TO JUŻ DZIŚ! Kto zostanie czwartym Mistrzem Polski w obstawianiu na żywo?

Już dziś (14 października) w Warszawie zostaną rozegrane IV Mistrzostwa Polski w zakładach bukmacherskich na żywo. W turnieju zmierzy się 36 najlepszych graczy z całej Polski. Kto wygra?

Podczas Mistrzostw zawodnicy będą typowali wyniki wydarzeń sportowych za pośrednictwem strony www.sts.pl. Zwycięzca zdobędzie główną nagrodę o wartości aż 30 000 złotych. Organizatorem zawodów jest STS, największy bukmacher w Polsce.

– Przed nami już IV edycja turnieju dla najlepszych typerów w kraju. Nasze Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo wpisały się już w kalendarz cyklicznych wydarzeń sportowych. STS znany jest z organizacji unikatowych akcji skierowanych do kibiców i fanów polskiego sportu. Mistrzostwa to kolejna inicjatywa, która wyróżnia nas spośród pozostałych firm z branży mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Warszawski hotel Sheraton już 14 października będzie gościł najlepszych graczy z całej Polski. Zwycięzca Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo wygra nie tylko 30 000 złotych, ale  zdobędzie również statuetkę i oficjalny tytuł Mistrza Polski. Ranking 30 zakwalifikowanych zawodników powstał na podstawie osiąganych wyników w obstawianiu na żywo. Dołączy do nich sześciu najlepszych graczy z zeszłego roku, w tym dotychczasowy mistrz Polski – Dawid Gołojuch.

Turniej wystartuje w sobotę 14 października br. o 16:30 i będzie trwał ok. 5 godzin. Zawody są podzielone na 3 etapy, w których przy 6 stolikach zasiądą najlepsi gracze w Polsce. Każdy z nich otrzyma 1 000 złotych na konto i specjalnie przygotowany panel zakładów na www.sts.pl. Zadaniem zawodników jest powiększenie kwoty w ograniczonym czasie przez trafne obstawienie prawdziwych wydarzeń sportowych na żywo. Jednocześnie warunkiem koniecznym do spełnienia jest zawarcie w każdej rundzie minimum 20 zakładów o kursie nie mniejszym niż 1.40 na łączną kwotę przekraczającą 500 złotych. Bukmacherzy STS zadbają o zapewnienie graczom odpowiednio rozbudowanych ofert.

W ramach IV Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo w specjalnym turnieju zmierzą się również dziennikarze sportowi. Podobnie jak zawodnicy będą typować wyniki na żywo. Ich wygrane zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą.

Zakłady na żywo to najszybciej rosnący segment rynku bukmacherskiego. Notujemy w tym obszarze trzycyfrowe tempo wzrostu. W związku z tym cały czas nie tylko poszerzamy naszą ofertę, ale wprowadzamy nowe funkcjonalności dla użytkowników. Mamy dedykowaną aplikację mobilną, z której korzysta coraz więcej graczy. Dysponujemy własnym i szybkim systemem wypłat oraz szeregiem usług dodatkowych – takich jak STS TV, gdzie można śledzić transmisje ok. 2 000 wydarzeń sportowych każdego miesiącadodaje Mateusz Juroszek.

Zobacz film z zeszłorocznej, trzeciej edycji Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo:

Tags: