Poznaj nas

Legalny STS

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów

Legalny bukamacher

STS jest największym bukmacherem w Polsce. Firma prowadzi działalność legalnie, w oparciu o udzieloną licencję Ministerstwa Finansów RP. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa.

Spółka działa nieprzerwanie od 1997 roku i posiada ok. 50% udziałów w rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Firma zatrudnia ok. 1 300 pracowników na terenie całego kraju. Co więcej, jest przedsiębiorstwem wyłącznie z polskim kapitałem.

Od lutego 2019 roku STS prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Malcie i Łotwie. W tych krajach STS oferuje usługi w ramach współpracy z firmą BetConstruct.

Bukmacher z najwyższą starannością dba o wszelkie powierzone mu środki oraz dane. STS jest odpowiedzialną firmą, która regularnie inwestuje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z myślą o bezpieczeństwie i komforcie swoich użytkowników. Spółce zaufało – a tym samym z jej usług korzysta – już kilkaset tysięcy osób.

Decyzja Ministra Finansów

Zgoda na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju.