FAQ, CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
rejestracja i konto
Jak się zarejestrować?
Rejestracji można dokonać za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk „Załóż konto” znajdujący się na górze strony. Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione, aby konto mogło zostać prawidłowo utworzone.
Czym jest Konto Tymczasowe?
Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 8000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.
Czym jest Konto Stałe?
Konto Stałe umożliwia korzystanie ze wszystkich usług STS w pełnym zakresie.
Co należy uzupełnić, by otrzymać status Konta Stałego?
W celu otrzymania statusu Konta Stałego niezbędne jest dodanie fotokopii dokumentu potwierdzającego tożsamość, zweryfikowanie swojego adresu e-mail i numeru telefonu, podanie własnego numeru rachunku bankowego, pseudonimu oraz adresu zamieszkania.
Czy po zweryfikowaniu danych i dodaniu fotokopii dokumentu tożsamości otrzymam jakąś informację o tym, że mam już Konto Stałe?
Tak, po zakończonym procesie weryfikacji zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem. Weryfikacja trwa zwykle do 15 minut.
Dlaczego muszę podać numer telefonu?
Numer telefonu to dodatkowe zabezpieczenie konta Gracza. Jest on niezbędny w procesie rejestracji, zmiany rachunku bankowego oraz przy przypomnieniu hasła do konta.
Czy mogę zmienić dane podane podczas rejestracji?
Samodzielnie można zmienić niezweryfikowany adres e-mail, adres zamieszkania oraz numer konta bankowego po autoryzacji kodem SMS. Pozostałe dane mogą zostać zaktualizowane w szczególnych przypadkach po kontakcie z Pomocą Online.
Czy po rejestracji konta otrzymam potwierdzenie jego utworzenia?
Tak. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wprowadzony adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem utworzenia konta online.
Nie mogę się zarejestrować, ponieważ pojawia się komunikat informujący o tym, że dane są już zapisane w systemie.
Oznacza to, że rejestracja w serwisie STS została już dokonana. Jeżeli nie pamiętasz loginu do konta online, to skontaktuj się z naszym Konsultantem, klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Kiedy należy zweryfikować dane?
W dogodnym dla siebie momencie. Weryfikacja danych będzie jednak konieczna, aby móc zlecić pierwszą wypłatę ze swojego konta online.
Jak mam wykonać fotokopię dokumentu tożsamości?
Zdjęcie dokumentu tożsamości można wykonać za pomocą telefonu komórkowego bądź aparatu fotograficznego. Można również skorzystać ze skanera. Plik powinien zostać zapisany w formacie PDF, PNG, JPG lub JPEG. Minimalny rozmiar przesyłanego pliku to 300 KB, natomiast maksymalny nie powinien przekraczać 10 MB. Należy zwrócić uwagę, aby dane na przesłanych fotokopiach lub skanach były przejrzyste i czytelne.
Jakich danych nie mogę zmienić samodzielnie?
Pseudonim, zweryfikowany adres e-mail oraz zweryfikowany numer telefonu mogą zostać zmienione wyłącznie po kontakcie z Pomocą Online.
Jak zmienić numer telefonu?
Niezweryfikowany numer telefonu można zaktualizować samodzielnie w zakładce "Dane osobowe". Numer telefonu, który został już zweryfikowany, można zmienić wyłącznie kontaktując się z Pomocą Online.
Jak zmienić zweryfikowany adres e-mail?
Zweryfikowany adres e-mail można zmienić jedynie kontaktując się z Pomocą Online.
Czy mogę logować się za pomocą ustalonego pseudonimu?
Nie. Loginem do konta online jest przypisany do niego adres mailowy.
Nie posiadam numeru PESEL, co w takiej sytuacji?
Podczas rejestracji należy wybrać swoje państwo urodzenia, dzięki czemu system nie będzie wymagał podania numeru PESEL.
Nie dostałem kodu autoryzacyjnego SMS, co zrobić?
W pierwszej kolejności należy sprawdzić poprawność podanego numeru telefonu. Jeżeli numer jest prawidłowy, to należy cofnąć się do pierwszego kroku lub anulować wykonywany proces (np. edycję danych) i spróbować raz jeszcze.
Kto jest Administratorem moich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest STS S.A., adres: ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000829716, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 6422187001. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możesz się skontaktować pisząc na adres mailowy: [email protected]. Chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, żądania ich usunięcia lub wniesienia sprzeciwu z powodu Twojej szczególnej sytuacji. Masz również prawo do żądania od Nas ograniczenia przetwarzania Twoich danych, a także do ich przenoszenia. Jeżeli uznasz, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W jaki sposób chronione są moje dane?
Wszystkie przesyłanie do nas dane są chronione za pośrednictwem szyfrowanego połączenia przy użyciu kwalifikowanego certyfikatu, wydanego przez Centrum Extended Validation CA SHA2, zapewniającego wysoki poziom szyfrowania. Zgodę na przechowywanie fotokopii dowodów tożsamości oraz innych danych osobowych przez wymaganie ich na etapie rejestracji przez firmę STS S.A. wyraziło Ministerstwo Finansów akceptując wniosek STS o prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet na podstawie art. 207 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (Dz.U.2018 poz. 800 tj. z dnia 27.04.2018 z póź. zm.) oraz art. 32 ust. 2 w związku z art. 43 i art. 49 ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz.U.2018 poz. 165 t.j. z dnia 19.01.2018 z późn. zm.).
Nie pamiętam hasła, jak mogę je odzyskać?
W celu uzyskania hasła do konta online, należy najechać na przycisk "Zaloguj" (znajduje się on w górnej części strony, obok okna logowania., a następnie kliknąć na okienko, które się wyświetli z napisem "Nie pamiętasz hasła?". Następnie pojawi się formularz, w którym należy wpisać login do konta online, następnie numer telefonu, zweryfikowany na koncie. W tym momencie, na zweryfikowany numer telefonu, przesłany zostanie kod SMS. W kolejnym kroku należy wprowadzić nowe hasło, powtórzyć je, a następnie zatwierdzić zmianę kodem autoryzacyjnym SMS. W przypadku, gdy próbujemy odzyskać hasło do konta, na którym nie ma zweryfikowanego numeru telefonu na ekranie pojawi się formularz z pytaniem pomocniczym. W takiej sytuacji konieczny jest kontakt z Pomocą Online, w celu zweryfikowania na koncie numeru telefonu.
Nie pamiętam loginu do konta online, jak mogę go odzyskać?
Aby odzyskać login do konta online, należy skontaktować się z Pomocą Online za pośrednictwem czatu.
Jak mogę zamknąć konto?
W celu zamknięcia konta prześlij wiadomość mailową na adres: [email protected] z podaniem pierwszej oraz trzech ostatnich cyfr numeru PESEL, adresu mailowego przypisanego do konta online oraz opcjonalnie przyczyny zamknięcia konta. W ciągu 24 godzin konto zostanie zamknięte, a Ty otrzymasz potwierdzenie na swoją skrzynkę mailową. Możesz też skorzystać z opcji samowykluczenia konta na 3 miesiące bądź jego zawieszenia na okres 24 godzin. Opcje te dostępne są w sekcji "Moje konto" -> "Odpowiedzialna gra".
Zamknąłem konto. Czy mogę je w jakiś sposób odzyskać?
W celu sprawdzenia czy jest możliwość odblokowania konta oraz potwierdzenia tożsamości jego właściciela prosimy o przesłanie na adres: [email protected] następujących danych: pierwszej oraz trzech ostatnich cyfry numeru PESEL oraz loginu do konta online. Informacje w kwestii odblokowanie konta można uzyskać również u naszego Konsultanta po kliknięciu na ikonę czatu na stronie.
wpłaty
Jak mogę doładować konto?
Po zalogowaniu na konto, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe. Wpłat można dokonać za pomocą metod: BLIK, Szybkie Przelewy (realizowane za pośrednictwem PayU i Dotpay), Karty Płatnicze Visa i Mastercard, Paysafecard, PayPal, Skrill, Neteller oraz gotówką w najbliższym lokalu stacjonarnym STS. Wpłaty w lokalu można dokonać tylko osobiście, po okazaniu pracownikowi dokumentu tożsamości zawierającego numer PESEL.
Jaka jest minimalna kwota wpłaty na konto?
Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji „Wpłata”.
Zrobiłem przelew. Dlaczego kwota nie została dodana na moje konto?
Po dokonaniu płatności, na powiązany z kontem STS adres mailowy przyjdzie informacja o statusie przelewu wysłana przez serwis transakcyjny, przez który była ona dokonywana. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości lub skontaktować się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online.
Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto?
Nie, konto można zasilić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.
Czy posiadając Konto Tymczasowe obowiązuje mnie limit wpłat?
Nie, możesz dokonywać wpłat na swoje konto w dowolnej liczbie oraz dowolnych kwotach. Pamiętaj jednak, że suma stawek, za które można zawierać zakłady na Koncie Tymczasowym nie może przekroczyć 8000 zł.
wypłaty
Jak mogę wypłacić środki z konta online?
Po najechaniu kursorem na zakładkę "Moje konto" (awatar człowieka w prawym górnym rogu strony), z menu, które pojawi się na ekranie należy wybrać zakładkę "Wypłata", następnie wprowadzić kwotę jaka ma zostać przelana i zatwierdzić ją hasłem do konta STS. Wypłatę można zlecić wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta online. Należy pamiętać, że tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.
Gdzie mogę zlecić wypłatę?
Wypłaty są wysyłane na rachunek bankowy należący do właściciela konta STS lub na konto PayPal (jeśli wcześniej dokonana została wpłata za pomocą tego serwisu).
Wypłata na konto PayPal?
Jeśli wpłata na konto depozytowe została wykonana serwisem PayPal kolejna wypłata jest możliwa jedynie na konto PayPal. Po wypłaceniu równowartości wpłaconych środków (closedloop), pojawi się opcja wypłaty na rachunek bankowy. Konieczność zlecania wypłaty na równowartość wpłaconych środków przez kanał PayPal wynika z regulacji kraju, w którym serwis ma swoją siedzibę.
Czy mogę wypłacić środki z konta online jeśli posiadam Konto Tymczasowe?
Nie, tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.
Ile wynosi minimalna kwota wypłaty?
Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.
Kiedy dostanę środki na swoje konto?
STS zleca przelewy średnio co 15 minut. Wypłaty są realizowane przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Jeśli rachunek bankowy podany do wypłat pochodzi z któregoś z banków: mBank, ING, PKO BP, Millenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Pekao S.A., Get In Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas, lub wypłata zlecana jest na konto PayPal to przelew powinien zostać zaksięgowany jeszcze w tym samym dniu. W przypadku pozostałych banków przelew dociera zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.
Dokonałem wypłaty, ale nie mam pieniędzy na swoim koncie. Dlaczego?
Przelewy zleconych wypłat są realizowane przez 24h/ 7 dni w tygodniu. Zlecamy je średnio co 15 minut. W przypadku banków spoza listy szybkich wypłat środki docierają na konto bankowe zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty. Na czas realizacji zleconej wypłaty mogą mieć wpływ:

- przerwy bankowe w księgowaniu
- specjalne godziny księgowania banków
- awarie/opóźnienia systemów bankowych
- dodatkowe weryfikacje w ramach procedur bezpieczeństwa.
Zgodnie z Regulaminem wypłaty są realizowane przelewem maksymalnie do 7 dni.
Dokonałem wpłaty, ale się rozmyśliłem. Czy mogę wypłacić środki?
Aby móc wypłacić środki z konta online konieczne jest dokonanie obrotu co najmniej połową wpłaconej kwoty (na podstawie punktu 2.14. Regulaminu STS).
Czy mogę wypłacać środki również z konta bonusowego?
Do wypłaty można zlecić wyłącznie środki z konta depozytowego. W celu wypłaty środków z konta bonusowego należy dokonać obrotu bonusem. Po spełnieniu warunków obrotu środki przejdą na konto depozytowe i będą możliwe do wypłaty.
Czy planujecie powiększyć listę banków, do których realizowane są szybkie przelewy?
Lista banków na ten moment jest zamknięta, ale obejmuje wszystkie największe podmioty.
Bonusy
Jak zdobyć bonus?
O wszystkich promocjach informujemy naszych Graczy za pośrednictwem wiadomości mailowych oraz SMS. Zachęcamy również do śledzenia sekcji Promocje oraz naszych profili na portalach społecznościowych: Facebook i Twitter, gdzie na bieżąco organizowane są różnego rodzaju konkursy oraz akcje promocyjne, za które można uzyskać doładowanie bonusowe.
Jak wykorzystać voucher?
Otrzymany kod z vouchera należy wpisać w okienku "KOD PROMOCYJNY", które będzie widoczne po lewej stronie monitora, po wcześniejszym kliknięciu w zakładkę "Moje konto". Konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem dopiero po wykorzystaniu w całości poprzedniego bonusu oraz gdy wszystkie zawarte za niego zakłady zostaną rozliczone.
Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Na przykład otrzymując 1200 zł bonusu, należy dokonać obrotu, na koncie bonusowym, na kwotę 3600 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem łącznym nie mniejszym niż 1,91. Przykładowo stawiając kupon za 10 zł, gdzie wygrana wyniesie 30 zł (i zostanie spełniony warunek kursu), do obrotu zostanie zaliczona stawka z kuponu 10 zł. Do obrotu pozostanie wtedy jeszcze 3590 zł. Po spełnieniu powyższych warunków, pełna kwota zebrana w bonusie automatycznie przeniesie się na depozyt, co pozwoli na jej wypłatę. Kwota z wygranych zasila konto bonusowe natomiast wartość kuponu za jaki jest zakładany zalicza się do obrotu.

Do obrotu bonusem nie są zaliczane stawki kuponów przegranych, Maxikombi, Kuponów Bezpiecznych, kuponów zawierających zakłady z oferty Hit Dnia i/ lub BetGames, a także kuponów wypłaconych przez opcję Cash-out i takich, których kurs ogólny w momencie rozliczenia wynosił mniej niż 1.91.
Czy mogę gdzieś sprawdzić jaka kwota pozostała mi do obrotu bonusem?
Po najechaniu kursorem na zakładkę "Moje konto" pojawi się dodatkowe menu, na którym widoczne będzie okienko “Postęp w obrocie bonusem”, które wskazuje jaka kwota pozostała jeszcze do wykonania obrotu środków bonusowych w celu przetransferowania ich na depozyt.
W jaki sposób mogę zagrać za środki z konta bonusowego?
Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko "Bonus" tak, aby podświetlił się on na pomarańczowo. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.
Czy są jakieś ograniczenia co do zawierania zakładów z konta bonusowego?
Kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 1,91. Do obrotu bonusem zaliczają się tylko stawki z wygranych kuponów. Z konta bonusowego nie można zawierać zakładów na Hit Dnia oraz BetGames. Do obrotu bonusem nie zaliczają się Kupony Bezpieczne oraz wypłacone w ramach usługi cash-out.
Jaki jest wymagany obrót depozytem, jeśli skorzystałem z promocji Bonusu Startowego?
W przypadku wyrażenia podczas rejestracji chęci skorzystania z Bonusu Startowego, w celu wypłaty wpłaconych środków należy dokonać nimi osobnego obrotu na koncie depozytowym. Przykładowo wpłacając 1200 zł by móc wypłacić wpłaconą kwotę należy dokonać obrotu na ogólną kwotę 1200 zł. Do obrotu depozytem zaliczają się stawki z wygranych i przegranych kuponów o końcowym kursie nie mniejszym niż 1,85. Dopiero po tym fakcie depozyt będzie możliwy do wypłaty.
Zawieranie zakładów
Jaka jest minimalna stawka dla kuponu?
Najmniejsza kwota, za którą można zagrać kupon to 2 zł.
Jaki jest minimalny kurs dla kuponu?
Minimalny kurs po jakim można zawrzeć kupon za środki depozytowe to 1,14. Minimalny kurs po jakim można zawrzeć kupon za środki bonusowe to 1,92.
Gdzie znajdę informacje odnośnie rodzajów kuponów, które można zawrzeć w STS?
Informacje dotyczące rodzajów kuponów oraz sposobu ich zawierania znajdują się na naszej stronie w zakładce „Rodzaje kuponów”, która jest dostępna po wejściu w panel „Centrum Klienta”.
Ile mam czasu na odebranie wygranej?
Wygrana za kupony zawarte w zakładach online dopisywana jest do konta Gracza po rozliczeniu kuponu. Natomiast w przypadku kuponu postawionego w naszych lokalach stacjonarnych wygraną można odebrać do 30 dni od momentu rozliczenia kuponu. W przypadku wyższych wygranych STS ma 14 dni na wypłatę kuponu od momentu przedstawienia go w lokalu.
Jakie są zasady zawierania Zakładów Specjalnych?
W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje Zakładów Specjalnych: Hit Dnia oraz Superoferta. Są to zakłady o podwyższonych kursach dobierane każdego dnia przez Dział Analiz Sportowych. Hit Dnia – jest to zakład, który można zawrzeć zarówno na kuponie SOLO, AKO, jak i Maxikombi. Nie można zawrzeć kuponu zawierającego ten zakład za środki z konta bonusowego oraz jako Zakład Bezpieczny. Nie można łączyć Hitu Dnia z zakładami z Superoferty. Superoferta - w przypadku zakładu z Superoferty na kuponie muszą się znaleźć przynajmniej 3 zakłady - jeden z Superoferty i minimum dwa zakłady z oferty zwykłej. Nie ma możliwości zagrania zakładu z Superoferty na kuponie SOLO. Można go zawrzeć na kuponach: AKO i Maxikombi oraz jako Zakład Bezpieczny. Kupon z zakładem z Superoferty można zawrzeć za środki z konta bonusowego. Każdy zakład z Superoferty dostępny jest również w ofercie zwykłej pod innym numerem, z niższym kursem. Zakłady ze zwykłej oferty można zagrać na kuponie SOLO.
W jaki sposób mogę znaleźć zakład na dany mecz?
W sekcji „Zakłady Bukmacherskie” należy wybrać daną dyscyplinę, następnie kraj i ligę/rozgrywkę, w której występuje dana drużyna. Po kliknięciu w nią rozwinie się lista zakładów głównych „mecz”. Spotkania będą ułożone chronologicznie. Przy każdym meczu, po jego prawej stronie, widnieje prostokąt z plusem i cyfrą w środku. Po kliknięciu na tę ikonkę następuje przekierowanie do podstrony z wszystkimi dodatkowymi zakładami dotyczącymi danego spotkania. Nad dyscyplinami znajduje się filtr zakładów, w którym można wybrać dla jakiego czasu zakłady mają zostać wyświetlone. Po wyborze ligi/rozgrywek nad głównymi zakładami wyświetla się „filtr rodzaju zakładów”, w którym można wybrać jakie zakłady mają zostać wyświetlone. Gracz ma również możliwość wyszukania zakładu po wpisaniu nazwy drużyny, nazwiska gracza lub numeru zakładu w pole „Szukaj teamu/gracza” znajdujące się po prawej stronie, pod panelem logowania.
Jak sprawdzić wynik wydarzenia sportowego?
Należy wybrać zakładkę „Wyniki” znajdującą się w panelu „ZAKŁADY BUKMACHERSKIE”. Wyniki zakładów można filtrować według daty ich rozegrania, dyscypliny sportowej, kraju oraz nazwy ligi/rozgrywki. W zakładce tej zamieszczane są wyniki zdarzeń, które się już zakończyły.
Gdzie znajdę statystyki danej drużyny/zawodnika?
Statystyki są umieszczone w osobnej zakładce, którą można znaleźć na naszej stronie w panelu „ZAKŁADY BUKMACHERSKIE”, klikając na zakładkę „Statystyki”.
Jak najprościej sprawdzić ile mogę wygrać?
Na stronie www.sts.pl dostępne są aktualne kursy zakładów oraz kalkulator, dzięki któremu można szybko i łatwo obliczyć ewentualną wygraną, po dodaniu na kupon wybranych zakładów.
Dlaczego ewentualna wygrana nie jest liczona od całej kwoty, którą postawiłem?
STS jako legalnie działający bukmacher odprowadza podatek od zakładów. Wygrana wyliczana jest według wzoru: stawka x kurs ogólny x 0,88 (12% podatek od zakładów bukmacherskich). Podatek ten ujęty jest w Ustawie o grach hazardowych. W przypadku wygranej w kwocie co najmniej 2280 zł pobierany jest podatek od wysokich wygranych w wysokości 10 %. Stawka podatku określona jest w Ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych.
Gdzie znajdę zawarte kupony?
Lista kuponów zawartych na zakłady z oferty przedmeczowej dostępna jest po wejściu w zakładkę „Moje zakłady” widoczną po kliknięciu w sekcję „Moje konto”. Natomiast kupony zawarte na zakłady dostępne w ofercie live znajdują się w zakładce „Moje zakłady live”.
Gdzie znajdę opis zakładów z oferty?
Opis zasad większości oferowanych przez nas zakładów można znaleźć w „ABC Zakładów”, które jest dostępne do wglądu po wejściu w zakładkę „Centrum Klienta”. W razie wątpliwości dotyczących zasad bądź sposobu rozliczania danego zakładu Gracz ma możliwość ich skonsultowania z Pomocą Online po kliknięciu na ikonkę czatu dostępną na naszej stronie.
Mecz, który postawiłem na kuponie został odwołany/przerwany. Co z moim kuponem?
Organizatorzy mają 24 godziny na rozegranie spotkania (wyjątki, patrz: Regulamin, Rozdział 3). Jeżeli w tym czasie spotkanie nie zostanie rozegrane/dokończone zakład zostanie rozliczony jako zwrot, czyli po kursie 1,00.