WEEKEND MISTRZÓW: Odbierz bonus do 100 PLN! (tylko w dniach 03-04.06)

Odbierz do 100 PLN! Wpłać i załóż się na co chcesz, a otrzymasz bonus. Niezależnie od tego, czy zakład wejdzie czy nie. Bonus jest uzależniony od wysokości wpłaty i stawki zakładu.

1. Czy bonus jest dla wszystkich?
Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów, którzy mają już założone konta w STS i odebrali już wcześniej bonus startowy.

2. Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus?
Wpłać pieniądze i dokonaj za wpłaconą kwotę zakładów w dniach 3-4 czerwca. Aby dany kupon brał udział w akcji, musi mieć łączny kurs minimalny 2.0 i musi zostać rozliczony do końca niedzieli. Możesz się założyć na co chcesz. Zarówno w zakładach zwykłych, jak i w zakładach live. Nie jest istotne, czy kupon zostanie rozliczony jako zwycięski, czy jako przegrany. I tak otrzymasz bonus.

3. Kiedy przyznawane są bonusy?
Bonus powinieneś otrzymać bezpośrednio na konto bonusowe do dwóch godzin od momentu rozliczenia kuponu. Najpóźniej nastąpi to 6 czerwca.

4. Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?
– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN i dokona zawarcia zakładów za 80 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 80 PLN.

– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN, i dokona zawarcia zakładów za 120 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 100 PLN.

– Jeśli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 200 PLN i dokona zawarcia zakładów za 200 PLN, jest uprawniony do otrzymania bonusu wysokości 100 PLN.

– Jeżeli Klient dokona wpłaty depozytu wysokości 100 PLN, dokonał zawarcia zakładów za 100 PLN, ale doszło do zwrotu wysokości 40 PLN, Klient uprawniony jest do otrzymania bonusu wysokości 60 PLN.

5. Jak wypłacić otrzymany bonus?
W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 zł bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

6. Jak zagrać środkami z konta bonusowego?
Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy po zalogowaniu na STS.PL kliknąć w górnym pasku strony na okienko „Bonus”, tak aby po prawej stronie pojawiła się zielona ikonka. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

7. Co jeśli założę się pieniędzmi, które wpłaciłem na przykład w maju?
Bonus nie zostanie przyznany.

8. Co jeśli mam od dłuższego czasu konto w STS i kliknąłem, że chcę odebrać bonus powitalny, ale nie dokonałem pierwszego depozytu?
Zapraszamy do gry. Niemniej bonus „Weekend mistrzów” jest dla Ciebie niedostępny. Otrzymasz za to bonus startowy.

9. Co jeśli mój kupon zostanie rozliczony dopiero 5 czerwca?
Bonus nie zostanie przyznany.


Kod już nie działa? Sprawdź nowy bonus STS!

Tags: