Kategoria: STREFA TYPERA

RB Lipsk vs PSG w Lidze Mistrzów. Czy nadal będą chłopcem do bicia?+

RB Lipsk vs PSG w Lidze Mistrzów. Czy nadal będą chłopcem do bicia?

Union Berlin vs Bayern Monachium. Czy żelazna konsekwencja zatrzyma giganta?+

Union Berlin vs Bayern Monachium. Czy żelazna konsekwencja zatrzyma giganta?

Legia Warszawa vs Pogoń Szczecin – czy w końcu uda im się wygrać?+

Legia Warszawa vs Pogoń Szczecin – czy w końcu uda im się wygrać?

Unia Oświęcim vs. GKS Tychy w 17. kolejce PHL. Kto faworytem meczu?+

Unia Oświęcim vs. GKS Tychy w 17. kolejce PHL. Kto faworytem meczu?

Strefa typera

Strefa typera

W strefie typera na blogu STS znajdziesz wszystko, co potrzebne każdemu graczowi zakładów bukmacherskich! Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy komentarze do spotkań sportowych, a także zapowiedzi najbliższych meczów oraz wskazujemy nasze typy bukmacherskie! Dzięki lekturze artykułów oraz własnej analizie, typowanie w zakładach bukmacherskich będzie o wiele prostsze!

Czytaj artykuły i postaw Twoje typy na dziś!

Każdy typer wie, że przed postawieniem swoich typów, warto poddać analizie spotkanie sportowe. Nie bez znaczenia jest bowiem forma drużyny, ostatnia dyspozycja, a także skład zespołu wystawiony na konkretny mecz. Warto przed wytypowaniem faworyta przeanalizować wszystkie czynniki, mogące potencjalnie wpłynąć na wynik meczu. Dopiero mając pełny ogląd sytuacji, dokonuje się racjonalnego wyboru. Nie warto bowiem typować w emocjach lub na swoją ulubioną drużynę sportową, którą darzymy wyłącznie sympatią. Jest wtedy duża szansa, że takie typy się nie sprawdzą. Każdy typer wie, że do obstawiania trzeba się przygotować.
Artykuły na blogu STS powstają po to, aby ułatwić graczom podjęcie decyzji, na kogo warto postawić typy. Lektura wpisów pozwoli też każdemu fanowi sportu być na bieżąco z wiadomościami z takich dyscyplin, jak piłka nożna, żużel, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka i wiele innych!

Typy piłkarskie najpopularniejsze

Strefa typera w zakładach bukmacherskich STS

Jakie są najpopularniejsze wydarzenia w zakładach bukmacherskich? Nie będzie to dla nikogo niespodzianką! Rekordy popularności bije piłka nożna, która w tyle pozostawia resztę dyscyplin sportowych. Futbol nie tylko jest najchętniej oglądanym sportem (zarówno przed telewizorami, jak i na stadionach), ale także najwięcej typerów wybiera właśnie piłkę nożną w zakładach bukmacherskich.
Dlaczego akurat ten sport jest najpopularniejszy wśród graczy?
Piłką nożną trzeba żyć, aby trafić z typami! Zazwyczaj typerzy stawiający kupony na spotkania piłkarskie, chętnie śledzą te mecze w telewizji, Internecie lub na żywo dopingują drużyny. Jeśli piłka nożna jest dla Ciebie pasją, to na pewno odnajdziesz się w świecie piłkarskich zakładów bukmacherskich! Natomiast dla wielbicieli innych dyscyplin bukmacherzy również przygotowują bogatą ofertę zakładów, na które można postawić swoje typy. Oprócz powszechnie znanych sportów można także spróbować swoich sił w nieco egzotycznych dla nas dyscyplinach, jak wywodzące się z Indii kabaddi. Natomiast jeśli interesujesz się polityką, kulturą lub show-biznesem, to na pewno znajdziesz u bukmachera ciekawe zakłady na takie wydarzenia.