Polska vs. Macedonia Płn. – Bezpieczne 10 PLN!

Czas na kolejny zakład specjalny dla wszystkich stałych Klientów z okazji meczu Polska vs. Macedonia Północna! Robert Lewandowski strzeli, a Reprezentacja Polski wygra do zera? Jeśli nie masz pewności, to koniecznie zapoznaj się z akcją, w ramach której otrzymasz zwrot w wypadku niepowodzenia!

Robert Lewandowski od początku sezonu znajduje się w kapitalnej formie. Napastnik potwierdził to we wczorajszym meczu z Łotwą, w którym ustrzelił hattricka. Czy napastnik Bayernu Monachium podtrzyma dobrą passę? A jak spisze się nasza linia defensywna? Czy w meczu z Macedonią również zachowamy czyste konto?

Pewności nie ma, dlatego mamy dla Was propozycję na ten mecz! Typuj nasz specjalny zakład „Lewandowski strzeli, Polska wygra do zera” za dokładnie 21 PLN. Jeśli zakład będzie trafiony – możesz cieszyć się wygraną! Jeśli jednak któryś z warunków nie zostanie spełniony, to nie ma się co martwić – otrzymasz od nas zwrot 10 PLN na środki bonusowe!

Zakład możesz typować zarazem SOLO jak i AKO łącząc z innymi zakładami. Pamiętaj, że zwrot możliwy jest wyłącznie w momencie braku spełnienia warunków zakładu specjalnego. Oznacza to, że możliwy jest zwrot w wypadku kuponu AKO, niezależnie od wyników rozliczenia pozostałych wydarzeń!

Szczegóły, jak i regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.