GŁOSOWANIE ESPORTOWE

Ty głosujesz, my wspieramy!

Zdecyduj, który esportowy projekt otrzyma finansowe wsparcie od STS.
Akcję nagłaśniają innocent i Nervarien!


Kobiecy turniej CS:GO w Poznaniu


O inicjatywie

Z inicjatywy Sandry 'fridy' Wojnowskiej, polskiej zawodniczki CS:GO, na początku 2018 roku powstała akademia CS:GO dedykowana kobietom. Miała na celu aktywizowanie kobiecej części społeczności i wyłonienie najlepszych dziewczyn, którym zapewniona miała zostać promocja i możliwość dalszego rozwoju w grze.

Projekt zakończył się sukcesem, a teraz frida wraz z finalistkami tworzy zespół Team Phoenix. Kolejną akcją mającą na celu aktywizację kobiecej części sceny esportowej będzie dedykowany im turniej CS:GO z udziałem najpopularniejszych zawodniczek, komentatorek i ekspertów.

Realizacja planowana jest na wiosnę przyszłego roku w Poznaniu.

Edu Esports League - sezon 2018/2019


O inicjatywie

Ogólnopolskie rozgrywki akademickie organizowane przez Esports Association. Dzięki współpracy stowarzyszenia z 16 szkołami wyższymi z całego kraju, oficjalne reprezentacje uczelni rywalizują w League of Legends i CS:GO na przestrzeni niemal całego roku akademickiego.

Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na akademickich turniejach międzynarodowych, podobnie jak drużyna Politechniki Wrocławskiej na rozgrywanych na Teneryfie finałach University Esports Masters w lipcu bieżącego roku.

#PACTit Challenge 4: Multigames


O inicjatywie

Kolejna inicjatywa organizacji PACT mająca na celu integrację społeczności esportowej.

Po edycjach skierowanych m.in. do pracowników organizacji (#PACTit Challenge: Staff) i kobiet (#PACTit Challenge: Ladies), tym razem celem jest event, w którym zaproszone organizacje rywalizować będą w różne gry jednym specjalnie przygotowanym na tę okazję dedykowanym składem.

Realizacja planowo na początku 2019 roku.