Poznaj nas

Legalny STS

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów

Legalny bukamacher

STS jest największym w Polsce legalnie działającym bukmacherem. Co to oznacza? Legalnym bukmacherem jest firma, która uzyskała zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. STS świadomie podlega restrykcyjnej Ustawie o Grach Hazardowych, a tym samym respektuje polskie prawo.

Natomiast rynek bukmacherski w kraju jest zdominowany przez podmioty działające w Polsce bez odpowiednich pozwoleń – szacuje się, że szara strefa obejmuje ok. 90% rynku online (roczny obrót to 5-6 mld złotych). Zagraniczne firmy tak działające nie respektują krajowego prawa i nie płacą podatków. Stanowią one nieuczciwą konkurencję dla podmiotów działających legalnie, które uczciwie płacą podatki, zatrudniają tysiące pracowników, sponsorują polski sport i podlegają wszelkim skrajnie niekorzystnym ograniczeniom funkcjonującej od ponad 6 lat Ustawy o Grach Hazardowych.

Szacuje się, że budżet RP przez nielegalnie działające na terenie naszego kraju firmy hazardowe traci rocznie kilkaset milionów złotych. Traci na tym również polski sport, który mógłby zyskać nowych sponsorów w postaci firm bukmacherskich, a tym samym środki na rozwój i osiąganie lepszych wyników.

Decyzja Ministra Finansów

Zgoda na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju.