Wyjątkowe koszulki mogą być Twoje!

Weź udział w licytacji strojów z logotypem Fundacji Sport Twoją Szansą. To w nich piłkarze Lecha Poznań, Śląska Wrocław i Ruchu Chorzów rozegrali mecze 30. kolejki Ekstraklasy. Koszulki zostały podpisane przez zawodników.

Środki z aukcji będą przeznaczone na wsparcie podopiecznych fundacji, których ostatecznego wyboru dokonają kibice poprzez stronę STS.pl. Fundacja powstała z inicjatywy firmy STS – największego bukmachera w Polsce. W akcję charytatywną włączyli się również sportowcy, kluby piłkarskiej Ekstraklasy, jak i działacze oraz dziennikarze sportowi.

Piłkarze Lecha Poznań, Ruchu Chorzów oraz Śląska Wrocław wzięli udział w promocji działań Fundacji. Dlatego w dniu 22 kwietnia – w ramach 30. kolejki Ekstraklasy – zawodnicy tych trzech drużyn rozegrali mecze w koszulkach z logo Fundacji Sport Twoją Szansą. Lech Poznań zmierzył się wówczas z Ruchem Chorzów na INEA Stadion w Poznaniu (3:0). Tymczasem Śląsk Wrocław rozegrał wyjazdowy mecz z Zagłębiem Lubin (1:1).

Aukcje koszulek są dostępne pod linkiem: allegro.pl. Kibice mogą licytować koszulki podpisane przez piłkarzy – Lecha Poznań, Ruchu Chorzów i Śląska Wrocław. Ostatnia tura licytacji wystartuje w piątek, 9 czerwca br.

Współpraca z klubami Ekstraklasy pozwoliła dotrzeć z ideą fundacji do wielu sportowców z całego kraju. Cieszymy się, że otrzymujemy coraz większą liczbę zgłoszeń. Będziemy wspierać te osoby, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe, a z przyczyn losowych mają w tym trudności. Zresztą STS od lat znany jest z tego, że wspiera polski sport. Mamy odpowiedni potencjał i zaplecze, by pomagać obiecującym sportowcom z całego kraju. Środki pozyskane z licytacji naszych koszulek pozwolą nam wesprzeć kolejne projekty fundacji – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

Tags: