Wspieramy polski sport!

STS wspiera akcję KolorujeMY STS został oficjalnym sponsorem ogólno- polskiej akcji „KolorujeMY”. Przekazane przez bukmachera środki pozwoliły na sfinansowanie całej trasy, nazywanej „STS Ekstra Trasą”, podczas której kibice remontują osiem domów dziecka.


Wcześniej firma udostępniła akcji „KolorujeMY” miej- sce na koszulkach piłkarzy Lecha Poznań w pier- wszym meczu drugiej rundy kwalifikacyjnej Ligi Euro- py UEFA 2013/2014 z Honka Espoo. Niestety pro- pozycja nie została zaakceptowana przez UEFA.

Oprócz przekazania 8 000 złotych, STS aktywnie wspierał „KolorujeMY” wykorzystując dostępne kana- ły komunikacji. Informował o akcji w Magazynie STS, na profilu STS oraz Lecha Poznań na Facebooku, a także w przerwach meczu Kolejorza.

Star-Typ Sport wspiera polski sport, a także inicja- tywy realizujące szczytne cele. Firma szczególnie docenia prospołeczne akcje organizowane przez środowisko kibiców, dlatego podjęcie decyzji o sfi- nansowaniu trasy akcji ‘KolorujeMY’ było dla STS bardzo łatwe.

Akcja „KolorujeMY”, organizowana przez Ogólno- polski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz serwis HabitatON, polega na zaangażowaniu jak najwię- kszej ilości osób i firm, które wspólnie wyremontują osiem domów dziecka w całym kraju.

Szczegóły na www.facebook.com/Kolorujemy.
Star-Typ Sport współpracuje z kibicami STS wspólnie z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców prowadzi akcję „Gramy z kibicami”. Sympatycy drużyn ekstraklasy oraz I ligi wygrywają dla swoich stowarzyszeń kibiców pieniądze, które są przeznaczone na cele związane z kibicowaniem.


Firma Star-Typ Sport od lat angażuje się we wspie- ranie polskiego sportu. Zależy nam także na kibi- cach, którzy tworzą świetną atmosferę podczas widowisk sportowych i są ich częścią. Doceniamy zaangażowanie polskich fanów, którzy pod wzglę- dem organizacji, dopingu i przygotowywanych opraw meczowych należą do najlepszych na świecie. Akcją „Gramy z kibicami” symbolicznie wspieramy ich trud i jednocześnie doceniamy efekty ciężkiej pracy.

Największymi zwycięzcami pierwszej edycji akcji „Gramy z kibicami” rozgrywanej w drugiej połowie 2013 roku okazali się kibice Legii Warszawa, którzy wygrali łącznie 6 000 złotych na cele związane z ki- bicowaniem. Na kolejnych miejscach znaleźli się fani Lecha Poznań i Widzewa Łódź zdobywając odpo- wiednio 2 000 złotych i 1 000 złotych. Sponsorem akcji był legalny polski bukmacher, firma Star-Typ Sport. W kolejnych edycjach akcji prowadzonych w 2014 roku pula nagród wzrosła do 44 000 złotych.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy jedynie grając w zakładach bukmacherskich Star-Typ Sport zade- klarować jakiemu klubowi z ekstraklasy lub pierwszej ligi się kibicuje. Punkty zdobyte w zakładach STS przez najlepszych fanów każdej drużyny są sumo- wane i na tej podstawie stowarzyszenia kibiców wy- grywają pieniądze na cele związane z kibicowaniem.

Kibice, którzy tworzą niezapomnianą atmosferę podczas meczów piłkarskich, są często niesłusznie źle oceniani. Dlatego cieszymy się, że legalny polski bukmacher, firma Star-Typ Sport, dostrzega, jak ważne jest dla nas kibicowanie i zdecydowała się wesprzeć nasze działania. Jest to gest, który ma dla nas symboliczny charakter – skomentował Piotr Koszecki, przedstawiciel Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców.
Star-Typ Sport wspiera Przemysława Pełkę Przemysław Pełka to komentator sportowy znany z komentowania meczów piłki nożnej oraz hokeja na lodzie, który w grudniu 2012 roku, na krótko przed narodzinami dziecka, w wyniku zatorów stracił nogę . Proteza nogi, umożliwiająca powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania to koszt 180 000 złotych. W akcję zbierania pieniędzy dla Przemka włączyło się wielu ludzi sportu i telewizji. W tym gronie znalazł się również STS, aktywnie wspierający polski sport.


W akcji przeprowadzonej na profilu STS na portalu Facebook, dzięki aktywności użytkowników, STS przekazał 3 000 złotych komentatorowi. Wysokość wsparcia była uzależniona od ilości udostępnień postu informacyjnego. Maksymalna kwota, jaką fani STS mogli uzyskać to 3 000 złotych jeżeli ilość udostępnień przekroczy 3 000. W związku z faktem, że zostało to wykonane ponad 6 700 razy, STS przeznaczył na szczytny cel 3 000 złotych.

Trzymamy kciuki za Przemka Pełkę i zachęcamy wszystkich do wspierania komentatora. Potrzeba 180 000 złotych.