Pod lupą: 9. runda PGE Ekstraligi

9. runda PGE Ekstraligi miała rozpocząć się w piątek meczem w Gorzowie. Opady deszczu niestety nie pozwoliły zawodnikom wyjechać na tor, więc podjęto decyzję o przełożeniu zawodów. Spotkanie finalnie odbędzie się w niedzielę o 19:00. Tego dnia odbędą się jeszcze mecze w Lesznie i Toruniu. Jeśli pogoda dopisze, na pewno emocji nie braknie!

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa
niedziela 18.06.2017
start: 16:30

Na początek przeniesiemy są na stadion im. Alfreda Smoczyka, gdzie miejscowa Unia podejmie beniaminka PGE Ekstraligi – drużynę Włókniarza CrossFit Częstochowa. W składzie gospodarzy na pewno zabraknie Nickiego Pedersena, który w związku urazem kręgosłupa przechodzi kolejne badania. Częstochowianie, wciąż czekają na swe pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie Ekstraligi. Czy uda im się to w Lesznie, gdzie gospodarze nie zwykli przegrywać?

Awizowany skład Unii: Emil Sajfutdinow, Peter Kildemand, Piotr Pawlicki, Grzegorz Zengota, Janusz Kołodziej oraz dobrze jeżdżący junior Bartosz Smektała.

Awizowany skład Włókniarza: Leon Madsen, Karol Baran, Sebastian Ułamek, Matej Zagar, Rune Holta oraz junior Oskar Polis.

Prognoza analityka:
50:40


Get Well Toruń – Falubaz Zielona Góra
niedziela 18.06.2017
start: 19:00

Bardzo ciekawe spotkanie szykuje nam się na Motoarenie. „Anioły”, które w tym sezonie nie spisują się najlepiej, podejmą gości z Zielonej Góry. Mecz ten jest niezwykle ważny dla gospodarzy, którzy potrzebują punktów aby móc w spokoju utrzymać się w Ekstralidze. Jednak minimalnym faworytem tego spotkania wydaje się być dobrze dysponowany Falubaz.

Awizowany skład Get Well: Chris Holder, Michael Jepsen Jensen, Adrian Miedziński, Paweł Przedpełski, Greg Hancock oraz Daniel Kaczmarek.

Awizowany skład Falubazu: Patryk Dudek, Jarosław Hampel, Jason Doyle, Jacob Thorssell , Piotr Protasiewicz oraz Alex Zgardziński.

Prognoza analityka:
42:48


Stal Gorzów – GKM Grudziądz
niedziela 18.06.2017
start: 19:00

O 19:00 czekają nas również emocje w Gorzowie, gdzie odbędzie się przeniesiony z piątku mecz z Grudziądzem. W tym spotkaniu murowanym faworytem są gospodarze i nic nie wskazuje na to, żeby Gorzowanie stracili punkty. W porównaniu do piątkowych składów, do zespołu gości wróci Kai Huckenbeck, który w piątek jeździł w angielskiej Premiership. Czy lider łatwo pokona “czerwoną latarnię” ligi? A może to ten moment, gdzie GKM sprawi niespodziankę?

Awizowany skład Stali: Niels Kristian Iversen, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Martin Vaculik, Bartosz Zmarzlik, Alan Szczotka oraz Rafał Karczmarz.

Awizowany skład GKM: Kai Huckenbeck, Antonio Lindbaeck, Krzystof Buczkowski, Krystian Pieszczek, Artiom Łaguta, Kamil Wieczorek oraz Mike Trzensiok.

Prognoza analityka:
55:35

Tags: