Codziennie odbierasz 100 PLN!

Codziennie możesz zgarnąć nawet 100 PLN bonusu tylko dlatego, że będziesz obstawiał w aplikacji STS. Ruszyła Ekstraklasa, Igrzyska rozpoczęte – nie zabraknie okazji do tego, byś odebrał bonus!

Na czym polega akcja?

STS przekazuje voucher każdemu Użytkownikowi aplikacji w systemie Android lub iOS, który w danej rundzie (jednego dnia) obstawi co najmniej jeden zakład zgodnie z przedziałami:

50zł – 249,99zł -> nagroda: voucher 10 PLN
250zł – 499,99zł -> nagroda: voucher 50 PLN
500zł lub więcej -> nagroda: voucher 100 PLN

Czy bonus jest dla wszystkich?

Tak, bonus jest dla wszystkich Klientów, którzy posiadają aplikację STS w systemie Android lub iOS.

Czy bonus można odebrać codziennie?

Jak najbardziej. Każdego dnia rozpoczynamy nową rundę, a zatem masz szansę na odebranie kolejnego bonusu.

Co jeśli zawrę zakład 9 lutego, a zostanie on rozliczony 11 lutego?

Stawka tego zakładu zostanie wliczona do obrotu, który wykonasz 11 lutego. Masz zatem szansę otrzymać bonus za 11 lutego.

Co jeśli zawarłem zakład 7 lutego, a zostanie on rozliczony 11 lutego?

Stawka tego zakładu NIE zostanie wliczona do obrotu, który wykonasz 11 lutego, gdyż wszystkie zakłady muszą zostać ZAWARTE i ROZLICZONE w czasie trwania akcji.

Czy wersja aplikacji ma znaczenie?

Tak, możesz wziąć udział w akcji wyłącznie z użyciem najnowszych wersji aplikacji mobilnych. Android. Pobierzesz je tutaj

Jak odebrać bonus?

Nagroda w postaci vouchera z kodem promocyjnym, który uprawnia do doładowania konta bonusowego na www.sts.pl z wyłącznym przeznaczeniem na zawieranie zakładów u Organizatora, zostanie przyznana po spełnieniu warunków udziału w Akcji, najpóźniej kolejnego dnia po zakończeniu danej rundy.

Skąd mogę pobrać aplikację?

Przejdź na podstronę i pobierz najnowszą wersję aplikacji.

Ile bonusów mogę otrzymać?

Każdego dnia trwania akcji – jeden bonus.

Co w sytuacji, gdy na swoim koncie bonusowym mam aktywne środki?

Pamiętaj, że konto bonusowe można zasilić kolejnym otrzymanym voucherem w momencie gdy poprzedni bonus zostanie w całości wykorzystany lub wszystkie zawarte za niego zakładu zostaną rozliczone. Jeśli masz aktywne środki na koncie bonusowym wykorzystaj je zanim doładujesz swoje konto bonusem z akcji Mobile bonus.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 9 lutego 2018 09:00 do odwołania.