRAJĄ BEZ PRZERWY W STS!
SPORTY ALTERNATYWNE, czyli wirtualne rozgrywki generowane przy pomocy algorytmu symulującego spotkania w oparciu o realne dane historyczne oraz statystyki drużyn i zawodników. Poznaj mocne strony nowej oferty i typuj prematch oraz live mecze, które odbywają się w pełnowymiarowym czasie gry! Oferta sportów alternatywnych ma w ofercie oznaczenie [V].
POZNAJ ALTERNATYWĘ
TOPOWE ROZGRYWKI Piłkarska Liga Mistrzów, rywalizacja w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy Włoszech. Do tego pakietu dołączają także najważniejsze turnieje tenisowe! Obstaw wyniki alternatywnych rozgrywek z udziałem topowych drużyn i zawodników świata sportu.
SZEROKA OFERTA Oferta na sporty alternatywne przypomina zakłady znane z klasycznych ofert ligowych i turniejowych i zawiera nawet do 50 zdarzeń na hitowe spotkania! Obstawiaj także NOWOŚĆ - czyli ważne turnieje tenisowe! Oferta stale jest poszerzana, wkrótce także o nowe sporty!
OBSTAW
PREMATCH I LIVE
Alternatywne rozgrywki sportowe możesz typować w ofercie przedmeczowej oraz na żywo. Możesz obstawiać m.in. konkretne rozstrzygnięcia spotkań, dokładne wyniki, liczbę strzelonych goli oraz wiele innych.
TRACKER Dzięki Trackerowi widocznemu w Zakładach Live będziesz na bieżąco z rozgrywką, co pozwoli Ci na obstawienie wydarzeń w oparciu o ich realny przebieg w czasie rzeczywistym.
FORMAT ROZGRYWEK Alternatywne mecze - podobnie jak rzeczywiste - rozgrywane są w pełnowymiarowym formacie, tj. symulacje meczów piłkarskich trwają 90 minut. Spotkania tenisowe mają dokładnie te same zasady jak w rzeczywistości i kończą się w zależności od przebiegu meczu.
SPORTOWE EMOCJE Symulacje dyscyplin przebiegają w oparciu o aktualną formę zespołów, odwzorowaną dzięki dogłębnym analizom danych oraz statystyk. Wszystko to pozowala na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji.
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Czym są Sporty Alternatywne?
Sporty Alternatywne to symulowane gry realnych drużyn. Działają na podobnej zasadzie jak oferowane przez STS Sporty Wirtualne. Z tą różnicą, że mecze Sportów Alternatywnych odbywać się będą w pełnym wymiarze gry. W przypadku piłki nożnej jest to 90 minut. Ligi Alternatywne będą dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej jak i w ofercie na żywo.
Gdzie znajdę ofertę na Sporty Alternatywne?
Oferta przedmeczowa znajduję się na stronie głównej, w zakładce Piłka nożna–> Ligi Alternatywne -> Anglia/Hiszpania/Niemcy/Włochy i wiele więcej. Oferta „na żywo” dostępna będzie w sekcji Zakłady Live–>Piłka Nożna–> Ligi Alternatywne.
Gdzie mogę obejrzeć przebieg meczu?
Już niebawem na stronie STS.pl w sekcji Zakłady Live, do każdego meczu ze Sportów Alternatywnych, dostępny będzie live tracker, prezentujący przebieg gry.
Gdzie znajdę wyniki meczów?
Wyniki dostępne będą w zakładce „Wyniki” na komputerowej wersji strony STS.pl oraz w trakcie spotkania w sekcji Zakłady Live.
Czy oferta na Sporty Alternatywne jest legalna?
Tak, oferta jest elementem Sportów Wirtualnych, które rozliczane są na podstawie pkt. 19 regulaminu STS, zatwierdzonego przez Ministerstwo Finansów.
Na jakiej podstawie określany jest wynik meczu Sportów Alternatywnych?
Mecze rozgrywane są z użyciem symulacji zdarzeń, z uwzględnieniem realnych danych historycznych oraz statystyk drużyn i zawodników.
Kto przygotowuje ofertę na spotkania Sportów Alternatywnych?
Oferta dostarczana jest przez firmę zewnętrzną. Oprogramowanie do sportów wirtualnych jest zainstalowane na niezależnym serwerze, na pracę którego w żaden sposób nie może wpływać ani firma STS, ani żadna inna strona trzecia.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego!
Skontaktuj się z pomocą online.