Rusza Copa America 2019. Wszystkie mecze możesz obejrzeć za darmo w STS TV!

Mecze Copa America 2019 dostępne są na platformie STS TV

Od soboty ruszają mistrzostwa Ameryki Południowej. Po raz piąty turniej zostanie rozegrany w Brazylii i to właśnie Canarinhos będą jednym z faworytów do zwycięstwa.

Copa America jak EURO

Turniej odbędzie się po raz 46. w historii. Tytułu bronić będzie reprezentacja Chile, która wygrała edycje w latach 2015 oraz 2016. Co ciekawe będzie to zarazem ostatnia edycja turnieju rozgrywana w roku nieparzystym, ponieważ poczynając od roku 2020 turniej będzie rozgrywany w tych samych latach co piłkarskie Mistrzostwa Europy.

Copa America 2019 w STS TV - za darmo obejrzysz mecze na żywo

Do 1967 roku turniej nosił nazwę – Campeonato Sudamericano de Selecciones. Od 1993 roku Południowoamerykańska Konfederacja Piłki Nożnej (CONMEBOL) zaprasza uczestników spoza kontynentu. Tym razem wybór padł na drużyny Japonii i Kataru. Azjatycka drużyna w Copa America rywalizowała już w 1999 roku w Paragwaju, ale zajęła ostatnie miejsce w grupie. Najwięcej gościnnych występów w Copa America ma drużyna Meksyku (10 razy). Pięć razy zapraszano Kostarykę, czterokrotnie USA, dwukrotnie Jamajkę, a po jednym starcie mają na koncie reprezentacje Haiti, Hondurasu, Japonii i Panamy.

Początkowo organizatorzy myśleli o zwiększeniu liczby drużyn turnieju o mistrzostwo Ameryki Południowej do 16 i zaproszeniu także m.in. Hiszpanii oraz Portugalii, ale jak na razie nic z tych planów nie wyszło.

Wszystkie mecze turnieju piłkarskiego Copa America 2019 możesz oglądać za darmo - wystarczy zarejestrować się w STS TV.

Brazylia, Argentyna, Urugwaj – faworyci Copa America 2019

Bukmacherzy największe szanse na zwycięstwo w turnieju dają Canarinhos i to pomimo faktu, że w drużynie Brazylii nie zagra największa gwiazda – Neymar. Piłkarz Paris Saint-Germain urazu doznał przed spotkaniem towarzyskim. W szpitalu lekarze stwierdzili, że ma kontuzję więzadła kostki i ogłoszono, że Neymar nie zagra w mistrzostwach Ameryki Południowej. Brazylijczyk w poprzednim sezonie doznał pęknięcia kości śródstopia i stracił kilka miesięcy, nie mogąc wraz z PSG walczyć o zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Do gry wrócił przed mundialem w Rosji, a w tym roku uraz mu się odnowił i musiał odpoczywać przez kilka tygodni. Gdy ledwo co wrócił do gry, doznał kolejnego urazu.

Bilety na mecze dobrze się sprzedają

Od 15 czerwca do 7 lipca na brazylijskich stadionach rozegranych zostanie 26 meczów. Fani szybko wykupili pierwsze pół miliona wejściówek, a najwięcej nabywców jest, poza Brazylią, z Chile, Kolumbii, Argentyny, Peru i Urugwaju. Jak podkreśliła hiszpańska agencja EFE, na trybunach zasiądą także fani z Niemiec, Francji, Albanii, Curacao, Wietnamu i 100 innych krajów. Najdroższe bilety na najlepsze miejsca podczas finału na Maracanie w Rio de Janeiro kosztują po ok. 222,5 dol., zaś cena większości wejściówek wynosi ok. 15 USD.

Gdzie oglądać Copa America 2019? W STS TV!

Długo wydawało się, że meczy Copa America pierwszy raz od wielu, wielu lat nie będzie można zobaczyć w Polsce. Tak jednak nie będzie i m.in. w STS TV za darmo dostępne będą wszystkie spotkania tego ciekawego i emocjonującego turnieju. Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w STS, możesz to zrobić w każdym momencie, a cały proces zajmuje tylko chwilę. Darmowe mecze w STS TV to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy szukają legalnych źródeł streamów. Takie transmisje się nie zacinają i dostępne są w dobrej jakości obrazu. Dzięki temu będziesz mógł oglądać mecze Copa America na żywo gdziekolwiek jesteś.

Tags: