FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Rejestracja i konto

Jak się zarejestrować?

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza dostępnego TUTAJ. W celu przejścia poprawnej weryfikacji konta, należy wypełnić wszystkie wymagane pola wraz z fotokopią dowodu tożsamości. Rejestracji można również dokonać w punkcie naziemnym STS. Nasz pracownik przeprowadzi Klienta przez cały proces rejestracji oraz dokona weryfikacji danych na podstawie dowodu osobistego.

Dlaczego wymagacie tylu danych osobowych?

Wymagane dane wraz z fotokopią dowodu osobistego lub paszportu są niezbędne do potwierdzenia tożsamości gracza i jego pełnoletności. Szczegółowe procedury w tym zakresie zostały narzucone przez Ministerstwo Finansów w procesie zatwierdzania regulaminu gry (Regulamin pkt. 6.3.).

Jak mam wykonać fotokopię dowodu tożsamości?

Najłatwiej jest wykonać zdjęcie za pomocą telefonu komórkowego czy aparatu fotograficznego. Można również skorzystać ze skanera i zapisać plik w formacie PDF bądź JPG. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku nie powinien przekraczać 1 MB. Podczas wykonywania tej czynności należy zwrócić uwagę, aby dane na skanie dowodu były przejrzyste i czytelne.

W jaki sposób chronione są moje dane?

Wszystkie przesyłanie do nas dane są chronione za pośrednictwem szyfrowanego połączenia przy użyciu kwalifikowanego certyfikatu, wydanego przez GeoTrust Inc., zapewniając wysoki poziom szyfrowania AES-256, 256-bitowym kluczem.. Zgodę na przechowywanie fotokopii dowodów tożsamości oraz innych danych osobowych przez wymaganie ich na etapie rejestracji przez firmę Star-Typ Sport wyraziło Ministerstwo Finansów akceptując wniosek Star-Typ Sport o prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie art. 207 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2005r. Nr 8, poz. 60 z późn. zm.) oraz art. 32 ust. 2 w związku z art. 43 i art.49 ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.).

Nie mogę się zarejestrować ponieważ pojawia się komunikat, że dane są już zapisane w systemie.

Oznacza to, że rejestracja w serwisie STS Online została już dokonana. Zgodnie z regulaminem każdy użytkownik może posiadać jedno aktywne konto. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji przypomnienia klikając tutaj. Jeżeli i ta forma okaże się niewystarczająca wówczas skontaktuj się z Konsultantem klikając na ikonkę pomocy online.

Czy po dokonaniu rejestracji mogę zmienić dane?

Tak. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu każdy Gracz ma do dyspozycji zakładkę DANE OSOBOWE (Dostępnej w panelu „moje konto”) gdzie może zmienić wcześniej podane przez siebie informacje, oprócz imienia i nazwiska.

Ile trwa weryfikacja konta?

Weryfikacja konta trwa maksymalnie 15 minut. O jej przebiegu Klient jest informowany za pośrednictwem adresu e-mail, podanego podczas rejestracji.

Nie pamiętam hasła, jak mogę je odzyskać?

W celu odzyskania hasła do konta online, należy skorzystać z zakładki "zapomniałeś hasła". Zakładka znajduje się w górnej części strony. Aby odzyskać hasło należy podać adres e-mail, na który założono konto online oraz odpowiedzieć na pytanie osobiste. Po wykonaniu tych czynności, link do wygenerowania hasła zostanie przesłany na adres e-mail. W razie problemów z odpowiedzią na pytanie osobiste, należy skorzystać z zakładki "nie pamiętam odpowiedzi".

Jak mogę zamknąć konto?

W celu zamknięcia konta niezbędne jest przesłanie na [email protected] następujących danych: nr PESEL oraz adres e-mail, z którego konto zostało założone. Dodatkowo prosimy o podanie przyczyny zamknięcia konta. W odpowiedzi wyślemy potwierdzenie zamknięcia.

Jak mogę doładować konto?

Wystarczy się zalogować na swoje konto i na górze strony kliknąć odnośnik „WPŁATA”. Nastąpi przekierowanie na stronę bezpiecznych płatności internetowych, gdzie będą mogli Państwo dokonać wyboru swojego banku i zostaną przeprowadzeni za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonywać również w punkcie naziemnym STS, w tym celu należy podać pracownikowi login do konta online i kilka cyfr z numeru pesel. Środki są automatycznie księgowane na koncie online. Więcej informacji -> https://www.sts.pl/pl/top-menu/sposoby-wpat/

Jaka jest minimalna wplata na moje konto?

Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji wpłata

Zrobiłem przelew, a kwota nie została dodana na moje konto.

Po dokonaniu płatności, na powiązany z kontem STS e-mail przyjdzie informacja o statusie przelewu. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości lub skontaktować się z pomocą online na stronie sts.pl

Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto?

Nie, wpłatę na konto można dokonać w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Wypłaty

Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?

Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.

Dokonałem wypłaty, ale nie mam pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego?

Przelew do wybranych banków dociera średnio w mniej niż godzinę. W przypadku banków spoza listy środki docierają w terminie 1-2 dni robocze od momentu zlecenia wypłaty. Maksymalnie może to potrwać do 7 dni.

Jaka jest prowizja wypłaty?

Nie pobieramy żadnej prowizji za wypłatę wygranej.

Jak mogę wypłacić swoją wygraną?

Wystarczy się zalogować na swoje konto i na górze strony w zakładce WYPŁATA wpisać kwotę jaką chce się wypłacić. Wygrane są kierowane tylko i wyłącznie na rachunek bankowy klienta.

Czy mogę wypłacać środki również z konta bonusowego?

Środki można wypłacić wyłącznie z konta depozytowego. Środki z konta bonusowego przechodzą na konto depozytowe po spełnieniu warunków obrotu.

Czy planujecie powiększać listę banków, do których realizowane będą szybkie przelewy?

Lista banków na ten moment jest zamknięta, ale obejmuje wszystkie największe podmioty.

Zawieranie zakładów

Jaka jest minimalna stawka jednego zakładu?

Najmniejsza kwota, za którą można zagrać to 2 zł.

Jaka jest minimalna stawka na kombinację?

Minimalna stawka na jedną kombinację wynosi 0,01 zł

Jaka jest liczba kombinacji w zakładach Maxikombi?

Jest to zależne od wybranego systemu, każdą liczbę kombinacji można odczytać z naszej Tabeli kombinacji, która znajduje się w zakładce https://www.sts.pl/pl/samouczek/

W jakim czasie można odebrać wygraną?

W przypadku kuponów online wygrana jest dostępna w chwili rozliczenia kuponu. Kupon wytypowany w naszych punktach naziemnych jest ważny 30 dni od momentu rozstrzygnięcia ostatniego spotkania na kuponie. Jeżeli wygrana na kuponie jest wyższa niż 1000zł STS ma 14 dni na wypłatę kuponu od momentu przedstawienia go w punkcie.

Mecz, na który postawiłem zakład został odwołany. Co teraz z moim kuponem?

Organizatorzy mają 24 godziny na rozegranie spotkania (wyjątki patrz: Regulamin Rozdział 3). Jeżeli w tym czasie spotkanie nie zostanie rozegrane/dokończone zakład zostanie rozliczony jako zwrot, czyli po kursie 1,0.

Bonusy

Jaki jest wymagany obrót bonusem?

Obrót bonusem należy wykonać na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Nie łączy się on z depozytem póki nie zostanie spełniony ten warunek. Prosimy pamiętać, że należy obracać kontem bonusowym – w tym celu należy na niego kliknąć by przy nim pojawiła się zielona ikonka. Przyjmijmy, że otrzymano bonus w wysokości 50zł. Następny krok to obrócenie bonusem, by móc go wypłacić. Suma wszystkich stawek za kupony wygrane zapłacone bonusem daje nam jego obrót. W przypadku otrzymania 50zł obrót musi wynieść 150zł, by zebrana kwota miała możliwość wypłaty. Typowane kupony po osiągnięciu statusu wygranego muszą mieć minimalny kurs ogólny 1,91. Środki z bonusu będzie można wypłacić po spełnieniu warunków promocji, wtedy samoczynnie pojawią się one w depozycie.

Jaki jest wymagany obrót depozytem przy promocji podwojenia pierwszej wpłaty?

W momencie rejestracji, jeżeli wyrazili Państwo zgodę na wzięcie udziału w promocji startowej w celu wypłaty swojego depozytu należy dokonać obrotu samym depozytem. Przykładowo wpłacając 200zł, by móc wypłacić depozyt należy dokonać obrotu na ogólną kwotę 200zł z kuponów o statusie wygranym gdzie końcowy kurs minimalny wynosi 1,5. Dopiero po tym fakcie depozyt będzie miał możliwość wypłaty.

Gdzie mogę zdobyć kod promocyjny?

O wszystkich promocjach dla Stałych Graczy informujemy bezpośrednio za pośrednictwem takich kanałów jak email oraz SMS. Zachęcamy również do śledzenia nas na fanpage na facebooku oraz na www.sts.pl. Na bieżąco organizowane są różne konkursy oraz akcje promocyjne, za które można uzyskać doładowanie bonusowe. Regulamin voucherów rozdawanych przez STS REGULAMIN W FORMACJE PDF

Oferta

W jaki sposób mogę się dowiedzieć, jakie są aktualne kursy STS?

Aktualne kursy znajdują się na stronie internetowej www.sts.pl, jak i w punktach przyjmowania zakładów.

Jak najprościej sprawdzić ile mogę wygrać?

Na stronie www.sts.pl dostępne są aktualne kursy oraz kalkulator, dzięki któremu można szybko i łatwo obliczyć ewentualną wygraną.

Dlaczego ewentualna wygrana nie jest liczona od całej kwoty, którą postawiłem? U bukmacherów internetowych pod uwagę jest brana cała kwota.

STS działa zgodnie z polskim prawem, a tym samym musi odprowadzać 12 proc. podatku od zawartych zakładów. Bukmacherzy Internetowi działają wbrew polskim przepisom, łamiąc prawo i narażając swoich Klientów na konsekwencje prawne.

Jak sprawdzić wynik wydarzenia sportowego?

Należy wybrać na głównej stronie ZAKŁADY BUKMACHERSKIE w zakładce "Wyniki" w górnym menu serwisu STS, po czym wpisać numer zakładu lub nazwę drużyny lub ligi. Wyniki z ostatniego tygodnia można pobrać także w formacie PDF w boxie w lewej kolumnie na stronie.

Jak sprawdzić ofertę na inne dni niż dzień dzisiejszy?

W sekcji oferta, która znajduje się po lewej na naszej stronie należy z listy rozwijalnej wybrać interesującą nas dyscyplinę, następnie kraj tejże dyscypliny, a potem ligę. Ukaże się lista spotkań, które będą ułożone chronologicznie, według dat rozstrzygania spotkań.