Zakład specjalny na Polskę. Graj Bezpieczne 10 PLN!

Reprezentacja Polski strzeli Łotwie minimum 3 gole, a przynajmniej jeden z nich będzie autorstwa Roberta Lewandowskiego? Jeśli nie masz pewności, to koniecznie zapoznaj się z akcją, w ramach której otrzymasz zwrot w wypadku niepowodzenia!

Robert Lewandowski od początku sezonu znajduje się w kapitalnej formie, Grzegorz Krychowiak czy Kamil Grosicki nie są gorsi, będąc najlepszymi strzelcami swoich zespołów. Czy napastnik Bayernu Monachium i inni będą w stanie przełożyć dobrą formę z klubów na reprezentację?

Pewności nie ma, dlatego mamy dla Was propozycję na mecz z Łotwą! Typuj nasz specjalny zakład „Lewandowski strzeli, Polska więcej niż 2.5 goli” za dokładnie 21 PLN. O ile „Lewy” strzeli minimum gola, a reprezentacja przynajmniej 3 gole zakład jest trafiony i możesz cieszyć się wygraną! Jeśli jednak któryś z warunków nie zostanie spełniony to nie ma co martwić się na zapas – otrzymasz od nas zwrot 10 PLN na środki bonusowe!

Zakład możesz typować zarazem SOLO jak i AKO łącząc z innymi zakładami. Pamiętaj, że zwrot możliwy jest wyłącznie w momencie braku spełnienia warunków zakładu specjalnego. Oznacza to, że możliwy jest zwrot w wypadku kuponu AKO, niezależnie od wyników rozliczenia pozostałych wydarzeń!

Szczegóły jak i regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.